|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 9:53:14   
Sofie

Je bil pa junij kar se tiče user posted image veliko bolj optimističen.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 11:07:59   
Marčevka2010
Res je, julij je ena velika žalost. Tudi jaz sem dobila m, že 16. Pa dobila zdravila, ker mi m nekaj sračka zadnje čase. Tako, da letos dvomim, da bo pri meni kaj. Ker med jemanjem ne smem zanosit. Niti nisem začela jemat, ne vem ali bi ali ne bi (Cyclo Progynova).
Jih je katera tu že jemala?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 11:39:23   
Nija2014
Janchek, moram reči da jih kar nekaj porabim. Imela sem tudi zelo neredne menstruacije, zato si mi O testi res pomagali. Začnem jih delat nekje 8 dni po menstruaciji in kakor dolgo je pač treba. Ko zagledam II, oziroma test zazna prihod ovulacije (tudi če je testna črta šibkejša) potem veselo telovadimo, čez dva dni ponovimo, tako si res ne zgrešiš.

Sem pa velikokrat pred iporabo O TESTOV mislila da ovuliram, ko pa sem naredila test pa v resnici nisem in sem veliko kasneje. Nekatere pač O očitno ne čutimo tako dobro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 11:43:21   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Nija2014

Janchek, moram reči da jih kar nekaj porabim. Imela sem tudi zelo neredne menstruacije, zato si mi O testi res pomagali. Začnem jih delat nekje 8 dni po menstruaciji in kakor dolgo je pač treba. Ko zagledam II, oziroma test zazna prihod ovulacije (tudi če je testna črta šibkejša) potem veselo telovadimo, čez dva dni ponovimo, tako si res ne zgrešiš.

Sem pa velikokrat pred iporabo O TESTOV mislila da ovuliram, ko pa sem naredila test pa v resnici nisem in sem veliko kasneje. Nekatere pač O očitno ne čutimo tako dobro.



Ma jaz mam po temu pregledu prehodnosti jajcevodov čist čudn user posted image tko, da se niti ne grem s temi testi več, ker sva itak zelo pridna ....

Sem pa vsaj vesela, da me tokrat nč spodj ne boli, ker prejšnjič k mi je zamujala user posted image me je že en teden prej ful bolel spodej ... tko, da ... vsaj en dobr znak, UPAM user posted image

(odgovor članu Nija2014)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   [Brisano sporočilo]
23.7.2015 13:14:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   [Brisano sporočilo]
23.7.2015 13:16:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 13:21:37   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Marčevka2010, sem brala tvoj post, ja, res vprasanje, kaj ti je storiti.. Jaz teh tablet ne poznam, samo, ce jih moras jemati jih pac moras. Ce jih pa res moras, to je pa drugo vprasanje... Pa ce je v casu jemanja odsvetovana nosecnost, bo najbrs treba še po prenehanju nekaj casa pazit, da ne zanosis, da se telo precisti teh 'strupkov', tako da ja, dolga bo zate doba, preden se bos spet lahko zacela veselit nosecnosti. Tezke odlocitve imas pred sabo, odlocila se bos pa itak tako, da ti bo najbolj prav, v to ne dvomim. user posted image

Hehe, meni se tudi ne mudi, pa vendar, vsak cajt bo 30ka padla, tako da glih bluzit ne morem vec hudo dolgo... Kaki dve leti loh se mirno 'probavam', potem bo pa tudi meni zacela voda tečt v grlo... user posted image sploh, ker bi imela tri otrocke... ampak valda, jst mam namen avgusta zagledat plusek.. user posted image

Uzivajta v Aziji Sofie (pac, ko bosta tam user posted image )!


Ha,ha,ha...kok si me nasmejala user posted image Jaz sem isto tko razmišljala, ko nisem imela 30, da se mi nikamor ne mudi in tko...pol pri 30. imela prvega otroka, pa tud dzej ne morm rečt, da sm že stara al pa da mi voda v grlo teče zarad let ... men bolj zarad tega k mam en jajcevod neprehoden ... kdo ve kdaj se še tadrug kj zabaše user posted image Sem pa vseen mnenja, da se mi ne mudi, ... pa sm že 33 user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 22:12:13   
Beat
Hvala za objeme in tolažbo punce user posted image

Sofie, midva tudi delava vse enako kot prej, pa ni še nič. Se tudi ne sekiram, sem še daleč od 30. Mogoče bova imeli avgusta več sreče user posted image

Janchek81, se strinjam s tabo, da imamo v podzavesti in da popolnoma ne moreš odmisliti. Jaz sem s tem odklopom bolj mislila, da ne razmišlajš za vsako špikanje in spremembo, če je nosečnost ali ne.

LadyJen, avgust bo naš user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 22:22:34   
Sofie

Jaz bom avgusta kar samo navijačica...da grem še v miru na potovanjeuser posted image

