|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.7.2014 12:38:45   
MauMow
user posted image A V G U S T user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

01.08.2014
Dgirl

02.08.2014
zvončica88

03.08.2014
LadyJen
perla*

04.08.2014
maja2014
SU

05.08.2014
MauMow

08.08.2014
kris26

10.08.2014
angelsi

14.08.2014
Zewa

15.08.2014
biba85

avgust
chocolatecake

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Žabinčica, Katte, _pika_, niinii, mamica deklicam, Anonimen

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.7.2014 12:41:23   
MauMow
Evo mene nazaj v SLo in je toliko žlahte za obiskat da ne najdemo časa za nič drugega user posted image

Hja spermiji živijo 5 dni samo midva boma 14 narazen.... Kdaj pa bo O pa ne morema vedeti. Če bo le malo bolj hitra boma imela lahko srečo.

Kar se pa tega meseca tiče pa sem čist ok. Nobenih znakov. Edino mehur sem si zgleda malo nahladila aja pa cela sem prhlajena.... Bomo vidli kaj bo, še je cca 8 dni do tja user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 13:19:15   
Dgirl
A ni to čudno. Ovulacija je. S tabo in decem ni nič narobe. Zaplodi se pa vseeno nič ne. Ne razumem tega.
Js tudi nimam nobenih znakov. Tudi joske me ne bolijo. Tako da spet nič ne bo. Vse skupaj mi gre že na živce. Če se pa še avgusta na morju nič ne zaplodi bom pa res že čist živčna user posted image . Kdaj bo že petek.. Da mi potrdi slabo voljo. .

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 13:41:17   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: Dgirl

A ni to čudno. Ovulacija je. S tabo in decem ni nič narobe. Zaplodi se pa vseeno nič ne. Ne razumem tega.
Js tudi nimam nobenih znakov. Tudi joske me ne bolijo. Tako da spet nič ne bo. Vse skupaj mi gre že na živce. Če se pa še avgusta na morju nič ne zaplodi bom pa res že čist živčna user posted image . Kdaj bo že petek.. Da mi potrdi slabo voljo. .


S stola bom padla od smeha! Kot bi sama sebe poslušala user posted image
Res je že mal fora vse tole skupej user posted image Jst sem že ful naveličana. Leto in pol.
Najbolj na živce mi gredo pa nasveti: dej ne razmišlej, sprosti se. Ma ja! Da ne bo kdo diplomiral iz tega! user posted image Tudi na hormonske teste v Trst sem šla. Pa sem plodna :-)Nama se ne da več in sva že pri Rešu zmenjena.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 13:49:03   
Tara9
Se vam bom malo vrinila v debato, če lahko, ker ste tudi mene pošteno nasmejale. Se soočam s podobnimi vprašanji vsak mesec user posted image . Ok pri meni je nekaj manjših težavic, PCO, ampak s hormoni lepo ovuliram, spermiogram je odličen, rezultati pa nikakvi, uffff. No, enkrat je celo ratalo, ampak se je takoj zaključilo, zdaj pa tudi že voljo zgubljam. Noro, nisem si mislila da bo tak projekt.

Perla kako gre vse skupaj pri Rešu? Te je poslal na še kaj drugega (HSG, laparo, itd) razen na pregled hormonov? Če še par mesecev ne bo nič, se bova podala na podobno pot in zato vprašam.

Drugače pa imam trenutno ravno te dni izrazito O, me zvija na vse strani in sem že v naprej nervozna user posted image .

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 14:56:50   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: Tara9

Se vam bom malo vrinila v debato, če lahko, ker ste tudi mene pošteno nasmejale. Se soočam s podobnimi vprašanji vsak mesec user posted image . Ok pri meni je nekaj manjših težavic, PCO, ampak s hormoni lepo ovuliram, spermiogram je odličen, rezultati pa nikakvi, uffff. No, enkrat je celo ratalo, ampak se je takoj zaključilo, zdaj pa tudi že voljo zgubljam. Noro, nisem si mislila da bo tak projekt.

