|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:05:20   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Bratova žena nikogar ne krivi.


ne še. če bi jo pa konfrontirala, pa mislim, da bi znala koga obtožit podobnih stvari kot jih ti klamfaš.

tvoje zgražanje je pa itak samo dRRama za gledalce.

Le nagađaš Matyka. Kdo ve, kaj bi bilo v resnici. Mogoče bi pa ob " konfrontiranju"ženska malo odprla svoje zaljubljene oči ali pa bi jo postalo sram ali pa bi se malo zatuhtala. Ljudje smo si različni veš. Nismo vsi tako nagnjeni k valjenju krivde na druge kot mogoče ti user posted image ali pa k šnofanju, tako kot Lili.Nekateri smo pač iskreni. Priznamo krivdo tudi, če vemo, da bomo morali nositi posledice. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:10:24   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lili, če ti je ob tem laže, kar daj, vendar glede na to, da citiraš čisto enako kot jaz, si padla v lastno jamo.



Ne citiraš enako kot jaz.....jaz izredno redko citiram celi post z 3 ali štirimi uporabniki.....bi bilo vse precej nepregledno, če bi vsi tako citirali kot ti.....user posted image

Vseeno, pa vse tole tvoje pisanje ne opraviči tega , če šnofaš po moževi pošti. user posted image Bog ti požegnaj, če najdeš v tem zadovoljstvo.


Vsak ima svoja zadovoljstvauser posted image .......eni uživajo v tem, da se delajo funkcionalno nepismene, eni uživajo v blaženi nevednosti, ker so funkcionalno nepismeni.....eni pa najdemo zadovoljstvo v šnofanju moževe pošte.....user posted image



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:13:23   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Zelena0

Sej zdej ni poanta, ali sem kiksnila, ker je bila priložnost, ali ne. Sej sama pravim, da sem! In mi zato ni lahko. Sej se že sama polivam z gnojnico, no!

Enostavno ne morem se soočit z njo. Pa mi rečte da sem kdorkoli....ne zmorem! Tamale otroke imam skoz pred očmi in brata.
A po drugi strani bi rada, da neha. In naj ne misli, da ji uspeva. Vem vzroke, da ji manjka pozornost, da njun odnos ni ravno fajn...ampak na tem je treba delat in v to vlagat!
Grozna sem, ampak na nek način bi rada, da se prestraši ker to počne. Enostavno ni fer!
Najraje bi, da brat ne bi vedel. Najraje bi njej anonimno nekaj, nekje...pa naj potem dela naprej če hoče... O joj, počutim se kot ... Katastrofalno se počutim! user posted image

Verjetno se počutiš tako , kot miš, ki je šnofala po mišolovki, pa jo je stisnilo za smrček...Sori no, saj vem, da si v bedni situaciji in nihče ne pravi, da je lahko takole narediti kar tako nekaj in biti prepričan, da je prav. Kaj če bi malo počakala. Zadevo malo opazovala in ne tako na horuk poskušala stvar rešiti. Mogoče ji daš možnost, da sama od sebe zadevo poštima, jo obelodani možu in stvar rešita brez tvojega vmešavanja. Ne rečem, da je prav, da se začneš delati, da zadeve nisi videla. Morda pa vseeno ni treba pojesti juhe takoj ko se je skuhala.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Zelena0)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:17:36   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lili, če ti je ob tem laže, kar daj, vendar glede na to, da citiraš čisto enako kot jaz, si padla v lastno jamo.



Ne citiraš enako kot jaz.....jaz izredno redko citiram celi post z 3 ali štirimi uporabniki.....bi bilo vse precej nepregledno, če bi vsi tako citirali kot ti.....user posted image

Vseeno, pa vse tole tvoje pisanje ne opraviči tega , če šnofaš po moževi pošti. user posted image Bog ti požegnaj, če najdeš v tem zadovoljstvo.


