|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
30.9.2015 18:43:31   
alleya
Takole je, transfer je za manouser posted image
Uf, pa ste res firbčne, ženske, jejhata jejuser posted image user posted image user posted image
Moj mož je rekel, da so me tehnično posexali, hihihihi ....ta moj šaljivecuser posted image

Izplen je glede na moje stanje soliden, torej dober je rekla zdravnica. Midva sva se odločila za vstavitev ene pikice.
Od 6, ki so mi jih punktirali, so preživele 4. Pri meni je možnost, da bi se prijele vse vstavljene velika, glede na to, da sem imela spontani splav v zgodnji nosečnosti, ki je bil najverjetneje
posledica genetske napake .... in pa ne gre zanemariti dejstva, da sem lahko spontano zanosila, čeprav je bila možnost ena proti nevem koliko ....
Tako, da gredo v zamrznitev 3 morulce .. če bo vse po sreči, da obstanejo.

Sedaj pa celih 14 dni čakanja na testuser posted image user posted image ... oh, to bo pa res mučno, vsaj kolikor se poznam.

Bom pa mislila pozitivno in upala na to, da bom čez 9 m user posted image

Držim pestke, za sebe in za vse vas!!!

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
1.10.2015 8:45:01   
alleya
Še 13 dniuser posted image do mojega krvnega testauser posted image
Sem se odločila, da bom takole odštevala ... da imam nekaj, da se zamotim.

Kako ste kaj ostale? Je kar potihnilo malo tule gor ... upam, da ste dobro.


(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
1.10.2015 10:11:31   
tajazan
Zivjo..
Evo mene...jutri grem na et pa da vidimo kaj se je zgodilo z mojimi pikicami..upam na najbolse...
Bravo Alleya zdj pa cuvaj svojo pikico cez 13 dni bo pa veselje nepopisnouser posted image ...
Jaz sem ok razen tega da so mi hormoni udarl na zobe😞grem k zobarju...

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
1.10.2015 11:38:12   
alleya
tajazan - srečno jutri na et - ju
Opravljeno bo, kot bi mignil - zanimivo, ko greš na stol še nisi, ko greš pa s stola pa si. nosečka ... če se tako po splošno izrazimuser posted image

Potem bomo skupaj upale na to, da se na testih končno pokažejo pluski ali črtice user posted image user posted image in bomo čez 9m postale mamice malim user posted image user posted image

Jaz imam test 15., torej boš ti najbrž 17 ... bova skupaj čakali in se veselili vsakega dneva posebej, ko bova bližje user posted image
Tole čakanje pa je res najbolj zoprno, kot vse druge faze postopka, če mene kdo kaj vpraša.

Ko smo zadnjič govorile o kavi ... jaz se ji bom kar odpovedala oz. jo bom pila, ko mi bo res zadišala...se mi je žeprakrat sedaj zgodilo, da sem si jo ful zaželela, pol sem si jo pa skuhala, ko pa je bila kuhana,pa bljak ...mi pa ni
več pasala...user posted image


(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
1.10.2015 13:28:11   
tajazan
Joj ja tole cakanje bo noro...ze tuhtam kako se bom zamotla vsako minuto posebejuser posted image pomoje tud spala ne bom tko k treba...najrajs bi si dala kakouspavalo pa se zbudila cez 14 dniuser posted image ...
Ampak sj bo..a ne punce?

Lastovica kako tebi kaze???si ze ponovila kak testek ali cakas na krvnega?

Punce neki mi povejte ce mogoce veste...
Pri zobozdravniku...injekcije zdravila in podobno ali to kaj vpliva na zanositev in nosecnost...toliko razlicnih mnenj da sploh nevem komu vrjetuser posted image

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
2.10.2015 6:47:17   
lastovica
Hey, punce. Tole čakanje je res ubijajoče... meni se ze za user posted image paca, ampak do sedaj ni pa nič. Sicer sem včeraj staršem pomagala premetat 3 tone pelet, kjer ima vsaka vreča 15 kg - ker pač dejansko mislim, da nič ni (testa nisem nič ponavljala), tako da se kaj dosti niti ne mirkam. Če pa je kaj uspelo, se bo pa že sedaj bitjece navadlo na fižična dela. user posted image

Punce v čakanju, držim pesti, da vsaj vam rata. user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
2.10.2015 10:06:47   
alleya
lastovica - kar vseeno še malo popazi na sebe, nikoli se ne ve.
Glede testov-lahko imaš betaHCG še tolk nizek, da ga ne zazna ... in stanje tega hormona se res iz dneva v dan spreminja, ker vrednost naenkrat naraste na ogromne številke.
Tako, da ne vdaj se še...
Je pa mogoče fajn v toliko, da si pripravljena tudi na to, da ne boš na testu čist šokirana.

tajazan- danes pa imaš etuser posted image ... upam, da nam kmalu poročaš, kako je šlo...koliko vstavljenih in eskimčki ali so?