Perla kako gre vse skupaj pri Rešu? Te je poslal na še kaj drugega (HSG, laparo, itd) razen na pregled hormonov? Če še par mesecev ne bo nič, se bova podala na podobno pot in zato vprašam.

Drugače pa imam trenutno ravno te dni izrazito O, me zvija na vse strani in sem že v naprej nervozna user posted image .


Jaz sem malo že kar sama sebi doktorica ratala user posted image Po 1 letu sem pri svoji ginekologinji sama izsilila laporoskopijo. Ker spermiogram je bil ok, ovulacije so bile, ultra zvok ok, pridna sva tudi bila vsak mesec... No in na laporoskopiji so mi odkrili endometriozo. Tako da sem vsa oborožena z vsemi papirji in znanjem prišla samozavestno k Rešu v ordinacijo in je bil on v podrejenem položaju. Je reku, da svaka mi čast :-) Edino le še na hormonski test me je poslal v Trst. Sem pač neučakana in ne bova več čakala, da ga bo Bog dal user posted image Ne da se mi več nog v zrak držat user posted image Ob naslednjem ciklu grem na IVF in adijo vse skupej! user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 15:05:30   
SU
Evo...se mal z morja oglasam... Moj je odpelu mala dva ribe lovit,jaz pa blazena pocivam... O je ze mimo,cakam al bo M al ne...kr nekak nimam nobenga obcutka.....utrujena sem,a smo vsak dan na plazi...zadnjic mi je grozno zasmrdelo meso,ki so ga pekli sosedi...,ampak mogoce je blo res kaj narobe z njim...,kava mi se kar pase,umirjena sem bolj ampak saj sem na dopustu...kdo pa ni tkole bol umirjen...user posted image tko da ne bom nic rekla ampak SPET nervozno cakala dan,ko naj ne bi prisla M user posted image Bo pa mal lazje,ko nismo doma in me okupirajo druge,lepe reci! user posted image Bodite v cvetju in se,ce ne prej,oglasim,ko vidim na katero temo se selim! user posted image In seveda navijam tudi za vas!

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 15:16:16   
MauMow
Dgirl ja res je vse je samo rata nikakor ne. Res je da imam potrjeno endometriozo, sicer samo na enem jajcniku ki so ga tudi scistili in potem ni bilo 10 let nic problemov... Ma sej do januarja probavama potem pa mam tako G. Potem pa dalje.

Dgirl zakov nobenih razen obcasnih spikanj ki so vedno... Mislim da me bo med 4 in 5.8 pricakala user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 15:19:15   
MauMow
Mene pa moj ze miri ker mana ne rata in me jezi...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 15:27:35   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Dgirl ja res je vse je samo rata nikakor ne. Res je da imam potrjeno endometriozo, sicer samo na enem jajcniku ki so ga tudi scistili in potem ni bilo 10 let nic problemov... Ma sej do januarja probavama potem pa mam tako G. Potem pa dalje.

Dgirl zakov nobenih razen obcasnih spikanj ki so vedno... Mislim da me bo med 4 in 5.8 pricakala user posted image


