|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zoo Dunaj
20.10.2014 11:03:09   
srša
pozdravljeni.....zanima me, če je katera bila v živalskem vrtu na Dunaju konec oktobra? A so živali še vedno na ogled sloni, tigri-ker zunaj jih verjetno več ni...kje jih vidiš...
Šli bi z enoletnico in osemletnico za dva dni...kaj se še splača pogledat, priporočate kje spanje...
Hvala za inf. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zoo Dunaj
20.10.2014 11:43:24   
PozitivnaEnergija
Jaz sem bila lansko leto oktobra v Zoo Munchen, in je bila zelo lepa izkušnja. Vse živali so še vedno na ogled, pa ravno prave temperature, in ni toliko gneče kot običajno poleti. Se splača, ker pa Dunaju sem bila pa par let nazaj julija, če bi šla še enkrat bi šla jeseni ali spomladi, ko ni toliko vroče.

(odgovor članu srša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
21.10.2014 15:10:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zoo Dunaj
22.10.2014 8:53:49   
josephine27
Jaz sem bila že zelo zelo dolgo nazaj enkrat v času med Božičem in Novim letom. Sicer moj prvotni namen ni bil obisk zoo ampak smo ga šli tud med drugim pogledat. Vem, da veliko živali ni bilo. Kam so jih pospravili ne vem ;) Se pa spomnim takrat severnega medveda in pingvinov. Ker sem to videla prvič in zadnjič v življenju mi je bilo to tako zanimivo, da tistih levov in tigrov ( ki jih sem jih že prej 100 krat videla) niti nisem pogrešala. Sicer so imeli blizu zoo-ja še metulje. Ne vem kako je zdaj, ker je to že nekaj časa nazaj. Pa dvorec po moje za 8 letnico zna bit tud že zanimiv,

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?