|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2014
7.12.2014 12:11:52   
chocolatecake
Neza007 tvoja g. ima prav, jaz sem jedla po istem principu dobro leto in imela 10 menstruacij v enem letu, prej pa 7-8, imela sem že skoraj OK cikluse na 32-40 dni.
Po enem letu pa se je iz neznanega razloga ravnovesje spet čisto podrlo in sem imela cikluse dolge 48, 83 in 53 dni, no pa tele zadnji gre tudi že proti 40, pa nič ne kaže, da bo kaj kmalu konec.
Tako, da po mojih izkušnjah tole z dieto deluje samo kakšno leto, potem pa pride spet nazaj na isto. Posledično seveda nimam več nobene prave volje začet, čeprav sem že 100x rekla, da bom spet pazila. Kile se pa nabirajo. user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: II pričakujemo decembra 2014
7.12.2014 12:27:02   
Neza007
Sj jst nism na dieti,ker niti ne bi rabla shujsat,sam odlocila sem se brez sladkarij in vsega kar je bela moka notr,to je to,pa da veckrat na dan jem. Zih pojem vec kot sem vcasih. Ko sem se lotila te zdrave prehrane, sploh nisem vedla da ma to tak vpliv na zanositev. Zej me sam mal skrbi,da sem zgresila une dneve,ker danes defenitivno nimam ovulacije. No ce ne grem pa v januar,bomo vidl cez 14 dni kaj bo.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: II pričakujemo decembra 2014
7.12.2014 12:34:41   
Pajama
Pa tako lepo se je začel december ... kaj je zdaj to?

Še sreča, da je Anaina nenapovedano prekinila tole invazijo user posted image !!!! Iskrene čestitke in punca, nič strah!!! Imej se lepo in uživaj vsako sekundo, še prhitro si z negativnimi mislimi kaj slabega prikličeš.

No, zdaj nas je že kar nekaj za januarski seznamček. Sama se ga sicer veselim, a sem žalostna za vse vas, ki se z menoj selite v januar. Aja in še naprej navijam za vse ostale na seznamčku!!

user posted image user posted image user posted image GO user posted image GO! Gouser posted image GO user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   [Brisano sporočilo]
7.12.2014 17:37:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pajama)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: II pričakujemo decembra 2014
7.12.2014 19:54:10   
Stars619
user posted image user posted image user posted image Anaina jeeeeeeeeeeej!!!!!! Tooooooooo!!!! Zdaj pa le glej, da odmisliš negativo in le pozitivno zakorakaj v novo leto!!!!!! Uf, si se namučila, kar tri leta čakanja! No, se je pa izplačalo! Čestitke!!!!!!

Mene pa že malce bedira ta moja belina...pa tako je bilo celo leto ok, vse M so prišle, sedaj pa je spet vse na glavo obrnjeno! Po pošti sem že dobila navodila za 2.postopek in recept za kt...še vedno je v torbici...user posted image Ah, joj...kdo bi me lahko rešil te godlje...

Jutri pa več ne bo dežja, supeeeeeer! Komaj čakam, da bo lepše vreme!!!! Pa čeprav stopinje ne bodo po mojem okusu...
Lep pozdrav vsem!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 10:05:24   
Marčevka2010
Anaina čestitam za plus!! Srečno do konca.

Jaz itak nisem mogla pričakovat kaj, ker sem bila bolna mes ovulacijo in na antibiotikih. Sem dobila m točno kot ura včeraj dopoldne. Tako, da se selim v januar. Za ostale pa upam, da čim več plusov nalulate.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 11:06:30   
witch
Včeraj je prišla tudi moja M. Brez špikanja, brez najave, ker ulila se je.
Vem, da je bil komaj 2. krog, ampak se začenjam bati da bo isto kot prvič...

