|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija 2015
1.6.2015 7:35:15   
Branwen
Dobro jutro punce,

evo moja m. je že prišla, tako da gremo dalje... enkrat bo že. Ne pričakujem je 28.6.

Lep začetek tedna

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo junija 2015
1.6.2015 8:07:41   
niinii



user posted image J U N I J user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



03.06.2015

Sofie
user posted image user posted image Branwenuser posted image user posted image

05.06.2015

LadyJen
bubu_

08.06.2015

Že 1x mami

09.06.2015

Marčevka2010
Emma1978

10.06.2015

Minikimi

15.06.2015

PupaOdA

27.06.2015

niinii

28.06.2015

Branwen

Junij
MauMow


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, LadyJen, chocolatecake, telly, ~pikapoka~, Beat, Katte, Shana86



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
1.6.2015 8:27:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu niinii)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo junija 2015
1.6.2015 9:59:43   
Že 1x mami
Moja M tokrat na moje začudenje očitno prihaja 1 teden prezgodaj??? "Mislim", da sem imela prejšnji teden komaj ovulacijo zato mi ni tole čist nč jasno user posted image user posted image user posted image

A zdej, ko sva se za drugo bebico odločla bo pa takole moj cikel začel zafrkavat??? Že 3 leta imam točno menstruacijo... variira največ za +2 dni, nikoli -2 dni, kaj šele cel teden... ajoj no...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo junija 2015
1.6.2015 11:33:16   
Že 1x mami
"Vgnezditvena krvavitev nastane od 6-8 dni po O torej kak teden pred pričakovano M, če imaš M redne in je do nje še nekaj dni(5-7) potem je možno da je to to.... Če pa si že v času M pa je to najbrž prihod."

Tole sem našla... Mejdun, čeprou sem rekla da ne bom živčkala, pa tole vseeno čisto štima... Ojej... no 8.6. bo vse znano :)

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo junija 2015
1.6.2015 13:06:15   
PupaOdA
Že 1x mami ne obupaj prezgodaj, mogoče je res samo začetek nečesa lepega user posted image
Glede živčkanja pa je že prav, da najdeš nekaj pozitivnega v vsem, to nas žene naprej user posted image

Branwen samo z dvignjeno glavo naprej user posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo junija 2015
1.6.2015 13:16:58   
Beat
Živjo punce user posted image

Jaz se selim sem iz majske teme user posted image Zdaj niti ne vem, kdaj naj pričakujem user posted image , ker me kar prehiteva (jaz še kar optimistično čakam M na 28. dan, čeprav mi je več kot pol leta non-stop zamujala za lep čas, zdaj pa jo imam že 2 meseca pred pričakovanji user posted image kar mi je v bistvu boljše user posted image )

Torej, ne pričakujem je enkrat konec junija, če optimistično štejem 28. dni od zadnje M, potem je ne pričakujem 26.6 user posted image Pa bomo videli, če res drži, kar pravijo, da gre v tretje rado user posted image

Sem pa tudi navijačica user posted image Za čim več pluskov user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo junija 2015
1.6.2015 20:40:05   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Branwen

Dobro jutro punce,

evo moja m. je že prišla, tako da gremo dalje... enkrat bo že. Ne pričakujem je 28.6.

Lep začetek tedna


user posted image

(odgovor članu Branwen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo junija 2015
1.6.2015 20:44:30   
Sofie

Hojla.

Mene trebuh že od včeraj boli, tako da čakam da m. priteče. Potem pa optimistično v nov boj...bom pa marčevka in bosta moj dragi in bejbi skupaj praznovala user posted image

Lep začetek tedna.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 14:33:47   
Že 1x mami
hej punce... mogoče bi pa res znala bit vgnezditvena krvavitev... danes ni ne sluha ne duha o kaki krvavitvi. Počakam še kak dan in naredim test. Sem nekje prebrala da po vgnezditvi hormon kar hitro narašča.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 14:38:03   
sakuL
Zivijo.

Rada bi se vam pridruzila. Pricakujemo user posted image 15.6. :)

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 16:34:18   
chocolatecake
Glede vgnezditvene, jaz sem jo imela. Žal nimam rednih ciklusov, tako, da težko napovem koliko dni po ovulaciji je prišla.
Je bila pa v soboto popoldne vgnezditvena, v torek pa test rahlo pozitiven FS in precej bolj prepričljiv BC, v sredo pa vrednost hormona za 3-4 tedne nosečnosti.

Sva bila z mojim ravno na plesnem tečaju, menstruacija mi je zamujala že par tednov, kar je pri meni itak standard, pa sem med odmorom samo na wc skočila. Vedno vlačim torbico s sabo kamorkoli grem, takrat je pa nisem. Potem sem pa mogla letet nazaj v plesno dvorano čisto na drug konec stavbe v primerjavi z wcjem, pa seveda zamudila na nadaljevanje tečaja, da sem si tist vložek naštimala, na koncu pa od krvavitve ni bilo skoraj nič, par kapljic in kakšen dan čudnega svetlo roza izcedka. Meni pa nič jasno, ker se mi kaj takega še ni zgodilo in sem ves čas čakala, da se končno konkretno vlije, pa nisem dočakala, sem pa dočakala user posted image . user posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
2.6.2015 19:08:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 20:14:30   
Sofie
Mene pa še vedno boli levi jajčnik, skoraj cel dan. Prav tako me tako bolijo prsi, da se prav težko premikamuser posted image Ponavadi me bolijo med ovulacijo in potem nekje do m. nehajo oz. me malo bolijo. Danes me pa konkretno.

