|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
8.7.2014 20:48:01   
Žabinčica
Kako ste se lepo postrojile in zapolnile seznam user posted image ; vsi datumi povrsti med 1 in 5 so zasedeni :). Naj bodo potem tudi polni pluskov user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
8.7.2014 22:34:55   
SU
Evo pa se še jaz prestavljam z julijske teme na tole, novo... M ne bi rada vidla tam nekje 3.-4.8. ... Recimo. Vsak mesec mi prehiti za kakšen dan... ampak tam nekje bi morala izostat user posted image ... Kot sem že napisala v julijski temi, še vedno upam na "slepega potnika" na morju... in upam, da pridem z morja bolj rjava, spočita in tudi kot "dva v enem" user posted image user posted image user posted image Sicer bo treba na morje še mal počakat, ampak se vztrajno bliža... pred tem pa še O in čim več "hopsanja" (upamuser posted image ) V glavnem, seveda navijam tudi za ostale... Hja... nekatere se kar držimo na teh temah... "II pričakujemo......" ...res bi blo prav, da skupaj zajadramo tudi v temo, kjer bomo že v veselem pričakovanju user posted image user posted image Bodite v cvetju. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 8.7.2014 22:35:15 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
9.7.2014 7:03:05   
MauMow
user posted image A V G U S T user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

01.08.2014
Dgirl

02.08.2014
zvončica88

03.08.2014
LadyJen

04.08.2014
maja2014
SU

05.08.2014
MauMow

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Žabinčica, Katte, _pika_, niinii, mamica deklicam, Anonimen



(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
9.7.2014 7:04:28   
MauMow
Su tudi mi še upamo na slepega potnika, ali pa vsaj na darilo za prvo obletnico poroke v avgustu. user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
9.7.2014 19:00:54   
niinii
Jaz se vam počasi pridružujem. Včeraj v dogovoru z možem prenehala z jemanjem tabletk, zdej pa čakamo prvo tečko :)

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
9.7.2014 20:29:50   
MauMow
Super niinii user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
9.7.2014 22:24:25   
SU
niinii navijamo in dobrodošla! user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
10.7.2014 7:00:34   
kris26
hello!

Evo tudi jaz se pridružujem na tej temi. V avgustu je ne pričakujem 8.8 , če bo tako točna kot v mesecu juliju.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
10.7.2014 10:11:29   
MauMow
user posted image A V G U S T user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

01.08.2014
Dgirl

02.08.2014
zvončica88

03.08.2014
LadyJen

04.08.2014
maja2014
SU

05.08.2014
MauMow

08.08.2014
kris26

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Žabinčica, Katte, _pika_, niinii, mamica deklicam, Anonimen


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
10.7.2014 11:58:59   
chocolatecake
Se pridružujem še tukaj, zaenkrat kot navijačica, ker svojo julijsko user posted image , še čakam.
Tako, da user posted image za vse punce, jaz vem, da vas/nas čakajo sami pluski in veseli in zdravi user posted image .

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
10.7.2014 12:15:28   
MauMow
chocolatecake ti boš ziher + dočakalauser posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 10.7.2014 12:16:24 >

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
10.7.2014 14:20:20   
_pika_
chocolatecake: Ti greš po mojih stopinjah. user posted image user posted image user posted image Zagotovo bo user posted image .

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
11.7.2014 10:16:08   
chocolatecake
MauMow in Pika!
Hvala za lepe želje, upam, da se izpolnejo.
Sem napisala že v julijsko temo, danes je 43-ti dan in test spet negativen. Tako,da še vedno nevem če spadam k avgustovkam ali ne, niti če lahko jutri na poroki pijem :D.
Sploh slednje me zelo mori user posted image .
Malo heca, da neboste mislile, da sem res tak kronik user posted image .


(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
11.7.2014 10:24:27   
MauMow
chocolatecake ti si jutri privošči kak kozarček. Tudi če si user posted image mislim da ti en kozarček ne bo škodil. Pa še sprostila se boš.user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
12.7.2014 20:04:30   
maja2014
Zdravo, punce.

Jaz imam pa tak zobobol zadnjih nekaj dni, da je groza, cela sem otečena user posted image Sicer drugače nimam težav z zobmi, samo eden mi že pošteno nagaja...zdaj pa iščem enega zobarja na Obali, ki bi bil v redu...me je namreč nenormalno strah zobozdravnikov, še iz otroštva, ko sem imela zobarco, ki je bila sam hudič. In zdaj iščem enega, ki bo razumevajoč, me ne bo obsojal, kje sem bila tako dolgo, in da ne bo kompliciral glede injekcij...ker jaz mu brez injekcije s stola dol, zbeži, brez heca user posted image

No, moja M se danes dokončno poslavlja, tako da bo treba veselo na delo user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
12.7.2014 21:13:51   
_pika_
Jaz se vračam k vam user posted image user posted image user posted image . Zaenkrat samo navijam za vas, ker sem sama preveč potrta.user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
12.7.2014 21:54:50   
Dgirl
_pika_ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vem kako ti je.. Ampak ves kaj je pozitiva da lahko takoj spet začnes. Js sm mogla cakat tri mesece. Meni so takrat rekli da je bilo že kaj narobe in pol telo samo poskrbi.

