|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 7:28:20   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Midva sva tretji krog, glede na to da sem prej v prvo zanosila se mi tole zdi že dolgo, ampak ko pa berem forum sem pa lahko srečna. Jaz uporabljam aplikacijo, samo kot vem če imaš različno cikluse, ti neko povprečje vzame, vsaj pri meni je tako. Bom pa ta mesec se testirala z lističi za ovulacijo in bom potem lahko rekla ali je aplikacija točna ali ne.



No, jaz ta mesec itak sploh ne vem kdaj mam O .. tud špikanja neki nism mela kokr prejšn mesc ... z lističi pa ne vem, če se bom ukvarjala, ker mam pol občutek, da se preveč na to fokusiram in da mi glava non stop dela na tem 'kdaj bom delala teste, kdaj bo O' in se pomoje preveč obremenjevat začnem .. tko, da to pr men tokrat odpade ... user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 7:31:15   
mava1975
Jaz bom prvič zdaj poskusila z lističi za O, predvesem to da sama sebe preverim ali sploh imam O oz. prav razumem sluz.... če ne bo nič grem potem k ginekologinji pa bom potem videla kako pa kaj.... pa itak bomo ta mesec vse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 7:35:33   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Jaz bom prvič zdaj poskusila z lističi za O, predvesem to da sama sebe preverim ali sploh imam O oz. prav razumem sluz.... če ne bo nič grem potem k ginekologinji pa bom potem videla kako pa kaj.... pa itak bomo ta mesec vse user posted image user posted image user posted image


Sam kar se tiče sluzi ... včasih lahko mal vara ... jaz sem na primer v soboto mela kr ornk sluzi, cist prozorna .... včerj sm na primer opazila, da je bila že bolj gosta in malo rumenkasta ... potem pa če berem na netu, nekje piše, da je ta sluz že po O, eni pišejo, da je taka sluz, ko je O ... in valda sm pol mal zmedena ... pa tud če je bla včerj O smo jo pač sfalil, ker nisva user posted image , ker sva šla oba zgodi spat, ker je moj danes mogel biti v službi že ob 4.45 user posted image Zanimivo, da včasih vsak dan sexava, zdej pa nisva v tork in včerej user posted image Bomo vidli ali smo kej pridelali ali ne ... user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 8:54:24   
Pajama
Dobro jutro zajčice user posted image !

Leta: O starosti govorim izključno zase. Verjamem, da bi moje materinstvo potekalo bistveno drugače, če bi se za prvega otroka odločila pri 24 letih.
Krog: Tečemo 8. krog po SS.
Aplikacija: Uporabljam ja, le da na moji je možnost vpisovati rezultate O testov in potem izračuna neko povprečje glede na pretekle vnose. Testirala se še nisem.

A ni to res čudno??? Ko bi človek "moral" seksat, pa je 1001 razlog, da to ni mogoče. Tudi pri nama zelo pogost pojav. Aja in imam problem, da mi ob domnevni O čisto libido pade - svašta. Pa naj spočneva otroka spontano, če le moreva user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 9:00:00   
Janchek81
No sej tega pri nama 'morava' ali 'ne moreva' NI .. pač sexava ko sexava .. al sfaliva O ali ne .. prejšnji mesec sva npr vsak dan, ker nama je tko pasal, pa tud nismo pridelal user posted image Tko, da to je bolj teoretično da sexej vsak dan, da ne sfališ O user posted image Nekateri pišejo, da sexej na 2 dni ... potem pa eni G k vidjo, da ne rata pa rečejo, da je treba vsak dan in ne samo na 2 dni user posted image spočetje otroka ni res tok lahka zadeva ....

Me pa nekej zanima, tiste, ki imate že enega otroka a ste kdaj dobile pod 'nos' od kolegic, znank, ki vedo da delate na otročkih, da ... kaj se sekiraš o tem kdaj rata, sej enga že ITAK maš ... Halooo? Res me po en stran zmrazijo že te opazke, ker ja, mam enga, ampak če si še enega želiva, a pol se pa nimamo kej za sekirat, če ne uspe in ne uspe in poleg tega zvem, da nimam en jajcevod prehoden, da sem imela zdaj IMN...itd. Po vsem tem se še vedno ne ugasnejo, ampak še vedno bentijo svoje, da edn je pa le eden ... ja, res je, ampak želja je po še enem in če tega ne bo, bomo tudi žalostni, a ni tako?

