|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 10:05:15   
MauMow
Super za prvi plusek v juniju.

(odgovor članu Minikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 10:08:19   
Že 1x mami
Midva sva se za taprvi plusek "matrala" več kot 1 leto... in sem se tudi sedaj ko sva se za drugega otroka odločila že psihično pripravila na to, da ne bo takoj ratalo. Ampak sva si rekla, poskusiva, kar bo pač bo - če je ratalo 1x bi naj še drugič. In glej ga zlomka... ratalo že prvi mesec. In še kar ne morm verjet... sem še malo v šoku. Moje zize so tud "zrastle"... bolijo glih ne, imam pa neki tak čudn filing ščemenja. Zase vem, da testa ne bi delala pred 8.6., če me včeraj ne bi moja najboljša prijateljica prepričala, ko sem bila pri njej na obisku (in ima celo zalogo baby check minijev). Sem bila tako odločena, da testa ne delam pred 8.6., da še niti testa nisem kupla.

(odgovor članu Minikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 11:42:43   
Beat
Že 1x mami user posted image user posted image ful vesela zate user posted image Pa še v prvo je uspelo user posted image dobra sta user posted image


(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 17:01:53   
Sofie

Že 1x mami bravoooo user posted image

Pa imamo prvi junijski plusek user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 17:16:40   
Emma1987
Pozdravljene vse skupaj.
Že 1x mami čestitke tudi z moje strani user posted image .
Tut sama sem pasla firbca že včeraj z testom in se je pokazala bleda druga črtica, danes pa še enkrat 9dan po et in danes se je še bolj izrazito obarvala druga črtica user posted image .
Komaj čakava na uz in da izveva kaj se dogaja notri user posted image .
Vsem ki čakate user posted image ali user posted image želim vso srečo.

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 17:19:16   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Emma1987

Pozdravljene vse skupaj.
Že 1x mami čestitke tudi z moje strani user posted image .
Tut sama sem pasla firbca že včeraj z testom in se je pokazala bleda druga črtica, danes pa še enkrat 9dan po et in danes se je še bolj izrazito obarvala druga črtica user posted image .
Komaj čakava na uz in da izveva kaj se dogaja notri user posted image .
Vsem ki čakate user posted image ali user posted image želim vso srečo.


Čestitke!

(odgovor članu Emma1987)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 18:23:24   
Beat
Emma1987 user posted image naj bo vse tako kot mora biti user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 18:29:51   
Emma1987
MauMow in Beat hvala user posted image .
Tokrat mora vse biti uredi user posted image .

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 20:13:17   
Sofie

Hojla.

Jaz bi danes morala dobiti m. pa je še ni. Popoldne sem za hec naredila test BC mini, ki je bil negativenuser posted image Očitno se mi bo cikel spet malo podaljšal.

Lep večer.

(odgovor članu Emma1987)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo junija 2015
3.6.2015 20:24:05   
Beat
Sofie, ne obupaj še. Mogoče si ena izmed tistih, ki jim test pač kasneje pokaže.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo junija 2015
4.6.2015 6:53:57   
Sofie

Jutro.

Moja m. sedaj uradno zamuja za 1 dan. Če je do sobote ne bo, bom naredila še en test. Mi je žal, da nisem že prej počakala...bi bilo sedaj lažje.

Kako ste kaj ostale?

Lp

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
4.6.2015 7:09:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo junija 2015
4.6.2015 11:01:16   
bubika86
Ojla.

Bolj malo sem gor, včasih na hitro kaj preberem... tudi jaz se vam pridružujem ta mesec in čakam na user posted image .

Zanima me ali je še katera tukaj ki jemlje Klomid- klomifen + Estimo? prvi krog sem začela v aprilu, user posted image je zamujala 7 dni potem pa sem jo le dobila 2. maja.

Zdaj sem v drugem krogu naj bi dobila 2.junija user posted image , ampak sploh več ne vem, ker sem jo prejšnji ciklus imela 37. dan.
V ponedeljek sem naredila test bil je negativen. user posted image zdej pa čakam.

Lep dan vsem!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo junija 2015
4.6.2015 11:37:14   
niinii


user posted image J U N I J user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



03.06.2015

Sofie
user posted image user posted image Branwenuser posted image user posted image

05.06.2015

LadyJen
bubu_

08.06.2015

user posted image user posted image Že 1x mamiuser posted image user posted image

09.06.2015

Marčevka2010
user posted image user posted image Emma1978user posted image user posted image

10.06.2015

Minikimi

15.06.2015

PupaOdA
sakuL

26.06.2015

Beat

27.06.2015

niinii

28.06.2015

Branwen
m_dzaba

Junij
MauMow
bubika86


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, LadyJen, chocolatecake, telly, ~pikapoka~, Beat, Katte, Shana86, Beat






< Sporočilo je popravil niinii -- 4.6.2015 11:38:57 >

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo junija 2015
4.6.2015 11:56:09   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Najprej čestitke za Že 1x mami in Emma1987!! user posted image user posted image user posted image Upam in držim pesti, da je to res to in da bosta imeli prekrasno nosecnost! Padeta med februarke? Jaz, če bom imela to čast (zagledat plusek na testu, namreč), bom februarka 2016.. user posted image Nekaj se dogaja, to sigurno, samo kaj pa ne vem.. Po moje, da se bo jutri kar lepo ulila, kot po urniku.. user posted image
Sofie user posted image , drzim pesti zate. Zdaj si v najbolj zoprnem obdobju v ciklusu.. Upam, da ti hitro mine, s pozitivnim rezultatom, seveda! user posted image


Hvalaaaaaa. Sklepam, da mi zamuja zaradi stresa v službi. Drugače sem imela zadnjih nekaj mesecev m. točno kot urco.

