Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni
Pogrešala jo bom.

Ona npr vseeno priporoča Elevit, drugi lahko priporočajo druge. Aja pa tud velikrat gledajo na to katera folna se hitreje izloča iz telesa in katera se dolgo oz. najdlje obdrži v telesu.
čim prej... pri vseh
Drugač pa sem že čez 30 - a pol je Tifol (glede na vse študije) OK???? Ko pa zagledam plusek, pa tako ne vem kaj bom, ker po Elevitkah mi je bilo vedno zelo slabo in sem šla nazaj na Tifol. Vmes sem bila zelo zadovoljna z FidiVit Mami (al nekaj takega), pa so bile vmes težko dobavljive. Nakar se je vse tragično z SS zaključilo.
a lahk prosim tale moj jajčnik eno jajčece ven vrže, pa da napadalci opravijo svoje delo...