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 10:41:03   
PupaOdA
No punce, pa da se še jaz oglasim :) na seznam se bom pocahnala, ko bom vedla rezultat. Zaenkrat bom navijačica user posted image
V glavnem, pri nas je od dne ko sva se odločila preteklo 14 mesecev. Zato sem se odločila ta cikel za O teste.
Uporabljam menstruacija.si, ker je pripravno ko greš h G, si kar sprintaš, ampak O izračuna na povprečje, razen če ne ročno vneseš dneva O. Ponavadi ti označi "ta skrajne" dneve (zato najbrž 17 dan).
Zraven pa sedaj 3 mesece uporabljam še fertilityfriend.com, saj si merimo še btt in lahko vnašaš rezultate testov in sluz in vse sorte - super zadeva skratka. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 10:44:21   
PupaOdA
Pa Pajama jaz imam iste probleme, ko so tisti dnevi ne gre in ne gre :)

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 11:17:10   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

No punce, pa da se še jaz oglasim :) na seznam se bom pocahnala, ko bom vedla rezultat. Zaenkrat bom navijačica user posted image
V glavnem, pri nas je od dne ko sva se odločila preteklo 14 mesecev. Zato sem se odločila ta cikel za O teste.
Uporabljam menstruacija.si, ker je pripravno ko greš h G, si kar sprintaš, ampak O izračuna na povprečje, razen če ne ročno vneseš dneva O. Ponavadi ti označi "ta skrajne" dneve (zato najbrž 17 dan).
Zraven pa sedaj 3 mesece uporabljam še fertilityfriend.com, saj si merimo še btt in lahko vnašaš rezultate testov in sluz in vse sorte - super zadeva skratka. user posted image


Jaz tud uporabljam menstruacija.si user posted image user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 19:53:43   
Sofie

Tudi jaz uporabljam aplikacijo, ampak ovulacijo itak čutim, tako da tudi če je ne bi. Načeloma pa sva midva itak pridna vsak drug dan, tako da ovulacije ne morem zgrešit.

Mene bolj matra to ali je moja pregrada kriva, da ni uspelo takoj oz. za splav. Sem zmenjena da pridem oktobra na en UZ, če do takrat ne bom nosečka.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 21:47:47   
Anonimen
Jaz ne uporabljam nobene aplikacije zaenkrat, ker O res dobro čutim in naredi se mi tista značilna sluz, tako da se kar na to zanašam. user posted image Nama je pa sicer trikrat uspelo v prvem mesecu naredit bebiko, tako da kar nekako upam, da tudi tokrat ne bo dolgega čakanja, čeprav nikoli ne veš...user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 21:49:19   
Beat
Midva greva zdaj v 6. krog, tako hitro mi čas leti, ne morem verjeti. Jaz za računanje O nič ne uporabljam. Midva imava itak redne SO, tako da dvomim, da gre pri nama za zgrešene O. Samo najin čas še ni prišel user posted image Bo že user posted image

Janche81, meni to tudi pravijo, ja. Mislim logično, da ti je bad, če ti ne uspe, pa bi rad še enega. Vseeno mi je pa malo v toloažbo, da imam vsaj enega. Se ne sekiram tako kot sem se pri prvem, če ne uspe. Pri prvem sem se že prvi mesec ful sekirala, pa spraševala, kaj je narobe. Ja, bila sem pravi osel. Pa nama je vseeno uspelo v drugo. Zdaj pa kar ne gre in ne gre. Kdo ve, zakaj ne.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 21:50:36   
Beat

user posted image S E P T E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

2.9.2015
Pajama
Janchek81

4.9.2015
dejkaa

6.9.2015
MladaMamiMojca

9.9. 2015
Beat
mava1975

12.9.2015
Marčevka2010

16.9.2015
Anonimna

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Sofie, niinii, LadyJen, Katte, PupaOdA







(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 21:59:44   
Sofie

Midva se pa trudiva za prvega otročka.

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.8.2015 22:21:20   
PupaOdA
No jaz sem tudi vedno čutila O, zadnjič pa ni bilo nobenih bolečin ipd., samo obilo sluzi sem mela, sva tisti danuser posted image , ker potem je bilo nemogoče, saj sva imela nečakinji na počitnicah. Ampak očitno nič več ne vem, zato sedaj O testi, bi rada vidla če se vse ujema :)

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.8.2015 7:40:18   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz ne uporabljam nobene aplikacije zaenkrat, ker O res dobro čutim in naredi se mi tista značilna sluz, tako da se kar na to zanašam. user posted image Nama je pa sicer trikrat uspelo v prvem mesecu naredit bebiko, tako da kar nekako upam, da tudi tokrat ne bo dolgega čakanja, čeprav nikoli ne veš...user posted image