Držim pesti za vse ostale....maj je lep mesec za dojenčkauser posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: II pričakujemo julija 2015
24.7.2015 7:41:16   
Janchek81
Ja, sej to je to ja, da se non stop ne sprašuješ, ampak jaz vseeno povezujem ricimo dogodke ko sem bila noseča in izvedela, da je IMN ... tko, da zaenkrat bnapredujemo dobro, svaj špika me ne v jajčnikih tko k me je takrat, tko, da al smo pridelali user posted image ali pa bo user posted image mal zamudila user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   [Brisano sporočilo]
24.7.2015 16:13:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu niinii)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: II pričakujemo julija 2015
26.7.2015 15:15:59   
Minikimi
Ojla punce po dolgem dolgem casu se oglasam, u zacetku julija sem dobila tecko tako da ni bilo nic user posted image , sm jo dobila kr 5 dni prej, tako da jo zdaj ne-pricakujem nekje od 24-27, no zaenkrat ni se nobenih znakov da bo prisla, edino prsa mam boleca na dotik... bomo videli u naslednjih dneh, pa veliko srece se drugim ki pricakujejo user posted image user posted image , pa objemcke usem ki jim ta mesec ni uspelo, samo pozitivno naprej! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: II pričakujemo julija 2015
26.7.2015 15:19:00   
Minikimi
Ojla punce po dolgem dolgem casu se oglasam, u zacetku julija sem dobila tecko tako da ni bilo nic user posted image , sm jo dobila kr 5 dni prej, tako da jo zdaj ne-pricakujem nekje od 24-27, no zaenkrat ni se nobenih znakov da bo prisla, edino prsa mam boleca na dotik... bomo videli u naslednjih dneh, pa veliko srece se drugim ki pricakujejo user posted image user posted image , pa objemcke usem ki jim ta mesec ni uspelo, samo pozitivno naprej! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: II pričakujemo julija 2015
26.7.2015 18:25:16   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Minikimi

Ojla punce po dolgem dolgem casu se oglasam, u zacetku julija sem dobila tecko tako da ni bilo nic user posted image , sm jo dobila kr 5 dni prej, tako da jo zdaj ne-pricakujem nekje od 24-27, no zaenkrat ni se nobenih znakov da bo prisla, edino prsa mam boleca na dotik... bomo videli u naslednjih dneh, pa veliko srece se drugim ki pricakujejo user posted image user posted image , pa objemcke usem ki jim ta mesec ni uspelo, samo pozitivno naprej! user posted image


Držim pesti, da bo vsaj en + v julijuuser posted image

(odgovor članu Minikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: II pričakujemo julija 2015
27.7.2015 7:39:10   
Janchek81
Jaz tud sam čakam kdaj bo kakšna javla, da je zagledala + ... pri meni nič novega, nobenega ščipanja zaenkrat ( 3x trkam ), tko, da počakamo do konca tedna, če je ne bo pa delamo test ...
Lep ponedeljek vsem user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: II pričakujemo julija 2015
28.7.2015 10:57:21   
Minikimi
Kako kaj kaže? user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: II pričakujemo julija 2015
28.7.2015 11:02:27   
Janchek81
No, jaz bom šla po vsej verjetnosti v naslednji krog user posted image sam če sm iskrena sm bla priu vesela k sm vidla roza sluz na hlačkah oz. ko sm šla lulat, ščipa me tud tko kokr da jo bom zdj zdj dobila ... in vesela sem, ker gremo nasledn tedn v Čatež in bom do takrt fertik z user posted image ... če je pa ne bi dobila bi se pa mal sekirala a je IMN al ne .. tko, da se je ( upam ) vse dobr izšlo user posted image čakam samo še, da se res ulije ulije ....

(odgovor članu Minikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: II pričakujemo julija 2015
28.7.2015 18:03:34   
Sofie

Tudi moja tečka bo glede na bolečine očitno v juliju še enkrat prišla.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   [Brisano sporočilo]
28.7.2015 18:08:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: II pričakujemo julija 2015
28.7.2015 18:18:38   
Sofie

Se strinjam. Tale julij ni za nikamor.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: II pričakujemo julija 2015
29.7.2015 7:27:52   
Janchek81
No, po včerajšnjem pisanju, da imam roza sluz, se je vse pol kr umirilo user posted image tud user posted image ni prišla, tko, da sm ponovno vsa zbegana .... Tud dons ( zaenkrat ) nbenga duha ne sluha o tečki .. pa vseen bi jo rajš dobila, da bi jo mela pol mim v Čatežu, kokr, da e ne dobim, pa se v Čatežu začnejo kakšni zapleti user posted image Vseen sm upala na to, da se bo pol jutr ulila ...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: II pričakujemo julija 2015
29.7.2015 9:20:48   
Sofie

Pri meni je tudi vse čudno. Špika me oz. boli. Hkrati se mi je pa pojavila bela sluz kot pred ovulacijo. Skratka čakam da priteče, da si lahko še eno letalsko karto za potovanje kupim.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: II pričakujemo julija 2015
29.7.2015 9:21:54   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Pri meni je tudi vse čudno. Špika me oz. boli. Hkrati se mi je pa pojavila bela sluz kot pred ovulacijo. Skratka čakam da priteče, da si lahko še eno letalsko karto za potovanje kupim.



Jaz bi tud zdej rada, da če že more nj pride zdej ... ne pa da bojo lih na dopustu kakšne komplikacije user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: II pričakujemo julija 2015
29.7.2015 10:43:47   
Minikimi
meni tudi zamuje že dva dni nekje, pa sem uceraj nardila test, dobila sem pa take rezultate
http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17954&hash=f23e01a44eee07b8037146ebac656d2d

tako da spet nevem pri cem semuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: II pričakujemo julija 2015
29.7.2015 10:46:12   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Minikimi

meni tudi zamuje že dva dni nekje, pa sem uceraj nardila test, dobila sem pa take rezultate
http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17954&hash=f23e01a44eee07b8037146ebac656d2d

tako da spet nevem pri cem semuser posted image



Hm, sej te nočm nč strašit, sam men se je tko začel kazat pri IMN ... kok časa ti zamuja user posted image , če ti sploh?

(odgovor članu Minikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Popoldanske aktivnosti
binyy

Ali vaš malček (od 4.leta dalje) obiskuje popoldanske aktivnosti,tečaje,...

da, plesne, telovadbo,... (33%)

da, pravljične urice (5%)

da, tuje jezike (7%)

ne, je se premajhen (32%)

ne, ker ni zainteresiran (7%)

ne, ker nimamo finančnih sredstev (16%)


Število vseh glasov: 178

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!