|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
24.11.2014 6:33:25   
Anonimen
Stars619 ja jaz imam že določeno. Od 10-31.12.2014 začnem s kt, pač odvisno od m. Držim pesti da čim prej izveš, in poročaj kako in kaj.

user posted image

(odgovor članu Stars619)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
24.11.2014 6:34:33   
Anonimen
Ja in tudi jaz sem v MB.
user posted image

(odgovor članu Stars619)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
24.11.2014 7:12:57   
ziva1
Živjo, evo še ena ki jo čaka 2. IVF. Sem v Mb in imam enaka navodila kot ti Anonimna, tako da bova najbrž začeli enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
24.11.2014 7:37:38   
Anonimen
ziva1 no super, da sva v isti skupini. Če nama prej ne uspe se bova pa na prvem ultrazvoku januarja videle. Bo kar naenkrat tu. Morda bova celo isti dan imele punkcijo. No super da si se javila.
Imam pa eno vprašanje koliko časa si pa čakala na 2 IVF?

user posted image

(odgovor članu ziva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
24.11.2014 8:58:15   
ziva1
Štiri tedne po krvnem testu sem dobila vabilo za posvet. Po slabih treh mesecih od neuspešnega IVF bom že na tabletkah. Se kar hitro odvija. Jaz nisem imela nič težav v samem postopku, malce bolečin, tako kot pri M, ki pa hitro minejo. Bolj psiha dela. Imam pa problem z visokim FSH-jem, sem pridelala samo 3 celice, pa še to sem se dolgo pikala, da so zrasli. Upam, bo drugi postopek bolj uspešenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
24.11.2014 20:15:12   
Stars619
Hej, Ziva! No, super, vidve sta celo v isti skupini! Ja, v Mb gre kar hitro vse skupaj, kar je fajn, če si to želiš! Tudi jaz imam grozno povišan FSH in sem pridelala le eno samo celico v prvem postopku! Tako da si ti prava frajerka s tremi! Katera zdravila pa si imela in kakšno dozo??
No, želim vama uspešen postopek, jaz pa javim takoj, ko izvem kaj novega...

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
25.11.2014 22:58:27   
ziva1
Imela sem Gonal in nato še Cetrotide, upam, da sem prav napisala. Najprej sem imela 225 enot, nato sem imela 125, ko so videli da mi folikli ne rastejo, pa so mi dozo povišali na 250 enot. Na koncu je bil največji folikel velik 17mm, rezultat 3 celice. So bili presenečeni, da sem tako slabo odreagirala na terapijo, ker sem prej v postopkih IUI odreagirala v redu. Tako da zdaj pričakujem, da mi bodo povišali dozo.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
26.11.2014 12:44:47   
rebrebu
ziva1, dej mi povej kako je z IUI?kolko ti jih pripada in dejasnko, a se steje kot postopek ali ne?lahka tud na zs....

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
26.11.2014 16:02:57   
Stars619
Hvala ziva! Jaz pa sem imela Menopur (kar 4 doze) in Cetrotide, pa sem reagirala še slabše kot ti...zdaj pa meljem v glavi ali naj sploh še grem, ali naj poskusim s spontanim postopkom ali naj vprašam še po drugih zdravilih, ali naj počakam na tiste nove obliže ali kaj...uf...groza!!! Morala si bom zbrihtat to mojo glavo in se odločit!
Rebrebu, ti nisi bila na IUI? No, jaz tudi ne. Sem kar direktno v postopek prišla - zgleda voda v grlo teče ali kaj?;)

