|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrski listki 2014
28.10.2015 13:51:44   
darhaha84
Da se še jaz malo javim. Tudi pri nas je zelo pestro. Naša je že bila stara eno leto, vendar praznovanja še ni bilo upam, da bo ta vikend, ker je ravno na svoj rojstni dan zbolela (adeno virus) in so me klicali iz vrtca, da bruha in sem jo šla iskat, potem še vročina driska, vnetje oči in ušes in ko njo spravim malo k sebi po enem tednu še jaz in nato še mož, ter tašča in tast (bruhanje in driska), sin je ubežal tej virozi – super…, tako da sedaj smo ponovno na delovnih mestih in upam, da zdrži do vikenda in da končno revica piha prvo svečko.
Drugače je vrtec zelo pozitivno sprejela, zelo rada gre zjutraj k otrokom in vzgojiteljici, ko jo pa pridem iskat pa pridirja k meni in bi se samo stiskala. Če jo oči pride iskat, samo mene išče in govori mom, mom (mami). Drugače so pa tudi pri nas popularne stopnice, stolčki in klopica (imamo en tak otroški komplet) za plezanje. Spleza gor in govori ne, ne, ne in ti, ti, ti… Ko mene sliši. Točno vem kje je, da tečem k njej, ker dol še ne zna it  Besede še ne govori, pes je (ou, ou), muca (miu, miu), račka (de,de), potem se prime za glavo in reče oj, oj (pomeni: o, joj), ko ji neham čistit nos mi žuga s prstom in govori (ti, ti), ko bi jedla govori (mam, mam), to je počasi vse).
Zob še vedno nima nič… zato so še kar problemi s koščki hrane, ki je naj bi jedla. Posledično pride z vrtca domov sestradana, ker tam ni nič kaj dosti mikasnega (zajtrk in malica), kosilo ji še kar gre ker je kuhano in pretlačeno. Kruha ne mara sploh, po novem obožuje kakije… - čuden otrok.
Hodi še ne, tudi samostojno še ne stoji. Vendar pa pride do mene in vleče roko toliko časa, da malo hodiva okrog. Vem, da to ni dobro (so mi tudi v razvojni prepovedali) samo teži na polno, da potem popustim. Greva 1x,2x okoli mize pa je potem mir 
Je pa ful simpatična, tako da vsakemu priraste k srcu. V vrtcu so vzgojiteljice čisto nore nanjo. Ni čisto nič boječa, tako kot bratec, ki vsakega tudi ogovori in pove vse kar se dogaja doma in kam gremo….
Peregrina - Upam, da se ti izide da boš doma do januarja. Jaz sem dala vlogo za podaljšanje (razvojna, alergija), pa sem bila odbita. Razlog je bil, ker ne gre za težko gibalno oviranega otroka ali otroka z duševnimi motnjami – no ko sem to prebrala sem si rekla – hvala bogu da je tako in grem raje delat. Upam, pa da tebi uspe. Meni so sicer rekli, da naj se pritožim, samo se mi ne da s tem ukvarjat in tamala se je že lepo vpeljala v vrtec…

(odgovor članu peregrina)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Oktobrski listki 2014
30.10.2015 12:22:49   
peregrina
IZVIRNO SPOROČILO: darhaha84

Peregrina - Upam, da se ti izide da boš doma do januarja. Jaz sem dala vlogo za podaljšanje (razvojna, alergija), pa sem bila odbita. Razlog je bil, ker ne gre za težko gibalno oviranega otroka ali otroka z duševnimi motnjami – no ko sem to prebrala sem si rekla – hvala bogu da je tako in grem raje delat. Upam, pa da tebi uspe. Meni so sicer rekli, da naj se pritožim, samo se mi ne da s tem ukvarjat in tamala se je že lepo vpeljala v vrtec


Darhaha84, jaz sem mislila bolj v smislu, da če bo sreča, bom samo do januarja doma, potem bom pa dobila službo[sm=smiley36.gif
Če pa ne bo sreče s službo, bova pa z user posted image uživali še malo dlje skupaj doma.


< Sporočilo je popravil peregrina -- 30.10.2015 12:28:47 >

(odgovor članu darhaha84)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Oktobrski listki 2014
1.11.2015 13:57:52   
kamajuš
Oj! Ste malo oživele temo, super user posted image user posted image user posted image !

Pri nas pestro kot vedno. Službe nimam, je tudi ni na vidiku (sem na zavodu), tako da imajo otroci hotelsko oskrbo. Sej mi je super, ker pridejo taveliki po šoli takoj domov in niso prepuščeni sami sebi. Pa vrtca ne bo sigurno do drugega leta. Ampak nekoč bi pa vseeno delala ...

Naš pajac se lepo počasi razvija. Danes piha 13. svečico. Hodi še ne, je zelo previden, kar mi je všeč. Sicer bi bil ves čas ma nogah, ampak bog ne daj, da ga spustimo. Tako ga pač vozimo za rokice, kaj pa naj. Bi mu kupila kakšno tisto igračo, da jo poriva pred sabo, samo bo prej shodil, kot bom jaz do trgovine prišla user posted image . So pa taveliki vsi shodili pri 14m, tako da se nikomur ne mudi.

Bolj me moti, da še ne napredujeva pri jesti sam - to pomeni z žlico. Mu dam žlico pri kosilu, pa se z njo samo igra user posted image . Kar se hrane tiče, je še vedno super jedec. Sumim pa, da bo problem beljak: zadnjič je jedel vafelj, pa je bil çist flekast. Ko bo zdrav (trenutno je na AB), bom ponovila vafelj, pa da vidim. Upam, da se motim.

Zaspanček je še vedno, tudi čez dan rad potegne.

Lepe praznike, kolikor jih je še ostalo user posted image !

(odgovor članu peregrina)
Neposredna povezava do sporočila: 328
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?