|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
26.9.2015 20:30:46   
Akajni
Mene pa zanima, če je imela katera podoben "zaplet".
V četrtek naj bi bil prvi dan mensturacije, ki je bila zelo blaga, ampak je bila sveža kri. Tudu v petek, ko sem začela s špikanjem, sem jo še imela, čeprav je bila bolj podobna izcedku, ker je bila gosta in temno rjava, danes pa je sploh nimam več. Za vsak slučaj sem danes naredila test za nosečnost in je negativen, sicer bi morala menstrucijo dobiti pred kakšnimi 5 dnevi. Ali se je še kateri zgodilo kaj podobnega?

Ali je možno, da ni "taprava" menstruacija in sem se začela prehitro špikat? In če da - kaj sedaj?


< Sporočilo je popravil Akajni -- 26.9.2015 20:32:02 >

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
27.9.2015 7:04:09   
tajazan
Pozdravljena Akajniuser posted image
Jaz na tvojem mestu bi poklicala tja in vprasala kaj to pomeni...
Iz mojih izkusenj ti ne morem pomagati ker sem imela kar konkretno user posted image ...

Pa imas drugace user posted image redne in normalne?vodilni folikel je v sveh dneh zrastu iz 14 na 21user posted image

Evo prisla iz zadnjega UZ-ja...danes stopka v torek akcijauser posted image

Reško reku da imam lepe in prpravljene za akcijo..
Ocitno pivo in jajcka res delajo cudezeuser posted image

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
27.9.2015 8:44:45   
lastovica
Akajni - verjetno so krivi zgolj živčki, da je bila M tako kratek čas. Lahko pa tudi že hormoni delujejo, ki si si jih dala drugi dan. Jaz recimo bi se mogla začet špikat že v aprilu, vendar je bila M tako blaga, da nisem rabila ne tamponov ne vložkov (zgolj tiste dnevne)...mislila sem namreč, da to še ni to in sem čakala, da se ulije...pa ni bilo nič. Res pa je, da je moja M zelo šibka in traja zgolj dva dni, ostalo je pacanje prej in potem. user posted image No in ker sem jo aprila zgrešila in nisem začela s špikanjem, ker nisem vedla kdaj, sem šla z naslednjim ciklusom najprej na UZ, da so pogledali maternico in mi rekli, da je to dejansko moj prvi dan in naj začnem naslednji dan s špikanjem. U glavnem - dosti naredijo živčki. user posted image

Tajazan - še malo, pa bo najhujši del za tabo - punkcija. user posted image Najprej se vse tako vleče, potem je pa ta dan en dva tri tukaj user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
27.9.2015 10:29:53   
alleya
akajni - tudi jaz se tule strinjam z lastovico: malo so naredili živčki, ostalo pa je stvar hormonov, ko se začneš špikat ... tudi pri meni je user posted image hitro izzvenela, saj so začeli delovati hormoni
Če pa še vseeno nisi pomirjena, pa najboljše, da res vprašaš tja, kjer ti vodijo postopek in se prepričaš, da ni nič narobe.
Verjemi, da so vajeni tisočinenega vprašanja, tako, da ni panike.

Bravo tajazan - lepo napreduješ ... še stopka in potem v torek ti držimo pesti, da bo punkcija hitro mimo in bo še to za tabo user posted image

Jaz si moram sedaj dajati Estimo vaginalno, da se tako pripravim na varovanje najine pikiceuser posted image komaj čakamuser posted image
Nato pa bo spet eno samo čakanje in čakanje, eh ... ampak se bom že nekako zaposlila (trenutno sem brez službe, kar mi morda kar dobro dene, da nisem še pod dodatnim stresom).
Dela imam pa kolikor ga vidim user posted image tako, da se bom z lahkoto zamotila, prebrala kako dobro knjigo ipd.

Kako pa kaj ve, ste v službah, študirate ...?

No, v glavnem, s polno paro gremo naprej, da bomo končno user posted image in da pridemo do svojih malih zakladkovuser posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
27.9.2015 19:01:47   
tajazan
Hvala Alleya☺
Se mal se maluser posted image ...
Sem prisla zdle iz dolgega sprehoda pa sem kr mal bogauser posted image ...boli me ves spodnji del tako da ubistvu komaj cakam da mi tole Reško spunktira da ne bom vec taka ko en buhtelj user posted image

Jaz drugace delam...imam svoj s.p. tako da stresa ne manjka...ampak upam da se bom zdj umirila in pregurala tole...kar po sluzbi ostane casa sta pa otroka user posted image

Pince javite se kej...

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
27.9.2015 19:50:44   
alleya
Ja, tudi jaz sem pred punkcijo kar večkrat naredila kake ture sprehodov. Čutila pa sem vseskozi neko napetost v delu jajčnikov.
Predvsem, kadar me je tiščalo na vodo...
Ja, po punkciji je bilo res bolje. In vesela sem bila, da je mimo.

tajazan - super, da si sama svoj šef. No, vse ima svoje prednosti in slabosti. To, da pa imaš doma že dva sončka, je pa sploh super.