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
26.11.2014 18:05:23   
ziva1
Mene so sprva sami dali na IUI. So mi predpisali 4 IUI, pa sta bila dva neuspešna, ta tretji pa je bil prekinjen, ker sem preveč odreagirala na zdravila in ker je možna večplodnost, so mi postopek prekinali. Četrtega pa sem sama rekla, da ne grem da grem direktno na IVF, pa me tudi silili niso. Meni IUI ni pomagal, ni pa rečeno, da tebi ne bi. Jaz sem probala, pa ni šlo. Postopek IUI pa se ne šteje. Joj, Stars, ti pa imaš zmešnjavo, kako to da se ne moreš odločiti, v kak postopek bi šla, ali si jih že toliko dala čez? Jaz sem ponovno dobila Gonal, pa sej mi je všeč to zdravilo, ker je tako enostavno, ker jaz sem se na začetku bala kako se bom piknala in kako si bom znala zmešati zdravilo, tako da Gonal je res enostaven. No, res pa je da ostalih ne poznam.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
26.11.2014 18:29:30   
Stars619
Ne, Ziva, nisem. Samo en postopek je za mano. Ampak doma imam že 5 letno punčko in sem trenutno v takšni čudni situaciji, ko se mi zdi, da ne vem, če si še sploh želim drugega otroka. In ko sem v fazi, da bi ga imela, se pač sprašujem vse mogoče: ravno zato, ker nisem odreagirala na zdravila in imela en sam folikl, kljub močni dozi, so mi rekli, da če ne uspe, bi bilo najbolje, da grem na spontan postopek, ker M pa imam to leto redne (sicer malo daljši ciklusi, ampak ok). Potem so mi na dan krvnega rekli, da pridejo neki novi obliži in bi me potrebovali za raziskavo. Pa sem rekla, ok. Potem pa sem razmišljala, da če ne bi bilo še teh obližev, da pa morda ne bi bilo slabo, če bi poskusila še z drugimi zdravili, ker če grem v spontan postopek VEM, da bo spet le en folikl in s tem spet minimalne možnosti. In glede na to, da mi FSH zelo niha, bi pa morda imela srečo in bi vmes na kakšna zdravila odreagirala pozitivno...Po drugi strani pa bi najraje prenehala in živela življenje naprej, takšnega kot ga imamo, ker nam v bistvu popolnoma nič ne manjka...eh! Zdaj pa bodi pameten, če si lahko!user posted image user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
26.11.2014 20:00:43   
ziva1
Imava pa enako zgodbo, se tudi sama včasih sprašujem, da bi odnehala, mi pač ni dano, saj so tile postopki stresni. Ampak dokler je v meni še vedno upanje/dvom, se bom še borila, potem bom pa tudi odnehala, ker sem že malce v letih user posted image . Tile obliži....zanimivo.....mogoče pa je za probat, zakaj pa ne.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
26.11.2014 23:48:52   
aspera
Živjo punce user posted image . Še jaz se vam pridružujem.

Na kratko: lani novembra imela v LJ uspešen ICSI postopek, pridelala samo 2 celici, obe sta se lepo razvijali in so mi obe vstavili. Prijela se je ena, ampak žal sem imela potem v 10.tednu splav in abrazijo user posted image .

V prvi postopek sem šla zelo napsihirana, nisem vedela kaj me čaka, nenormalno sem se bala punkcije (ki je bila sicer kratka, a zelo boleča), nisem bila najbolj zadovoljna s svojim zdravnikom v LJ itd., tako da sem se potem po SS odločila, da grem v drugi postopek v MB. Sicer sva 7 mesecev čakala samo na 1.posvet in šele zdaj, se pravi po skoraj enem letu, bova dejansko začela z drugim postopkom. Samo mi je ta pavza vmes prav pasala, da sem si malo psihično in fizično opomogla. Pa čeprav nisem več ful rosno mlada (33), sem si dala čas in malo odmislila vse to, sedaj pa grem veliko bolj sproščeno, pogumno in optimistično v drugi postopek.

Imam ravno user posted image in moram 7.dan ciklusa pričeti z jemanjem KT, tako da se pri meni počasi začenja user posted image . Imam dolg protokol, ker sem v LJ na kratkega slabo odreagirala, tako da grem 15.decembra na prevzem injekcij in se ta dan začne špikat. Prvi UZ imam 23.decembra, potem bomo pa videli naprej kako se bojo zadeve odvijale. Predvideno punkcijo imam 7.januarja, ampak to še ni 100%.

Jaz osebno sem z MB zelo zadovoljna, pa čeprav imava skoraj 2 uri vožnje do tja, mi ni žal, da sva šla tja. Sicer so bili v LJ prijazni, ampak nisem pa imela občutka, da bi se ti tako individualno posvetili kot v MB. Pa v LJ mi ni bilo všeč, ko so me vse do dneva punkcije "nategovali", da bom lahko dobila narkozo, ko je bil pa čas za punkcijo, so me pa samo zvlekli noter in češ, kakšna narkoza, da tega oni ne dajejo user posted image user posted image .