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 11:12:15   
SU
witch ne se prehitro ustrašit! saj je šele 2. krog... saj veš... psiha dela svoje... telo pa večkrat odreagira ravno na psiho... saj bo. kar pogumno in optimistično naprej! user posted image

Jaz sem, izjemoma, ta mesec M vesela... ker je, prvič v mojem življenju, zamujala kar 20 dni... Zame je to veliko, vem pa, da nekatere čakate še dlje, da pride...
Tko, da srčno upam, da bo zdaj tudi O naglihana kot mora bit in potem, posledično tut naslednje M ne bo...
Sama se sicer selim v januar, ampak močno, močno navijam tudi za vas, preostale decemberke!! user posted image user posted image
Mesec se je res lepo začel, bi blo lepo, če bi vsaj še katera nalulala II... user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 8.12.2014 11:13:17 >

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 11:22:36   
Neza007
Helov punce. Pr men bo pomoje ta mesec mal težje kej, sej nisva bla neki pridna na tem področju, pa še sanja se mi ne kdaj bi mogla met ovulacijo. Mislem bi jo že mogla imet, ampak nobenih znakov ni. Zej tuhtam če jo imam mogoče danes, je mjčken sluzi, pa vbistvu mam ful napihnen trebuh. Pri prejšnjih ovulacijah me je pa vedno tko špikal v jajčnikih da niti nism mogla imet SO. Mogoče bi pa mogla dons mal zapeljat svojega dragega hihi, seveda če se mi bo sploh dal :D Tko da nam čisto nič razočarana, če bo ta mesec user posted image pršla, se bova pa tok bolj v januarju potrudila. Edin škoda mi je unih dveh jajčkov, ki sta bila vidna na UZ ;)

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 11:26:28   
SU
Joj, Neza007 pa ne da boš "zapravla" 2 jajčki!!! user posted image ...hec... te čist razumem... ni vedno, v času O, volja in zagnanost za hopsanje... user posted image
Pa vseeno držim pesti... user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 11:37:00   
Neza007
Ma sej neki sva, sam pomoje mal napačne dneve ;) Pa moj nekak ni za dvojčke, že enga ga je strah, da bi pa še dvojčke dobila, ga pa pomoje kar kap zadane :D

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 11:50:03   
SU
user posted image user posted image user posted image
Moj pa skoz govori, da bova mela trojčke... HM?!?! user posted image user posted image Ne vem sicer kdo bi jih donosil... verjetno on...user posted image ampak... no, vesela bom, če bova sploh uspela pridelat "tretji user posted image "!

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 12:20:16   
Neza007
Trojčke hahaha, sj jih ne bi imela niti kam dat ;) dvojčke še, za trojčke pa nevem. Jst bi tud mela dvojčke sam bi me blo pa kr mal strah, priznam ;)

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 18:07:49   
_pika_
No, da vam malo poročam. Prvi pregled za mano, vse je OK. Pridelali smo enega user posted image . Sem si oddahnila, saj me je bilo zelo strah, če bi zmogla porihtat dvojčke.user posted image
Jaz navijam za vas, da čimprej zbežite v druge teme.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 18:41:54   
Anaina
Dober večer punce.
Kako ste? Da se vam malo javim. Jaz sem kar ok. Sicer imam neke rahle rjave izcedke in grem jutri že na prvi pregled. Upam da bo vse ok. Se vam javim jutri. Ve pa hitro se nalulajte kak user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 20:54:38   
chebula
Tudi moja M je prišla, celo dva dni prej.
Ni kaj, okoli božiča bo spet akcija in januarja bo valda plus user posted image .

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: II pričakujemo decembra 2014
8.12.2014 21:14:01   
beba92
tut js nimam nobenih znakov za M (razn rahle pekoče bolečine), ponavadi imam kar močan pms, zdaj pa niččč pa je samo še en dan do M.... sva v 3. krogu in bila sva pridna na temuser posted image , se pa tut bojim, da tut zdaj nebo nič user posted image

upam pa, da bo ta seznamček 100X lepši od novemberskega user posted image

čimveč user posted image user posted image user posted image želim

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: II pričakujemo decembra 2014
9.12.2014 7:25:40   
mony213
Čestitke novim nosečkam!! user posted image user posted image

Moja user posted image je prišla danes, po treh dneh zamujanja. Sem že imela upanje... Trenutno sem čisto na tleh in se malo umikam, da si poštimam v glavi. Po novem letu pa do ginekologinje.

