|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo septembra 2015
22.9.2015 12:34:46   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Js drzim pesti ker mislim da je to to. Seveda pa cakam na petek soboto ko bos se enkrat delala test



Ooooo sej si jaz tud želim, res močno želim oz. OBA ...
ampak se nočem prenagliti ... me špika spodej kot da jo bom dons al pa jutr dobila user posted image ampak počakejmo .. dokler ne priteče je upanje user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: II pričakujemo septembra 2015
22.9.2015 13:18:02   
niinii
Janchek81, jaz jo pričakujem nekje konec marca, če bo tako kot prvič user posted image Držim pesti, da je to to, zate :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: II pričakujemo septembra 2015
22.9.2015 13:38:00   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: niinii

Janchek81, jaz jo pričakujem nekje konec marca, če bo tako kot prvič user posted image Držim pesti, da je to to, zate :)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem mislila 'na polovici' ... da si na sredi ciklusa user posted image user posted image aja....zanosila ...
no ja, jaz upam, da bi bilo to to ... ampak pustmo to zdj .. bom poročala kako in kaj user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: II pričakujemo septembra 2015
22.9.2015 21:24:56   
PupaOdA
Janchek jaz razen tega, da mozoljev nisem dobila, pa povišane bazalne temperature na dan ko bi mogla pasti ni bilo nič posebno drugače. Krči so bili in so še vedno prisotni, saj se prav tako "dogaja" tam spodaj user posted image
Jaz močno držim pesti zate draga user posted image
Aja pa meni je FS pokazal na 13.dan švoh črtico (okrog 11h, torej ni bil 1.urin), 15.dan pa je bila že močnejša, no sedaj mi pa že 14dni zamuja user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: II pričakujemo septembra 2015
23.9.2015 8:23:41   
Janchek81
No, da vam javim...
Itak sem že pisala, da sem takrat kupila 10 nosečniških testov .... opravila sem v nedeljo enega z popoldanskim urinom in je pokazala druga slaba črtica...
No, danes sem naredila z jutranjim urinom in je bla druga črtica skoraj ne vidna .. bla je res zelo slaba, tako, da mislim, da se bo do nedeljle enx kr lepo ulila user posted image Res sploh več ne razumem teh testov ... je res, da sem zjutraj vstala ob 5.50 ker me je močno tiščalo lulat in sem tudi nalulala kr precej user posted image glede na to, da piše, da se naredi z jutranjim urinom sem bila pa kar malo slabe volje, ker je bila črtica slabše vidna kot zadnjič z popoldanskim urinom .... tko, da mislm, da se bom slej k prej selila v oktobrsko temo user posted image
Sej upanje umre zadnje ... dokler se ne ulije, pa vseen sem že čist zmedena.... odločila sem se tudi, da testa NE delam pred soboto ali nedeljo ( če še user posted image ne bo ) ...
Danes sem pa lepo z mojim doma, na dopustu user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: II pričakujemo septembra 2015
23.9.2015 14:56:13   
Anonimen
Hej hej!

No, danes je že 4. dan zamujanja user posted image , včeraj zvečer sem žal klonila pod firbčnostjo in naredila test. Delala sem BabyCheck mini. Po 5ih minutah ni bilo nič drugega kot 1 črtica, nato sem spet šla brati navodila in prebrala, da se v primeru ''zgodnje nosečnosti'' rezultat lahko pokaže kakšno minutko kasneje, ampak ne čez več kot 10. Zdej pa nevem koliko minut je bilo nekje med 8 in 12 user posted image , in res je tam bila skoraj nevidna druga črtica, ampak mislim, da je rezulat lažen. Ima katera kakšne izkušnje s tem? Jaz mislim, da bo 3 dneh izostanka bi moralo biti že kaj več kot tako bleda črtica?

LP B.