Še 13 dni do testa jooooojjj ... jaz pa čakam in upam, da bo tale najin postopek obrodil sadove... ne vem, ali je res ali pa se mi na trenutke samo zdi, da me kaj poščiplje v maternici, sicer drugih posebnosti ne opažam.
In naj tako tudi ostane, torej brez posebnosti.
Še dobro, da je vikend pred vrati, da se bom kaj zamotila, pa možek bo doma in se bova crkljala in čuvala najino pikicouser posted image




(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
2.10.2015 11:00:14   
tajazan
Oj...evo me doma...
No rezultat je tak...samo 2 so se oplodile in tudi 2 smo vstavili...po predlogu dr.Resa da bo vsaj vec moznosti za nosecnost...je seveda moznost dvojckov user posted image
Tako da eskimckov nimamo...seveda pa mora ratat v tem postopku ker se enkrat cez vse nevem ce bom zmogla...
Tako da sedaj pa odstevajmo😉

Lastovica ti pa si mišica prava☺
Samo vseeno ne pretiravaj ker konc koncev se ni vse odloceno..

Alleya ti imas krvnega??ker tukaj v postojni je tako da sam naredis doma test in potem javis rezultat

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
2.10.2015 11:23:32   
alleya
Bravo tajazan, sedaj pa lepo čuvaj svoji pikiciuser posted image

Zanimivo, kakšne razlage imajo tile strokovnjaki, eni za dva, drugi ne ... kakorkoli pač .. tako ali tako se odloči par, koliko jih naj vstavijo ... sicer na koncu rata tako kot se odloči narava, to pač moramo priznati
Upanje pa vedno ostaja in sedaj se bomo spodbujale pri čakanjuuser posted image

Ja, krvni test imam 15. v primeru, če ne bo M ... doma lahko sicer naredim test, ampak zanesljiv je krvni, pa še potem se nekako tudi vsa administracija v zvezi s postopkom zaključi ...
Če bo prej karkoli čudnega pa takoj se iti pokazat. Ampak jaz sem prepričana, da ne bo treba nikamor pred petnajstim.user posted image



Držimo pesti!!!

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
3.10.2015 8:51:53   
lastovica
Pri meni še kar ni M, ampak paca se pa kr...po eni strani bi raje vidla, da se že enkrat ulije, da ne bom šla v ponedeljek za brez veze u Lj kri dat... pa da user posted image potem ravno v času čakanja ne dobim. user posted image Razne seveda, če nisem user posted image . No, testa žal nimam nobenega na zalogi, tako da bo potrebno kar do ponedeljka počakat.

Punce, tole je res grozno čakat na krvnega, tako da vem, kako se počutite. Alleya in tajazan - bo hitro minilo, čeprav je teh 14 dni daljših kot "navadnih" 14 dni user posted image

Tajazan - mogoče je pa zato vstavil dve, ker če si imela samo dva, se lahko zgodi, da tisti, ki ga zamrznejo, ne preživi zamrzovanja ali pa odmrzovanja, pa je potem to bolj zihr.

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
3.10.2015 10:48:37   
alleya
Hojla punce, kako ste kaj?
Upam, da vse pod kontrolo in v velikem pričakovanju naših user posted image

Jaz lepo odštevam do testa, še 11 dni - sliši se veliko in je res kot je rekla lastovica, to res niso "navadni dnevi", saj se zdi cela večnostuser posted image
Včeraj sem imela spodaj prav živahno dogajanje, upam, da si je pikica našla udobno mesto, da bo lepo rasla in se razvijala, dokler se nam ne pridružiuser posted image

Ne morem si kaj, da ne bi razmišljala in skrbela,kako in kaj .. ženske smo nasploh bolj podvržene temu. Z veseljem bi to lastnost komu dala, če bi jo le hotel vzetiuser posted image

Lastovica, ne obupaj, saj morda pa ni tako kot si misliš ... mnoge so tudi "dobile M" pa so bile user posted image
Je pa res zoprno, ko človek ne ve ... ni ne TČ ne MŠuser posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
3.10.2015 12:43:34   
*storm*
Pozdravljene punce!
Se vam pridružujem pri čakanju na magični plusek! Kako ste? Res je, dnevi po et se neskončno vlečejo...mislim da je od vsega tole še najbolj mučno...
Jaz sem danes 3 dan po ET. Je pa to moj drugi postopek. Upam da tudi zadnji user posted image

Držum pesti za vse vas!

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
3.10.2015 13:39:22   
tajazan
Zivjo punce...
Da se se jaz malo pofockamuser posted image
Jaz imam pa danes na momente kar mocne bolecine in to na levi strani...tko da se moram ulezt da je bols...nevem kaj naj bi to pomenil ampak upam da nc slabgauser posted image
Pozdravljena storm...lepo da si se pridruzila...vec nas bo lazje bouser posted image
Kje pa je pri vama vzrok da sta pristala na umetni?

