|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
20.7.2014 8:03:29   
Kaličopka6
chocolatecake femaro sem dobila od zdravnice za neplodnost v leonišče, ki me je operirala. to je podobno kot klomifen, ja, le da je bolj primerno za bolnice s pcos, ker manj stimulira in je manjša možnost hiperstimulacije, ki se pri bolnicah s pcos lahko pripeti zelo hitro. jaz mislim, da bi lahko vprašala pri gin, če jo dobiš, ker klomifen tud gin predpisujejo. je pa femara drugače zdravilo za zdravljenje raka na dojki in učinkuje tud na cikel.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 7:01:42   
MauMow
Super Dgirl da si malo posodobila. Jaz sem čist na off bila prejšni teden. Zaradi obiska komaj najdem čas user posted image . Punce res kje so pluseki????? Ne more biti spet tako slab mesecuser posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 8:24:54   
tajazan
Živjo vsem skupaj :) kako ste kaj v novem delovnem tednu??? Še vedno nestrpno čakamo naš plusek?Kako se počutite?Kaj sumljivih znakov na vidiku?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 13:41:11   
Žabinčica
Jaz imam sumljive znake za oboje user posted image . Malo se hecam, malo pa zares...v bistvu so vsi moji znaki m. prisotni, kot npr.- povečan apetit, želja po sladkem. Ampak kot sem tudi že pisala na drugi temi, sem nekako nestrpna, še sama ne vem prav zakaj - verjetno posledica krčev in nekih izcedkov prejšnji teden...pa se najbrž sprašujem, če kaj pomenijo...

Ja, bo treba do konc tedna počakat da vidimo kako in kaj...

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 13:50:59   
tajazan
Potem bova skupaj trepetali do konca tednauser posted image
Jaz že cel dan prenašam grozno slabost,prsi so se mi povečale kar čez noč user posted image
Tako da držimo pesti da ne prihaja tista zoprnauser posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 14:07:54   
Žabinčica
Mene tudi prsi bolijo in so povečane-ampak to je pri meni tudi pred m., slabo mi je tudi malo-ampak je tamala imela prejšnji teden neko trebušno virozico, tako da tudi to ni nek zanesljiv znak user posted image . Skratka, ne vem nič user posted image .

Ja bova skupaj čakale; no moja m. bi naj prišla v sob. je pa drugače dokaj točna. Pa tvoja? Imaš že kakšnega user posted image ?


(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 14:19:55   
Jessy82
Ojla!

Tudi jaz sem vam pridružujem, do zdaj sem vas samo brala. Stara sem 32 let. Jaz je ne pričakujem danes ali jutri, čeprav me že malo špika, imam vseeno upanje. Prsi povečane, drugih znakov ni. Je pa to najin 3. krog, doma imava avgustovčka 2011, pri katerem nama je uspelo v prvo, nisva mogla verjet. Imam pa redne M, tudi ovulacijo čutim, kakšen mesec opazim tudi malo več sluzi. user posted image  nekaj dni pred in takrat, ko nama paše, no, malo že gledava, da so tisti dnevi. user posted image

Aja, si pa M vpisujem v koledarček na menstruacija.si, kjer mi potem izračuna tudi plodne dneve. Tifol sem jemala 1 mesec, zdaj ga pa ne vem, si ga morem spet nabavit, pri prvem sem bila bolj pridna pri jemanju.

Držim pesti za vse! user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 14:22:59   
tajazan
Ja tale naša psiha in čakanjeuser posted image Tudi jaz jo čakam v soboto ampak mislim da bom test delala že v petek pa da vidimo kaj in kako...Jaz takih znakov kot je slabost nimam nikoli preduser posted image sem tudi kar strastna kadilka in danes sem skadila samo enega in mi že vonj obrača želodecuser posted image Ja doma imam že dva sončka.hčerkico 4leta in sina ki gre letos v prvi razred user posted image Sedaj pa smo se odločili še za enega potem pa zaključimouser posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 14:50:17   
MauMow
punce držimo pesti. Super da vas ima večina že vsaj enega user posted image od prej. Pri meni je to prvi in smo že čez polovico leta ko se trudimo. Ma ja upanje umre zadnjeuser posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 15:27:49   
Žabinčica
Tajazan, navijam user posted image ; bova videle, upam da se bova skupaj drugam selile user posted image . Imava kar veliko skupnega user posted image , tudi mi imamo fanta, zdaj bo predšolski in eno malo navihanko.

Jessy dobrodošla in + čimprej user posted image .

