|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2014
28.11.2014 8:24:03   
Shana86
Punce, proti vsem pričakovanjem se selim še eno vrsto nižje - med navijačice. Res navijam za vsako med vami, zaradi izkušenj pa za tiste s problemi za odtenek bolj... user posted image Naj bo to čarobni december, seznam pa zrcalna slika tistemu prejšnji mesec user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu ezdravje)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo decembra 2014
28.11.2014 10:20:00   
ezdravje
Želim si da bi +,pregnal vse skrbi in žalost, pa da nam veselje napolni srca in praznino v naši duši, ko bomo zagledaleuser posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo decembra 2014
28.11.2014 12:07:56   
perla*
Drug teden bo tukaj gor, v tej temi, pravi BUM! user posted image Seznam je res pisan in poln! user posted image
Dejmo december! Bodi magični, čarobni in oh in sploh dober do vseh nas punc, da bomo dobile najlepše darilo.

Bom počakal do 1.12. v ponedeljek in naredila test user posted image do takrat bom ostala nadvse optimistična, pozitivna in vesela! user posted image

Uživajte v vikendu!

(odgovor članu ezdravje)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo decembra 2014
28.11.2014 13:08:21   
witch
ezdravje jaz sem sicer imela "samo" IUI. Po njem se se počutila čisto normalno. Ne vem, jaz sem imela v glavi, da pač ne bo uspelo. Ker niso preveč uspešni. Sem bila pa tistih 14 dni po postopku kar precej zaposlena. Par dni preden bi naj testirala sva šla na dopust. Ker si ga seveda nisem hotela pokvariti, testirala nisem, imela sem pa tono vložkov s sabo. Ko sva prišla domov je še kar ni bilo. Amapk je to kao posledica stresa. Za testiranje sem se odločila, ker so punce tukaj gor pritiskale na mene in ker sem mogla v mb javiti rezultat. Tak da sem 22 dni po postopku končno naredila test, ki je bil pozitiven. Bo prišel tudi tvoj čas. Bodi optimistična in pogumna. Pri nama je predolgo trajalo, ampak mi ni žal za noben mesec ko ni uspelo. Posvetila sva se en drugemu, potovala sva, hodila v savne, na masaže... Vse, kar zdaj kot starša težje delava. Mi je bilo hudo takrat, zdaj pa vidim, da je bilo vredno počakati malega navihančka.

Okrog ponedeljka bi tudi jaz naj vedela kaj smo naredili ali kaj nismo naredili. Ne vem, če je psiha ali... Zgaga me peče, isto kot v prvi nosečnosti. Pa maternica me boli, celo jo čutim. Joške so take čudne, ne boleče, ne polne, ampak take..čudne pač. Par dni še. Si pa močno želim da bi bil plusek.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu ezdravje)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo decembra 2014
28.11.2014 13:14:01   
Anonimen
witch... ja moje joške imajo tud svoj party, nekako boleče na pritisk, pa tko na splošno čudne... razdražljiva sem pa tako da sem včeraj sredi sestanka, ki je bil mimogrede čisto miroljuben, planila skoraj v jok... adijo pamet. Če je to vse skupaj PMS je to en najhujših PMSjev do sedaj, vseeno pa upam da bo december magičen za vse nas...

Upam da zdržim do ponedeljka in ne norim s testom že za vikend... čeprav me matra user posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo decembra 2014
28.11.2014 13:16:26   
SU
Evo... se javljam trenutno za med navijačice!
Sem se že v "novembrski temi" razpisala kako in kaj in ker ne vem kdaj trenutno (ne) pričakovat moje M, oz. jo zdaj trenutno pričakujem, bom zaenkrat za vas in z vami "samo" navijala!
Bom pa to počela tolk bolj močno! user posted image user posted image user posted image

Za december bi se že spodobilo, da je "pluskov" malce več kot ponavadi, kajne?! user posted image


(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo decembra 2014
28.11.2014 14:36:42   
ezdravje
Hvala za tolažbo. Ampak upam da bo pozitiven rezultat, ker jaz tudi nekam čutim že par dni da se mi v maternici nekaj dogaja, kar nisem nikoli prej čutila, vem čudno se sliši, upam pa tudi zaradi tega ,ker sva z možem oba zdrava in ne vejo zakaj nemorem zanosit, tak da upam da se bo čudež zgodil

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo decembra 2014
30.11.2014 11:32:54   
mamica deklicam
Pozdravljene.

Mene izbrišite iz seznama in me dajte samo med navijačice. Tečka je pritekla že pred 5dnevi. Kakor sem napisala že na novemberski temi, bova še poskušala a na seznam se ne bom več pisala.

In še tu imam eno prošnjo. Tista, ki ji je kaj klomifena ostalo in ga ne potrebuje več, naj me prosim kontaktira na ZS.