Vsem želim nasmejane praznike in čim več user posted image do novega leta!

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: II pričakujemo decembra 2014
9.12.2014 9:00:53   
niinii
user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image


01.12.2014
user posted image user posted image user posted image polhek2user posted image user posted image user posted image

04.12.2014
user posted image tajazanuser posted image

06.12.2014
user posted image kris26user posted image
user posted image azaleauser posted image
user posted image egleriauser posted image
user posted image Zewa user posted image
user posted image mony213user posted image
user posted image kindersurpriseuser posted image

07.12.2014
user posted image Marčevka2010user posted image

08.12.2014
ezdravje

09.12.2014
karinna

10.12.2014
beba92
user posted image Anonimnauser posted image user posted image
user posted image chebulauser posted image

14.12.2014
ana_marija

17.12.2014
roca

21.12.2014
Neza007

25.12.2014
niinii
MauMow
roses

28.12.2014
kindersurprise
*viva*

December
user posted image user posted image user posted image Anainauser posted image user posted image user posted image
perla*
Stars619
user posted image witchuser posted image
Tikie

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, Žabinčica, Marčevka2010, ..noname.., witch, MauMow, Shana86, SU, mamica deklicam, Pajama, LadyJen



< Sporočilo je popravil niinii -- 9.12.2014 9:02:16 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: II pričakujemo decembra 2014
9.12.2014 12:52:43   
roca
pozdravljene punce!!
kako ste kaj? vidm da je kar velik žalostnih obrazkov na seznamu user posted image jaz jo oz. jo ne pričakujem drugi teden, čeprav odkar jem klomifen me niso nikoli bolele prsi, ta ciklus me pa bolijo tko da ne vem.. user posted image tak pekoč občutek imam v dojkah. ima katera podobne izkušnje?

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: II pričakujemo decembra 2014
9.12.2014 13:06:25   
_pika_
Roca: Pri meni je bil to edini znakec za N.user posted image

(odgovor članu roca)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: II pričakujemo decembra 2014
9.12.2014 13:58:13   
polhek2
IZVIRNO SPOROČILO: roca

pozdravljene punce!!
kako ste kaj? vidm da je kar velik žalostnih obrazkov na seznamu user posted image jaz jo oz. jo ne pričakujem drugi teden, čeprav odkar jem klomifen me niso nikoli bolele prsi, ta ciklus me pa bolijo tko da ne vem.. user posted image tak pekoč občutek imam v dojkah. ima katera podobne izkušnje?


Pri meni tudi prvi znak user posted image user posted image

(odgovor članu roca)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: II pričakujemo decembra 2014
9.12.2014 14:07:50   
Anaina
No da se vam še jaz javim. Bila na pregledu zaradi rjavih izcedkov. Drugače je user posted image potrjena v maternici. GV pa ustreza nosečnosti za 5t. Druga se za enkrat ni videlo. Dobila dabroston in ponoven pregled 22.12.
Držim pesti tudi za vse vas...user posted image

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: II pričakujemo decembra 2014
9.12.2014 14:22:39   
egleria
Čestitke nosečkam user posted image user posted image user posted image

Jaz še vedno nimam M, po mojem sem mela malo pozno O, glede na vse znake. Tak da jutri delam testek, Čeprav ne pričakujem nič, ker je kljub klomifenu moja O bila zelo šibka. Sem jo bolj čutila brez njega user posted image

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: II pričakujemo decembra 2014
9.12.2014 15:09:32   
roca
polhek2 a prvi znak še pred izostalo menstruacijo? a pa so te skoz bolele? ker mene tko vsak dan samo ne čist skoz, pa bradavice mam na dotik take pekoče.. jooj tok upam da je kj ratalo user posted image

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?