|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 [26] 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo septembra 2015
25.9.2015 7:43:57   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: lizika86

Takole punce....

Mojim dvem rahlim črticam na baby check bolj kot ne nisem zaupala zadnjič. Zato sem 2 dni počakala in danes spet probala naredit test.

Danes je črtica že kar lepo vidna user posted image Mislim in upam, da bo to, to! Je imela katera kljub vidni črtici lažno pozitiven test s tem testom? Ker jaz imam zdaj res že 3 in na vsakem se bolj pozna. Še četrtega čez 2 dni nardim, ko naj bi prišla M.

Zjutraj imam še vedno visoko bazalno T. Drugač pa prsi me malo bolijo, lulam skooooz, špika in tišči me trebuh (to mi je najmanj jasno, zakaj!!), kot bi bila že v ene 7. mesecu. Ko dvignem malega, čutim napor, je to možno?! Če bi mi katera to rekla, bi rekla, da pretirava, sam js se dejasnko tko počutim! Edin, če je drugič vse drugače, vse bolj razštelano, kaj jaz vem!

Upam, da nekaterim od vas uspe še ta mesec, ostalim pa oktobra! Verjamem, da je enim težko, za mano je tudi težka pot, da sem dobila otročka, od splavov, operacij, tolk ene žalosti in sekiranja. Mogoče mi je ravno zaradi vsega tega sedaj namenjeno, da je v prvo ratalo, UPAM!!!





Dvomim, da bi bil test lahko lažno pozitiven ... tko, da je to to 100% .... čestitkeeeee user posted image user posted image
Vsaka nosečnost je pa razred zase ... ene majo prvo nosečnost res čist drugačno kot drugo, tretjo ...

(odgovor članu lizika86)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: II pričakujemo septembra 2015
25.9.2015 11:18:54   
mava1975
Če je vsak dan bolj viden, potem je to to user posted image Tudi ostali znaki kažejo na to...Čestitam

(odgovor članu lizika86)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: II pričakujemo septembra 2015
26.9.2015 6:28:29   
Everest
Punceee, jaz sem v šoku, naredila sem najprej dva poceni testa, ki sem ju iz interneta naročila in sem videla rehal plus in sem zato potem še clear blue in tudi vidim plus. Upam samo,da si ne tako grozno želim otroka da se mi že dozdeva in vidim kar hočem. Sicer je 4 dni pred menstruacijo, včeraj je bilo čisto negativno. Samo ker imamo slabe izkušnje s temi plusi pred menstruacij in imam za samo že en SS me skrbi. Sem pa tudi zelo vesela in upam z vsem svoijm srcem da je to to in da se bo končalo srečno. Ponovim test čez 2 dni in poročam.

(odgovor članu lizika86)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: II pričakujemo septembra 2015
26.9.2015 10:20:01   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Everest

Punceee, jaz sem v šoku, naredila sem najprej dva poceni testa, ki sem ju iz interneta naročila in sem videla rehal plus in sem zato potem še clear blue in tudi vidim plus. Upam samo,da si ne tako grozno želim otroka da se mi že dozdeva in vidim kar hočem. Sicer je 4 dni pred menstruacijo, včeraj je bilo čisto negativno. Samo ker imamo slabe izkušnje s temi plusi pred menstruacij in imam za samo že en SS me skrbi. Sem pa tudi zelo vesela in upam z vsem svoijm srcem da je to to in da se bo končalo srečno. Ponovim test čez 2 dni in poročam.




ooooo blagor teb .... men tudi po zamujanju kaže kr neki .... no, pestke držim da je to to .... user posted image

(odgovor članu Everest)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: II pričakujemo septembra 2015
27.9.2015 11:26:13   
Pajama
Ja koooncno nekaj noseck. CESTITAM!

No, jaz pa zase nisem vesela. Rjavi izcedek je ze tu. Selim se v oktober in navijam za septembrske pluske!!!!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: II pričakujemo septembra 2015
27.9.2015 14:47:12   
mava1975
Janchek81 kaj si se testirala al... držim pesti

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: II pričakujemo septembra 2015
27.9.2015 21:41:23   
Beat
user posted image S E P T E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

2.9.2015
user posted image Pajama user posted image
user posted image Janchek81 user posted image

4.9.2015
user posted image dejkaauser posted image

6.9.2015
MladaMamiMojca

9.9. 2015
user posted image Beat user posted image
user posted image mava1975user posted image

10.9.2015
user posted image PupaOdAuser posted image
user posted image Anonimna user posted image user posted image

