|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
10.5.2014 17:45:34   
SU
monika321... nič panike... posebej, če praviš, da vmes nista bila ravno "pridna" zaradi bolezni... redkim uspe takoj. in res, čeprav je težko, ne preveč "tempirat" in o tem govorit, da ne bo seks kot po tekočem traku... še vseeno uživajta oz. še bolj uživajta, da se bolj prime! user posted image
Anamarija... držim pesti, dokler ne priteče, ni nič izgubljeno, kajne?! user posted image
jaz pa odštevam dneve in čakam... vsaj tja do srede moram počakat s testom oz. bi blo fino, da kar do konca tedna počakam... danes sem se na našem vrtu tkooooo fino zamotila, da sem čist pozabila na vse skupaj... danes se mi zdi, da ni nobenih znakov... ko pa začnem tuthat o tem pa kr sto znakov N... user posted image user posted image user posted image user posted image
hja... nič... s testom bom že vedela! user posted image srečno!

(odgovor članu monika321)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
10.5.2014 18:28:36   
Sareta88
Ma danes sem sicer zagledala nek rumeno-rjavkast-prozoren izcedek, tako da zdej bomo vidli kaj to pomeni, ali prihod M ali pa samo pač kak izcedek od vgnezditvene. Kdaj naj bi se le ta pojavil?
Držim pesti na še kako fajn novico punceuser posted image
Jaz sem drugače danes test kupla, tako da če do zjutraj ne bo nič ga naredim. Imam pa še vedno zelo boleče prsne bradavice in glavobol..

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
10.5.2014 21:26:43   
NMJ410
Sareta jaz sem prepričana, da bo jutri močan plusek. Ne vem zakaj, enostavno sem.

Monika jaz nisem pristašica čajev, saj ko sem hudo bolana že težko kak deci čaja spijem. Slišala sem da pomaga ta čaj. Ampak konkretnih podatkov nimam. Sama jem AZ Mama iz DM-a, ko ima folno in ostale vitamine. Pa se precej bolje počutim odkar to jemljem. Imam lepše nohte, več energije. Nisem ravno ljubitelj zelenjave in sadja, večino življenja sem bila slabokrvna, tako da so mi očitno vitamini hudo primanjkovali.

Anamarija dokler ni user posted image , ni nič izgubljeno. Lepo kavica pa kak trač cajtng pa malo časa za sebe.

Sama sem se tudi precej obremenjevala, kak sem poštudirala na nosečnost, sem mela več znakov ko jih je mogoče met...pa nima sistema. Čas je, da vržem na off. Sva komaj v drugem krogu in ni razloga za skrb. Zato se razvajam pa svojega tudi. user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
10.5.2014 21:27:47   
NMJ410
SU ja zamotit se moramo pa gre...držim pesti...

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
11.5.2014 8:53:32   
Sareta88
Punce nič ne bo, danes sem zopet opazila zjutraj izcedek že bolj rjavkaste barve, tako da sem vedela, da bo prišla :) Zgleda, da je bil tisti plus bolj mogoče kak privid, ker je bla črtica res tanka. Ma nič zato, sej to je blo bolj slučajno, en tak odnos, ki bi lahko kej prinesel. Ko bo spet kaj v igri pa se seveda oglasim, do takrat pa močno navijam user posted image za vaše user posted image user posted image , da jih čimprej zagledate user posted image

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
11.5.2014 10:16:40   
SU
Sareta...skoda...sem te imela v mislih...jaz bom tudi poskusala mal odklopit in ne mislit na znake in "neznake"... ;) naslednji teden tak cas bom ze vedela na cem sem. Drzite se! :)

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
11.5.2014 20:09:06   
Žabinčica
Sareta user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
12.5.2014 9:03:58   
Sareta88
Punce hvala. Ma sej to je blo res tako, če bi se slučajno zgodilo. Mislim itak da bi bla presrečna, ma tako pa spet nisem žalostna, ker itak bo, ko bova delala na tem, zdaj je bolj tisto, če se ponesreči :)
Sem pa imela včeraj take bolečine v jajčnikih, da sem mogla vzet Lekadol in še danes čutim rahlo bolečino :(

