|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 16:58:36   
bojana39
Zivjo punce. Midva sva se odločila da vzameva nov vozicek ker je prejsni bolj fantovske barve zdaj pa bomo dobili puncko...ce katero zanima..baby boom 3y combo olivno zelene barve vse v kompletu in skoraj novo cena okoli 100 eur.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 17:39:26   
la.le
tpmc lepo slisat za prvi pregled!!
Nas k se caka bo pa se malo matralo ;)

Midva sva povedala ze kar nekaj osebam (ozja druzina in bliznji prijatelji - so tudi
vsi ze konkretno tezili kdaj bo kej) sva pa tudi oba v sluzbi povedala, on zato, da bi
si uredil fraj za datum prvega pregleda, jaz pa zato ker je fajn kolektiv in take stvari
pac ne mores dolgo skrivat. Sem sicer mislila da bom zdrzala vsaj do 3.meseca bit
tiho pa se ni izslo ... Ups! user posted image

Zadnje dni se me obcasno loti kaksna slabost vendar zaenkrat nic hujsega,
prsi so napete, zelo zbircna sem glede hrane (kar prej nisem bila) in naceloma je to to.

Do prvega pregleda pa se tri tedne ... Se kar vlece!

Kdaj se boste pa ve narocale na NH?
Jemljete kaksne vitamine, folno kislino?
Boste bodoce ocke vzele s sabo na preglede?

(odgovor članu bojana39)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 17:51:26   
Anonimen
Midva sva prvič domačim povedala pa se nama ni izšlo. TOkrat pa sva se odločila da nobenemu ne poveva niti domačim ne. Vsaj do 1 pregleda ko povedo da je ok. Prijateljem pa šele po nuhalni.

Mene dajejo kolki (bolečine ko ležim) in zgaga. Pa občasno krči.

Hrana, nič mi ne paše jest....

vitamini - jem Elevit in pa občasno popijem magnezijevo šumečo tableto

anonimna user posted image

(odgovor članu la.le)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 18:04:09   
3hearts
Jaz hodim k G v Ajdovščino (je najbližje). Sama nisem imela nekih neprijetnih izkušenj (niti nisem bila dostikrat), sem pa brala da ni najboljša - raje grem k drugi preden imam kakšno neprijetno izkušnjo :p Edina slabša izkušnja je bila pri prvi nosečnosti (slabo leto nazaj). Pri prvem pregledu ni bilo videti srčka, je pa zagotavljala, da je le prezgodaj. Potem so se mi pojavile krvavitve in ko sem klicala (dan pred ponovnim pregledom) je rekla, naj na pregled pridem kasneje, da je to gotovo splav (vendar krvi ni bilo ravno veliko). Na pregledu pa je rekla, da itak logično da je prišlo do splava ker zadnjič ni bilo srčka ker bi že moral biti >:( Lahko bi mi že prej povedala to, mi2 sva pa najbližjim že povedala za nosečnost... Tako da nameravava zdaj počakati malce več časa, čeprav se mi zdi da že vsi sumijo, ker mi je že videti :p Pa G tudi mojemu ni dovolila biti zraven na prvem pregledu, čeprav berem da naj bi bila to le najina odločitev...
Danes sem klicala v NG če bi lahko šla k njim na prvi pregled, saj da tudi nameravam zamenjati G. Pa me pod nobenim pogojem niso hoteli sprejeti :(

la.le - jaz se bom na nuhalno naročila po prvem pregledu, da vsaj natančno vem v katerem tednu sem. Jemljem Elevit. Mojega bi zelo rada vzela s sabo na prvi pregled, a očitno to ne bo možno :(

(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 20:25:55   
tpmc
Jaz sem povedala dvema najbližjima prijateljicama in sestri. Sedaj pa sem za tamalo naročila majčko "postala bom sestrica" in bo ona povedala mojim in tašči ko bo imela oblečeno majčko ;)
Jaz jemljem tifol, ker ko sem kupila na ta dan (res mala lekarna) niso imeli sploh druge ne. Mi je pa G rekla, da se plača če želi očka biti pri porodu (za oblačila) cca 15€ in da ne bova rabila v šolo za starše spet, kljub temu, da sva bila pred 5 leti nazadnje.

Drage moje čim manj nevšečnosti in vse lepo :)

(odgovor članu 3hearts)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 20:43:25   
sakuL
Tcmp super ze pregleduser posted image

Midva sva kar nekaj ljudem povedala,pac telim k naju podpirajo ze dve leti. Ob takem lepem rezultatu res nimam srca zanikat user posted image
Sem vesela da sem user posted image in tega ne morem skriti.

