|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
28.8.2014 8:13:16   
angelsi
Dgirl, saj bo, samo obupat ne smemo. Chocolatecake zato vedno pravim, da človek ne sme obupati. Vedno je potrebno gledati pozitivno, čeprav se zdi stvar ali situacija nerešljiva, obupna, žalostna,.... Večina je v naših glavah. Naša psiha je največja ovira, povsod. Bolj ko si nekaj želimo, dlje traja, da dosežemo cilj. In mi imamo občutek, da traja celo večnost user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
28.8.2014 11:45:33   
Tikie
Dgirl in chocolatecake nista samiuser posted image user posted image tudi za nas bo enkrat posijal sonček.
chocolatecake,glede na to,da imas PCOS in m tudi na 83dni,a si kaj pomagaš s kakšnim detektorjem za o?Men se zdi tisti mikroskopek,ki deluje na slino dobra varjanta.Kupiš ga enkrat in maš pol za zmeraj,cena ni visoka,pa tud tistih 5min k ti zjutraj vzame,ni nič v primerjavi s tem da zagledaš user posted image user posted image .

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
28.8.2014 12:49:59   
SU
Evo punce... pa se vam, spet, pridružujem... Nekje 24. septembra je NE pričakujem!! user posted image  Pa sem že mislila, da bom dopolnila avgustovski seznamček, ki je prou lep za videt... kar nekaj srečk nosečk. user posted image  V glavnem, mal mi je danes optimizem padel, ko se je ulila M, okrog O pa upam, da spet naraste...
Tudi meni ni jasno... Prva dva otročka sta nastala tko hitr, da sva se hecala, da me moj še pogleda ne fajn pa sem noseča... Zdej pa... user posted image  Ma sej bo... Berem vaše poste in si ponavljam kar pišete: obupat ne smem. ...punce držite se in se bodrimo še ta šolsko/jesenski mesec! Držim pesti, da bo tut septemberski seznamček tkooooo lep kot avgustovski... oz. še lepši in da bom jaz zraven "tista srečka"!! user posted image

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
28.8.2014 13:20:17   
Tikie
SU saj bo.Če imate že 2 doma,bo tudi tretji prišeluser posted image Pogumno naprej,bomo me pa semptembra proslavljaleuser posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
28.8.2014 13:41:02   
ancy69
Hey punce. Vidim da je seznam za september tudi ze kar velik. Jaz sicer se cakam da je jutri ne dobim ampak mislim da prihaja. Tko da me lahko vpisete na 26.9.
ce se po kaksnem cudezu motim pa itak javim :)
sej bomo docakale te pluske :)

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
28.8.2014 16:13:26   
perla*

user posted image S E P T E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image


2.9.2014
mamica deklicam

3.9.2014
kris26
maja2014

4.9.2014
perla*

7.9.2014
angelsi

11.9.2014
LadyJen
zuma

15.9.2014
_pika_
biba85

16.9.2014
Tikie

18.9.2014
Mavrica84

19.9.2014
niinii

22.9.2014
Dgirl

24.9.2014
SU

25.9.2014
telly

26.9.2014
ancy69

30.9.2014
chocolatecake

september
Sassika
biba88
Žabinčica


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
MauMow, Katte, Žabinčica, Anaina, NikaAnna, telly





