|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.2.2015 18:27:59   
Marčevka2010
Še ena neučakana tukaj.user posted image Danes same nosečnice srečujem, na cesti, v službi. user posted image Pa tako bi rada odmislila, da me v nedeljo čaka dan resnice ali bo kaj ali spet ne. Jao. Najslabše je za vikend, ker imam več časa za mislit na to, v službi me druge stvari zamoitijo in celo pozabim.

(odgovor članu Compass)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo marca 2015
26.2.2015 19:35:50   
Passion
Ja to pa res, jaz tudi vsepovsod srečujem srečke nosečke ... Potem pa si vsak mesec rečem, ta mesec bom pa tudi jaz, ah pa tega meseca še ni bilo. No upam, da bo mesec marec drugačen. Ja res je najhuje je za vikende, tisočkrat grem na wc in potem vsakič upam in držim pesti, da je ni. Hehe. Sem zadnjič gledala na TLC oddajo o parih, ki ne morejo zanosit in jim je rekla medicinska sestra po IVF, da naj se pogovarjajo s svojimi trebuščki. user posted image No tisti punci vseeno ni uspelo tisti mesec, upam pa, da ji bo kmalu. user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 7:31:28   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Ajoj skoda, da drugic nisi vzela sabo testa pa bi ji ga pokazala. Jaz CB digital se nisem uporabila.

Jaa to bi bilo super, da se kar vse preselimo v novemberke user posted image



Jaz sem mela slikan digitalni test ... pa se je kr smejala, nimam pojma zakaj .. takrt se mi ni dal s tem ukvarjat a mi bo una verjela al ne, ker sm bla dost napsihirana - sploh drugič, tko, da sm si sama pr seb rekla, da NIKOL več ne kupm digitalnega in ga res nism .. naslednjič pol sem kupila enga čist pocen v Mullerju ( mislm, da je prišel okol 4€ ) in še enga iz DM-a in sta oba pokazala user posted image ... no ampak takrt se tud ulilo ni nč user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:10:36   
She1
Upam, da bo marec prinesel veliko plusov :) Mi je tak čudno, da po eni strani pravijo kako je zanositev loterija pa da je težko zanositi ... ene pa že takoj po enem nezaščitenem seksu zanosijo. Brala sem ravno včeraj na tujih forumih, kako so punce mislile, da so neplodne, ker so imele več spolnih partnerjev in so seksale brez zaščite ... nato pa jih je presenetila nosečnost ampak prej pa več let ni bilo nič. Tako,da je to res vse skupaj čudno, ne?:) Ampak ti vlije upanje na nek način ;)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:26:16   
Janchek81
She1 tud pr nam so primeru ( mam npr dve kolegice ), ki sta prvič zanosile z umetno oploditvijo, ker pač niso mel partnerji dobre sperme, pol u drugo pa kr spontano user posted image nobeni nč jasn, valda veselje nepopisno ane, sam tko, k prej so jima pa non stop, da ne morta po naravni poti zanosit in tud s prvim so se mučl več let ... pol pri drugem pa brez problema ... pa ne bi rekla, da bi minilo med prvim in drugim več let, ampak razlike 2 leti, kar se men ne zdi npr velik .... tko, da ...
Une Ameriške scene so pa tud ene najboljše, k npr ženske sploh ne vejo da so noseče in pol sam naenkrat rodijo - a je katera gledala kdaj to oddajo ( naslov je biu neki v tem smislu NISMO VEDELE DA SMO NOSEČE ) ...

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:28:04   
MauMow
Jaz poznam dve kolegici, ki nista mogli na noben način zanositi - niti umetno. In potem sta obe posvojili in kaj je bilo potem, v roku enega leta še naravno zanosili. In imata sedaj obe posvojenčka in svojega biološkega otroka user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:29:06   
Marčevka2010
Meni že nekaj packa od zjutraj, pa bi jo morala dobit šele v nedeljo. Ampak, ko je M je sveža kri. čeprav bolj švoh na začetku. Vgnezditvena pa tudi ni, ker je prepozno po moje. Mislim, da se lahko kar v april selim.user posted image Oz. ne, ker je marec tako dolg jo lahko še enkrat NE pričakujem: 29.3.user posted image

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 27.2.2015 10:30:43 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:29:28   
Neza007
Jst gledam te oddaje je in se samo čudim :)

O MauMow to pa je blo presenečenje za ti dve kolegici.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:31:01   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Neza007

O MauMow to pa je blo presenečenje za ti dve kolegici.


