|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2015
24.2.2015 18:03:50   
Neza007
O ti si pa nova :) pozdravljena pa upam da zagledaš plusek :)

(odgovor članu Compass)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo marca 2015
24.2.2015 18:52:05   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Neza007

A teb tud glasba tok pomeni kot men? Mislem si tko kej umetnisko naravnana,jst sm samo kar se glasbe tice ;)


Noro velik. Jaz sem en velik zasanjan umetnik. Risem, poslusam glasbo... Ne morem brez umetnosti

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo marca 2015
24.2.2015 19:42:12   
Shana86
Še ena ribica se javljam user posted image Sem pa februarska. Koooončno sem dočakala prvo M po abraziji, po 7 tednih se je odločila priti. Sem pa imela grozen pms, danes pa najprej ful ful močne krče (vzela Naklofen in Spasmex, pa sem bila komaj pokonci), potem se je pa ulila, tudi v kosih. No saj mi je G to napovedal prejšnji teden, sem na uz imela ful debelo sluznico. Tako da počakam še dve M in se vam spet pridružim v upanju...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo marca 2015
24.2.2015 19:50:50   
Neza007
Shana86 user posted image user posted image user posted image . Upam,da ti meseci čimorej minejo in da boš kmalu zagledala plusek in uživala nosečnost tko kt je treba.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo marca 2015
24.2.2015 19:56:27   
kindersurprise
Passion kmalu bo eno leto, kar delava na plusku. Koliko časa se pa že vidva trudita?


(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 6:23:28   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

Še ena ribica se javljam user posted image Sem pa februarska. Koooončno sem dočakala prvo M po abraziji, po 7 tednih se je odločila priti. Sem pa imela grozen pms, danes pa najprej ful ful močne krče (vzela Naklofen in Spasmex, pa sem bila komaj pokonci), potem se je pa ulila, tudi v kosih. No saj mi je G to napovedal prejšnji teden, sem na uz imela ful debelo sluznico. Tako da počakam še dve M in se vam spet pridružim v upanju...


Fulll vesela da si dočakala M. Glih toliko časa je potrebovala kot moja da je prišla po splavu. Držim pesti da ti bo potem hitro ponovno uspelo. Pri meni gre zelo počasi user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 9:41:01   
Janchek81
Joj opažam kok je zdj tega - SS in UPN - ko sem sama imela UPN sem mislila, da se je to zgodilo samo meni in vprašanja zakaj ravno meni user posted image ja takrat pomoje delujejo še taki in drugačni hormoni....
Upam, da vse tiste, ki ste imeli abrazijo in dočakale tečko, da kmalu zagledate user posted image

Mene res sam skrbi, ko bi zanosila, da bom ponovno vsa na trnih do prvega pregleda, do nuhalne in do zgodnje morfologije user posted image
Ubistvu ... v nosečnosti ne bom mogla uživati kot nekatere user posted image ampak ok ... važno, da bi bilo z detetem vse ok user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 10:29:22   
perla*
Oh, jst se že dve leti tresem, da sploh bi zanosila. Ko pa bom, pa itak da bo skoz panika in skrbi do vsakega pregleda. Bo treba začet glavo trenirat, da bo optimistično razmišljanje, umirjeno in sproščeno. Kako to doseči? Vedeti dejstvo, da je vse tako kot mora biti? Vedeti, da na nič ne moreš vplivati? user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 10:32:27   
Janchek81
perla* ja sej se z vsakim pregledom pol bol sprostiš...sam hočm pa rečt, da nikol pa ne bom tko k ene k res uživajo v nosečnosti ane ... tud jaz sm si želela, da čimprej moje dete pokuka na svet, ko so si ene želele, da bi pa še ostale mal noseče ... jaz tega pač nikol nism razumela user posted image in sem si želela, da ga čimprej stisnem k sebi ion da vem, da je vse OK .... user posted image

Vedno je treba bit v pozitivnem upanju, da bo ITAK vse OK ... user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 17:38:06   
Passion
Kindersurprise midva se trudiva cca eno leto in pol user posted image Ampak prej ali slej bo ane user posted image



(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 17:42:51   
Passion
Perla jaz sem se tudi vsak mesec zrla in sekirala. Pomagala mi je joga ;) sicer res ne odmislis, samo vsaj sprostis se. user posted image drugace mi pa precej pomaga, ce zafilam svoje mozgane s kako drugo stvarjo, ki mi je zanimiva.