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: II pričakujemo septembra 2015
23.9.2015 15:45:27   
Everest
Hej. Upam, da se vse rahle črtice kmalu spremenijo v zelo dobro vidne črtice user posted image . Pri meni niti rahle več noče biti user posted image . No, sej v resnici sem kar precej žalostna, ker nama ne uspe. Sva se tudi prijavila za spremiogram, ki bo v kratkem, če bo z njim vse v redu, se potem osredotočam nase, naredim še kakšne hormonske teste. Na živce mi gre to pravilo 1 letnega poizkušanja, če pa potem na kliniko za zdravljenje tako ali tako čakaš še vsaj 1 leto. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 7:42:05   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hej hej!

No, danes je že 4. dan zamujanja user posted image , včeraj zvečer sem žal klonila pod firbčnostjo in naredila test. Delala sem BabyCheck mini. Po 5ih minutah ni bilo nič drugega kot 1 črtica, nato sem spet šla brati navodila in prebrala, da se v primeru ''zgodnje nosečnosti'' rezultat lahko pokaže kakšno minutko kasneje, ampak ne čez več kot 10. Zdej pa nevem koliko minut je bilo nekje med 8 in 12 user posted image , in res je tam bila skoraj nevidna druga črtica, ampak mislim, da je rezulat lažen. Ima katera kakšne izkušnje s tem? Jaz mislim, da bo 3 dneh izostanka bi moralo biti že kaj več kot tako bleda črtica?

LP B.


Jaz sem bila razred zase, ker sem imela IMN in mi je po 3 dneh zamujanja pokazala samo rahla črtica, šele po enem tednu zamujanja mi je pokazala druga črtica lepo vidna ... samo pri meni zato, ker je bilo IMN in je hormon bil zelo nizek ...
Nisem pa več ekspert pri teh testih, ker se meni tudi dogajajo zelo čudne zadeve user posted image
Jaz ti svetujem, da če še čez kakšen ali dva, če ne bo M ponoviš test in vidiš kakšna bo črtica ... lahko, da je šlo za pozno ovulacijo in bo test kasneje pokazal ...

Velik sreče vsem s temi drugimi rahlo vidnimi črticami .. držim pestke za vse user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 10:13:27   
Neli3
Ojla! Jaz ti svetujem, da probas se s kaksnim drugim testom. Meni je tudi baby check mini 2x pokazal rahlo crtico pa sem vseeno dobila M. Jaz temu testu ne zaupam vec. Drzim pesti, da je pri tebi taprava crtica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 10:14:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Jarka

Ojla! Jaz ti svetujem, da probas se s kaksnim drugim testom. Meni je tudi baby check mini 2x pokazal rahlo crtico pa sem vseeno dobila M. Jaz temu testu ne zaupam vec. Drzim pesti, da je pri tebi taprava crtica user posted image


sej ne delam z baby check mini ampak unim k sm jih kupila na plodnost.si user posted image

(odgovor članu Neli3)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 10:16:27   
Neli3
Ja res je bedno cakati celo leto..pa sploh ne ves ce je vse ok ali ni. Kam sta se pa prijavila na spermiogram? Se ze dolgo trudita? user posted image

(odgovor članu Everest)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 15:10:49   
Daise
No danes zjutraj je v vsem svojem velicas_tju prisla user posted image ... je blo prav hecno. Ko sem se zbudila sem si rekla, ajde nardim se en test, se ze polulam v loncek, ko sem pa nadaljevala v wc sem pa zacutla tist pritisk... in tam je bila! user posted image
Ja teli baby checki so sam za prestrasit :) Pa drugic :)

LP B.