Vsak ima svoja zadovoljstvauser posted image .......eni uživajo v tem, da se delajo funkcionalno nepismene, eni uživajo v blaženi nevednosti, ker so funkcionalno nepismeni.....eni pa najdemo zadovoljstvo v šnofanju moževe pošte.....user posted image




Ne ,če smo odkriti, osebno citiram bolje kot ti. Pa se ponavadi ne hvalim s tem in tebi ne rinem pod nos tvojih kiksov, ker mi je to brezpredmetno v debati. Mimo bistva. K temu se rada zatečeš ( k citiranju, funkcionalni nepismenosti- mimogrede, tu v pismenosti te dam v koš tudi če me zbudiš sredi noči user posted image ), kadar ti pade na glavo lasten cegu, ki je namenjen drugemu. Lili, sprijazni se- šnofaš po moževi pošti in konec. Zakaj ga ne vprašaš, če te kaj zanima?user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:19:54   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Zelena0

Sej zdej ni poanta, ali sem kiksnila, ker je bila priložnost, ali ne. Sej sama pravim, da sem! In mi zato ni lahko. Sej se že sama polivam z gnojnico, no!



Peče te vest, ker si slučajno videla nekaj kar ne bi smela in ker si krvava pod kožo si ravnala kot si....copy pastala si sporočila....zdaj je kar je....žal ti je, brez veze, da se še naprej polivaš z gnojnico.....ravnala si podzavestno, v afektu....

Enostavno ne morem se soočit z njo. Pa mi rečte da sem kdorkoli....ne zmorem! Tamale otroke imam skoz pred očmi in brata.


Pa se je nekaj časa izogibaj.....da šok ob odkritju mine....ponavadi je takrat vse malo lažje......

A po drugi strani bi rada, da neha. In naj ne misli, da ji uspeva. Vem vzroke, da ji manjka pozornost, da njun odnos ni ravno fajn...ampak na tem je treba delat in v to vlagat!
Grozna sem, ampak na nek način bi rada, da se prestraši ker to počne. Enostavno ni fer!
Najraje bi, da brat ne bi vedel. Najraje bi njej anonimno nekaj, nekje...pa naj potem dela naprej če hoče... O joj, počutim se kot ... Katastrofalno se počutim! user posted image


Evo.....to je njun odnos in njun problem....ti tega ne moreš reševati......

Anonimnih sporočil pa se raje ne poslužuj.......če že moraš povedati, ji odkrito povej.....in ne piši nekih anonimk sedaj, ko se še nisi pomirila.....ker se boš kasneje spet žrla in katastrofalno počutila......


(odgovor članu Zelena0)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:20:05   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Lili, sprijazni se- šnofaš po moževi pošti in konec.


lili, šejm on ju!

Zdaj pa hitro delat pokoro! Pod odejo!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:22:37   
petea
da ne boš tako kot svakinja avtorice teme - s pomanjkanjem pozornosti in slabim odnosom z možem

< Sporočilo je popravil petea -- 27.3.2015 20:24:11 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:23:29   
Zelena0
Ne vem, če je še kaj za čakat. Tole se ni zgodilo danes, je že prespanih nekaj noči.
Videni pogovori pa trajajo že nekaj mesecev...tip jih kar malo bremza, ona je pa kar vstrajna. In potem jaz mislim, da sem lahko Supermen in z anonimnim opozorilom njej lahko preprečim, da pride še do sexa?! A joooj! Butam se po glavi! user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:23:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Mogoče bi pa ob " konfrontiranju"ženska malo odprla svoje zaljubljene oči ali pa bi jo postalo sram ali pa bi se malo zatuhtala.


ja, to bi bil idealenscenarij....

Ljudje smo si različni veš. Nismo vsi tako nagnjeni k valjenju krivde na druge kot mogoče ti user posted image ali pa k šnofanju, tako kot Lili.Nekateri smo pač iskreni. Priznamo krivdo tudi, če vemo, da bomo morali nositi posledice. user posted image


ja ja, vem da smo različni; eni se hodijo sem izživljat, doma so pa tihe angelske ofce, smo slišali - si povedala in potrdila. mogoče pa zato nimaš ti teh srčkov v kakem messengerju - ker hodiš redno sem frustracije driskat. kompenziraš pa to user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:25:12   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Zelena0
Enostavno ne morem se soočit z njo. Pa mi rečte da sem kdorkoli....ne zmorem! Tamale otroke imam skoz pred očmi in brata.
A po drugi strani bi rada, da neha. In naj ne misli, da ji uspeva. Vem vzroke, da ji manjka pozornost, da njun odnos ni ravno fajn...ampak na tem je treba delat in v to vlagat!
Grozna sem, ampak na nek način bi rada, da se prestraši ker to počne. Enostavno ni fer!
Najraje bi, da brat ne bi vedel. Najraje bi njej anonimno nekaj, nekje...pa naj potem dela naprej če hoče... O joj, počutim se kot ... Katastrofalno se počutim! user posted image


kaj pa vem, glede anonime - se mi zdi tko "podlasičje" al kako naj temu rečem. brezhrbtenično. jaz ne bi mogla...

