|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 7:54:29   
Beat

user posted image S E P T E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

2.9.2015
Pajama
Janchek81

4.9.2015
dejkaa

6.9.2015
MladaMamiMojca

9.9. 2015
Beat
mava1975

12.9.2015
Marčevka2010

16.9.2015
Anonimna

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Sofie, niinii, LadyJen, Katte





(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 7:59:14   
Beat
Sofie user posted image da je vse ok in si je ginekolog vzel čas zate in ti vse razložil ter te pomiril. Jaz sicer upam, da se mi v oktober ne bo treba selit na seznam čakajočih, ampak da bom tam samo navijala zate in ostale, ki bodo čakale na user posted image user posted image user posted image

mava1975, jaz imam trenutno tudi dela čez glavo pa tudi stresa mi ne manjka, ampak sem optimistična spet user posted image

Janchek81, ja vem kako je, ko ne veš, kdaj naj pravzaprav user posted image sploh pričakuješ. Sem imela tudi neredne cikluse in mi je šlo ful na živce, ker nisem vedela kdaj bo.

Vse nove punce pa dobrodošle user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 8:03:27   
Janchek81
Pred prvo uspelo nosečnostjo sem imela redne cikluse, maybe 1 dan al pa 2 gor al pa dol ... zdej pa ne vem, a je bil ciklus 23. dni zato, ker sem imela tist 'poseg' prehodnosti, drgač se pa kr giblje tm nekje 28 - 34 dni ... niti ni tok zamika zaenkrat, upam vsaj, da tko nekak ostane ... bomo vidli kako bo v prihodnosti user posted image
Test bi pa itak delala šele enx, ko bi mi po 34. dnevu zamujala še ene 2 al pa 3 dni .. prej definitivno ne user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 9:00:00   
Pajama
Uporablja katera ovulacijski mikroskop?

V prejšnjih debatah sem zasledila, da ste nekatere pridne pri merjenju BT? Ima me, da bi preko E-baya naročila komplet termometer in cel arzenal nosečniških testerjev.
Ok, mogoče je zdaj videti, da sem čisto fanatično pristopila k zadevi, a glede na moje okoliščine (samo 1 jajcevod, SS in starost) mislim, da je to zdaj opravičujoče. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 9:01:25   
Pajama
Janchek81 - tudi jaz imam po porodu celo zmedo s temi ciklusi in nekimi čudnimi izcedki ... Cena ki jo plačamo, a ne?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 9:04:50   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Uporablja katera ovulacijski mikroskop?

V prejšnjih debatah sem zasledila, da ste nekatere pridne pri merjenju BT? Ima me, da bi preko E-baya naročila komplet termometer in cel arzenal nosečniških testerjev.
Ok, mogoče je zdaj videti, da sem čisto fanatično pristopila k zadevi, a glede na moje okoliščine (samo 1 jajcevod, SS in starost) mislim, da je to zdaj opravičujoče. user posted image


Jaz sem mela ta O mikroskop, dala sm okol 30€ pr nam, pa sm bla čist razočarana .. pod prvo k sm ga začela uporabljat mi je vedno kazala praprot .. pol sm šla tja k sm ga kupla in je una rekla, da je leča zgleda mal čudna, mi dala nouga, pol mi pa ni sploh pokazal nč .. sm ga pol še tistga nazaj nesla, povedala kako in kaj, sicer valda smo vedno kupke krive, da ne znamo uporabljat .. ampak moja kolegica, ki ga je ene pol leta nazaj kupila je bla isto razočarana in ga je isto nazaj nesla ... moj mnenje je vseen, da slina ne more pokazat 100% zanesljivega rezultata ... pa še tko, da predn si slino dal na mikroskop, pod lečo, nisi smel 2 ure nč pit in nč jest ... user posted image
Tko, da ti res odsvetujem ovulacijski mikroskop ...

Ma ja, mava midve dost podobno preteklost ... jaz mam tud sam en jajcevod prehoden, mela sm IMN, da pa prej ne govorimo, ker sm mela v prvi nosečnosti UPN user posted image Da pa o ciklusih sploh ne pišem, ker so res zmedeni do konca, včash pa točni kot urca user posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 9:05:16   
Janchek81
Pajama kok si pa stara, če ni skrivnost?