Anonimna user posted image


Značilna sluz? In kakšna je ta sluz?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.8.2015 8:36:50   
Radenska_
Tud jaz mam enega, pa si želim še enega (ali dva) ravno toliko kot sem si prej prvega, si sploh ne predstavljam da bi bil edinec.
Ampak vseeno, ne govorim o tej želji na polno pred tistimi, ki jim še prvega ne uspe imeti, ker jih razumem.
V prvo je trajalo 2 leti in pol, tako da sem pripravljena na dolgo čakanje....Ampak meni je potem umetno uspelo, in upam da bo tudi zdaj tako, če naravno ne bo šlo.
Stara sem pa ravnokar 28. Tam do 30 se še grem nosečnost, pol pa najbrž več ne. Čeprav je želja tri, mislim da je realno 2.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.8.2015 10:23:59   
Anonimen
Janchek81, meni je bilo nekako tako rečeno, da je O tista sluz, ki je taka, hmmm, kako naj opišem, se potegne če jo med prsti raztegneš. Običajno jo je kar precej, prozorna in vleče se.

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.8.2015 10:40:08   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Janchek81, meni je bilo nekako tako rečeno, da je O tista sluz, ki je taka, hmmm, kako naj opišem, se potegne če jo med prsti raztegneš. Običajno jo je kar precej, prozorna in vleče se.



Taka sluz tudi nastopi pred M, .. pa takrat vem, da nimam O user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.8.2015 10:46:22   
Anonimen
A pri tebi pa pred M? user posted image Jaz jo imam pa vedno v času O user posted image in to fuuul. Jao, naša telesa so res cela zapletena znanost user posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.8.2015 10:47:56   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A pri tebi pa pred M? user posted image Jaz jo imam pa vedno v času O user posted image in to fuuul. Jao, naša telesa so res cela zapletena znanost user posted image


Jaz jo mam nekje v sredini .. zdj sm mela npr v soboto se spomnem al clo v petek .. pol pa vedno taka sluz nastopi pred pričakovano M ....
Sej sm kupila O teste, da bom mela za naslednji mesec, da ugotovim kdaj imam O user posted image So mi pisal, da dajo jutr na pošto user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
21.8.2015 11:51:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.8.2015 11:54:27   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Janchek81, meni je bilo nekako tako rečeno, da je O tista sluz, ki je taka, hmmm, kako naj opišem, se potegne če jo med prsti raztegneš. Običajno jo je kar precej, prozorna in vleče se.


..kot jajčni beljak.. user posted image



Aha aha ,... matr dobr da mam vas user posted image to sm mela res nekje petek, sobota ... sam če gledam je to bil 14. ali 15. dan po ZM user posted image Pa spomnem se, da v petek ( 14. dan po ZM ) me je tud neki špikal ... sam kaj k niti ne vem a je bla to lahko O al kej druzga .. neki je teorija in neki je praksa ... pol se pa znajd ... tko, da ja, sej naročila sem že, plačala in naslednji mesec delam O teste, sploh pa da vidm na kater dan bo ta mesec pršla tečka user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
21.8.2015 12:47:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.8.2015 12:49:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Ja sej Janchek81, zato je pa fajn, da si vse te simptome in dogajanja sproti zapisujes in cez nekaj mesecev bos opazila vzorec.. Boš videla, ce bos M dobila na okol 29. dan. :)



Oooo sej si vse 'cahnam' na menstruacija.si .... user posted image
Zdej niti ne morem vedt kdaj natančno imam O glede na ves dogajanje ... po 'posegu' neprehodnosti jajcevodov sem jo dobila na 23. dan, naslednja je bila na 30. dan .. zdej bomo pa vidli kako in kaj user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.8.2015 14:50:17   
Pajama
Meni s tole O ni nič prav jasno. Tudi ne vem, kaj bi storila, ko bi na testerju za O videla II. Kaj to pomeni? Da glih ovuliraš, da še boš ali si že mimo? Oz. kdaj potem "moraš" produktivno seksat?

Janchek81 saj veš, da si ti (z mano vred) povprečno plodna samo vsak 2 mesec? Razen v primerih, ko jajčnik prevzame funkcijo drugega? Ker pa ti manjka samo jajcevod, verjetno tisti jajčnik normalno funkcionira, le zanositi ne moreš? Pravim zato, ker si napisala, da sta prejšnji mesec vsak dan seksala, možno je namreč, da si ovulirala prav na "napačni" jajčnik.

Kaj pa ostale? Jemljete folno? Jaz je ne, saj bi jo v tem primeru jemala že več kot pol leta!!! Tu in tam vmes kak dan vzamem, da dvignem nivo folne, drugače pa ne.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?