(odgovor članu Zelena0)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:26:39   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ne ,če smo odkriti, osebno citiram bolje kot ti. Pa se ponavadi ne hvalim s tem in tebi ne rinem pod nos tvojih kiksov, ker mi je to brezpredmetno v debati. Mimo bistva. K temu se rada zatečeš ( k citiranju, funkcionalni nepismenosti- mimogrede, tu v pismenosti te dam v koš tudi če me zbudiš sredi noči user posted image ), kadar ti pade na glavo lasten cegu, ki je namenjen drugemu.


K temu se zatečem, ko želim demantirati tvoje svetohlinstvo....po navadi mi uspe....ker plane na plano ves tvoj primitivizem.....

In še vedno trdim, da na RR ne citiraš bolje kot jaz......oz. si rabila leta, da si prišla sploh do osnovne stopnje citiranja.......

Lili, sprijazni se- šnofaš po moževi pošti in konec.


Saj jaz sem se sprijaznila....ti se očitno še nisi s tem....

Zakaj ga ne vprašaš, če te kaj zanima?user posted image


Ker rada šnofam in gledam ter berem kriminalke in moja največja želja je, da bi bila, ko bom v penziji, Mrs. Marple......user posted image




(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:30:22   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Zelena0

Ne vem, če je še kaj za čakat. Tole se ni zgodilo danes, je že prespanih nekaj noči.
Videni pogovori pa trajajo že nekaj mesecev...tip jih kar malo bremza, ona je pa kar vstrajna. In potem jaz mislim, da sem lahko Supermen in z anonimnim opozorilom njej lahko preprečim, da pride še do sexa?! A joooj! Butam se po glavi! user posted image

Jaz mislim, da če je žensko zagrabilo resno ( kar jo očitno je, če zadeva traja že toliko časa), potem ti nimaš te moči , da bi jo obrnila stran. Dvomim. Mogoče ji daš vseeno vedeti, da ti veš in s tem mogoče povzročiš, da se ženska malo zatuhta. Potem pa je stvar na njej. Ti mogoče malo potipaš brata,okrog ovinkov, če se mu kaj sanja ali je on še vedno v svojem blaženem nevednem stanju. Ne vem kaj češ narediti več. Zadeva je globlja, kot so le tile pogovori. Ti mogoče lahko žensko za hip ustaviš in preprečiš, da ne bo resno skočila čez planke. Vendar sam tokrat. Če z bratom onadva nimata poštimanega odnosa, pa bo za temle, ki jo sedaj bremza stran od sebe, čez kratek čas prišel drugi, ki je ne bo. Zagotovo.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Zelena0)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:30:32   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Lili, sprijazni se- šnofaš po moževi pošti in konec.


lili, šejm on ju!

Zdaj pa hitro delat pokoro! Pod odejo!


A to kot oralni odkup za svoje grehe.....?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:36:33   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Mogoče bi pa ob " konfrontiranju"ženska malo odprla svoje zaljubljene oči ali pa bi jo postalo sram ali pa bi se malo zatuhtala.


ja, to bi bil idealenscenarij....

Ljudje smo si različni veš. Nismo vsi tako nagnjeni k valjenju krivde na druge kot mogoče ti user posted image ali pa k šnofanju, tako kot Lili.Nekateri smo pač iskreni. Priznamo krivdo tudi, če vemo, da bomo morali nositi posledice. user posted image


ja ja, vem da smo različni; eni se hodijo sem izživljat, doma so pa tihe angelske ofce, smo slišali - si povedala in potrdila. mogoče pa zato nimaš ti teh srčkov v kakem messengerju - ker hodiš redno sem frustracije driskat. kompenziraš pa to user posted image

user posted image Ja genau taku user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:38:01   
mateyka
hm, mogoče je čas da 1x ob primernem trenutku resno opomniš brata, da če ne bo primerno delal na odnosu, da se lahko sfiži in gre v maloro? to se mi zdi primerno, če najdeš trenutek, ko to ne bo zvenelo kot "da nekaj veš". mogoče se ne zaveda da je stvar resno načeta in bi ob primernem opozorilu mal konkretno trznil v smeri zavedanja, da ni nič samoumevno?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:42:17   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Lili, sprijazni se- šnofaš po moževi pošti in konec.


lili, šejm on ju!