Drugače bi pa jutri morala priti moja m.

< Sporočilo je popravil Sofie -- 2.6.2015 20:16:09 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 20:15:29   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Že 1x mami

hej punce... mogoče bi pa res znala bit vgnezditvena krvavitev... danes ni ne sluha ne duha o kaki krvavitvi. Počakam še kak dan in naredim test. Sem nekje prebrala da po vgnezditvi hormon kar hitro narašča.


Držim pesti, da bo kmalu plusekuser posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 20:31:12   
Beat
Že 1x mami, po moje ti dobro kaže user posted image držim pesti, da si user posted image

LadyJan, kakor pri kateri. Enim se tako kmalu še nič ne dogaja, druge pa imajo že polno znakov.

Sofie, mogoče je pa to to user posted image

Pri meni še niti M ni konec, kaj šele, da bi bila O ali da bi že ugibala, če se je ali ni prijelo user posted image Upamo pa seveda, da se bo user posted image

Za vse, ki je ne pričakujete v naslednjih dneh, držim pesti user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 20:48:01   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Danes je 37. dan v ciklusu.. še dva/tri dni, pa bomo videli, kako je na stvari.. Nek hud optimist nisem.. Ponavadi nimam nekih znakov prihajajoče M, pač pride, in tudi tokrat je tako. Zdi se mi, da če bi bila nosečka, da bi se kaj dogajalo, vsaj nekaj?!


Berem da ene imajo znake, druge pa nič ne čutijo. Kar optimistično naprejuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 20:50:44   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Že 1x mami, po moje ti dobro kaže user posted image držim pesti, da si user posted image

LadyJan, kakor pri kateri. Enim se tako kmalu še nič ne dogaja, druge pa imajo že polno znakov.

Sofie, mogoče je pa to to user posted image

Pri meni še niti M ni konec, kaj šele, da bi bila O ali da bi že ugibala, če se je ali ni prijelo user posted image Upamo pa seveda, da se bo user posted image

Za vse, ki je ne pričakujete v naslednjih dneh, držim pesti user posted image


Hvala za optimizem user posted image

Držimo pesti tudi zate.

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 21:09:38   
Beat
Hvala, Sofie user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 21:34:59   
m_dzaba
Evo mene tudi v juniju. Dnevi so daljši, dela je veliko, zato sem bolj malo tukaj. Vmes sem že enkrat dobila tečko, in zdaj sem že na gonalu. No da vidimo, če bom tokrat na strani srečk ali spet na strani nesrečk user posted image
Ne pričakujem 28.6.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo junija 2015
2.6.2015 21:53:17   
Beat
m_dzaba, držim pesti, da tokrat uspe in boš na strani srečk user posted image

(odgovor članu m_dzaba)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 7:41:28   
niinii



user posted image J U N I J user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



03.06.2015

Sofie
user posted image user posted image Branwenuser posted image user posted image

05.06.2015

LadyJen
bubu_

08.06.2015

Že 1x mami

09.06.2015

Marčevka2010
Emma1978

10.06.2015

Minikimi

15.06.2015

PupaOdA
sakuL

26.06.2015

Beat

27.06.2015

niinii

28.06.2015

Branwen
m_dzaba

Junij
MauMow


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, LadyJen, chocolatecake, telly, ~pikapoka~, Beat, Katte, Shana86, Beat




(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 9:47:30   
Že 1x mami
Hej hej punce...
Včeraj sem po vseh tipičnih nosečniških znakih (in po mojem mnenju vgnezditveni krvavitvi) pač iz firbca in na podlagi prigovarjanja moje kolegice naredla test (sicer M nisem pričakovala do 8.6.) in.... zagledala sem tudi tadrugo rahlo vidno črtico... Pol sem seveda slikala test in poslala slikco še tretji kolegici brez da bi karkoli napisala, ker sem čakala njen odziv če tudi ona vidi še tadrugo črtico. in je odgovorila z vprašanjem "če prou vidi pozitiven nosečniški test" user posted image ... očitno nisem mela fatamorgane, ampak bom vseeno čez kaki dan test ponovila in upam, da bo črtica bolje vidna user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 10:03:25   
Minikimi
Joj super! ti kar cestitam! user posted image sem ful vesela zate! in za vse druge ki bodo zagledaleuser posted image user posted image , jaz jo ne pricakujem 10.6. mam pa že kar 4 dni ful boleče prsi, sm jih mela tudi drugace ampak samo par dni prej tko zgodej pa res ne, pomoje je prezgodaj da bi bli to nosecniski znaki kaj vi menite?, ampak psiha tudi pri meni de svojeuser posted image delamo na plusku ze pol leta pa nic, upam da se je ta mesec prijelo in bomo kmalu zibali user posted image pa lep soncen dan se naprej!

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 10:03:45   
Minikimi
Joj super! ti kar cestitam! user posted image sem ful vesela zate! in za vse druge ki bodo zagledaleuser posted image user posted image , jaz jo ne pricakujem 10.6. mam pa že kar 4 dni ful boleče prsi, sm jih mela tudi drugace ampak samo par dni prej tko zgodej pa res ne, pomoje je prezgodaj da bi bli to nosecniski znaki kaj vi menite?, ampak psiha tudi pri meni de svojeuser posted image delamo na plusku ze pol leta pa nic, upam da se je ta mesec prijelo in bomo kmalu zibali user posted image pa lep soncen dan se naprej!

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?