MauMow, bo, bo, tiste preostale o. testerje boš še naprej pošiljala user posted image . Sicer vem da to ni tolažba, ampak midva sva se v prvo tudi kar načakala...več kot leto dni. Mi je bilo zelo čudno, vedno redne m., nobenih težav. Pa nisem še šla nič do gin., potem je nekje po letu in nekaj mescih pa uspelo. Pri drugi je šlo bistveno hitreje. Hočem povedat, včasih pač malo potraja...

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 18:10:22   
MauMow
Hvala Žabinčica upam da se uresničijo tvoje besede. Z veseljem bi teste naprej poslala vsem ki jih še rabijo samo da bi bil en user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
21.7.2014 23:21:31   
ninca_
Živjo,

se bom pridružila vaši debati in z veseljem povem, da sem v juliju dobila plusek :-) Stiskam pesti, da bo vse vredu, ter da se mi boste pridružile še ostale, ki se trudite. Meni je uspelo po 1 letu (lani sem bila noseča, ampak se plod ni razvil).

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
22.7.2014 7:53:15   
tajazan
MauMow
navijam zate da čimprej zagledaš user posted image ker ti vrjamem in te zastopim kako je čakati iz meseca v mesec na ta magični plusek...
Žabinčica user posted image midve pa odštevamo zadnje dneve ko nama bo jasno kaj se dogajauser posted image
Ninca user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke in lepo user posted image ti želim...upam da se nas še nekaj pridružiuser posted image

(odgovor članu ninca_)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
22.7.2014 15:47:07   
Žabinčica
Ninca čestitke in lepo nosečnost user posted image .

Tajazan kako si?

Jaz se po mojem selim v avgust...izcedek se spet počasi barva in mislim da je to to in da bo ravno nekje do sob. tudi m. prišla. Nisem razočarana, čeprav sem bila res na trnih zaradi krčev...

Maj mi je zelo lep mesec in bi mi bil super za rodit, tako da računam na plusek v avgustu in enega majčka user posted image .

Razmišljam pa tudi, če bi ta mesec tudi začela s folno; tako malo vsaj, kakšno škatlico dve. Ve jemljete kaj?

Seveda pa še naprej navijam za vse user posted image .

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
22.7.2014 20:06:49   
chocolatecake
Jaz pa nevem več kam spadam, pomoje, da tud v avgust, ker že vedno čakam M. Danes je 54.ti dan ciklusa, user posted image ni, test še vedno negativen. Kaj bi ve naredile na mojem mestu? Sicer imam PCOS, ampak vseeno tole stanje zame ni značilno. Razmišljam, da bi šla do ginekologije, da mi jo sproži.
Žabinčica jaz že ves čas jemljem Elevit Pronatal,s tem, da ga ne vzamem čisto vsak dan. Kakšen dan vmes izpustim, recimo enkrat do dvakrat na teden. Razmišljam, da bi prenehala, ker je tole kar strošek 16 evrov in še nekaj za en mesec, pa če računam, da user posted image lahko še dolgo nebo. Po drugi strani se pa bojim, da bi bila user posted image in nebi še vedela in nebi jemala Elevita.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
22.7.2014 20:39:46   
ninca_
Hvala za lepe želje. Danes se sicer srečujem z bolečinami v spodnjem delu trebuha (niso krči), ter rjavim izcedkom, tako da le ležim in paničarim, ter štejem ure do pregleda (v četrtek).
Žabinčica, glede na to, da planiraš zanositev, je dobro začeti jest folno kislino že zdaj. Jaz jemljem Tifol.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
22.7.2014 21:01:25   
Jessy82
Punceeeeee, user posted image sva zagledala danes. user posted image Že 2 dni sem imela občutek, da se mi bo ulilo, čeprav sem imela prsi veliko bolj boleče kot ponavadi. Cel dan sem letala na wc z vložkom, ker sem mislila, da se bo vsak čas prikazala M. Po kosilu pa sem rekla mojemu, da bom naredila test. In sem ga in takoj, ko sem polulala (Clearblue), se je pojavil plus.
Držim pesti, da bo julij srečen še za katero drugo. Sem šla Elevit kupit, zdaj sem imela Tifol.

(odgovor članu ninca_)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
23.7.2014 7:20:44   
MauMow
Čestitke ninca in Jessy. Obema želim da lepo prideta do konca user posted image . Super da julij le ni tako slab. Še katera od punc? Dajmo še bolj izboljšati povprečje.

chocolatecake če te tako zafrkava se mogoče le naroči na kak pregled, pa da ti magari sproži user posted image . Tole res ne pelje nikamor....

