|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 7:30:04   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Punce dobro jutro .. pa je ponedeljek .. upam, da ste maksimalno izkoristle vikend ...
Zanima pa me, kako pa približno veste kdaj ovulirate .. a mate kakšne simptome?


Krči ene 5 dni, tako zelo zelo močni vmes. Polno izcedka. In pa velika velika želja po user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 7:30:42   
Janchek81
Zanimivo .. k jst mam samo beli tok, drgač pa drugo pa nč ... user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 7:31:25   
MauMow
Jaz včasih nič mela kakršnih koli problemov od operacije 9 let nazaj pa čutim.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 7:33:47   
Janchek81
Men so edin rekl, da kao po porodu bom pa vedla kdaj mam O .. pa se zadeva ni nč spremenila user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 7:37:10   
MauMow
Meni niso pred operacijo nič rekli ampak po njen sedaj vedno čutim orng.

< Sporočilo je popravil MauMow -- 23.3.2015 7:38:57 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 7:38:57   
Janchek81
No sj midva itak na 2 dni sexava, če ne že vsak dan user posted image sam tko mi je zanimivo, ker ponavad mam potrebo po sexu ( res uno na polno ) takoj po user posted image oz. ko jo je konec user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:49:21   
perla*
Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! user posted image user posted image user posted image Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. user posted image Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:50:31   
She1
Pozdravljene, II pričakujem okrog 20.4. :P

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:52:41   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! user posted image user posted image user posted image Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. user posted image Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada user posted image


Ne, sj pravm, midva drgač vsak dan sexava, če pa že ne, pa na vsake 2 dni ... samo vseen mi je bla to od nekdej misija nemogoče user posted image res ne poznam svojga telesa ... sploh pa nimam nbenih krčev in nč, sploh ne čutm špikanja kot ene ženske .. sam sluz je, pa še to jo je tok minimalno, da vdno pri sexu uporabiva lubrikant gel ...user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:52:52   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! user posted image user posted image user posted image Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. user posted image Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada user posted image


Je moj rekel daj odmisli, pa sem rekla pa daj ti če ti rata, če me pa tk zvija ko je okoli O user posted image . Sem mu pa rekla da bi en mesec prez testov, sam bo treba bit en čink bolj priden, pa reče ne.... Ti kar delaj res sam meni ne povej pa sam pripravi kaj ko bo treba user posted image

O je pri meni vedno okoli 16-19 dneva. Edino po splavu je prišla že 13 dan.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:54:00   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! user posted image user posted image user posted image Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. user posted image Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada user posted image


Ne, sj pravm, midva drgač vsak dan sexava, če pa že ne, pa na vsake 2 dni ... samo vseen mi je bla to od nekdej misija nemogoče user posted image res ne poznam svojga telesa ... sploh pa nimam nbenih krčev in nč, sploh ne čutm špikanja kot ene ženske .. sam sluz je, pa še to jo je tok minimalno, da vdno pri sexu uporabiva lubrikant gel ...user posted image


Kateri gel? Pazi da je na vodni osnovi.... Midva tudi morava ampak preberem da je na vodni - on iz Millerja piše da je. Ker drugi uničujejo semenčece

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:55:46   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! user posted image user posted image user posted image Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. user posted image Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada user posted image


Ne, sj pravm, midva drgač vsak dan sexava, če pa že ne, pa na vsake 2 dni ... samo vseen mi je bla to od nekdej misija nemogoče user posted image res ne poznam svojga telesa ... sploh pa nimam nbenih krčev in nč, sploh ne čutm špikanja kot ene ženske .. sam sluz je, pa še to jo je tok minimalno, da vdno pri sexu uporabiva lubrikant gel ...user posted image


Kateri gel? Pazi da je na vodni osnovi.... Midva tudi morava ampak preberem da je na vodni - on iz Millerja piše da je. Ker drugi uničujejo semenčece


Skoz itga uporabljam .. ne vem , če je na vodni osnovi user posted image sm tud prejšnjič vedno s tem tud zanosila user posted image ker pač enostavno brez gela skor nikol ne morm sexat, ker nimam sploh nč vlažnosti spodej user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:57:19   
perla*
O moj Bog, jst imam pa vedno poplavo spodaj user posted image upam, da ta poplava ne odnese vseh semenčec in zato ne rata! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:58:08   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! user posted image user posted image user posted image Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. user posted image Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada user posted image


Ne, sj pravm, midva drgač vsak dan sexava, če pa že ne, pa na vsake 2 dni ... samo vseen mi je bla to od nekdej misija nemogoče user posted image res ne poznam svojga telesa ... sploh pa nimam nbenih krčev in nč, sploh ne čutm špikanja kot ene ženske .. sam sluz je, pa še to jo je tok minimalno, da vdno pri sexu uporabiva lubrikant gel ...user posted image


Kateri gel? Pazi da je na vodni osnovi.... Midva tudi morava ampak preberem da je na vodni - on iz Millerja piše da je. Ker drugi uničujejo semenčece