O ja... S tem da je ena mulata z lepimi temnimi očkami posvojila, sedaj imata pa še enega belega blondinca z čisto modrimi očkami. Res super kombinacija ko jih vidiš.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:32:49   
Marčevka2010
Očitno, ko se sprijaznijo, da ne bo nič in to odmislijo, zanosijo. Ko bi še me tukaj lahko. user posted image

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 27.2.2015 10:33:04 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:33:38   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Očitno, ko se sprijaznijo, da ne bo nič in to odmislijo, zanosijo. Ko bi še me tukaj lahko. user posted image


Ja baje je velikokrat tako... Ma ja bo že js sem se vdala v usodo...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:36:01   
Neza007
Kok lepo, lih včeri sm se s svojim pogovarjala, da rajš posvojim kt pa da grem čez vse te postopke, ker sem slišala grozno zgodbo o moji sošolki. Stara 29 let, splavila ene 5x, trikrat šla na umetno nikoli ni ratalo, v 4 je ratalo sedaj pa ko je noseča še izvedela da ima raka na dojki :(. Sedaj je noseča in hodi na kemoterapije, nevem kk je to sploh možno ampak ja, grozno in žalostno :(. raka pa naj bi dobila zaradi vseh teh hormonov, ki jih je jemala. Mi je tud sošolka povedala, ki dela na onkologiji da naj nikoli ne grem na umetno, da mi res odsvetuje, ker je teh deklet z rakom zmeraj več :(

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:36:32   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Očitno, ko se sprijaznijo, da ne bo nič in to odmislijo, zanosijo. Ko bi še me tukaj lahko. user posted image


Ja baje je velikokrat tako... Ma ja bo že js sem se vdala v usodo...



Na žalost je veliko ja tud v ženski psihi .. jaz ko sem ful razmišlala o tem kdaj so 'tisti' dnevi in sva skakala, ... in ko sm jo težko NE pričakovala sem jo VEDNO dobila .. pol sm pa en mesec odklopla čist ... in tisti mesec zanosila user posted image pa še to je blo tko, da sem sploh pozabila kdaj jo morm dobit user posted image ampak ... zlo težko je drgač kr odmislt, sploh če se dolg časa dela že na user posted image je pa res, da pomaga ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:39:09   
MauMow
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Očitno, ko se sprijaznijo, da ne bo nič in to odmislijo, zanosijo. Ko bi še me tukaj lahko. user posted image


Ja baje je velikokrat tako... Ma ja bo že js sem se vdala v usodo...



Na žalost je veliko ja tud v ženski psihi .. jaz ko sem ful razmišlala o tem kdaj so ''tisti'' dnevi in sva skakala, ... in ko sm jo težko NE pričakovala sem jo VEDNO dobila .. pol sm pa en mesec odklopla čist ... in tisti mesec zanosila user posted image pa še to je blo tko, da sem sploh pozabila kdaj jo morm dobit user posted image ampak ... zlo težko je drgač kr odmislt, sploh če se dolg časa dela že na user posted image je pa res, da pomaga ...


Midva sva zelo dolgo brez vsega... Pa nikoli ni blo... Potem pa ko sem prvič delala O teste je ratal, samo se ni ok končalo.... Sedaj pa spet delam teste sam nekak ne gre... user posted image Vem pa da imam jaz ne glih super zgodovino glede jajčnikov,....


< Sporočilo je popravil MauMow -- 27.2.2015 10:40:10 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:43:19   
perla*
Jst sem se udala v usodo predvsem v tem smislu, da ne morem psihe in glave izklopit user posted image
Naslednji od mojih okoli mene, ki mi bo reku nej se sprostim, bo dobil eno okol ušes! user posted image

Razmišljam, da mogoče preveč to zase držim, ker o tem z nikomer ne govorim. Razen s partnerjem in zdej po dveh letih sem mamic povedala. Ampak kaj ostale briga! Sam na živce mi gre, da sprašujejo ful odkar sva se pol leta nazaj poročila...user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:44:32   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: Neza007

Kok lepo, lih včeri sm se s svojim pogovarjala, da rajš posvojim kt pa da grem čez vse te postopke, ker sem slišala grozno zgodbo o moji sošolki. Stara 29 let, splavila ene 5x, trikrat šla na umetno nikoli ni ratalo, v 4 je ratalo sedaj pa ko je noseča še izvedela da ima raka na dojki :(. Sedaj je noseča in hodi na kemoterapije, nevem kk je to sploh možno ampak ja, grozno in žalostno :(. raka pa naj bi dobila zaradi vseh teh hormonov, ki jih je jemala. Mi je tud sošolka povedala, ki dela na onkologiji da naj nikoli ne grem na umetno, da mi res odsvetuje, ker je teh deklet z rakom zmeraj več :(


Tole bom pa probala čimprej pozabit, da sem kdaj prebrala user posted image Se bom še s tem začela ukvarjat, pa ga bom preko psihe dobila! user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:44:47   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Razmišljam, da mogoče preveč to zase držim, ker o tem z nikomer ne govorim. Razen s partnerjem in zdej po dveh letih sem mamic povedala. Ampak kaj ostale briga! Sam na živce mi gre, da sprašujejo ful odkar sva se pol leta nazaj poročila...user posted image


No pri nama so eno leto po poroki šele začeli spraševati ali bo kak bebi. Domači pa ko so vedeli za splav pa zdej tut sprašujejo, če pa ne pa pokažejo svoje obraze ko vidiš da jih zanima... Še dobro da sva daleč stran user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:46:28   
Marčevka2010
Jaz moram itak enkrat aprila na bris in bom prosila, da mi malo z UZ pregleda maternico in jajčnike. Sploh glede na to, da jih bom septembra 37 nimam ravno veliko časa.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:46:35   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Očitno, ko se sprijaznijo, da ne bo nič in to odmislijo, zanosijo. Ko bi še me tukaj lahko. user posted image


Ja baje je velikokrat tako... Ma ja bo že js sem se vdala v usodo...