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
13.7.2014 8:07:19   
Katte
_pika_, ful mi je hudo. Dobro vem, kako se počutiš. Ampak ne obupaj. Čeprav ti je zdaj težko, prihajajo boljši časi. Mogoče že takoj naslednji mesec.

< Sporočilo je popravil Katte -- 13.7.2014 8:12:15 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
13.7.2014 9:57:52   
_pika_
Dgirl: A misliš, da lahko kar takoj spet začneva? Ni treba nič čakat M? Moram dr vprašat, ko bom nesla izvide. Saj je hudo, ampak se tolažim s tem, da z otročkom ni bilo ok. Bolje, da se je to zgodilo sedaj, kot pa kasneje, ko bi bilo še težje.user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
13.7.2014 10:42:05   
Dgirl
Ja ce se ti je samo scistilo potem lahko takoj. Če si imela pa abrazijo pa ne.

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
13.7.2014 11:06:38   
_pika_
Se je na srečo samo vse sčistlo. Vsaj to.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
13.7.2014 12:31:38   
maja2014
_pika_, žal mi je. Vem, da so zdaj katerekoli besede odveč, zato ti želim da čimprej zagledaš ponovno plusek. Medtem pa si kaj privošči, dase boš bolje počutila.

Evo, jaz sem se danes zjutraj zbudila natečena do očesa, da še gledat nisem mogla user posted image Cel obraz sem imela natečen, groza. Edini dežurni zobar je delal do 12-ih. Sva šla z mojim, sem ga kr not s sabo povlekla user posted image Mene je tako strah zobarja, da je joj....ampak če sem pa jaz danes šla, je pa moralo res biti že hudo...in sem k sreči naletela na super zobarja (bom poklicala jutri, ko bom lahko govorila, če sprejemajo nove paciente). Ni me obsojal, kje sem hodila tako dolgo, nič. Je videl, da me je zelo strah in je rekel, da mi bo dal 4 injekcije, da ne bom nič čutila. Sej ne morem z besedami opisat, kako se mi je vlekla pot do ambulante...ampak je šlo mimo...sicer ko je injekcija potem, ko sem šla ven, popustila, je začelo bolet kot sam hudič, boli še zdaj. Dobro, najhuje je mimo. Zdaj bom pa redno hodila, ne grem še enkrat skozi kaj takega...

Drugače pa imam še vedno M...se mu ulije cca 2x na dan rjavo...7. dan torej.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
13.7.2014 23:08:53   
chocolatecake
Draga pika, tako zelo zelo mi je žal zate, pošiljam ti user posted image in milijon pozitivnih misli, za vnaprej. Baje so takšni pojavi pogosti, ampak, ko si nekaj takole srčno želiš je statistika in mati narava slaba tolažba. Želim ti, da si kmalu opomoreš in da bo naslednja nosečnost prišla čimprej in ti prinesla zdravega user posted image .
Če si enkrat zanosila, potem sem 100%, da lahko še enkrat. Poznam kar nekaj takih primerov, ko so ženske kmalu po SS zanosile in rodile zdrave user posted image .
Maja 2014 upam, da te zobobol ne matra več, no ali vsaj ne tako zelo. Če bi bila iz mojega konca bi ti priporočala mojo zobozdravnico, ona prav dela z ljudmi, ki imajo strah pred zobozdravniki. Res je čudovita. V vaših koncih pa žal res ne poznam nobenega. Upam, da bo ta novi zobozdravnik OK in da te vzame za pacientko. Vem kako ti je, ker tudi jaz nemaram zobarjev :)-

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
14.7.2014 8:39:34   
Tara9
Draga pika, ne morem opisati kako zelo hudo mi je zate. Predvsem, ker sem bila pred 2 mesecema v enakem položaju, zato predobro vem kako boli, ko končno dočakaš tisti magični plusek, sreča pa tako kratko traje. Ampak tako kot so že punce pred mano rekle, zdaj vsaj veš, da lahko zanosita in da bo hitro spet uspelo. Midva sva se pobrala prav zaradi tega, ker sva rekla, da če je 1x uspelo bo še enkrat in tokrat bo šlo vse gladko. Pošiljam user posted image . Pri meni se je tudi samo vse ščistilo, sem si pa vzela en cikel pavze, čeprav naj ne bi bilo nič narobe, če takoj zanosiš. Jaz sem nekako rabila malo odklopa. Drži se.

Drugače pa se selim v avgust, ker je moja user posted image  prišla točno kot urica, tako da tokrat ni šlo. Bom avgusta za enkrat aktivna navijačica, ker se mi ne ljubi niti koledarja gledat kdaj jo spet pričakujem user posted image .

Lep začetek tedna.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
14.7.2014 8:52:10   
MauMow
pika user posted image user posted image

Ampak glavo pokonci in v nove boje. Vem da boš kmalu spet srečna user posted image

Mi pa imamo obiske za 14 dni in smo v polni akciji. Sploh ne vem kdaj bomo našli še čas za user posted image user posted image Uživajte te tople dniuser posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?