Jaz pa že razmišljam, kako bo naprej ter upam, da ne bo šlo kaj po zlu. Najbolj strah me je čakanja. In že sedaj vem, da bom ob vsakem najmanjšem izcedku že
čist zapaničarla in že letela na urgenco. Neskončno se bojim, da ne pride spet do SSuser posted image

Hja, imam nihanja v razmišljanju in kaj čem, si ne morem pomagat...mislim, da je kriva lunauser posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
28.9.2015 7:41:44   
tajazan
Jaz sem pa zelo taka custvena al kako bi sploh rekla...teli hormoni mi delajo zmede v glaviuser posted image ...sama sebi sem cudna,sitna...user posted image

No je super bit sam svoj ampak je veliko slabosti...saj moja izkusnja je taka...ampak vse potrpimo...mal vec zivckov gre user posted image

Ja otrocki ao super in sm tko vesela da jih mam...
Alleya tud ti bos kmalu...misli pozitivno in bo vse ok bos vidla...user posted image

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
28.9.2015 15:31:25   
alleya
hormončki znajo res pošteno zmešati vse skupaj user posted image

se moram prav razumsko prepričati da razmišljam pozitivno in da bo vse ok user posted image
danes sem bila pri svoji G na pogovoru in je rekla, kar pozitivno, če vama je tako spontano ratal, ni hudič zakaj sedaj ne bi uspelo..
Se veselim srede, ko dobim svojo pikico (ali pikice?) v varstvouser posted image


(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
28.9.2015 15:56:37   
superlu
Lepo pozdravljenevse skupaj....da vam sporocim se jaz svojo novicko da ne bo zgledalao d zdaj ko sem pa zgledala user posted image sm pa kt zginla...danes sem imela krvni test imela sm bchg 1020 rekli so da je to odlicen rezultat in da bomo meli dojencka bila sem zelo vesela in res enako zelim tudi vam...res sem mislila da xame nikoli ne bo posijal soncek in bom ugledala plusek na testu vendar se res dogajajo tudi cudezi...tko da moj nasvet je samo ta cim manj razmislanja jaz osebno sem od puncije pa do krvnega testa bila doma in si vsak dan privoscila zelooo dolg sprehod in ocitno se je obrestovalo... Punce ne obupat tudi vas caka pikica cr ne zdaj pa naslednjic vendar caka user posted image .... Zelim vam vse naj naj ter fulll dobre rezultate... Drzite se...user posted image

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
28.9.2015 16:38:54   
alleya
superlu - no, to pa je novica!!! user posted image user posted image user posted image
Bravo in iskrene čestitke, da si user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


Hvala za spodbudo, vsekakor se oglasi še kaj .... tako bomo še imele tudi ostale, ki smo še za tabo nekaj spodbudeuser posted image


(odgovor članu superlu)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
28.9.2015 16:41:23   
superlu
Seveda itak vas bom se spremljala tko da ni problema... Vi pa samo cimboljse rezultate in verjet 😁...

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
28.9.2015 16:56:31   
tajazan
user posted image user posted image user posted image
Superluse enkrat cestitke...sedaj pa uzivaj v nosecnosti😉

Jaz sepa psihicno pripravljam za jutri...

Alleya no vidis ginekologinja sploh ne dvomi v user posted image tko k jaz ne..tako da kmalu se tebi cestitamuser posted image

(odgovor članu superlu)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
28.9.2015 17:28:12   
alleya
tajazan - bom mislila na tebe jutriuser posted image
Kar pogumno in ne daj seuser posted image

In ubogaj zdravnikova navodila. In počitek - ta je obvezen!

Hvala, upam, da bo hitro minilo tistih 14 dni do testa ... mi je rekel možek, da jaz sigurno ne bom zdržala do testa, da bom že sama hotla
doma test naredit .. bomo videli, kaj bo res, heheuser posted image ampak najprej moram dočakati sredo. Končno, bi lahko rekla ...

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
28.9.2015 18:01:03   
alleya
Še eno vprašanje imam za vas ženskiceuser posted image

Kako je kaj pri vas s pitjem kave in sorodnimi razvadami...jaz sem jo sicer bila vajena spiti kar nekaj ... čeprav sem že sedaj zreducirala na minimum (torej max do dve na dan)

Ene pravijo, da na to niti niso tok pazile in so ravno tako zanosile, donosile in rodile zdrave otroke ... spet druge so s tem popolnoma prenehale ...
Kakšna pa so vaša mnenja?


(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
28.9.2015 19:00:57   
tajazan
Alleya s kavo sem tud jaz omejila...sem res huda kofetkarca bla skos...tko da spijem 1-2ostalo pa se tolazim z brezkofeinsko kavo in rooibos cajem...in sem se ful navadla tko da mi kava sploh ne manjka vec...user posted image

Hahahaha pomoje ima tvoj mož kar prav...sj smo si vse podobne k smo nestrpne...sploh pa v takih primerih...jaz si tud zdej ponavljam da aigurno pocakam do krvnegauser posted image ...ampak se ze vidim v dm-u ko bom teste nabirala...