oh še ena z endometriozo kot jaz user posted image
Sej veš najino zdravilo, a ne? Čim preje zanosit, da se spremeni imunski sistem :-) Špikanje je tudi lahko zaradi tega. Ampak odmisli, briga te, kaj pa lahko naredimo? Nič. Ni razloga, ni zdravila. Blek user posted image Zdej sem že k sebi prišla, prve par dni sem bla pa kot da je konec sveta, ko so mi povedali.
Smo lahko vesele, da mamo fajn moške ob sebi. Moj mene skoz miri. Jaz bi pa že vse VČERAJ imela user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 17:39:37   
angelsi
Se strinjam s Perla*. Važno je, da imaš partnerja ob sebi, ki te podpira in "miri"user posted image . Jaz pa imam te dni O. Me res zanima, kaj se bo izcimilo? user posted image Pa pridno pijem čaj krvomočnico. Ga je že katera druga tudi začela piti? Zdaj me pa čaka dolgim 14-15 dni user posted image 10.8., ko bi naj dobila ravno user posted image , gremo na morje. Tak, da res komaj čakam, ali bo vesela novica na morju ali user posted image ...Sem šla v soboto k sestriču, ki ima sinčka, starega 16 dni. Kak je cart. Pa še moji punci sta čisto ponoreli in sta začeli govorit, kdaj bomo pa mi imeli kaj user posted image . Res, dolga dva tedna sta pred nami...

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 18:28:26   
Dgirl
Ja te so mi najboljše ne mislit na to. Ne si tok gnat h srcu. Ko boš najmanj pričakovala pa bo. Ah Dj no. Js bi tudi sla h rešu. Ali morm dobiti napotnico od svojega? Js imam tudi že tega dovolj. Tudi meni se ne da skoz noge v zrak držatuser posted image .
Krvomočnico morm se kupt. Kako se pa uporablja? A pijes vse do nosečnosti a kako?

< Sporočilo je popravil Dgirl -- 28.7.2014 18:33:48 >

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.7.2014 22:09:30   
MauMow
Vem vem perla ja da je zanositev rešitev proti endometriozi. Do sedaj sem bila na tabletah, ki so mi držale da je ni sedaj pa delamo na otročiču in upam da čim prej rata, da se rešim tega, ker baje v 90% ženske potem nimajo več endometrioze...

Upamo da ne bo potrebne pomoči ker če mi ne rata do januarja mislim da bo najprej sledila nova laparoskopija potem pa dalje....

user posted image user posted image Dgirl jaz sem prejšni mesec noge u luft držala pa ni pomagal user posted image pa sem si rekla ko bo bo **** gleda user posted image user posted image

Sam kaj ko imajo ravno sedaj vsi okoli mene otroke ali pa so noseči, spet sem namreč danes izvedela da je ena noseča...user posted image Jaz bi tudi bila...user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 28.7.2014 22:10:39 >

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 6:07:00   
perla*
Jutro,

MauMow kakšne tablete proti endometriozi? user posted image
Zdej sem pa čist zmedena, nisem nikjer zasledila da obstajajo. Sem pa skoraj diplomirala iz knjig in interneta o vsem kar je o tem. Predvsem prehrana user posted image

Krvomočnica? Pila sem jo, še kar imam zalogo v omari, pijem je pa ne več. Pa sva jo oba pila. Hmmmm...iskreno rečeno? Ne verjamem več, pa tko sem takoj laufala u nabavo user posted image

Dgirl za Reša ti osebni ginekolog da napotnico.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 7:30:25   
zvončica88
Pa se javljam z dobro novico. Ker nisem mogla zdržat do najdaljšega dne ciklusa in krčih ki so trajali predolgo sem šla kupit v nedeljo test, vzela sem first sign, ko sta dva notrri in pri obeh user posted image Ker pa sem bila malo skeptična sem zdaj zjutraj ponovila še z cb in se je tudi plusek prikazaluser posted image Sicer sem bila malo jezna, ker imajo v dm te teste tak zložene, hotla sem vzet cb digital in sploh ni bil zložen nad ceno in sem šele danes ugotovila, da sem navadnega vzela, v trgovini niti nisem bila pozorna. Sploh ne morem vrjet da je uspelo takoj po ss, čeprav so pa zdaj strahovi a bo vse ok ali bo spet šlo kaj narobe. Prav ne upam se veselit.
Vsem vam pa želim čim več user posted image v mesecu avgustu. Navijam za vse user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 8:09:43   
tajazan
iiiii Zvončica88 iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako se dela...zdj pa navijamo še za vse ostale...Tebi pa lepo nosečnost

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 8:12:01   
Žabinčica
Zvončica čestitke in lepo nosečnost, bp do konca user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 10:06:53   
MauMow
perla mela sem kontracepcijske Diane35 - najmočnejše kar mi lahko da in je bilo res BP nobenega problema. Isto je moja mama jedla ki ma tudi endomtriozo (aja pa zdravniki pravijo da ni dedna.... Mela pa jo je tudi prababica...) in po 15 letih ni bilo več znaka endometrioze.