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 17:59:56   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Perla jaz sem se tudi vsak mesec zrla in sekirala. Pomagala mi je joga ;) sicer res ne odmislis, samo vsaj sprostis se. user posted image drugace mi pa precej pomaga, ce zafilam svoje mozgane s kako drugo stvarjo, ki mi je zanimiva.


4 leta sem prakticirala jogo in meditirala, zdej sem pa ene 2 meseca nazaj prenehala. Sem prešaltala na pilates, meditiram pa samo še, ko sem utrujena. Sicer sem bila preveč pasivna. user posted image
A sta vidva že bila pri zdravniku?

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 18:21:10   
chocolatecake
Punce, ko boste spreminjale seznam me dajte po x.3. 2015, ker še čakam mojo februarsko user posted image in nič ne kaže, da bo kmalu prišla. Naslednja pa tudi bog ve kako bo dolga. Konec marca oz začetek aprila bo eno leto odkar delava na user posted image in leto odkar sem prvič zagledala user posted image , za kateri še zdaj nevem, če sta bili res pravi in je sledil zelo zgodnji SS, ali sta bili lažni.
Sva se z mojim vedno hecala, da bo dobil user posted image za 30. rojstni dan, zato sva začela delat na tem 1 leto in 9 mesecev prej, zdaj mi je pa ostalo samo še dobrih 9 mesecev.
Če se ta mesec zgodi čudež, mu lahko še izpolnim željo za rojstni dan.
Tudi meni pomaga šport, da odmislim, hodim na razne bolj in manj aktivne vrste aerobike in mi je super. Pa spet sem začela z dieto oz zdravim načinom prehranjevanja in me tudi to precej okupira. Si nisem nikoli mislila, da bom kdaj s takšnim veseljem športala user posted image user posted image .

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 19:13:20   
Passion
Perla sva bila ja. Moj je dal spermiogram in je vse ok. Potem je meni dal klomifen kljub mojim rednim ovulacijam in je rekel, da probamo za 3mesece. Klomifen je ocitno vse skupaj samo se izboljsal, ker je rekel G, da mi je poclo vec foliklov. No ampak vseeno nama ni ratalo. Sem pa zdaj v 3 ciklu klomifena in cakam naslednji teden, da vidim, ce nama je uspelo. Mi je pa G rekel, da ce zelim grem lahko pogledat prehodnost jajcevidov. Tako da mocno upam, da se temu izognem.user posted image Pa vidva?

Chocolatecake drzim pesti, da mu das darilo se prej. Samo te crtice so res kr nekaj no, First sign je meni vedno pokazal neke rahle crtice. Zadnjic pa ko mi je zamujala, kar mi drugace nikoli ne, mi je tudi Baby check. Pa sem pol polulala se CB in seveda nic. Tako da sem vcasih prav jezna na te rahle crtice.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 21:23:15   
chocolatecake
Passion meni je pokazal pa ravno CB dve črtici, samo je bila tista navpična malo tanjša, ampak zelo lepo vidna in nič kaj rahla. Potem je sledil negativni test in kmalu še user posted image . Takrat sem mislila, ah saj ni bilo nič, zdaj pa mi daje upanje ravno to da si mislim, da je bilo. V smislu če je ratalo enkrat, bo pa menda še kdaj!
Tudi midva sva že bila na spermiogramu, prvi je bil katastrofalni, drugi kljub vsem slabim napovedim po nekem čudežu normalni mejni. Zdaj čakava na tretjega, da pokaže katero stanje je bilo bolj merodajno.
Klomifena, pa kljub PCOS in nerednim menstruacijam ne dobim, ker je pri nas tak sistem, da te najprej pošljejo na pregled prehodnosti jajcevodov, zato, da ne jemlješ brezveze klomifena, če jajcevodi nebi bili OK. To mi je pa malo brez veze hodit, dokler ne vem za 100%, da je partner BP in iskreno tudi ne verjamem, da imava takšno "srečo", da še jajcevodi nebi bili OK.