Upam, da nam vsem, ki se bomo skupaj borile, na koncu rata user posted image .

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
27.11.2014 20:13:55   
Anonimen
Lepo pozdravljene! Tiste, ki greste januarja k Rešu, a je kaj rekel, da npr. 1. januarja ne dela? Vem, da načeloma dela skozi, samo ravno danes je reke, da zdaj za božič ne bi delal lih postopka. Hvala za odgovore.

(odgovor članu Stars619)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
29.11.2014 5:48:18   
AsevedaDaBo
hej hoj, mal se oglasim :) februarja bo moj 2postopek.
sedaj imam pa 1 vprasanje. Vceraj je bil moj 17dan cikla in sem dobila rjav izcedek, danes je se kar rjav izcedek. Se kateri to sanja?
po neuspesnem postopku, k sem user posted image dobila na 12.11. in jo potem cudno imela celih 9 dni..sedaj na 17. dan se rjav izcedek. cikel mam na 27 dni. a je mozn da zaradi vseh hormonov k sm jih oktobra prejemala?

ce se kateri kaj sanja, bi prosila za odgovor.
user posted image

_____________________________

V življenju je potrebno verjeti v nemogoče :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
29.11.2014 9:25:05   
Corse
Oj punce! Z nekaterimi se že poznamo s prejšnje debate, smo skupaj trepetale za pluske...se pa še vedno odločam, da mogoče pa izkoristim še zadnji 4. IVF, ki mi pripada, predvidoma feb. Ziva1 si napisala, da si malce v letih user posted image jaz sem že konzervica, pa še vedno upam, le pogumno.
Punce po kolikem času po IVF ste dobile user posted image ? pri meni je že mesec mimo, v prejšnjih postopkih sem jo dobila še prezgodaj, zdaj pa ne duha ne sluha o kakšnem PMS-u, itak - hormoni še vedno bluzijo po svoje user posted image

(odgovor članu AsevedaDaBo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
29.11.2014 11:50:51   
ziva1
Jaz sem jo dobila po postopku po 31 dneh, je bila zelo močna, naslednja pa je bila točna na 24 dan in normalna. Meni dodatni hormoni niso zmešali ciklusa.

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
29.11.2014 19:02:13   
Stars619
Anonimna in Ziva, jaz pa sem v skupini za vama...od 31.12.do 20.1.moram dobit M in začnem s kt! Čisto nič ni bilo rečeno za spontan postopek ali obliže. So me kar po mailu kontaktirali...

Jaz sem po prvem postopku dobila na 34.dan M, pa je trajala kar celih 14 dni (drugače je največ 5dni) zdaj pa čakam naslednjo...danes je že 40.dan! Očitno se mi je vse zmešalo...user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.11.2014 8:28:23   
AsevedaDaBo
ah ti hormoni user posted image

_____________________________

V življenju je potrebno verjeti v nemogoče :)

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.11.2014 22:31:51   
aspera
Jaz sem pa danes začela s KT user posted image .

(odgovor članu AsevedaDaBo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
30.11.2014 23:30:29   
Arual
Hey. Jaz pa še 3 dni jemljem Dabroston nato tečka in začnem z KT.
Aspera kdaj pa so ti rekli da začneš z injekcijami. A maš oranžen list?


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
1.12.2014 13:26:14   
Stars619
Aspera in Arual, super!!!!! Naj bo postopek uspešen in poročajta, kako vama gre...

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
1.12.2014 18:48:16   
aspera
Arual, še sama ne znam točno barve definirat user posted image ... Ja, tak rumeno-oranžen list imam. Z injekcijami pa začnem 15.decembra. Pa ti?

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
1.12.2014 19:24:12   
rebrebu
no se ena, ki ji menstra zamuja....pa mi ponavadi ne....nevem al res harmoni, al posledica laparo-histero al pa od bioenrgetika....sploh mi ni več jasno....srecno punce, ki ste startale v postopek!

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
1.12.2014 20:15:42   
Stars619
Joj, rebrebu, kaj bova midve?? Ta M je res tečna, ko zamuja. Mene danes vse boli doli, tak imam napet trebuh, kot da sem že 4 mesece noseča!;) Ha, to ne bi bilo slabo, da bi midve bile zdaj lepo noseči in pika, ha?? ;))) Super bi bilo...;)

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?