Jaz jem tifol,pa rablete vaginalne mam,estima.

Drugace sem ok. Spika manj,prsa nabrekla,bolijo, pritisk nizek dopoldne zato se mi na cajte kar malo zvrtiuser posted image ampk to je del te moje srece k jo sedaj nosim pod srckom.

Se mi pa tudi vlecejo tile dnevi...pa se vreme je grdo. Bo ze,nas caka se ena fletna zima user posted image

Srecno se naprej

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 20:55:57   
ninjet
Zdaj bom pa kar z nickom,bila sem že pri decembrkah pa se je končalo.
Prvi pregled sem imela dober teden nazaj,pikica je bila velika 2mm,srček mi je razložila G,da je pikica,ki utripa. Komaj čakam naslednji pregled konec meseca,ker še vedno ne dojemam,da je res.

Dragi ne gre zraven na preglede. Načrtovala sva,da bo šel zraven na nuhalno vendar ima takrat službeno potovanje,ki ga ne more prestaviti :(

Od domačih zaenkrat ve samo sestra,morala je izvedeti,ker dela v zdravstvenem domu kamor hodim in bolje,da sem ji povedala kot da izve kaj v službi. Ostalim bova povedala čim kasneje, v kratkem imamo še neke družinske dogodke kjer bodo vsi na kupu in res nočem,da takrat oblegajo z vprašanji, bo treba še skrivati. Moram priznati,da se bojim reakcije njegovih...kar bo pa bo.

Od opreme na srečo vse večje stvari imava od sestre(lupinica,košata,voziček,postelja..).

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 21:13:46   
la.le
3hearts jaz imam G v Šempeteru in je zakon, probaj njo poklicat, ker mene je vzela (ko sem se preselila na Goriško in sem menjavala vse Dr.), mogoče se ti posreči, pa takrat je rekla da nosečkam ponavadi ne rečejo ne!!
Jo pa tut anesteziologinja iz Šempetra zlo hvali in je kar tako ne bi!
Kar se pa prisotnosti mojega na pregledu tiče bom pa vztrajala in sem se tudi pripravljena skregat na ta račun :D
Sva pikico skupaj delala in se mi zdi tudi lepo, če je tati zraven pri takih rečeh. <3

(odgovor članu ninjet)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarke 2016
17.6.2015 22:13:32   
3hearts
la.le - h kateri G hodiš ti? (lahko po zs). Upam, da se uspem kmalu kaj zmenit, saj bi veliko raje videla da so vsi pregledi pri isti G...

(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarke 2016
18.6.2015 6:49:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: vitafit

Zakaj posteljica s kolesi? user posted image


Ker smo omejeni s prostorom in jo bo treba premikat, da bom prišla do omare sploh. user posted image

Jaz sem na nuhalno že naročena, vedo pa še najboljše prijateljice in so zelo vesele user posted image . Ostalim v kompletu po prvem pregledu, ker takrat zvejo tudi v službi. Jemljem pa elevit, ko mi ga zmanjka, pa bom kupila tifol, ker te "konjske" tablete komaj pogoltnem. Ostalega pa nič, menda priporočajo še ribje olje oz. omega 3 maščobe, ampak jih zelo verjetno ne bom jemala.

user posted image

(odgovor članu vitafit)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarke 2016
18.6.2015 6:50:20   
Anonimen
Mož bo šel z mano na NS, na prvi pregled pa ne.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarke 2016
18.6.2015 10:18:51   
liba
V torek sem rahlo zakrvavela -planika. Včeraj sem poklicala g in šla na pregled. Noseča sem 6t2d. Še je lepo videla vrečka v maternici v njej pa plodek ki mu lepo utripa srcek. Dobila Dabroston tablete in upamo da se vse dobro izteče. Naslednji pregled imam 30.6. Sem miran,ker vem da je otrocek dobro. Lp vsem, držite se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarke 2016
18.6.2015 11:02:07   
vitafit
Tpmc juhu! Bravo! Res vesela! Evo prva, ki je iz pregleda! Jst moram potrpet še 4dni!