(odgovor članu ezdravje)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo decembra 2014
30.11.2014 11:41:10   
azalea
Jaz testa ne bom delala prej, kot kakega 12.12. ali pa kak dan kasneje. Je prejsnji mesec cikel malo daljsi bil in bom vzela najdaljši cikel za merilo.


drugace sva pa zelo pridna bila :) v dojkah me nekaj zbada ampak jemljem to z rezervo. Me je ze prejsnji mesec, pa slabo mi je bilo pa zelo otrdel trebuh sem imela pa na koncu ni bilo nič.
Če je bi bilo to najlepše darilo, če pa ni pa se bomo trudili dalje

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo decembra 2014
30.11.2014 11:56:25   
jona klara
md-user posted image user posted image user posted image vem kako ti je, drži se in ne obupaj.je pa žalostno to vsak mesec ob vseh teh željah, sploh ko veš kaj ti lahko en plus spremeni v življenju, pol ga pa vidiš pri drugih pa si še bolj žalosten, pa ne zaradi favšije ampak samo tako močne želje- user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo decembra 2014
30.11.2014 11:59:54   
mamica deklicam
jaz obupujem tudi zaradi tega, ker mi EMŠO vedno bolj nagaja. Imava oba že 4 križe na ramenih in vsaj pri meni upanje počasi ugaša. Vsak mesec malo bolj, ko spet pride tetka iz Krvavcauser posted image . Po drugi strani je pa mojega sedaj prijelo, da bi imeli še enega.

Ah, bo že. Danes sem boljše volje kot sem bila v četrtek, ko je prišla.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo decembra 2014
30.11.2014 12:03:23   
jona klara
vem kako je, tudi jaz imam že kr fajn emšo, pa brez postopkov ostala, želja pa je in bo očitno ostala in tako je......user posted image
me pa zanima kaj pri vama so kaj ugotovili ko so vaju poslali v neplodnostno, so ti pregledali jajcevode in maternico tudi laparoskopsko?

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo decembra 2014
30.11.2014 12:10:54   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

vem kako je, tudi jaz imam že kr fajn emšo, pa brez postopkov ostala, želja pa je in bo očitno ostala in tako je......user posted image
me pa zanima kaj pri vama so kaj ugotovili ko so vaju poslali v neplodnostno, so ti pregledali jajcevode in maternico tudi laparoskopsko?


naj bi bilo vse bp. Je rekel G, da je verjetno problem v letih in moji teži. No težo imam jaz že veliko let konstantno, čeprav imam preveč kilogramov. A v kombinaciji z leti verjetno to pripomore. Očitno nimam več vsako rundo O in posledično nimam toliko šans za oploditev.

Imam kolegico, ki je samo eno leto mlajša od mene in januarja pričakuje dvojajčne dvojčke. Ima pa ogromno kilogramov preveč. Je očitno zdravnikom ta izgovor hitro dovolj, da si sami umijejo roke.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo decembra 2014
30.11.2014 12:32:14   
ezdravje
Žal mi je za tiste, ki vam ni uspelo, upam da vam enkrat bo. Danes sem sedmi dan po transferju in vsa na trnih, vendar se mi je danes nekaj nenavadnega zgodilo, ko sem se zjutraj vstala ,sem na okenski polici zagledala snežno belega goloba ,ki je petnajst minut sedel in potem odletel, kaj mislite, kaj kej to pomeni?

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo decembra 2014
30.11.2014 16:50:50   
MauMow

user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image


01.12.2014

Anonimna S

06.12.2014

kris26
azalea
egleria
Zewa
mony213
kindersuprise

07.12.2014

Marčevka2010

08.12.2014

ezdravje

09.12.2014

karinna

10.12.2014

beba92
Anonimnauser posted image
chebula

14.12.2014

ana_marija

17.12.2014

roca

21.12.2014

Neza007

25.12.2014

niinii
MauMow
roses

December

perla*
Stars619
witch
Tikie

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, Žabinčica, Marčevka2010, ..noname.., witch, MauMow, Shana86, SU, mamica deklicam




(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo decembra 2014
30.11.2014 16:51:20   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: ezdravje

Žal mi je za tiste, ki vam ni uspelo, upam da vam enkrat bo. Danes sem sedmi dan po transferju in vsa na trnih, vendar se mi je danes nekaj nenavadnega zgodilo, ko sem se zjutraj vstala ,sem na okenski polici zagledala snežno belega goloba ,ki je petnajst minut sedel in potem odletel, kaj mislite, kaj kej to pomeni?


Mogoče pa te čaka en lep plusek user posted image

(odgovor članu ezdravje)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo decembra 2014
30.11.2014 18:42:30   
ezdravje
Maumow, hvala ti, sam ne vem kaj naj pričakujem, strah je gospod, ampak to kar se mi ke danes zgodilo je pa res božansko in neverjetno, kaj takega,pa še nisem doživela, cel dan razmišljam kaj kej to pomeni, bomo videli. user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo decembra 2014
1.12.2014 8:48:53   
perla*
Dobro jutro,

Test zjutraj je pokazal belino user posted image tik za tem pa tudi že nekaj kapljic tečke.
Sem relativno u redu, nisem nič jokala, upam da tako tudi ostane. Ali pa sem že malo imuna in utrjena po vseh teh mesecih. user posted image

Vesela sem, da sem polna optimizma in vem, da grem sedaj le še močnejša naprej. Dojemam, da je vse za nekaj dobro. Da je vse tako kot mora biti in da bo prišlo vse v najbolj idealnem trenutku. Konec decembra bom ponovno v pričakovanju lepih črtic. Do takrat bom pozitivno delala na sebi, živela bom veselo življenje, iskala pomen in si ponavljala pozitivne besede. Ker pri nama je definitivno glava problem, ker vse ostalo štima.