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 22:01:38   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Perla sva bila ja. Moj je dal spermiogram in je vse ok. Potem je meni dal klomifen kljub mojim rednim ovulacijam in je rekel, da probamo za 3mesece. Klomifen je ocitno vse skupaj samo se izboljsal, ker je rekel G, da mi je poclo vec foliklov. No ampak vseeno nama ni ratalo. Sem pa zdaj v 3 ciklu klomifena in cakam naslednji teden, da vidim, ce nama je uspelo. Mi je pa G rekel, da ce zelim grem lahko pogledat prehodnost jajcevidov. Tako da mocno upam, da se temu izognem.user posted image Pa vidva?


Ha ha ha sem šla zdej seznamček gledat, pa vidim, da imava obe datum 7.3. user posted image Tudi midva se trudiva 2 leti. No, da povem povzetek. Da se ne ponavljam in opisujem, tko kot od enih k znam źe cele zgodbe na pamet, ker tolikokrat povdarjajo in razlagajo user posted image ampak ok, toleranca velja, za to pa so forumi, da se razpišemo...user posted image V glavnem en kup stvari za nama, vse Ok od spermiograma, ovulacij, test hormonov, ki sem ga šla v Trst delat, na laporoskopiji so mi odstranili začetna žarišča endometrioze, pa ni še nič user posted image Ker sem zelo neučakana imava za seboj že umetno oploditev, imela sem foliklov toliko, da jih ni niti štel, 14 jajčnih celic...brez uspeha. Zdej pa optimistično naravno dalje, do nekje maja, ko bova šla spet, če pač ne bo.
Želim ti, da se posegu izogneš in da se drug teden skupaj preselimo v druge teme, ker se tukaj že tko dolgo valjam...user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo marca 2015
25.2.2015 22:06:44   
polhek2
No še ena marčevska ribica tu, v ponedeljek se obrne številka user posted image

Zdej grem pa pančkat ker sva bila z možekom na predčasni večerji za RD in komi gledam user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.2.2015 9:43:16   
Passion
Chocolatecake upam, da ze pred tretjim pregledom rata user posted image Ampak, če je pa CB pokazal črtico potem pa pomojem, da bi znalo kaj bit na tem user posted image

Perla user posted image sem videla tudi jaz, da imava istočasno cikluse user posted image Kako pa to, da si šla v Trst? Si tudi ti iz Primorskega konca? user posted image Ko sem bila nazadnje pri G, je bila z mano v čakalnici ena punca, ki je ravno tako imela endometriozo in ji je dal G klomifen za 3 mesece in ji je ratalo takoj v prvem krogu. Mogoče bi pa lahko zaprosila, da ti ga da user posted image Jaz nimam nobenih posebnih stranskih učinkov, razen tega, da mi poči več foliklov ha ha in da je G rekel, da pač če rata imamo večjo možnost dvojčkov, ker so moji jajčniki tako zelo pridni user posted image Mi je pa zelo všeč ta moj G, ker res ne zavlačuje stvari kot nekateri in mi je zadnjič predlagal hsg, če v tem krogu klomifena ne bi bilo nič.

Čeprav jaz srčno upam in verjamem v naslednji teden za naju in pa za vse naslednje tedne v marcu za vse druge user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.2.2015 9:56:58   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Chocolatecake upam, da ze pred tretjim pregledom rata user posted image Ampak, če je pa CB pokazal črtico potem pa pomojem, da bi znalo kaj bit na tem user posted image

Perla user posted image sem videla tudi jaz, da imava istočasno cikluse user posted image Kako pa to, da si šla v Trst? Si tudi ti iz Primorskega konca? user posted image Ko sem bila nazadnje pri G, je bila z mano v čakalnici ena punca, ki je ravno tako imela endometriozo in ji je dal G klomifen za 3 mesece in ji je ratalo takoj v prvem krogu. Mogoče bi pa lahko zaprosila, da ti ga da user posted image Jaz nimam nobenih posebnih stranskih učinkov, razen tega, da mi poči več foliklov ha ha in da je G rekel, da pač če rata imamo večjo možnost dvojčkov, ker so moji jajčniki tako zelo pridni user posted image Mi je pa zelo všeč ta moj G, ker res ne zavlačuje stvari kot nekateri in mi je zadnjič predlagal hsg, če v tem krogu klomifena ne bi bilo nič.