Dones sem se ponoči zbujala zaradi dogajanja v trebuhu/maternici. Tak poseben filing, kot da me črviči. Sem rekla mojemu nej gre po še en test v lekarno, pa me ni jemal resno. user posted image Sicer jemlejm Estimo in sem mirnejša. Od folne pa Elevit. Pa omega 3 ribje olje.
Prsi so stagnirale in se trenutno nič več ne spreminjajo. Zato me včasih čudne misli preganjajo. Moram zdržat do ponedeljka.

Najini familiji že vejo. Ob stalnih vprašanjih kdaj bo, bi se mi sicer zmešalo, pa bi koga še nadrla user posted image karkoli bo, itak je prov da vejo.
V službi moram zdržat tiho vsaj do 9. Tedna, ko imam drugi pregled. Sej bo šlo, ker sem pred tem na dopustu 14dni. Želela bi si do nuhalne, ampak pomoje ne bo šlo user posted image
Prej sem vsak dan jedla čokoloado, zdej mi pa ne paše. Nasploh mi vest ne dopusti, da bi vase metala predelano hrano. Kave tudi ne pijem več, že od pluska dalje.
Za pregled v 9. Tednu ne vem, če je partner lahko zraven. Ampak bi si želela, on bo pa itak hotel biti. Verjetno odvisno od G.
Grem dan po dan, zato o NS še ne razmišljam.

liba super, da je vse ok! Me je že strah branja takšnih postov na forumu. Zato večkrat razmisljam, da ne smem brat. Ampak se ne morem zadrzat. Lepo vas je brat, ker smo v isti sreči user posted image

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarke 2016
18.6.2015 12:47:20   
alleya
ja, vitafit, kakor pišeš tudi jaz pravim, da ne smem preveč prebirat po forumih, ker sem pol čist zmešana ...
Danes imam tudi jaz že cel dan čudne krče, špikanja in podobna dogajanja v maternici user posted image - malodane za vsak špik se zdrznem, joj kaj pa zdaj.
pa mi je rekla prijateljica, ki je v stroki, da naj se ne obremenjujem preveč, seveda, dokler vse to ne bi bilo prepogosto ali pa boleče ipd .
Kaj čem, če pa še zdej ne dojamem, da je res, da sem user posted image

Komaj čakam, da grem na pregled, ker bom verjetno tam pa res končno verjela, da je res.user posted image Še vedno grem vsake tolko preverit na test, če je še tam tisti plusek ..
Na pregled bo šel moj mož z mano, tu sploh ni dileme.

Me pa sicer tudi mika, da bi kar sčvekala (do sedaj ve samo od mojega prijatelj in moja prijateljica user posted image ), si nisem mislila, da bo to tako težko. Pa je, strašno težko, ker bi res najraje kar vsem povedala za svojo/najino srečo user posted image
Ampak vsaj do pregleda bova počakala.

liba - me veseli, da je vse ok. Tako mora biti in pika.

(odgovor članu vitafit)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarke 2016
18.6.2015 17:19:49   
3hearts
No, zdaj sem pa tudi jaz naročena na pregled; 2.7. v Šempetru (hvala la.le :) ) - bo še dooolgo čakanje... :/ Ne vem kako bova z mojim zdržala tiho do takrat :D
Večini nosečnic vleče na kislo, meni pa trenutno stalno na sladko... Stalno bi jedla čokolado :) Sem pa tudi opazila, da mi določene jedi smrdijo, čeprav so mi vedno bile všeč. Saj jih upam pojest, le vonj me zelo moti. Stalno čutim tiščanje v trebuhu in prsi so zelo boleče, a kar naj bo tako - vse prenesem, da se le dobro konča...

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarke 2016
18.6.2015 17:51:50   
pumpkin85
Juhuhu.... zdej se pa res počutim user posted image danes sem bila na samoplačniškem UZ v Kranju, smo videli plodek - 6,2 mm, pa srček se je že slišal, noseča 6t 3d. PDP mi je postavil na 8. 2.,
Imam pa do naslednjega pregleda, ki bo 7. 7. (prvega rednega pri svojemu ginekologu) prepoved kopanja (tudi morje) in prepoved spolnih odnosov. Je rekel, da rajši preventivno prepove, ker je ugnezden precej nizko in da bi kakšno vnetje lahko naredilo, da bi kakšna žilica odstopila.
Je šel pa moj z menoj, so naju tudi že takoj skupaj povabili notri, UZ je bil najprej vaginalni, pol pa še preko trebuha. V glavnam - pomirjena fuuul :))))