11.9.2015
user posted image sitka malauser posted image

12.9.2015
user posted image Marčevka2010user posted image

14.9.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

17.9.2015
user posted image kris26user posted image

19.9.2015
user posted image Daiseuser posted image

25.9.2015
Janchek81
user posted image lizika86user posted image

26.9.2015
user posted image Jarkauser posted image

29.9.2015
user posted image Pajamauser posted image

30.9.2015
Everest

x. september 2015
Anonimna user posted image
blackwoman
mojamiška

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Sofie, niinii, LadyJen, Katte, PupaOdA, telly, Ashaya, Beat, Anonimna user posted image , mava1975

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: II pričakujemo septembra 2015
28.9.2015 7:40:30   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Janchek81 kaj si se testirala al... držim pesti


Zjutraj nardila in ni pokazal NIČ ...
Ni ne sledu o user posted image user posted image tko, da me že spet rahlo skrbi, da ne ge za IMN user posted image
Počakam še kakšen dan ali dva, ponovim test, če je ne bo, potem pa, če bo pokazal user posted image sem pa prepričana v to, da je ponovno IMN user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: II pričakujemo septembra 2015
28.9.2015 8:14:14   
MauMow
Janchek potem pa upam da tvoja rdeča pride. In lepo v nov boj.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: II pričakujemo septembra 2015
28.9.2015 8:15:32   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek potem pa upam da tvoja rdeča pride. In lepo v nov boj.


Tokrat si tudi sama to zelo želim ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: II pričakujemo septembra 2015
28.9.2015 16:07:08   
Everest
Janchek81 žal mi je za negativen test in če že more biti tako, potem pa naj vsaj rdečka čim prej priteče user posted image .
Jaz sem danes ponovila test, črtice so bile bolj izrazite in očitno gre res za nosečnost user posted image user posted image . Še vedno težko verjamem. Moram pa priznati, da razen pozitivnega testa in občasnega špikanja v jajčnikih nimam nikakršnega občutka, da bi bila noseča. Upam, da to ni znak česa slabega. Res si želiva otročička in ne želim več ponavljat more z SS. In čeprav sem se vam pridružila šele ta mesece, sem vas spremljala že nekaj časa, in sem bila hvaležna za marsikatero informacijo. Upam, pa da sem vam od zdaj najprej pridružim le še kot navijačica user posted image . Ostalo mi je je še kar nekaj
- 31 ovulacijskih testov in 20 nosečniških lističev ( kupila sem jih 50 ovulacijskih + 25 nosečniških za 23 € z poštnino vred)
- in cel paket ovulacijskega testa Clear Blue Digital dual hormone Indicator, link: http://uk.clearblue.com/clearblue-ovulation-test-range/clearblue-digital-ovulation-test-with-dual-hormone-indicator (notri je 10 testerjev + 3 neuporabljeni iz druge škatle, ki sem jo ta mesec že odprla, za dve škatli, torej 20 testov, sem plačala 65€ z poštnino vred ) kupljenih iz Nemčije (v Sloveniji se jih ne da dobit, če naročaš iz Amerike ali Anglije je cena okoli 20€ na škatlo (10 testov) + poštnina nekje do 20€, če pa naročaš iz Nemčije, pa so cene z poštnino vred med 28-40€ za 1 škatlo (10 testov), čisto za informacijo če si jih bo katera kupovala kdaj)

Vse skupaj prodam za 18€ (brez poštnine) (po opravljenih pregledih, če se bo nosečnost obdržala, drugače jih bom še uporabljala). Če katero zanima naj me kontaktira v zs. Sicer pa upam, da ne boste potrebovale toliko testov (jaz sem si pač hrčkovo zalogo delala za zimo user posted image in se bomo skupaj veselili otročičkov :). )

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: II pričakujemo septembra 2015
29.9.2015 13:08:00   
Beat
user posted image S E P T E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

2.9.2015
user posted image Pajama user posted image
user posted image Janchek81 user posted image

4.9.2015
user posted image dejkaauser posted image

6.9.2015
MladaMamiMojca

9.9. 2015
user posted image Beat user posted image
user posted image mava1975user posted image

10.9.2015
user posted image PupaOdAuser posted image
user posted image Anonimna user posted image user posted image

11.9.2015
user posted image sitka malauser posted image

12.9.2015
user posted image Marčevka2010user posted image

14.9.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

17.9.2015
user posted image kris26user posted image

19.9.2015
user posted image Daiseuser posted image

25.9.2015
user posted image Janchek81user posted image
user posted image lizika86user posted image

26.9.2015
user posted image Jarkauser posted image

29.9.2015
user posted image Pajamauser posted image

30.9.2015
user posted image Everestuser posted image

x. september 2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image
blackwoman
mojamiška

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Sofie, niinii, LadyJen, Katte, PupaOdA, telly, Ashaya, Beat, Anonimna user posted image , mava1975

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: II pričakujemo septembra 2015
29.9.2015 13:13:59   
Janchek81
Everest sm ti pisala ZS user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: II pričakujemo septembra 2015
29.9.2015 13:40:44   
Pomaranch
Meni je tudi ostalo cel kup ovulacijskih testov. Če bi jih katera želela, z veseljem pošljem. Po 0,2€ na test :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: II pričakujemo septembra 2015
30.9.2015 14:19:10   
Pajama
Oj punce, bila sem prehitra. Se vedno imam rjave izcedke, testi pa kazejo +++++++++

Upam, da je to to in da bo na pregledu vse ok!!!!