< Sporočilo je popravil Daise -- 24.9.2015 15:11:21 >

(odgovor članu Neli3)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 15:15:18   
Janchek81
Problem vseh teh testov, ki zgodaj zaznajo hormon je v tem, da zaznajo tud en drug hormon, ki pač ni nosečniški ane in zato pokažejo rahlo črtico ...
Čeprou klinc .. če se spomnim 4 leta nazaj k sm delala CB pa tud ... je narisu ( digitalnega sm vzela ) + in nisem bla noseča .. pol bod pa brihtn pr teh testih user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 15:20:21   
Daise
Ko bova midva zacela delat ornk na otrocku, ker zdaj, kokr sm napisala se nisva v tistem pravem nacrtovanju, bom kar na krvne hodila... stane 11€, pa se ziher je. No ceprav, zarecenga kruha se najvec poje... da nam na konc 1 teden pred pricakovano tecko manicno lulala na testke. Uglaunem, punce, SRECNO, se vedno vas bom tiho spremljala, ker vas res rada berem, pa naj se ze pocas mal odpre no! :)user posted image user posted image

LP B.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 15:23:32   
Janchek81
Če maš čas hoditi vsak mesec na krvnega user posted image
Jaz žal ne uspem ... v službi mroam biti ob 7.30, takrat se ravno Adrialab odpre,... do 14h jemljejo kri oz. sprejemajo, jaz moram biti tukaj do 15.30, tako, da nimam šans, da bi šla...
Edina opcija je dopust, al pa it med službo, kao malca varianta, sam v roku pol ue ne bi bla nazaj, kar je že spet, da bi bla en dan v prekršku ... ah ja, pri nam ni več unih časov kot včasih user posted image
Je pa res, da je krvni 100%, to je pa 1X1 ... pri nas stane okoli 14€ - Adrialab ...

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 15:33:32   
Daise
Jaz sem pred nekaj meseci sla v Kranj v ZD, ne najdem racuna... al je blo 11 al 13... delajo pa vsak dan od 7:00 do 19:00 - ce bo kdaj kera rabila. Rezultate sem izvedla preko telefona cez 2 urci. user posted image
LP B.

< Sporočilo je popravil Daise -- 24.9.2015 15:34:04 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 15:35:36   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Jaz sem pred nekaj meseci sla v Kranj v ZD, ne najdem racuna... al je blo 11 al 13... delajo pa vsak dan od 7:00 do 19:00 - ce bo kdaj kera rabila. Rezultate sem izvedla preko telefona cez 2 urci. user posted image
LP B.


Pa te sprejmejo brez problema???

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 15:39:33   
sitka mala
Živjo punce,

pri meni je ginekologinja našla cisto.Dobila sem tablete za pospeševanje menstruacije, potem pa v nove boje. Nimam pojma v kateri temi bom pristala. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 15:40:54   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: sitka mala

Živjo punce,

pri meni je ginekologinja našla cisto.Dobila sem tablete za pospeševanje menstruacije, potem pa v nove boje. Nimam pojma v kateri temi bom pristala. user posted image


Kje pa naj bi imela cisto, kok velko? user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 15:42:49   
Daise
Ja, noben tud nc prasou ni. Na blagajni ko prides poves da bi delala samoplacniski kvantitativni beta HCG test, placas, gres z racunom gor v laboratorij, vzames listek s stevilko, pocakas da si na vrsri, na okencku pokazes racun (tukej mi je poj povedala da bodo rezultati cez 2 uri, pa sem jo prosila ce me lahko poklicejo, ni blo nobenga problema) potem gres pa not, ti vzamejo kri in odkorakas domov v pricakovanju klica.
Simpl pa fejst so prijazni :)

Lp B

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 15:47:38   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Ja, noben tud nc prasou ni. Na blagajni ko prides poves da bi delala samoplacniski kvantitativni beta HCG test, placas, gres z racunom gor v laboratorij, vzames listek s stevilko, pocakas da si na vrsri, na okencku pokazes racun (tukej mi je poj povedala da bodo rezultati cez 2 uri, pa sem jo prosila ce me lahko poklicejo, ni blo nobenga problema) potem gres pa not, ti vzamejo kri in odkorakas domov v pricakovanju klica.
Simpl pa fejst so prijazni :)

Lp B


Na podlagi napisanga sklepam, da majo v LJ tud kje v kakšen ZD samoplačniško ... bom en dan klicala v ZD vič k mam najbližji za it pred šihtom al pa po šihtu user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 16:59:41   
sitka mala