Za vse vas pa: v naslednjih dneh bo en kup testiranja, glede na naš seznam. Ostajajte pozitivne v vsakem primeru. Veselite se pluskov. Če bo pa kaj drugače, pa le pogumno naprej. Če zmorem jaz, zmorete tudi vi, drage moje "sotrpinke". Cmok

(odgovor članu ezdravje)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo decembra 2014
1.12.2014 11:49:53   
SU
perla* user posted image vem kako ti je. ko se ulije, je najslabše... saj bo... december je lep mesec... če ne drugače, lepo, praznično obarvan... še lepše pa bo, če bo čim več pluskov na tem prazničnem seznamu!

Se mi zdi, da nas je čedalje več med navijačkami... user posted image Upam, da se namesto "selitev" med navijačke začnejo pojavljati selitve med "srečke nosečke"!! user posted image

Tudi jaz sem malce obupana trenutno... Ta cikel sem naredila menda 5!! testov!!! user posted image user posted image
...ker to, da ne bi blo M IN, da nisem noseča, se mi pa res še ni naredilo... user posted image
Mal sem žalostna, ker imam pregled šele čez 14 dni in to pomeni, da bo šel "lep, prazničen" december mimo, najverjetneje brez O in brez pluska...user posted image
Seveda, če ne bo slučajno prej prišla M...
Pa sem upala, da bo zraven novoletnih darilc lahko še slikca naše nove bibe v bušiju... user posted image ...pa očitno ne bo nič s tem... user posted image

Ah... bo že. Se tudi jaz tolažim s tem: vse takrat, ko je namenjeno... Je že za nekaj dobro, da novega člana še ne pričakujemo... user posted image ...ne vem še sicer zakaj, ampak bo že tako... user posted image
Držte se punce. Močno navijam... December se je začel... user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil SU -- 1.12.2014 11:50:35 >

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo decembra 2014
1.12.2014 13:19:02   
Stars619
Ezdravje, držim pesti zate, morda pa je to res en poseben znak, ki ti bo polepšal praznične dni. Seveda želim enako tudi vsem ostalim.
Perla, objemček. Škoda, da tokrat ni uspelo...držim pesti za naprej!!!
Meni so javili, da me kontaktirajo glede raziskave (postopek s tistimi novimi obliži), tako da čakam...če tega še ne bo, sem na kt v januraju in v feb.v postopku. Je pa danes 41.ali 42.dan že, in M še kar ni!!! Grozaaaaa!!! Očitno se je strošila prejšnji mesec, ko je trajala v nedogled (po postopku), zdaj pa vprašanje, kdaj bo spet prišla...jojjj, pa letos sem imela tak lepo vsak mesec...user posted image

Držite se in mislite pozitivno, čakajo nas praznični dnevi...

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo decembra 2014
1.12.2014 13:19:15   
witch
perla user posted image user posted image

Če je moj cikel ok in tak kot mora biti, bi danes naj prišla ali pač ne. Sem zjutraj naredila test in je bil negativen. V soboto me je kar fajn zvijalo. Danes zjutraj je bilo mičkeno zvijanja ampak je nehalo. Bomo videli v naslednjih dneh kaj bo.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo decembra 2014
1.12.2014 14:42:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: witch

perla user posted image user posted image

Če je moj cikel ok in tak kot mora biti, bi danes naj prišla ali pač ne. Sem zjutraj naredila test in je bil negativen. V soboto me je kar fajn zvijalo. Danes zjutraj je bilo mičkeno zvijanja ampak je nehalo. Bomo videli v naslednjih dneh kaj bo.


Pa imaš kaj znakov witch?

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo decembra 2014
1.12.2014 14:52:15   
witch
Nobenih znakov. Joške se take čudne, pa tu in tam me mičkeno špika po maternici in jajčnikih. V prejšnji nosečnosti je bilo isto. Test sem delala več kot en teden po tem ko bi naj prišla. Pa v začetku ni bilo nobenih znakov. Potem so se začele rahle slabosti. Dokler se ni trebušček videl in čutil nisem vedela da sem noseča. Tak da bom počakala. Če je pikica se bo že pokazala.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo decembra 2014
1.12.2014 15:00:43   
Shana86
Witch pri meni je bilo isto, plusek je bil po treh dneh. Isto zvijanje, nič znakov, zamuda, negativen test, potem pa presenećenje. Navijam user posted image

Perla user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo decembra 2014
1.12.2014 15:05:33   
Stars619
Witch, tudi pri meni je bilo tako v 1.nosečnosti! Šele 10 dan po izostanku se je pokazal user posted image , (9.dan pa še ne), tako da nič ni izgubljeno.
Držimo pesti, da ti je ratalo!!!! Naj user posted image počaka še kakšno dobro leto!!!! user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?