(odgovor članu 3hearts)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarke 2016
18.6.2015 21:49:31   
la.le
Ni za kaj 3hearts!
Jaz bom pa kar jutri spet poklicala, ker imam pomojem vnet mehur ... Sicer po eni strani upam, da mi ne naredi UZ, ker bi rada, da je 1. tudi moj zraven.
Bomo vidli ...
Pa slabost se je ponoci kar posteno lotila in se me se drzi :S

(odgovor članu pumpkin85)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarke 2016
19.6.2015 1:04:02   
MEGi20
No da se pofočkam ;) evo meni je tudi test včeraj pokazal user posted image ... Kljub nerednemu ciklusu po porodu in neki čudni krvavitvi 1.maja se je zgleda prijelo user posted image pregled imam 2.7. ko bom vedela kaj več... PDP po ZM(čudni krvavitvi) mam izračunano na 17.2.2016 user posted image

Vsem user posted image čestitam iz user posted image ... me pa zanima če bo kaka FB skupina?? Ker sem tukaj zeloooo malo aktivna aja pa nebi rada,da zvedo drugi pred starši ;)

lp

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarke 2016
19.6.2015 20:56:54   
sakuL
S seznamckom se ni nicuser posted image

Jaz se se kar drzim med februarkami user posted image

Je katera po ivf isci postopku ali ste vse naravno?

Kako se vlecejo dnevi.... user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarke 2016
21.6.2015 21:33:21   
masiiska
Hooooooj! Še ena srečka tu :)) Ni bilo v načrtu ampak vseeno sva oba presrečna! :))
Pregled imam 23.6., ravno na dan ko bo sinko star eno leto :) ... FB skupinica že obstaja? Drugače jo naredim jaz :)

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarke 2016
22.6.2015 8:55:08   
vitafit
Evo mene, sem prišla iz UZ. Danes sem 6t 3d. Velikost je 8,6. Srčka pa še ni bilo. user posted image Sej vem, da zna biti še prezgodaj, ampak vseeno me je strah. Bi bilo bolje, da bi šla kasneje na pregled. Zato to svetujem vsem vam. Se trudim biti optimistka in počakati 1 teden, pa bomo videli. Se grem vržti v delo, da se zamotim.

Kako ste ostale kej? user posted image

(odgovor članu masiiska)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarke 2016
22.6.2015 9:45:45   
malalabodka
vitafit drzim pesti, da bo vse uredu... pa ne razmisljaj prevec o tem, bos kmalu videla da je vse ok :)

Jaz sem se kar ok, samo te slabosti ne nehajo....trajajo kar cel dan... drugace pa superca, komaj cakam naslednji teden da pride moja ginek.nazaj, da se lahko koncno narocim na pregled!

pozdravcke vsem user posted image


(odgovor članu vitafit)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarke 2016
22.6.2015 9:55:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: vitafit

Evo mene, sem prišla iz UZ. Danes sem 6t 3d. Velikost je 8,6. Srčka pa še ni bilo. user posted image Sej vem, da zna biti še prezgodaj, ampak vseeno me je strah. Bi bilo bolje, da bi šla kasneje na pregled. Zato to svetujem vsem vam. Se trudim biti optimistka in počakati 1 teden, pa bomo videli. Se grem vržti v delo, da se zamotim.

Kako ste ostale kej? user posted image


Vrjetno si kasneje zanosila, ker tudi vrečka še ni tako velika da bi nujno moral biti utrip. Bo naslednjič.

anonimna user posted image

(odgovor članu vitafit)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarke 2016
22.6.2015 18:02:24   
Že 1x mami
evo... še mene... slabe novice... sem zakrvavela danes, šla k dežurnemu ker moja ginekologinja ta teden ne dela... noseča naj bi bla 6t5d, vendar ploda nismo videli, tako da mislim, da se lahko kar poslovim iz te skupine... sicer sem dala kri za hormon, pa v sredo spet... ampak mislim, da ni več upanja... pri teh tednih bi se plodek že moral videti... je sicer rekel da lahko da se plod še ni razvil, ampak globoko v sebi vem, da je to-to... upam lahko samo, da bo krvna slika pokazala padec hormona in se bo samo ščistilo, ker mi res ni za it na čiščenje.

uff... pozitivno v nove boje :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarke 2016
22.6.2015 19:48:04   
masiiska
Se opravicujem ker sem tecka.. ma FB kupina je že ali še ne?

Lepo boditeee

(odgovor članu bojana39)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?