Skoz itga uporabljam .. ne vem , če je na vodni osnovi user posted image sm tud prejšnjič vedno s tem tud zanosila user posted image ker pač enostavno brez gela skor nikol ne morm sexat, ker nimam sploh nč vlažnosti spodej user posted image


Isti problem... Moja je v pravem stanju šele po tem ko je že zdavnaj fertik vse.... user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:58:38   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: perla*

O moj Bog, jst imam pa vedno poplavo spodaj user posted image upam, da ta poplava ne odnese vseh semenčec in zato ne rata! user posted image user posted image user posted image


To je samo odlično za plavalce.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:58:53   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: perla*

O moj Bog, jst imam pa vedno poplavo spodaj user posted image upam, da ta poplava ne odnese vseh semenčec in zato ne rata! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image kok si me nasmejala ...
Jaz pa NIČ od nič .. sj k grem na WC mam sluz, ki se tud vleče, ker tko ugotavljam kdaj so resnično UNI dnevi ane .. sam ko pride do igranja, sexa ... pa je treba vedno namazat .. ponavad namaževa res bore malo, samo, da je mal vlažno, sj pol se pa tud sama tamala navlaži tekom sexa user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 8:59:33   
She1
Jaz tudi šele par let sedaj opažam (stara sem 28) špikanje par dni pred ovulacijo in sluz, včasih je več dni opazna, včasih le kak dan ... kupila sem si zdaj oni mikroskop pa bom s tistim delala, ker ti testi preveč stanejo, če bi ji npr. delala vsak dan 2x ...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:00:23   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: She1

Jaz tudi šele par let sedaj opažam (stara sem 28) špikanje par dni pred ovulacijo in sluz, včasih je več dni opazna, včasih le kak dan ... kupila sem si zdaj oni mikroskop pa bom s tistim delala, ker ti testi preveč stanejo, če bi ji npr. delala vsak dan 2x ...


Sj ta mikroskop FUL priporočajo, ker deluje na osnovi sline ... user posted image

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
23.3.2015 9:06:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:11:38   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

No sj midva itak na 2 dni sexava, če ne že vsak dan user posted image sam tko mi je zanimivo, ker ponavad mam potrebo po sexu ( res uno na polno ) takoj po user posted image oz. ko jo je konec user posted image


Jst tut takrat! user posted image Najslabs sem razpolozena tik pred user posted image ..
Jst ovulacij ne cutim, vsaj opazila nisem kakih ponavljajocih se dogodkov, ki bi nakazovali ovulacijo. Sluz pa kokr kdaj, spremljam ne, sam vcasih opazim kak vecji kos lepljive sluzi, pa se to samo v zadnjih mesecih, prej pa nikoli.. user posted image



Ja, jst tud to opazim npr ko grem na wc in se obrišem, vidm sluz, pač en 'pljunek' in pol v tistem dnevu maybe še 1x al pa največ 2x in je to to ... navlažena sm tud takoj po user posted image , pri sexu ane ... tko, da takrt ne rabva lubrikanta, pol pa vedno user posted image sj drgač gor piše, da to zavira zanositev .. sam WTF .. če sm 2x zanosila že z uporabo le-tega user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:13:40   
Marčevka2010
Mene pa precej špika po jajčnikih. Ta mesec me je kar konkretno, da sem se kar zvijala na trenutke. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:15:16   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Mene pa precej špika po jajčnikih. Ta mesec me je kar konkretno, da sem se kar zvijala na trenutke. user posted image


Poznano.... Ampak rezultata še vedno ni. Očitno moram biti preko glave z delom zaposlena in pa niti časa za spat imeti da se bo kaj prijelo

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
23.3.2015 9:26:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu perla*)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:29:18   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

O moj Bog, jst imam pa vedno poplavo spodaj user posted image upam, da ta poplava ne odnese vseh semenčec in zato ne rata! user posted image user posted image user posted image


Pri meni je tudi poplava tam spodaj user posted image v glavnem je dovolj ze, da samo pomislim na seks, takrat ponavadi jst napadam mojga, ki je glih kontra naravnan kar se potreb tiče, samo na sreco se ga da hitro spravit 'in the mood' user posted image ko pa on rine vame, pa jaz nisem pri volji, mu pa ne pustim blizu, dokler me ne navlazi, pa je tut ze ugotovil par trikcev, ki delujejo in potem akcija.. V tistem tut jst iz 'pejt stran' presaltam na 'kaj se cakas' user posted image user posted image


Jaz sem lahko res noro noro zagreta za vse samo vseeno ni dovolj vlažnosti.... In je moja G rekla da vsi pač nimajo in da itak priporoča potem gel. In res je zakon, brez njega ne grema nikamor.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:29:54   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Mene pa precej špika po jajčnikih. Ta mesec me je kar konkretno, da sem se kar zvijala na trenutke. user posted image


Poznano.... Ampak rezultata še vedno ni. Očitno moram biti preko glave z delom zaposlena in pa niti časa za spat imeti da se bo kaj prijelo


Sporoči, če deluje! user posted image Sva vmes že poroko imela, se stokrat selila, norišnica v službi...nič! In do obdobij, ko je bilo vse mirno, sem cel cajt lahk meditirala user posted image ....nič! user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?