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 9:14:24   
Pajama
Ja tudi za moj jajcevod je kriva IMN :( Janchek81 kaj pomeni kratica UPN?
Sem pa 1982letnica.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 9:21:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Ja tudi za moj jajcevod je kriva IMN :( Janchek81 kaj pomeni kratica UPN?
Sem pa 1982letnica.


UPN - umetna prekinitev nosečnosti ( sem mela prekinitev v 24. tednu ) user posted image
No, če si ti stara, sm kaj pol jst k sm letnik 1981 ... nehi s starostjo no ... kok je pa prvi otrok star?

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
19.8.2015 9:26:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 9:30:29   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

UPN.. to je pa tut mene zanimal, kaj pomeni! Sliši se grozno. user posted image A to zaradi kakšne napake pri dojenčku, a ne? Že če splavis na začetku nosecnosti, je katastrofa, da ti pa v sredini prekinejo, to pa ne vem, kako se človek sploh potolazi.. Najbrs s časoma, sej drugega ti tako ne preostane.. user posted image


Ne, ubistvu ti druzga ne preostane .. šla sm na morfologijo, povedala mi je, da ima otrok spina bifido ( ni se mu zaprla nevralna cev ) in da se mu že vodica nabira v možgane, kar pomeni, da ne bi biu mentalno ok in biu bi tetraplegik, potem se pa na osnovi tega, ko ti povedo sam odločiš, al boš do konca donosil ali se boš odločil za umetno prekinitev ... ja, zlo je blo težko, res najhujši dnevi, mesci mojga življenja user posted image postopek je tud dokej 'bedn', ker dobesedno čutiš, ko ti vbrizgajo injekcijo, kako otroček umrčka notri v trebuščku in potem ti sprožijo popadke in greš rodit user posted image Zato sem pa morala potem v naslednji nosečnosti in tudi zdaj jemati tok višji odmerek folne kisline, ker nevralna cev se ne zapre zaradi pomanjkanja folne kisline ... jaz se pa spomnem takrt, da je prej nism jemala, potem mi je pa še na NS una rekla nej jem femibion, ki ima pa še pol manj folne kot elevit, tko da ... sej nobenga ne krivim, samo tega je vedno več ...

Pač, preboliš, greš naprej ... je pa tko, da ko rodiš maš iste simptome kot da bi rodil zdravega otročka ( teče ti mleko, nabrekle dojke, .... ) ... ubistvu grozno, ampak po drugi strani pa dobr, da to ugotovijo, ker bi bil lahko cel življenje nesrečen kot starš, otrok se pa itak ne bi ničesar zavedal user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 10:05:17   
Pajama
Janchek81 Nočem si niti predstavljati tvoje bolečine. Opažam, da si zelo močna osebnost in te kar občudujem. Jaz sem že samo ob čiščenju zaradi zadržanega splava doživljala psihično in fizično kalvarijo.
In vse to si dala skozi pred 1 zdravim otrokom, oz. ne vem kako naj se izrazim (dokončano nosečnostjo)???? Res vsaka čast, da imaš pogum in srce za nove boje. user posted image

Moj nagajivec bo pa kmalu dopolnil 3 leta. In z vsakim dnem se bolj zavedam, kakšen privilegij je in sem srečna, da je z nami!!! Pa ne ono materinska ljubezen, ki je samoumevna, ampak tako - zavedam se, kako tanka je meja, da ga sploh ne bi dobili.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 10:36:50   
Janchek81
Ja to so hude bolečine, sej se sploh nekak nočm spominjati, 23.9. bo že kar 5 let odkar je šel med angelčke ... user posted image
Je pa tako, al je dolgo žalovanje, ali pač se spopadeš s tem in probaš iti naprej ... po UPNju sem potem čez 8 mesecev ponovno videla user posted image in potem smo januarja 2012 dobili zdravo punčko user posted image
Tudi sama se zavedam, da je naš zaklad, naše veselje in da je to res neki neprecenljivega ... sej ne sprašuj kako sem se v tej nosečnosti ( po UPNju ) vsakič tresla, .. so me mel pa vsaj tok pod drobnogledom, da mi je pripadala daljša NS in zgodnja morfologija + potem morfologija, da so videli ali je vse ok z otrokom ali ne ...