Ampak upam do koncauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo junija 2015
4.6.2015 12:47:28   
Že 1x mami
čestitam za še en plusek :) user posted image


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo junija 2015
4.6.2015 14:13:21   
Janchek81
čestitke novim pluskom .. no pa se je začelo usutje pluskov user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo junija 2015
4.6.2015 19:17:11   
Marčevka2010
Že 1x mami in Emma 1987 čestitam za pozitiven test!

Že 1x mami ali si potem naredila še kakšen test, je pokazalo kaj močnejšo črtico? Pa zanima me kakšna je bila ta tvoja krvavitev dva dni nazaj? Ker jaz sem imela danes nekaj podobnega. Zjutraj se obrišem in malo krvavkasto med izcedkom (imam beli tok ali nek izcedek, bolj obilen kot običajno) in neke krvave nitke. Sem že tuhtala, da m mi ga je pa sedaj že konkretno začela biksat, če bo 5 dni prej kot bi morala biti. Prejšnjo rundo pa 16 dni zamujala. Še dam vložek, če se mi slučajno kasneje vlije, ker sem ravno v službo odhajala. V službi nič, čez par ur spet zelo nežno med tem svetlim izcedkom. Na sp. hlačah ni nič. Je bila pa ovulacija oz krči in izcedek O ene 8-9 dni nazaj. Testa si niti ne bi upala tako zgodaj delat, ker sem prejšnjo M čakala 2 tedna, je zamujala in narejeno precej testov. Ker se mi zdi, da se bom samo brezveze napsihirala.

Vsem, ki ste dobile m en user posted image in srečno v naslednjem krogu. Tiste, ki čakate pa upam, da vse zagledate pozitivno.

(odgovor članu Emma1987)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo junija 2015
4.6.2015 21:44:22   
Sofie

Hojla.

Meni se je pojavil rjav izcedek, test je pa itak negativen. Tako da v juniju user posted image žal ne bo.

Držim pesti za vse ostale, ki user posted image še čakate.

Lep večer.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo junija 2015
5.6.2015 6:37:38   
Že 1x mami
Ja, ravno sem naredila še en test in se je pokazala konkretna druga črtica. Delala sem baby check mini. Kar zadeva mojo "vgnezditveno krvavitev" pa moram rečt, da mi je blo takoj čudno, ker imam M res full točne, pa tudi sama "oblika krvavitve" je bla neobičajna. Tako kot si napisala je bilo na wc papirju ko sem se obrisala malo krvi, ampak res malo med izcedkom. Naslednji dan je bilo še malo rjavo in to je bilo to. Meni se M vedno, ampak res vedno začne z rjavim izcedkom, ki traja 2 dni, potem pa nekaj sveže krvi... Glede na to, da sem imela do predvidene M še nekje 1 teden sem imela občutek, da M to ni, ampak sej veš... če komu kaj rečeš pol te malo postrai gledajo :) Najboljši prijateljici sem povedala in mi je rekla da naj test naredim, ker je ona tudi imela tako in ji je full hitro pokazal pozitiven test, hormon pa itak po vgnezditvi full hitro narašča.Jaz sem danes 5. dan po vgnezditvi in je bla druga črtica že konkretna.Verjetno je bilo meni malo lažje, ker imam zelo točne M in potem veliko lažje spremljam vse spremembe.


(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo junija 2015
5.6.2015 6:42:50   
Že 1x mami
Sofie user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
5.6.2015 7:00:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Že 1x mami)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo junija 2015
5.6.2015 7:10:24   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Danes je moj dan D, zaenkrat še snežna belina, je pa res še hudo zgodaj.. Trenutno sem še optimist. Včeraj sem imela kratek cas v predelu maternice tak filing kot sem ga imela ob zadnjih dveh ovulacijah. user posted image Nenavadno. Upam, da kaj pomeni.. user posted image Sem v 40. dnevu ciklusa, danes je od poz. O testa enih 15-16 dni.... Glede na prejsnji ciklus bi jo morala danes dobit.. Itak sem neučakana, upam, da ne bom čez dve uri že pisala "nič ne bo" user posted image


Če je od O že toliko bi test moral že kaj pokazati!

Marčevka malo si sumljiva z znakci!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo junija 2015
5.6.2015 7:13:52   
niinii



user posted image J U N I J user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



03.06.2015

user posted image user posted image Sofieuser posted image user posted image
user posted image user posted image Branwenuser posted image user posted image

05.06.2015

LadyJen
bubu_

08.06.2015

user posted image user posted image Že 1x mamiuser posted image user posted image

09.06.2015

Marčevka2010
user posted image user posted image Emma1987user posted image user posted image

10.06.2015

Minikimi

15.06.2015

PupaOdA
sakuL

26.06.2015

Beat

27.06.2015

niinii

28.06.2015

Branwen
m_dzaba

Junij
MauMow
bubika86


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, LadyJen, chocolatecake, telly, ~pikapoka~, Beat, Katte, Shana86, Beat







(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
5.6.2015 9:31:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu niinii)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?