Zvončica88 ČESTITKEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image

Dgirl koliko časa se trudita? Predno ni kako leto okoli nažalost te naprej ne dajo....user posted image Jaz bom januarja 1 leto in imam glih G tako da bom takrat zatežila da gremo naslednje faze user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 29.7.2014 10:09:46 >

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 10:10:25   
MauMow
user posted image A V G U S T user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

01.08.2014
Dgirl

02.08.2014
user posted image zvončica88 user posted image

03.08.2014
LadyJen
perla*

04.08.2014
maja2014
SU

05.08.2014
MauMow

08.08.2014
kris26

10.08.2014
angelsi

14.08.2014
Zewa

15.08.2014
biba85

avgust
chocolatecake

1x user posted image

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Žabinčica, Katte, _pika_, niinii, mamica deklicam, Anonimen


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 12:33:52   
Dgirl
Zvoncica88 Čestitamuser posted image user posted image user posted image
Vem da boš težko odmislila ss, ampak govori si da bi vse ok. In more bit.
Maumow drugače bo avgusta eno leto. Vmes sem imela ss. Tko da...
Js bom sla do ginekologa septembra če se nič ne bo.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 13:23:13   
perla*
Zvončica88 user posted image
Bravo, čestitam in zelo sem vesela!

A tečko bi sicer dobila 2.8.? Sem tako videla na seznamu. Ful hitro ti je test plus pokazal!

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 13:40:41   
MauMow
Dgirl aja ti si že enkrat zanosila vmes. No če ne bo sedaj potem pa le do G. Jaz bom šla januarja če do takrat ne bo nič. Itak imam zaradi zgodovine preglede vsako leto (sem v rizični skupini in mi pripadajo).

< Sporočilo je popravil MauMow -- 29.7.2014 13:42:40 >

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 15:42:24   
zvončica88
Najprej hvala za vse čestitke, se trudim prepričat, da bo tokrat vse ok. Je pa res, da tokrat ne povem nikomur pred 1 pregledom ali nuhalno, to se še nisem odločila, ker je bilo nazadnje mučno ravno zaradi tolažbe in vprašanj drugih.
Perla 2.8 sem jo pričakovala najkasneje, ker imam neredned cikle, včasih dolge tudi po 42-45 dni, tokrat pa je očitno bil krajši, ker so črtice kar močno vidne. Pri prejšni nosečnosti je bil 39 dan cikla, še test vedno negativen.
Upam, da se mi čimprej pridružite na drugi temi, sploh punce ki se že tak dolgo trudite, da zagledate user posted image . Bom pa še vas naprej brala in navijala za vas.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 17:18:36   
MauMow
zvončica mam občutek da bo ta mesec odličen saj smo začeli z plusekom user posted image Tako da upam da ti ostale sledimo tako odlično user posted image

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
29.7.2014 17:32:26   
angelsi
Zvončica88 čestitke!!!user posted image
Očitno se bo tudi meni ciklus malce podaljšal user posted image . O naj bi imela med vikendom, a me je šele včeraj začelo špikati, danes pa me jajčniki tak bolijo, da mi jih bo vun vrglo user posted image . Upam, da me ne špika zastonj user posted image . Če krvomočnica kaj pomaga pri tem, bi bilo fajn user posted image . Zvončica 88 držim pesti, da bo vse ok....user posted image

< Sporočilo je popravil angelsi -- 29.7.2014 17:34:25 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?