|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.6.2014 17:27:42   
chocolatecake
Pozdravljene julijke.
Se pridružujem še tukaj. Jaz nimam rednih ciklusov (PCO), zadnji je bil dolg 37 dni, predzadnji 48, pred tem pa dva zaporedoma 32 dni, eden 37 dni, eden 34 dni in eden 39 dni :). Če nekako zaokrožim, so bili skoraj vsi ciklusi v zadnje pol leta dolgi manj kot 40 dni in če delam test na 40. dan potem pričakujem user posted image 8.7.2014.
Sem vam pa trenutno zelo fovš vsem, ki imate redne cikluse, jaz že dve leti mečem stran denar za teste in vsak mesec posebej nekaj paničarim. Zdaj pa sem se vzela v roke in delam test šele po 40. - dnevu. Problem je tudi pri ovulaciji, ker je pri meni možno obdobje ovulacije dolgo cca 20 dni, potem pa zadeni pravi dan user posted image . Znaki pa so in niso, oziroma nisem vedno čisto prepričana, da je to to.

(odgovor članu megiv)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.6.2014 17:59:51   
pejko
chocolatecake in ostale, ki imate probleme z O. Jaz sem si ovulacijske teste naročila iz Italije (ebay). 100 O testov + 5 nosečniških skupaj s poštnino 20 eur. Pri nas pa 5 testov 14 eur user posted image
Mi pa ta mesec ni pokazalo O, tako da user posted image julija ne pričakujem :(

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
22.6.2014 8:07:00   
MauMow
Jaz imam pa zelo pozne O. Imam cikelj 29 dni in imam O šele okoli 17-18 dneva.

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
22.6.2014 8:08:02   
MauMow
user posted image JULIJ user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO:


3.7.
Žabinčica

4.7.
MauMow

5.7.
lillith82

7.7.
SU

8.7.
*tedy*
Dgirl
chocolatecake

??
Maja2014, megiv



user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, niinii, anonimen user posted image , mamica deklicam




(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.6.2014 13:08:52   
Dgirl
Pejko hvala :) sem si jih kupla 60 za 16 eur. Zdej bom vsaj vedla Kdaj jo imam. In če jo sploh imam.

Kje ste punce? A vse pridno delate :)

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.6.2014 13:12:18   
MauMow
Mi smo vmes bili malo leni, tako da sem se odločila da naslednji mesec začnemo z O testi, da bomo vsaj takrat ko bo ziher pravi dan pridni user posted image


(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.6.2014 13:33:50   
*tedy*
Moja O je pa glih tukajuser posted image user posted image user posted image user posted image , mam teste samo za potrditev, itak da jo čutimuser posted image user posted image .

Komaj čakam da gremo na morje, da ne bom imela več tolk časa mislit na vse znake in znakce.....moja "čarovnica" je itak rekla da bo prej vedla preden bom test delala, tako da ga mogoče sploh ne vzamem sabo na morjeuser posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.6.2014 13:36:36   
MauMow
Sej tudi jaz jo čutim samo da bo vsaj ziher dan zadela, bom preverjala user posted image

Jaz sem rekla da ne bom več gledala znakov ker potem vedno samo upam in upam,.... Uapm da nam rata do konca poletja user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.6.2014 15:20:20   
Tara9
Ojla,

evo, sem zbrala pogum in se vam zopet pridružujem. Po ss konec aprila, sva spet štartala z akcijo. Sicer veliko bolj na izi, ker sem bila že psihično preveč crknjena, ampak vseeno user posted image . Ravno danes imam pregled, ker sem na Femari in je čas ovulacije, po šraufanju sodeč se v teh dneh nekaj dogaja user posted image . Pričakujem jo pa nekje do 13. 7.

Srečno vsem user posted image  user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.6.2014 15:36:02   
MauMow
user posted image JULIJ user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO:


3.7.
Žabinčica

4.7.
MauMow

5.7.
lillith82

7.7.
SU

8.7.
*tedy*
Dgirl
chocolatecake

13.7.
Tara9

??
Maja2014, megiv



user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, niinii, anonimen user posted image , mamica deklicam