(odgovor članu Pomaranch)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: II pričakujemo septembra 2015
30.9.2015 14:21:11   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Oj punce, bila sem prehitra. Se vedno imam rjave izcedke, testi pa kazejo +++++++++

Upam, da je to to in da bo na pregledu vse ok!!!!


Kater test si delala?

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: II pričakujemo septembra 2015
30.9.2015 14:21:56   
Janchek81
men je test kazu + pa sm pol začela krvavet ... user posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: II pričakujemo septembra 2015
30.9.2015 14:47:15   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Oj punce, bila sem prehitra. Se vedno imam rjave izcedke, testi pa kazejo +++++++++

Upam, da je to to in da bo na pregledu vse ok!!!!


Super čestitke!!!! Zdej pa hitro k G da ti da kak Dabroston da se izcedki umirijo. Tudi jaz sem jih imela.

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: II pričakujemo septembra 2015
30.9.2015 14:52:22   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Oj punce, bila sem prehitra. Se vedno imam rjave izcedke, testi pa kazejo +++++++++

Upam, da je to to in da bo na pregledu vse ok!!!!


Super čestitke!!!! Zdej pa hitro k G da ti da kak Dabroston da se izcedki umirijo. Tudi jaz sem jih imela.


Men je dala za izcedke Buscopan .. se spomnem v prvi nosečnosti ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: II pričakujemo septembra 2015
30.9.2015 14:54:49   
Pomaranch
Buscopan je proti bolečinam, deluje pa tako, da preprečuje krčenje notranjih organov. Ne bo pa ustavil krvavitve.
Ponavadi predpišejo kombinacijo Dabrostona (proti krvavitvam) in Buscopana (proti bolečinam).

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: II pričakujemo septembra 2015
30.9.2015 14:55:02   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Oj punce, bila sem prehitra. Se vedno imam rjave izcedke, testi pa kazejo +++++++++

Upam, da je to to in da bo na pregledu vse ok!!!!


Super čestitke!!!! Zdej pa hitro k G da ti da kak Dabroston da se izcedki umirijo. Tudi jaz sem jih imela.


Men je dala za izcedke Buscopan .. se spomnem v prvi nosečnosti ...


Različno dajo. Važno da je kakšna podpora zraven, škodi ne samo koristi. Sploh ker vem da sva obe z Pajama dale splav skozi približno istočasno lani.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: II pričakujemo septembra 2015
30.9.2015 14:57:08   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Pomaranch

Buscopan je proti bolečinam, deluje pa tako, da preprečuje krčenje notranjih organov. Ne bo pa ustavil krvavitve.
Ponavadi predpišejo kombinacijo Dabrostona (proti krvavitvam) in Buscopana (proti bolečinam).


Jaz sem imela samo rjave izcedke in mi je dala BUscopan, nobenih bolečin nisem mela in se mi je potem v roku dneva ali dva umirilo ... user posted image

(odgovor članu Pomaranch)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: II pričakujemo septembra 2015
30.9.2015 21:47:53   
Pajama
Narocili so me sele cez dva tedna, ceprav sem omenila izcedke. Zgleda nimajo enakih pristopov za vse user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: II pričakujemo septembra 2015
1.10.2015 7:43:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Narocili so me sele cez dva tedna, ceprav sem omenila izcedke. Zgleda nimajo enakih pristopov za vse user posted image


Pa si omenila rjave izcedek???? Kako, da te niso takoj sprejeli???? jooooj grrrr ... kako sm zgoržena vsakič bolj nad našim zdravstom user posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: II pričakujemo septembra 2015
1.10.2015 7:55:11   
MauMow
Pajama rjavi izcedki so nuja.... Tudi ce je se vse premalo da bi videli vsaj terija mora takoj startat. Tudi ce mas pol sam pregled cez 14 dni. Rjavi izcedki so namrec stara kri.... Groza. Jaz bi osebno kar sla tja. Tak sem v prvi N naredila in so me takoj vzel.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 25 [26] 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 [26] 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?