Kako to misliš, da si se vdala? Nehi ga biksat no! user posted image Samo fajtamo dalje! Jst še do poletja, poj grem pa k Rešu mal jo pokazat user posted image Vidva?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:48:24   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: perla*


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Očitno, ko se sprijaznijo, da ne bo nič in to odmislijo, zanosijo. Ko bi še me tukaj lahko. user posted image


Ja baje je velikokrat tako... Ma ja bo že js sem se vdala v usodo...


Kako to misliš, da si se vdala? Nehi ga biksat no! user posted image Samo fajtamo dalje! Jst še do poletja, poj grem pa k Rešu mal jo pokazat user posted image Vidva?


Ja ravno s tem sem se vdala, da grema maja k DR. Da začnemo preglede (če druga ne bom vsaj ziher vedla še da še ni kaj pri mojem narobe ne samo pri meni). Res je tudi to da meni ni do vseh teh hormonov in tega.... Ampak ja velikokrat ne gre drugače.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:49:19   
Marčevka2010
Perla saj tukaj pojamraš, bolje kot nič. Jaz nič ne razlagam, mami sem rekla, da bi enega še imela, če bo ratal. Me sedaj nekaj časa nič ne sprašuje. Drugim ne razlagam. Ker uno sprosti se res ne bi poslušala. Čeprav sama vem, da deluje, je že prve dvakrat ratalo takoj. Sedaj pa ne. Je pa res, da sem 6 let skoraj starejša.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:50:56   
Marčevka2010
Hormonov je pa tudi mene groza, poznam primer, ker je zelo žalostna zgodba, mama bila zelo bolna med nosečnostjo, z hčerko je zelo slabo, ima eni dve zelo hudi bolezni. Resnično upam, da tega ne bom rabila.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:53:35   
chocolatecake
Meni se zdi, da bi se lažje odklopila, če bi imela vsaj približno redne cikluse, tako, pa vsak mesec, ko user posted image zamuja in je že 40 dni + delam test in potem ko je še vedno ni, čez par dni še enega, pa včasih še tretjega in to "lažno upanje" ob testiranju je tisto, kar me najbolj psihira. Oziroma moj optimizem, ko vsak mesec pomislim, da se je mogoče zgodil čudež.
Jaz najine neplodnosti ne skrivam, mi je lažje če komu povem, tako, da ve moja družina in vse moje prijateljice. Potem me vsaj pustijo pri miru in ne sprašujejo neumnosti v smislu " kaj pa vidva čakata" in podobno. Pa tudi težave s plodnostjo niso nobena sramota, da bi jih mogel človek skrivat, konec koncev nas ni tako malo, ki si želimo, da bi nam ratalo, pa ne rata.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:54:53   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: perla*


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Očitno, ko se sprijaznijo, da ne bo nič in to odmislijo, zanosijo. Ko bi še me tukaj lahko. user posted image


Ja baje je velikokrat tako... Ma ja bo že js sem se vdala v usodo...


Kako to misliš, da si se vdala? Nehi ga biksat no! user posted image Samo fajtamo dalje! Jst še do poletja, poj grem pa k Rešu mal jo pokazat user posted image Vidva?


Ja ravno s tem sem se vdala, da grema maja k DR. Da začnemo preglede (če druga ne bom vsaj ziher vedla še da še ni kaj pri mojem narobe ne samo pri meni). Res je tudi to da meni ni do vseh teh hormonov in tega.... Ampak ja velikokrat ne gre drugače.


Sej na spermiogramu je valda bil? To so naju najprej poslal, preden so po meni začel kopat user posted image Tudi moj rok je mesec maj, takrat bi sla ze v postopek. En IVF imam že za sabo, ceprov to ne gre skupi z mojimi prepričanji, ker vse ostalo je pri meni zelo natur, eko, bio, narava in ti heci. Želja je enostavo premočna in bi vse naredila. Vse inekcij sem tudi zelo zelo dobro prenesla, kot da nič ni. Razen napihnjnosti. In briga me, še enkrat bi, samo da je user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo marca 2015
27.2.2015 10:57:23   
MauMow
Ne ni še bil ker še nisva bila pri DR. Tukaj grema ko je ena fora ko oba pregledajo ko se odločiš za bebija. In bodo pregledali hormone, njegov spermiogram UZ .... Da vidimo user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?