(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
28.8.2014 18:06:32   
chocolatecake
Tikie do zdaj nisem imela teh problemov, ker sem imela skoraj eno leto zaporedoma (odkar sem shujšala in spremenila življenjski slog) redne menstruacije in sem tudi ovulacijo čutila, ampak takrat sva to uporabljala še kot metodo varnih dni.
Ko sva se odločila za user posted image , se mi je pa vse "pomešalo" zgleda. Očitno psiha dela svoje, čeprav nisem imela občutka, da se tako grozno obremenjujem.
Ta mesec pa sem si naročila teste ovlacije, čeprav se vedno rekla, da je to preveč stresno in da se kaj takega pa jaz ne grem oziroma jih ne rabim user posted image .
Sem naročila, kar na plodnost.si, tist paket 10 ovulacijskih in 5 testov nosečnosti. Danes je 8 dan po menstruaciji, tako, da enkrat drug teden začnem testirat.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
28.8.2014 19:23:44   
Tikie
chocolatecake se strinjam s tabo.Psiha full dela svoje.Ko si želiš, da bi ti uspel user posted image , se ponavadi vse podre, da je ja še težje.No boš poročala, kako se testki obnesejo.Upam seveda, da jih boš potrebovala samo ta mesec in, da še pred naslednjo user posted image zagledaš user posted image user posted image že kar na prvem testkuuser posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.8.2014 7:46:03   
tajazan
Dobro jutro punce :) Tudi jaz sem se preselila k vam,ker me je danes presenetila user posted image .Ne pričakujem je 29.9.
Gremo v nove boje :)

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.8.2014 14:10:22   
ancy69
Evo tudi mene....danes cakam tecko...sicer je se ni ampak znaki so in cb digital je bil prej negativen....tko da upamo na cim vec pluskov v septembru. Sem pa danes narocila ovulacijske teste....zna kazera povedat kako naj jih uporabljam in kako delujejo da bo cim bolj tocno?

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.8.2014 14:52:57   
Anonimen
Živjo
pri nas tudi ne pričakujomo user posted image 18.septembra..imam eno uprašanje ker sem mal zmedena sicer sem imela konec menstruacije pred 4 dnevi..od učeraj me špika v jajčnikih ne paše mi jest prsa so pa danes postala malenkost občutljiva kaj bi bilo to?? ovulacija ali nosečnost user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ancy69)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.8.2014 15:46:11   
angelsi
Anonimen, vse je možno. A si naredila kakšen test za nosečnost? Kako dolgo je trajala menstruacija in kako dolg ciklus imaš? Lahko, da boš imela krajši ciklus in je prej nastopila ovulacija...Vsekakor bi bilo fajn narediti test. Če je negativen, naredi še test za ovulacijo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.8.2014 15:56:57   
Anonimen
test sem delala 4dan menstruacije ker sem imela nek ćuden občutek in sem za usak slučaj ga naredila je biu pa negativen moja mami imela normalno krvavitev do 5.meseca ko je bila z mano noseča tako da sem bila presenečenje..cikle imam na 28 do 29 dni user posted image je pa trajala 5 dni..test se bojim it delat saj je po moje še prezgodaj in nebi bila rada spet razočarana ponavadi imam ovulacijo nkje na sredini meseca ko me začne špikat v jajčnikih in imam občutlive dojke...imam že enega sina starega 3 leta pri njemu se mi je na dan menstruacije izrisau močan plus

(odgovor članu angelsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
29.8.2014 17:47:18   
niinii
Držim pesti za vse, pa vidim, da me ni med navijačicami. Ko boste kaj seznamček urejale, me prosim dopišite :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 7:53:44   
tajazan
Ancy69...jaz tudi delam O teste...jaz jih delam od 10.dne cikla naprej...potem mi vedno nekje 12.in 13.dan kaže ovulacijo...Ne smeš jih delat s prvim jutranjim urinom,jaz jih delam vsak dan ob 11.uri dopoldne...