Sreda bo kmalu da zacnes greti svojo pikico pol pa dooooolgi dnevi...jaz pa malo za tabouser posted image

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
28.9.2015 19:09:50   
tajazan
Lastovica kako si???kmalu bo danD kaj???kdaj delas test...jaz mocno stiskam pestke user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
29.9.2015 11:37:09   
alleya
tajazan zdej bom, ko bom v dm-ju ali pa koderkoli pač kupovala teste za nosečnost, se spomnila nateuser posted image user posted image hihi
Mislim nate, danes imaš punkcijo - najbrž je sedaj že za tabouser posted image

Jaz pa sem šla danes v knjižnico, sem si nabrala zaloge za en mesec najbržuser posted image
Rada berem in edino tako bom dala mir, da ne bom kar hotela kaj delat ... vsaj od začetka - nekje do nedelje bom imela kar bolj strog počitek
Pol pa bom probala tako kot doslej ... in upala in varovala malo življenje v meni.

Pozdravček vsemuser posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
29.9.2015 12:07:07   
lastovica
Hey, punce!

Test sem naredila in žal je negativen. user posted image Tako, da sedaj čakam user posted image , ki naj bi prišla v četrtek. Upam pa, da se je test zmotil... user posted image

Tako bo sedaj potrebno it v nov postopek, saj nimam nobenega eskima več.

Tajazan, kakšen izkupiček si imela pri današnji punkciji?


(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
29.9.2015 12:07:10   
tajazan
Heejuser posted image

No le spomni se name Alleya😉

Ja evo me ze doma...vse 4 od sebe user posted image
Punkcija ja...ni sploh grozna kakor sem bila prestrasena po vseh forumih ki sem jih prebrala...me je blo pa strah za znort...ampak za cist brezveze...

Sedaj ko se jw pa razbolelo pa ja...boli...tko da punkcija je šala mala😁

Drugace pa sem kar malo razocarana...veliko praznih foliklovuser posted image
Tako da celic na koncu samo 5...ampak seveda se bodo te oplodileuser posted image

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
29.9.2015 12:19:10   
tajazan
Lastovicauser posted image
Mogoce jw pa prekmalu...sj enim tko pocasi narasca hormon...kdaj pa imas krvnega?

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
29.9.2015 12:28:51   
lastovica
Krvni je 5. oktobra. Za to rundo sem bila pa res prepričana, da bo uspelo, ampak kaj hočemo... user posted image

Tajazan - nekaj se jih bo sigurno lepo oplodilo in razvilo. Pri meni je bilo od 20 celic 8 nezrelih, 2 se nista oplodili, 5 se jih je pa potem lepo razvilo, ostale je pa tudi neka čudna usoda doletela. user posted image To so res neke zelo občutljive stvari tele celice. user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
29.9.2015 13:09:55   
alleya
lastovica - sočustvujem s tabo; morda pa še ni čisto gotovo ... in bo krvni test pokazal, kar si želiš
Upanje vedno ostaja in nas drži pokonci.
tajazan - bodo pa tiste, ki so ostale, se lepo razvile.
Kot je že napisala, mislim, da superlu, da je morda bolje, da so tisti, ki jih je malo kvalitetni kot pa da jih je veliko, pa od njih ni koristi ..

Če takole pod črto potegnem, kolikor zasledim, preberem ... ni nič čudnega, da prihaja (tudi pri spontanih zanositvah) do spontanih splavov, saj revice (celice) niso vse take, ki bi nosile življenjeuser posted image
Škoda, za tiste, ki smo to doživele ...

Upam, da jutri izvem, da je vseh najinih 6 preživelo in da bova imela tudi zmrznjenčke ... oh, moji otroci..
ko bi vedeli, kako brezmejno jih bova ljubila in čuvala, bi hoteli vsi priti k namauser posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
30.9.2015 7:17:57   
lastovica
Hvala Alleya.

Jaz tudi mislim, da količina še ne pomeni, da bo potem tudi veliko zarodkov. Že samo odmrzovanje potem je za nekatere usodno. user posted image

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
30.9.2015 12:50:55   
tajazan
Hej punce...kako???

Alleya kako je slo danes???koliko vstavljenih? Koliko zamrznjenckov?

Lastovica mislm da ti kr dobr kaze ker se ni user posted image in je sam malo hormona...pa se ne pokaze...mocno stiskam pesti...

Jaz pa danes ze skoraj brez bolecin tako da super...bi sla ze kr na siht😉

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
30.9.2015 14:48:12   
lastovica
Tajazan - hvala za besede, upam, da se uresničijo user posted image

Jaz mislim, da sem šla že naslednji dan na šiht, če se ne motm...ali sem en dan doma ostala? Ne vem... user posted image Sem pa imela še kar lep čas boleče jajčnike, ampak ne skoz, zgolj tako občasno kot sicer, mogoče zgolj malo bolj občutjive.


Alleya - mene tudi zanima isto kot tajazan....same firbčne babe smo tle user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Kdaj ste rodile prvorojenca
jagodka7

Pri kolikih letih ste rodile prvega otroka?

Pred 20 (7%)

Med 20-25 (27%)

26-29 (31%)

30-35 (26%)

Nad 35 (8%)


Število vseh glasov: 312

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!