(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.6.2014 15:36:54   
MauMow
Tara držimo pesti da bo tokrat šlo uspešno do koncauser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
24.6.2014 20:13:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.6.2014 22:40:22   
chocolatecake
LadyJen sva pa res usklajeni. Koliko si pa stara, če smem vprašat ?
Jaz sem imela nekatere znake PCO, težko sem shujšala, odsotnost menstruacij z izjemo 3-4 krat letno, malo večja poraščenost, nagnjenost k depresiji... ultrazvok je pokazal cistice na jajčnikih, pregled hormonov pa še PCO. Čeprav nekateri pravijo, da neuravnoteženost hormonov pri najstnici, še ne pomeni PCO, zdaj ginekologinja tudi pravi, da je policističen samo en jajčnik, pa še ta ne rizično, drugi je normalen... ampak ta diagnoza je zapisana v mojem kartonu. Kasneje so se menstruacije uredile, imam samo malo daljše cikluse, oziroma kombinacijo daljših in krajših, skupno po 8 letno. pa ti?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
25.6.2014 10:33:18   
biba85
Prosim, če še mene dodate na seznam. Okrog 19.7. +/- 2-3 dni. Tudi pri meni je g. odkrila PCO in sem bila na Clomidu. Ampak žal neuspešno. Zdaj pa naju čaka še neplodnostna, tako, da upam da sva korak bližje najinemu user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
25.6.2014 10:35:37   
MauMow
Biba držimo pesti tudi za tebeuser posted image

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
25.6.2014 10:36:51   
MauMow
user posted image JULIJ user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO:


3.7.
Žabinčica

4.7.
MauMow

5.7.
lillith82

7.7.
SU

8.7.
*tedy*
Dgirl
chocolatecake

13.7.
Tara9

19.7.
biba85

??
Maja2014, megiv



user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, niinii, anonimen user posted image , mamica deklicam

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
25.6.2014 11:09:15   
chocolatecake
Biba po kolikšnem času poizkušanja si glede na to, da imaš PCO dobila klomifen? Meni so rekli, da mora preteči vsaj eno leto, do leto in pol... pa me zanima kaj so rekli ostalim.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
25.6.2014 12:05:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
25.6.2014 12:34:54   
SU
Hja... Dobr da sem kupila O listice... Jaz imam pred M ene 2 dni take rahle rjave flekce,ki napovejo,da bo M prisla...in jaz sem ta dva dneva ze stela kot M in skladno s tem racunala M... Zdaj pa ugotovim,da se O ujema s tistim dnem,ko se dejansko ulije... Tko da je moja O skor tocno na 13.dan od prvega dne M....tko da imamo te dni mal vec "telovadbe" ....in upam,da nas bo slo na morje ze pet...no,eden bolj kot "slepi potnik"...user posted image drzim pesti,da nas bo cim vec pridelalo male spomladancke!! user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
25.6.2014 13:35:58   
biba85
chocolatecake, jaz sem dobila po enem letu, bi pa dobila že prej. Sem pa jemala najprej 4 cikle, pol pa vmes premor nekaj mesecev in potem še 3 cikle. Ni pa me spremljala z ultrazvokom. Mam svoje O(vsaj testi pokažejo tako, ter sluz in občasno špikanje), jemala sem zmeraj po 1 tableto.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
25.6.2014 14:28:23   
chocolatecake
Biba hvala za odgovor, jaz sicer še nisem tako daleč, ampak me vseeno zanima kaj sledi, če ne uspe kmalu. Glede O nisem prepričana, če imam ali ne, glede na to, da imam po 8 M na leto upam, da je vsaj kakšna. Testov še nisem preizkusila, mogoče se preveč sekiram vnaprej... no upam vsaj.
LadyJen star sem slabih 24 :). Malo mi še manjka. Nekatere ženske nikoli nimajo menstruacije točno na isti dan, pa ni to baje nič kaj takega. No pri meni je že trenutno stanje velik napredek v primerjavi s prej.
SU držim pesti, da bo zdaj, ko bolj točno veš kdaj imaš O,več uspeha in da te čimprej preseneti tale slepi potnik user posted image

< Sporočilo je popravil chocolatecake -- 25.6.2014 14:30:49 >

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
27.6.2014 22:16:31   
Dgirl
Js sm si pa delala teste ovulacije in mi kar nič ne pokaže. Ali mislite da sploh nimam ovulacije? Menstruacije imam pa točne kot ura. Čudno. Zdaj pa se touser posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
27.6.2014 22:20:27   
MauMow
Dgirl možno je da nimaš O vsak mesec. Ali pa da je zelo zgodna ali pa zelo pozna. Samo mislim da če nebi imela O tudi M nebi bila ne točna ali bi celo zamujala kak mesec. Kateri dan si že danes?

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
27.6.2014 22:32:53   
Dgirl
Ze 17. dan. Teste pa delam že od 10. dneva. Se jutri bom naredila test ker imam samo še enegauser posted image . A ti jo imaš točno?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
27.6.2014 22:38:55   
MauMow
Čisto možno da jo boš še mela. Jaz jo imam običajno okoli 16-17 dneva, ampak recimo prejšni mesec je bila pri mojem 29 dnevnem ciklu šele 22 dan (sicer je potem M tudi zamujala 4 dni)... tako da je res ne razumem... Dejansko bi po njeno mogla celi mesec aktivno user posted image samo ves čas ne gre user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?