Čeprav jaz srčno upam in verjamem v naslednji teden za naju in pa za vse naslednje tedne v marcu za vse druge user posted image


Sem šla v Trst, ker me je dr.Reš tja poslal, rezultati so hitreje in cenje znani user posted image O Klomifenu pa nisem nikol razmišljala, čudno glede na to koliko vsega sem že probala, sploh alternative. Verjamem, da bi mi ga moja G dala, ker je res dobra. Vprašala sem Reša, če mi ga da, pa mi je ne vem kaj že razložil zakaj ne...user posted image No, moja G je tudi kar brzinska, nima veliko izbire, ker sem jaz še bolj težka. Zato imam pa že vse to za sabo v 2 letih. user posted image
Ja, upam, da bo naslednji teden najboljši. Upam, da ne bom prehitro kkšnih testov delala. Trenutno nimam nabavljenih, pa bo skušnjava manjša user posted image Bom itak vidla če bodo že prej kaksni izcedki, ceprov Estimo jemljem.


(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.2.2015 12:46:42   
Janchek81
KO lih vidim, da je govora o CB .. men je 2x pokazu user posted image pa nisem bila noseča - vsakič sem šla na urgenco, ker sem začela močno hrvaveti in so mi vzeli še kri in videli, da ni bilo prosotnega hormona in vsakič mi je rekla, da zgleda da si tok želim, da mi CB pokaže user posted image user posted image user posted image
Res sem se po en stran nasmejala k me je mela za butasto ... user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.2.2015 15:20:15   
Passion
Perla jaz tudi nimam nobenega doma user posted image in mi je že moj rekel, da ne bova niti nobenega kupila do naslednjega ponedeljka, ker noče spet gledat rahlih črtic hahauser posted image Tako da se kar strinjam z njim, sem že tko preveč zmetala denarja za te listke user posted image . Tako da naslednji, ki ga polulam mora bit user posted image user posted image Tudi danes v DM-u sem kar obšla tisto polico haha

Janchek81 user posted image tole je pa res čudno ... in to kar 2x CB. Hmm...

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.2.2015 15:23:22   
Janchek81
Passion ja digitalen BC ... itak ga nikol več nisem kupila user posted image
najhujš mi je pa blo, k mi je una na urgenci tko rekla kokr da se sama izmišljujem .... a delala sem test 3 dan po izostanku M, pol se mi je pa 6 dan ulilo user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.2.2015 16:21:40   
Compass
No, nisem čist nova, samo pod novim nickom :)

Janchek81
meni se je isto zgodilo 2 mesca nazaj.. plusek, zelo očiten, nalulan 2 dni po izostanku, 5. dan se je ulilo.. in isto na krvnih ni pokazalo nič.. Tko da ja, tud CB ni glih zanesljiv očitno.. Jst ne bom lulala dokler ne bo vsaj ene 10dni zamude, če ne bom spet razočarana :)

Lahko bi vse s te teme šle direkt v novembrke :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.2.2015 16:31:55   
Passion
Ajoj skoda, da drugic nisi vzela sabo testa pa bi ji ga pokazala. Jaz CB digital se nisem uporabila.

Jaa to bi bilo super, da se kar vse preselimo v novemberke user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.2.2015 17:27:34   
Compass
Ane? :) Pismo ej, zdej sm bla na FBju, in prisežem, da ima vsaka druga za profilno sliko, sliko s trebuščkom.. user posted image Sej fajn, sm vesela za njih... samo jst bi tudi.. sem neučakana že mal..

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?