|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.9.2014 20:19:44   
Shana86
biba88 se strinjam s piko... Drugače sem pa jaz tudi delala ovulacijske teste, da sem videla, če imam ovulacije. Par mesecev, potem sem pa nehala, ker se mi zdi to samo še ene sorte obsesija glede zanositve. Potem res čutiš nek pritisk, da točno takrat pa pač moraš seksat... Mal brez veze no... Lepo približno na dva dneva in nimaš kaj zgrešit. Koliko časa se pa že trudita?

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 20.9.2014 20:21:04 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.9.2014 20:33:44   
biba88
shana86 po tvojem nasvetu res ne bom delala testev O ....ker mi že ta mesec ni blo všeč to da zdaj pa morva se met rada.....bova na dva dni...pa bo kar bo....midva sva začela avgusta.....zdaj bo tretji krog....
sam sva misla da midva sva full plodna...pa zgleda da ni tako....

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.9.2014 21:32:29   
Shana86
Biba88 ojoj sori amoak ti si pa zgodaj obupala user posted image Vsaj pol leta si daj, preden se zacnes sekirat. Res no, malo bolj u izi, tudi nosecnost ne gre po planu, kaj sele dojencek... Po drugi strani te pa razumem, meni je tudi po kakih 4 mesecih zacelo bedirati... Saj bo kmalu plusek, bos videla user posted image Do takrat se pa fajn najej prsuta in uzivaj v tem, da ti ob vsaki hrani ni treba misliti se na nekoga, potem eno leto ne bo miru user posted image Da ne govorim o spanju... zelja je pa otak velika, razumem. Je tudi pri meni, pa ze imam eno dete.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.9.2014 21:52:09   
biba88
shana86 sej jest mam tut doma punčko 4.5 staro in smo jo naredl v prvo prvo....in sem pač mislila da je to to .....pa me je moje mišljenje mal kaznovalouser posted image
mal sem mislila da bo kar takrat kt si jest zamislim hihihiuser posted image ...pa še g mi je rekla da mam lepo maternicouser posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.9.2014 22:09:44   
Shana86
Hihi biba vse smo iste user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.9.2014 16:53:24   
biba88
hej punce....a je mela ktera od vas težave z prolaktionom (preveč v krvi)..grem jutr na pregled...me je dala g ker mam še mal mleka pa glava me pred in med M BOLI...FULLL .

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
22.9.2014 21:42:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.9.2014 9:53:01   
Shana86
LadyJen fino da rihtaš seznamček user posted image

Kako ste kaj? Jaz ju3 pricakujem še zadnjo M, potem pa akcija user posted image Je sicer možno, da je ne bo, ampak glede na izkušnje s prvo nosečnostjo je bolj malo verjetno... pustimo se presenetit. Itak sem tam nekje ob 5h zjutraj po dveh urah rogoviljenja moje user posted image upala, da nisem noseča in se odločila, da še ne bom kmalu ali sploh ne... potem se mi je pa zjutraj nasmehnila in me objela in v 3 sekundah so bile izbrisane vse tiste ure, jaz pa spet v upanju na user posted image user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.9.2014 11:36:26   
biba88
HEJ PUNCE....jest sem v redi...komaj čakam plodne dni.....no to je šele čez 20 dni user posted image
a ktera od vas pije krvomnočnico ali pa svetuje kdaj jo naj pijem...ob koncu M do druge M.....bi mogoče probla z njo ker nimam tako močne menstruacije zadnjih nekaj mesecev......

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.9.2014 11:50:43   
sončnica24
Moji plodni dnevi pa so zdaj enkrat samo je moj dragi fasal gnojno angino in samo leži - ga bo treba malo razmigat ta tedenuser posted image .