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
12.5.2014 18:44:31   
SU
Jaz pa odštevam dneve do nepričakovane M..., čeprav se mi vse bolj zdi, da ne bo nič... mislim, da bi "morala bit'" bolj utrujena in predvsem bolj umirjena (glede na prvi 2 N) jaz pa kar pokam od energije in imam tisoč in eno idejo, kaj vse bi morala še narest user posted image user posted image
mah... bomo videli... če ne bo pa itak treba odpret novo temo ...pričakujemo junija... user posted image ...no, sicer pa upam, da nas bo na omenjeni temi čim manj s te teme user posted image držim pesti še za ostale... jaz bom konec tedna "že" vedela na čem sem (tečna sem zadnje dva dni kot bi me dajal PMS... no, sej najverjetneje je res user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
12.5.2014 20:29:50   
NMJ410
NICK - DATUM PRIČAKOVANJA user posted image user posted image

NB86 - 6.5.2014 - user posted image
Sareta88 - 12.5.2014 - user posted image
SU - 17.5.2014
ana_marija - 15.5.2014
Dgirl - 20.5.2014
Anonimen - 23.5.2014
Anonimen 2 - 25.5.2014
LadyJen - 24.5.2014
NMJ410 - 31.5.2014
jabuk - 31.5.2014
mamica deklicam - 31.5.2014
Niara - 31.5.2014


Navijačice user posted image user posted image user posted image :
Tara9
biba85
Katte
Žabinčica
Diamond*
niinii
witch
NikaAnna
*viva*
miska**

LEGENDA: - user posted image NI NOSEČNOSTI user posted image NOSEČNOST

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
12.5.2014 20:31:24   
NMJ410
Če sem katero spustila ali je kaj narobe, naj mi prosim sporoči.

Sta katero v času ovulacije orng bolela jajčnika? Upam, da nisem kakega vnetja fasala...user posted image

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
12.5.2014 20:42:22   
Dgirl
mene od abrazije skoz v času od ovulacije do menstruacije ve spodaj boli, tako da ne vem. A je to ok? Zdj sva naredila kar sva naredila. Verjetno nič. To čakanje me mori. Test pa tko al tko prej nč ne pokaže.

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
13.5.2014 9:10:24   
NMJ410
Dgirl mene skozi nekaj boli, odkar delava na user posted image . Abrazije pa nisem imela, tako da tukaj ne vem, če je to oki. Po moje, če so bolečine hude, je čas za pregled pri G.

Jaz sem trdno prepričana, da nama je uspelo ... jajčniki me bolijo, joške imajo party, kava ma drug okus...ali pa je ponovno samo psiha...trudim se ne razmišljat o tem, ampak se počutim user posted image in sem nekak mirna...

Koliko od Vas, ki ste že bile user posted image , je vedelo pred testom?

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
13.5.2014 11:14:05   
SU
NMJ410... mene kr bolijo jajčniki v času O... sicer ne vem kolk je zate "ovornk"... ampak jst jih kar čutim... user posted image Je pa tudi pri meni tako, da odkar delava na bebiki, da me vse neki boli spodaj oz. vse čutim, vse zaznam... Verjetno zato, ker smo velik bolj pozorne na to, kaj se dogaja v našem telesu...
Sicer pa držim pesti, da ti test pokaže user posted image !! Glede na tvoje počutje bi znal bit... user posted image ... Meni se je nekak zdelo, ko sem bila noseča, da je to-to... Ampak potem psiha dela svoje pa nisem bla sigurna pa sem spet bla 100%na, da sem N in že nasl. dan me je blo strah, da nisem več, ker kr ni blo nobenega znaka... Tako, da... če se res počutiš N... Pr men je bil "glavni znak" to, da mi je kava zasmrdela.user posted image .. torej... user posted image
Sama čakam.... čaaakaaam... pa prej ne upam narest testa kot konec tedna... tko imam vsaj še upanje.. ker sem res "nestrpna" zadnje dni in se mi zdi, če bi bla N, da bi morala bit bolj umirjena (vsaj po preteklih izkušnjah)... user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 13.5.2014 11:16:46 >

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
14.5.2014 10:51:32   
NMJ410
Ful sem umirjena, nimam apetita, joške mi bojo eksplodirala...bomo vidli, kaj bo test pokazal konec mesece...zadnjo M sem dobila 23.4....imam pa ful neredne cikluse...bom še počakala s testom kr itak vem user posted image ...prejšnji mesec sem nardila toliko testov in škoda denarja...