Zdaj pa hitro delat pokoro! Pod odejo!


A to kot oralni odkup za svoje grehe.....?


user posted image


Povprašaj ali po-e-mailaj svojega moža, kakšen mu je najbolj všeč ... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:49:14   
mateyka
po messengerju mu srčke pošlji liliana user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 20:57:50   
Zelena0
Sej vem, da je anonimno bolano..ampak raje sem potem tiho in mi je hudo, kot da bi ji kaj rekla. Direktnost sem skenslala v sebi, mi je prinesla preveč negativnega. Vseeno mislim, da bi ji dalo misliti in bi se morda ustavila. Najhuje je, da se mi vse skupaj gnusi, a v isti sapi jo imam rada. Pismo sem kot une babe, ki jih tipi tepejo, une jih pa zagovarjajo. Mona sem! user posted image
Bratu se ne sanja. So ga pred kratkim skupaj pili in se menili, da bodo nekam šli skupaj. Sem si kr zatisnila oči in zamenjala temo, ko sta razlagala. Bljak, fuj! Vem, da je to pri njima vzrok nepoštiman odnos. In če kaj naredim, bom samo eno fronto pogasila. Na dolgi rok ima itak ne morem pomagat.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 21:00:12   
mateyka
smolo si mela, da je taka pozabljiva kura in te je s tem spravla v tole zagato, res.

(odgovor članu Zelena0)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 21:22:41   
malaMravljica
ce bi to naredila moja svakinja bi jaz povedala bratu in ce bi naredu moj brat bi povedala svakinji, njemu pa se eno okol buce prpopala.
In to zato, ker sem ze imela cast videti par varanj in je bilo vedno tako, da je eden v vezi varal in to na veliko, vsi so vedeli, samo parten oz parnerica ne in je izvedel/a zadnji/a in se pocutil oz pocutila kot zadnji idiot.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 21:33:45   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

smolo si mela, da je taka pozabljiva kura in te je s tem spravla v tole zagato, res.

Smolo imaš naprimer, če na sprehodu, ko gledaš v luft namesto pod noge, stopiš v smrdeč kupček. Namerno branje tuje pošte ni smola. user posted image

ce bi to naredila moja svakinja bi jaz povedala bratu in ce bi naredu moj brat bi povedala svakinji, njemu pa se eno okol buce prpopala.
MM ti si pa ena čveka. Mogoče bi ti pa oba povedala, da vesta da ga digidagata čez planke in da imata free zakon in da je to njuna stvar. Pol bi pa mela nos tiščat tja k ni treba user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 21:39:40   
malaMravljica
Patrino, tebe pa tvoj ocitno se vedno ni polozu, ker si se vedno tecna kot podrepna muha.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 21:53:51   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

po messengerju mu srčke pošlji liliana user posted image


Pa potem takoj pošnofam, če se jih pravilno poslala.......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 21:58:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Smolo imaš naprimer, če na sprehodu, ko gledaš v luft namesto pod noge, stopiš v smrdeč kupček. Namerno branje tuje pošte ni smola. user posted image




Ne patrino.....vse se da preprečitiuser posted image ....če si zadosti pazljiv in skuliran (paziš kje hodiš), se ti ne more zgoditi, da stopiš v drek......če pa šnofaš naokoli in si ogleduješ naokoli druge ljudi (po domače povedano šnofaš oz. namerno zijaš naokoli, namesto, da paziš pod noge), pa stopiš v drek....

Isto sranje, drugo pakovanje.......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 21:59:58   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

smolo si mela, da je taka pozabljiva kura in te je s tem spravla v tole zagato, res.

Smolo imaš naprimer, če na sprehodu, ko gledaš v luft namesto pod noge, stopiš v smrdeč kupček. Namerno branje tuje pošte ni smola. user posted image

ce bi to naredila moja svakinja bi jaz povedala bratu in ce bi naredu moj brat bi povedala svakinji, njemu pa se eno okol buce prpopala.
MM ti si pa ena čveka. Mogoče bi ti pa oba povedala, da vesta da ga digidagata čez planke in da imata free zakon in da je to njuna stvar. Pol bi pa mela nos tiščat tja k ni treba user posted image


A nisi rekla prej, da boljše citiraš kot jaz......user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?