biba88 tebi pa želim da teh 20 dni čim prej mine - o krvomočnici pa ti ne vem dati nobenega nasveta ker je ne poznam.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.9.2014 14:32:21   
Tikie
biba88 jaz sem s krvomočnico začela ta mesec iz podobnega razloga kot ti.Sem imela zdaj že drugič neko čudno,šibkejšo m in roza izcedek en dan v 21.dnevu ciklusa.Upam,da bo kaj pomagala zadebeliti sluznico in se bo končno kaj prijelo.user posted image
Začela sem s pitjem proti koncu m (ni pa to nujno,lahko začneš katerikoli dan,razen ne med m-če imaš močno) in pijem cca.3dcl na dan,ohlajeno po požirkih,saj zna biti agresivna za želodec.1 do 2 čajni žlički dam v 3dcl vroče vode,pustim 5 min,precedim in pretočim v flaško,ki gre z mano v sluźbo,ter se potem celo dopoldne po malem nacejam.Pila jo bom pa do naslednje m.Potem med m bom naredila pavzo in spet...če bo še treba sevedauser posted image po ene 3eh mesecih je pa fajn naredit nalo pavze z njo,ker vsebuje radij.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.9.2014 18:40:39   
biba88
tikie uf sej ne vem če upam jest tole pit ker mam želodec čist fučuser posted image a si mela ti kake težave......drugače pa ful hvala za izčrpne informacijeuser posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
23.9.2014 19:24:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu biba88)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.9.2014 19:29:30   
biba88
ladyjen tako mi je bilo rečeno...ne vem če upam piti tole po koncu m mam želodec zelo občutljiv user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.9.2014 19:40:06   
Tikie
Jaz imam probleme z želodncem,diagnosticiran GERB in sem imela full pomisleke.Pa mi je ok,če ga pijem lepo mlačnega in po požirkih.Zaenkratuser posted image
Med m se naj ne bi pilo krvomočnice,ker lahko povzroči še močnejšo krvavitev.Če pa so menstruacije res šibke,pa ni problema.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
23.9.2014 19:43:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu biba88)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.9.2014 19:50:13   
Tikie
Ma jaz bom probala,ker imam po moje stanjšano sluznico-na kar nakazuje izcedek sredi ciklusa in źe 2 meseca šibkejša m.Glede na to,da naj bi debelila sluznico in krepila stene,da se laźje vgnezdi,zgubit nimam kaj.Po moje majo tud stare zeliščarice nekaj izkušenj in je nekaj na tem.Ni pa nujno,da na vse enako vpliva-na ene verjetn dobr,na druge slabo.Upam,da bo name dobro.Vsekakor javim.Pa po moje,če piše krvomočnica oz. rdeča smrdljivčka na škatli,da ni kr neki not,sj si ne sme Sanolabor kr tko kj takega dovolit.Vsekakor pa tudi jaz svetujem previdnost,čeprav je samo čaj.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.9.2014 20:00:07   
biba88
tikie in ladyjen obema hvala za mnenje...res...to je men všeč da mi mam različna mnenja potem se pa človek lažje odloči heheheheuser posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.9.2014 22:42:53   
chocolatecake
Jaz tudi pijem krvomočnico, no sej sem že razlagala na drugi temi. V mojem primeru rajši poizkusim prej vse kar je naravnega od mace, krvomočnice, akupunkture, masaž, oblog, bioenergetika itd. kot da grem kar direkt na dodajanje umetnih hormonov oz klomifen in vse ostalo kar mi sledi...
Ampak to je pač moj primer, za ostale, ki imate normalne cikluse in nimate teh težav pomoje niti ni tako pomembno, da sploh karkoli dodajate, pa naj bo maca, matični mleček, krvomočnica ali karkoli drugega. Oziroma bi bila jaz precej previdna s tem, ker zakaj bi nekaj poizkusila urediti, če pa je že tako vse OK, oziroma ni dokazano nasprotno.
Vrjamem pa, da vsaka sama zase najbolj ve kako je prav.
Pa tudi vem, da je težko čakat, da končno uspe in bi naredile vse, da to pospešite.
Jaz si po eni strani ful želim, da sploh nebi vedela, da imam PCOS, mogoče bi mi vseeno v roku enega leta uspelo, tako se pa samo sekiram in zelo težko ostanem optimistična, ker mi vsi napovedujejo tako črne scenarije.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 7:05:11   
MauMow
chocolatecake si kdaj pila plahtico? Tudi piše da zna pomagat ker maternico uredi, sam ko enkrat zanosiš ni več priporočljivo... Spomnila sem se na to zato ker jo jaz trenutno pijem, ker pomaga tudi pri čiščenju. Za to da bo res vse šlo vn. Pa jo bom ena dva meseca vrjetno pila. pa da vidimo. Vem sam to da ko sem prvi kozarec spila sem se spet mal več ščistila vn... Res začelo mal kurblat notri očitno.

Nekje sem brala da je ena kombinirala plahtico pa še en čaj pa ji ni blo treba na operacijo, ker je zanosla - aja pa mela je PCO.

Punce še malo pa bodo novi pluseki!!!! Držim pesti prav za vse!!!

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 8:00:04   
biba88
chocolatecake zelo dobro napisano.....user posted image jest verjamem da boš vse presenetila in zanosila user posted image


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 8:02:57   
Marčevka2010
Navadna konopljika naj bi bila tudi za PCO kolikor sem brala. Malo pobrskaj po netu chocholatecake. Nekaj tudi tu piše: http://www.bodieko.si/navadna-konopljika-ali-vitex-agnus-castus

Jaz še vedno čakam M, tuhtam, da bi začela krvomočnico pit, da se mi vsaj M uštima.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 8:51:04   
chocolatecake
user posted image Hvala punce!!! user posted image
Malo googlam in se super sliši, tako, da hvala za predloge.
Bom še malo vztrajala na maci in krvomočnici, ker nisem tako vešča zelišč, da bi si upala kar vse skupaj kombinirat, pa tudi pri teh stvareh ni rezultatov čez noč, je treba par mesecev vztrajat. Če nekje do novega leta nebom user posted image , bom pa še kakšno drugo zelišče probala.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 10:08:08   
kris26
Pozdravljeneuser posted image
Že nekaj časa se nisem javila a vas vse spremljem in navijamuser posted image Malo sem se distancirala od foruma, ker sem potem samo še bolj
nervozna in neučakanauser posted image . Zdaj bi naj dobila user posted image nekje 4.10 pa da vidmo kaj bo. Ta mesec nismo bili kaj preveč pridni sem bila čisto brez volje user posted image user posted image ....

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 13:11:32   
Dgirl
Js sm dost od te krvomočnice prebrala. In ene pravijo da jo ni dobro piti od ovulacije do konca menstruacije. Kao da lahko povzroči ss ce jo pijes pa da si noseca. Med menstruacijo pa zato ne da te ne zvija preveč. Ne smeš jo piti več kot tri cikle.
Za maco pa pravijo da jo lahko skoz pijes.

Probala sem tudi mleček.

Pa prejšnji mesec sem pila tudi kaplice krvomočnice ki se jih da v vodo.

Pa nič ne pomaga. Js bom to vse še ta mesec pila, potem pa neham.

Tablete s folno sem pa tudi zmanjsala. Zdej jih jem od ovulacije do menstre. A sm mal cudna a user posted image


(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?