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
14.5.2014 11:47:44   
ana_marija
Moja user posted image se je prikazala v vsej svoji veličini.user posted image Tokrat me moji občutki niso prevarali. Dobro je vsaj to, da prehiteva in da vsaj nobenega testa nisem zamanj porabla. user posted image

Stiskam pesti, da se bo vam nasmehnila sreča. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
15.5.2014 14:58:23   
NMJ410
ana marija user posted image user posted image

SU držim pesti, da 17.5. ugledaš user posted image user posted image

Midva se odpravljava na morje malo se spočit od user posted image user posted image

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
15.5.2014 19:04:26   
Dgirl
Js se pa čist nič ne počutim nosečo. Nobenih znakov. Smo spodi me boli kar me itak skoz. Verjetno ni nc. Pa sva v Casu okoli ovulacije 1x na dva dni. A ve ste vsak dan?

Mogoče bi drug mesec pol vsak dan. Pa enx zvečer enx zjutraj. Samo da se prime. user posted image

< Sporočilo je popravil Dgirl -- 15.5.2014 19:05:56 >

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
15.5.2014 20:47:51   
Sareta88
SU kaj je na stvari? Čakam kako fajn novičko in seveda stiskam pesti za ostale punce, da bo kak plusek ta mesec :)

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
15.5.2014 23:08:09   
NMJ410
Dgirl midva sva na dva, tri dni...kak nama je blo...user posted image mora biti užitek obema, ne zgolj dejanje, ki služi reprodukciji...

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
16.5.2014 9:49:52   
SU
Hja tkole je... danes sem naredila test, ker nisem mogla več čakat... in ni bilo nič! user posted image Tako, da glede na to, da jutri pričakujem "flekce" predno se dejansko ulije, lahko, po mojem, k mojemu imenu kar dodaš user posted image ... žal!
Sej sploh ne vem zakaj sm šla test delat, ker se že kakšen teden ne počutim prav nič N...user posted image ... no, kar je je.
Bo očitno kar treba odpreti temo "II pričakujemo junija" user posted image ...
No, sem sicer kar zlo razočarana, a se tolažim s tem, da prihajajo toplejši meseci, ki so bolj "moji" in mam več energije, več pozitivnih misli... ... ... in ni hudič, da se prime tja do jeseni!! user posted image
Očitno se bomo z nekaterimi še srečevale na tej in podobnih temah, kajne Saretauser posted image ... (NMJ410, upam, da s tabo pa NE!!user posted image Sporoči!)
Aja... Dgirl... midva nisva vsak dan... poskusila sva na 2 dni, ampak ni ratal vedno oz., če nisva bila pri volji pač nisva... še vseeno mi je nekak uživanje in, da sem "za stvar" pred tem, da delava bebiko... No, mogoče bo pa treba bit bolj priden, glede na to, da še ni pluska! user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 16.5.2014 9:52:56 >

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
16.5.2014 13:35:22   
Dgirl
SU in NMJ sej Pomoje vsak dan je že res težko ob tem tempu. Ok če bi bila na morju že gre.
Moja Menstra naj bi prišla od nedelje do torka. Tko da ne bom delala testa ker bom itk razočarana.

SU dokler ne pride je še vedno upanje. Ko sem bila Js v decembru noseca mi še par dni po izostanku ni pokazalo da sem noseča. Tko da teli testi so bl ko ne odiranje

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
16.5.2014 13:36:59   
SU
Dgirl... nč mi preveč upanja dajat!! user posted image itak že sama skoz razmišljam o tem... še je šansa... user posted image
ma bomo vidl... no, upanje res še ostane, dokler se user posted image res ne prikaže... ampak...user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
18.5.2014 12:25:44   
Dgirl


NICK - DATUM PRIČAKOVANJA user posted image user posted image

NB86 - 6.5.2014 - user posted image
Sareta88 - 12.5.2014 - user posted image
SU - 17.5.2014 user posted image
ana_marija - 15.5.2014 user posted image
Dgirl - 20.5.2014 user posted image
Anonimen - 23.5.2014
Anonimen 2 - 25.5.2014
LadyJen - 24.5.2014
NMJ410 - 31.5.2014
jabuk - 31.5.2014
mamica deklicam - 31.5.2014
Niara - 31.5.2014


Navijačice user posted image user posted image user posted image :
Tara9
biba85
Katte
Žabinčica
Diamond*
niinii
witch
NikaAnna
*viva*
miska**

LEGENDA: - user posted image NI NOSEČNOSTI user posted image NOSEČNOST

[/quote]
user posted image

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
18.5.2014 12:27:04   
Dgirl
Upam da bojo od zdej naprej same nosečnosti. Moja se je dons prikazala. Pa grem v drugi krog.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?