Tako, da žal v nobeni nosečnosti ne bom mirna, ne more bit mirna, pa čeprav si tako želim so posledice iz preteklosti še vedno nekje v podazvesti user posted image je pa tako, da prej me je skrbelo ali bo z otrokom vse ok ... zdej me že skrbi, ko bom zagledala + ali je stacioniran pravilno v maternici ali kje drugje user posted image pač, nimam sreče, da bi lahko od začetka do konca bila brez skrbi user posted image

Ampak poleg vsega tega sem še vedno večni optimist user posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 10:38:46   
Anonimen
Janchek81, en veelik user posted image zate! Ne morem si niti predstavljat, kako hudo je iti čez tako kalvarijo.. user posted image Jaz sem jokala cel teden, ko sem imela letos v začetku leta ss v 8.tednu, ampak tole... user posted image
Iz vsega srca ti privoščim user posted image čim prej.


Anonimna user posted image

(odgovor članu Pajama)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 12:34:23   
Beat
Janchek81 user posted image user posted image to mora biti grozljiva izkušnja in ti si res super ženska, da se tako dobro držiš po vsem kar si prestala. Res ti želim, da čimprej zagledaš + na testu in bo nosečnost potekala ok user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 12:37:57   
Janchek81
Hvala punce ... tudi sama upam na + in da bo vse tako kot mora biti ....

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 15:35:46   
MladaMamiMojca
ajej, Janchek81, user posted image ko slišim zgodbo, kot je tvoja, se zavem, da sem najbolj srečna pod soncem - da imam zdravo punčko, če bo drugi otrok bo, če ne bo, pač ne bo, glavno da je moja pikica zdrava in sploh živi

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 17:12:53   
mava1975
Janchek81 user posted image user posted image user posted image . Drugače pa drage moje, da se ne boste kaj ven z leti metale jaz jih imam 39, se pa ne počutim nič staro oz. to me bremeni le toliko, ker se bojim, da morda moja jajčeca niso več o.k. pa da zaradi tega ne morem zdaj zanositi.
Sem pa ta mesec kupila ovulacijske teste, da se testiram kako je z mojo ovulacijo, ker se bojim, da sva morda zamudila pravi čas. Vsak mesec imam sluz, ampak bolj ko razmišljam, bolj kompliciram... če še ta mesec ne bo pokličem ginekologinjo in se naročim... Za vse držim pesti, naj bo september mesec user posted image user posted image in user posted image

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 18:51:37   
Sofie

Janchek81 user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 18:55:34   
Sofie

Danes je pa tako zaspan danuser posted image Se mi čisto nič ne da.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 21:03:08   
Beat
Sofie, res je. Non-stop nekaj dežuje, da niti ven ne moreš prav in ti res ni do drugega kot do poležavanja. Kar je pri nama ok, ker je moja user posted image mimo in smo že pridni user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 21:23:12   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Sofie, res je. Non-stop nekaj dežuje, da niti ven ne moreš prav in ti res ni do drugega kot do poležavanja. Kar je pri nama ok, ker je moja user posted image mimo in smo že pridni user posted image


Pa je tudi v dežju nekaj pozitivnega user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.8.2015 21:27:23   
Sofie

Koliko časa se ve že trudite za otročka? Pri nama je šele 4. krog pa se mi zdi že celo večnost.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 6:53:16   
Janchek81
Pri nama je zdej drugi krog user posted image po IMNju ane .. prej nama je v prvo ratal user posted image
A katera uporablja aplikacije glede O ... npr menstruacija.si al pa kj podobnga ... men je npr za včerj pisal da mam O .. sam glede na to, da sm notr zapisala, da mam 30 dnevni ciklus mi je on kr dal da nej bi ocvulirala na 17 in 18 dan user posted image a ni kao po teoriji na polovici ciklusa, da naj bi bla O user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 7:07:40   
mava1975
Midva sva tretji krog, glede na to da sem prej v prvo zanosila se mi tole zdi že dolgo, ampak ko pa berem forum sem pa lahko srečna. Jaz uporabljam aplikacijo, samo kot vem če imaš različno cikluse, ti neko povprečje vzame, vsaj pri meni je tako. Bom pa ta mesec se testirala z lističi za ovulacijo in bom potem lahko rekla ali je aplikacija točna ali ne.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?