Jaz sem tudi jemala Elevit cca 4-5 mesecev, pa sem nehala. in bom spet začela ko se pokaže user posted image . Sem rekla da BV ker itak ne zanosim in lahko skos samo to jem.

(odgovor članu Jessy82)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
23.7.2014 7:41:47   
tajazan
Dobro jutro punceuser posted image Najprej čestitke novim srečnim user posted image ...Ful sem vesela za vas...user posted image user posted image user posted image tako se dela...
Jaz se tudi pomoje selim v naslednji mesec,ker mi user posted image že trka na vrata...Bomo še bolj pridni kot ta mesecuser posted image Ampak vseeno imam še upanje,ker so znaki zelo podobni user posted image vse je še možnouser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
23.7.2014 14:46:15   
chocolatecake
Čestitke novim user posted image tudi v mojem imenu. Želim vam lepo nosečnost in zdrave user posted image . Sem zelo zelo vesela, da se pojavijo tako dobre novice, potem imam še sama več upanja. user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
23.7.2014 14:57:40   
Jessy82
Hvala vsem, sva zelo vesela, moj je že začel delat plan kako bomo lahko sedaj iz kleti začeli spravljati stvari od prvega user posted image , da naredimo malo prostora. user posted image

Sem se že pridružila marčevkam 2015, PDP 30.3., počutje ok, malo imam krče, ampak bi naj to bilo normalno. Sem že malo pozabila. user posted image Imam pa še tudi datum za prvi pregled, v 7. tednu, malo prej, ker gremo potem na dopust.

Zelo, zelo držim pesti, da tudi vam vsem, ki še čakate, kmalu uspe. user posted image

Pozdravček!

< Sporočilo je popravil Jessy82 -- 23.7.2014 14:59:08 >

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
23.7.2014 15:01:24   
Žabinčica
Jessy čestitke in lepo nosečnost user posted image .

(odgovor članu Jessy82)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.7.2014 7:41:00   
niinii
Jaz začnem folno jest, ko se pokaže +, prej ne, ker pri prvi je trajalo 9 mesecev, preden se je prijelo. Tudi če 2 meseca ne ješ folne, se plod še vedno lepo razvija.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.7.2014 8:54:45   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: niinii

Jaz začnem folno jest, ko se pokaže +, prej ne, ker pri prvi je trajalo 9 mesecev, preden se je prijelo. Tudi če 2 meseca ne ješ folne, se plod še vedno lepo razvija.


Se popolnoma strinjam. Tole s folno kislino je mal nateg, po domače povedano. Itak imamo sprane možgane od farmacevtskih lobijev. Jaz bi se potem takem z njo filala že 1leto in pol. Pa mi ni fora v denarju, niti malo. Ampak v kemiji. Sploh trenutno je čas sveže zelenjave. In si raje vsak dan en smuti zeleni zmešam in nasploh uredim to z dobro hrano.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
24.7.2014 11:07:51   
Žabinčica

IZVIRNO SPOROČILO: perla*


IZVIRNO SPOROČILO: niinii

Jaz začnem folno jest, ko se pokaže +, prej ne, ker pri prvi je trajalo 9 mesecev, preden se je prijelo. Tudi če 2 meseca ne ješ folne, se plod še vedno lepo razvija.


Se popolnoma strinjam. Tole s folno kislino je mal nateg, po domače povedano. Itak imamo sprane možgane od farmacevtskih lobijev. Jaz bi se potem takem z njo filala že 1leto in pol. Pa mi ni fora v denarju, niti malo. Ampak v kemiji. Sploh trenutno je čas sveže zelenjave. In si raje vsak dan en smuti zeleni zmešam in nasploh uredim to z dobro hrano.


Načeloma se tudi jaz strinjam. Tudi drugje v hrani jo dobiš in tudi v prvo, ko sva delala na user posted image se je pri meni vleklo in je (več) nisem jedla. Sem sicer začela potem ko sem zagledala plus in potem jedla do poroda skoraj (najprej tifol, potem neo vin). V drugo pa sem bila brez, jo nikakor v nosečnosti nisem dol po grlu spravila, še mičkeni tifol ne user posted image , sem vedno zbruhala in na koncu odnehala. Če se mi ne bi zgodilo bi težko verjela da je možno.

Se pa načeloma držim tega da poslušam neke svoje občutke in nekako se mi je zazdelo da bi jo tokrat začela jemat, vsaj kakšno škatlico... potem pa da vidimo naprej.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?