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: sitka mala

Živjo punce,

pri meni je ginekologinja našla cisto.Dobila sem tablete za pospeševanje menstruacije, potem pa v nove boje. Nimam pojma v kateri temi bom pristala. user posted image


Kje pa naj bi imela cisto, kok velko? user posted image


V maternici, ni nič rekla, kolk je velika, samo glede na to, da me na otip boli, in da mi je slabo, se mi vrti, zna bit kr velika. Ampak hvala bogu, ni čokoladna. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 17:32:43   
Everest
Jarka : Decembra bo 1 leto. Sej vem, da marsikdo dela na otročku veliko dlje in da sem zelo neučakana. Samo čas beži naprej. In potem ko dobiš napotnico za zdravljenje, se začne res mučno čakanje najprej na razne preiskave, rezulate le teh, vmes še kakšne operacije, pa spet čakanja. Na spermiogram greva k Rešu, ker tam čakaš 2 tedna. V npr. Mariboru pa 3. mesece. Ampak če bi morala na zdravljenje kasneje, bi se bolj verjetno odločila za Maribor, ker ga zelo pohvalijo. Imajo pa zelo dolge čakalne vrste. Če se npr. izkaže da spermiogram ne bo ok, lahko verjetno prej dobim napotnico, zato se mi zdi brezveze čakat točno eno leto.
Kolko časa pa ve že delate na otročku?
Mislim, da bodo razni proizvajalci nosečniških testov pošteno zaslužili na nas user posted image . Lahko bi bile njihove predstavnice user posted image in še kakšnega zastonj dobile.
Sitka mala upam, da jo čim prej uspešno odstranijo in lahko nemoteno nadaljujeta proti cilju.

A tako, da se da delat krvne teste celo cel dan? Sem se vedno spraševala zakaj v Adrialab niti en dan ne delajo popoldne, bi veliko lažje opravila test, če ne si moraš res ravno dopust jemat, to pa mi glih ni. Super, za informacije.

(odgovor članu Neli3)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 20:23:47   
Radenska_
Everest, jaz se zdravim v Mb in ga toplo priporočam.
No SPG je delal moj pri Rešu, pol sva pa od njega kmalu spokala v MB.
Sem tam zanosila v prvem ciklusu z inseminacijo, zdaj bom šla na isto zadevo za drugega otroka, predvidoma novembra. Če bo rezultat slab in postopek negativen pa v epruvetko enkrat do pomladi....
Je pa pri prvem trajalo 2 leti plus. Pa to je še malo, v primerjavi z nekaterimi.....

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 24.9.2015 20:26:01 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Everest)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: II pričakujemo septembra 2015
24.9.2015 20:48:28   
lizika86
Takole punce....

Mojim dvem rahlim črticam na baby check bolj kot ne nisem zaupala zadnjič. Zato sem 2 dni počakala in danes spet probala naredit test.

Danes je črtica že kar lepo vidna user posted image Mislim in upam, da bo to, to! Je imela katera kljub vidni črtici lažno pozitiven test s tem testom? Ker jaz imam zdaj res že 3 in na vsakem se bolj pozna. Še četrtega čez 2 dni nardim, ko naj bi prišla M.

Zjutraj imam še vedno visoko bazalno T. Drugač pa prsi me malo bolijo, lulam skooooz, špika in tišči me trebuh (to mi je najmanj jasno, zakaj!!), kot bi bila že v ene 7. mesecu. Ko dvignem malega, čutim napor, je to možno?! Če bi mi katera to rekla, bi rekla, da pretirava, sam js se dejasnko tko počutim! Edin, če je drugič vse drugače, vse bolj razštelano, kaj jaz vem!

Upam, da nekaterim od vas uspe še ta mesec, ostalim pa oktobra! Verjamem, da je enim težko, za mano je tudi težka pot, da sem dobila otročka, od splavov, operacij, tolk ene žalosti in sekiranja. Mogoče mi je ravno zaradi vsega tega sedaj namenjeno, da je v prvo ratalo, UPAM!!!


(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?