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 8:26:26   
tajazan
Jaz sem si pa včeraj kupila krvomočnico,pa da vidimo če bo kej pripomogla da prej zagledam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 8:30:13   
Tikie
ancy 69...tako, kot je tajazan rekla, lahko pa v času o tudi na 8 ur, če nisi sigurna, da za ziher ne zgrešiš. Pa odvisno kako dolg imaš ponavadi ciklus.Jaz imam ponavdi ciklus na 32 dni in mam o šele okoli 18.dneva...pa bi bla mal huda jih delat že od 10.dneva...probej vsaj približno ugotovit kdaj bi bila.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 8:31:53   
Tikie
tajazan, daj poročaj rezultate.Jaz pa maco 'uživam', zdaj je drugi mesec.Bom poročala kako se obnese.user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 9:06:55   
Dgirl
Da se še jaz malo oglasim. Zdej sem malo bolje.
Tudi jaz sem začela prvi danuser posted image s krvomočnico. Včeraj jo je tudi moj pil. Nekje pišejo da jo po koncu ovulacije nehas piti. Drugi da se jo skoz pije. Tako da ne vem? Kako bos ti tajazan?
Kupila sem si tudi maco. Pijem jo tudi že ene par dni. Za to pa pišejo da jo lahko skoz pijes.

Glede ovulacijskih listov. Jaz delam od 8 dne. In mi pokaže nekako 11 in 12 dan pozitivno ovulacijo. In pol nekako naj bi bila ovulacija 13 dan. Cikle imam dolge 26-28 dni.

Oborožena sem ful. Rezultata pa niuser posted image

< Sporočilo je popravil Dgirl -- 30.8.2014 9:10:24 >

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 9:47:57   
chocolatecake
Dgirl, Tikie in tajazan jaz uživam krvomočnico že cca 14 dni in sem prebrala, da deluje predvsem na principu debeljenja maternične sluznice, oziroma maternično sluznico naredi primernejšo za vgnezditev in vpliva na boljšo prekrvavitev maternice in jajčnikov.
Naj bi se začela jesti prvi dan po menstruaciji, ker drugače povzroči daljšo krvavitev in močnejšo menstruacijo. Pri meni jo je povzročila. Imela sem tudi čuden občutek topline v predelu rodil oz spodnjem delu trebuha in imam še zdaj občasno isti občutek.
Potem pa naj bi se jemala nekje 3 tedne, oziroma še par dni po ovulaciji, potem pa ne več. Potem pa spet po menstruaciji, oziroma če je user posted image , ni treba več.
Maca naj bi se jemala prvih 14 dni ciklusa oziroma prvo polovico do ovulacije, potem pa ne več. Nevem točno zakaj. Jaz sem jo jemala pred kakšnim letom cca 6 mesecev po cel mesec in nisem videla nobenega vidnega učinka. Šele kakšen mesec po tem, ko sem jo prenehala jemati so se ciklusi popolnoma uredili. Nevem če bi šlo za zapozneli učinek Mace, ali posledico dejstva, da sem shujšala in spremenila način življenja. Ampak pomoje, če bi bil učinek Mace, bi se pokazal že prej. Če bi jo še kdaj jemala bi poizkusila tisto verzijo s prvih 14 dni.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 10:13:43   
tajazan
Dgirl a ni tako da se krvomočnica začne piti po končani user posted image ?

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 11:40:38   
lalala2
zdravo punce js sem tista ki je bila zdaj nazadne anonimna...imam eno uprašanje za vas in sicer danes sem naredila test in kaj tagega še nisem doživela
zato se obračam na vas več glav več ve..a je možno da se v predelu testa ki se namoči v urin nariše modra črtica..jaz imam filing da je test pokvarjen
zraven prilagam link slike sicer se slabše vidi v živo se pa vidi že na daleč http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165418
hvala

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 12:05:14   
mamica deklicam
krvomočnice NE SMEŠ PITI MED MENSTRUACIJO!!!!!!!!!!!!!!

Ko se krvavitev neha, jo začneš šele piti.

(odgovor članu lalala2)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 13:05:18   
tajazan
Lalala tale test ni veljaven če mene vprašaš...Naredi še enega in ti bo vse jasno...Prvič sploh vidim kaj takega

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.8.2014 13:10:22   
lalala2
jaz tudi prvič vidim kaj takega newem kako je sploh mogoče da se tam naredi črtica in to modra...kateri test mi najbol priporočate glede na to da sem 5
dni po koncu menstruacije bo pomoje težko kaj pokazal ali pač..

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?