Lastovica tole je pa res cudno...ampak znak je pa dober...tkoda navijamo za velik plusekuser posted image

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
4.10.2015 13:18:05   
alleya
storm pozdravljena med nami, več nas bo, lažje bomo dočakale svoje user posted image

tajazan - upam, da so se bolečine umirile in si u redu. Tudi pri meni je na trenutke res živahno in pol se
sprašujem ali je to to ali pomeni to kaj drugega, potem pa si rečem, ne sekiraj se, ker s tem nič ne koristiš
Tako, da se kar pogovarjam z mojo pikico tako v mislih, kot na glas, medtem, ko si božam trebuh. Mi je dala zadnjič kolegica, ki je
že šla skozi vse to, dala dragocen nasvet, da naj razmišljam pozitivno in pošiljam to energijo dol k pikici, da bo lepo raslauser posted image

Resnično upam, da se je že uspela namestiti in lepo ugnezditi in da bomo čez 10 dni ugledali en lep velik user posted image in bomo čez devet mesecev pozdravili našegauser posted image

Punce, lepe dni vam želim in veliko pozitivnih misli!

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 8:16:09   
lastovica
Jaz imam že kar krepke rjave izcedke z nekaj krvavitvami vmes, tako da sem včeraj kar poklicala v Lj in rekla, da sem že dobila user posted image . Ker vrjetno se bo vsak čas ulila, ker tega je bilo pa res že ogromno in sem tudi nehala jemat estimo. Da bi pa sedaj šla u Lj, dat kri, pa potem tam do 12h čakat na rezultat, ki je itak negativen, se mi pa ne da. user posted image Nekako sem se čisto sprijaznila. Sem imela k sreči selitev konec tedna in sedaj uživam z dragim v novi hiški. user posted image Bomo šli pa konec leta še enkrat probat.

Za vas pa še zmeraj stiskam pesti, tako da vam mora uspet... user posted image

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 9:07:43   
*storm*
pozdravljene. Najprej hvala za dobrodošlico user posted image

Lastovica...žal mi je, da ni uspelo user posted image pri meni rjavi izcedki tudi nikoli niso pomenili nič dobrega.... upam, da se hitro potolažiš in da bo naslednji postopek uspešen!!!

Kako ste ostale? Kolikor vidim nas na tej temi bolj malo sodeluje, kajne? No, bomo morale biti pa zato me toliko bolj čveke, da nam bo čas hitreje minil....

Tajazan, so bolečine že kaj popustile? upam, da si ok...

No, jaz sem danes 5 dan po et in so izginila vsa špikanja in zvijanja....niti jajčniki niso več občutljivi, čeprav so bili še dva dni nazaj full....tečna sem za znort, sama sebi grem na živce....grrrr. Ne vem kam je šla vsa pozitiva...v glavnem, upam da ste ostale kaj bolje...






(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 9:31:30   
alleya
lastovica - žal mi je, da se je tako končalo pri tebi.
Vzemita si čas in si naberita novih moči, prilagodita se na nov domek in kmalu se vama bo pridružil tudi vajin težko pričakovani član. Mislim nate!
Hkrati pa tudi ti ne pozabi na nas ostale, ki pa še ostajamo v velikem, velikem upanju, da bo vse u redu in da le dočakamo tako pričakovan user posted image (ne vem zakaj vedno izberem modrega, mi je brava bolj všeč, ali pa
nekje v sebi vem, da nosim fantka ?!) Se vidi, da se mi od tega čakanja že blede ... tudi sanjam, da imam splave in sanjam otročke in ohohohhhh ...

Tako, da te storm čisto razumem, da si sitna, tečna in vse to ... sva že dve. Mislim, da sva tudi časovno isto. Si imela transfer 30.?

Jaz odštevam dneve do testa, kot sem si zadala in danes preostane še 9 dni do testa. Pri sebi sem se odločila, da ne dopuščam nobenih izcedkov in česarkoli, ampak hočem samo belinouser posted image in nič drugega.
Krče imam na vsake toliko. In pogovarjam se s svojo pikico, upam, da ji je udobno pri meni.

tajazan, upam, da je vse u redu in je le počitek razlog, da se nič ne oglasiš. Mislimo na tebe!

Držimo pesti!!

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 9:53:32   
tajazan
Hej hej punce...evo me...v sluzbi...dela ogromno glede na to da me ni bilo skoraj en teden...sem kar mal zmedena...sicer pa boji s papirji pa racuniuser posted image
Ampak se vsaj zamotim😉
Lastovica zal mi je zate da se je takole koncalo...ni lahko vrjamm...user posted image user posted image user posted image

No ja moje bolecine so se malo umirile ceprav se ne cist...mal me se zbada pa spika...sploh zadaj v hrbtenici taka cudna topa bolecina...ampak sj bo...ce so to dobri znaki se nc ne bom prtozvala

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 10:11:58   
*storm*
Super tajazan, da si bolje! uff, ti tudi danes služba? Mah, jaz sem po eni strani kar vesela, tako vsaj ne bom imela časa misliti na neumnosti...
Sicer so pa pomoje tele bolečine čisto nekaj normalnega....po vseh teh injekcijah in punkciji je čisto normalno, da so jajčniki občutljivi. Jaz sem jih imela ful vse do sobote, zdaj pa kot bi odrezal... user posted image mah....saj nam nikoli ni prav...

alleya, ja, transfer sem imela 30. user posted image ti tudi? V Lj?

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 10:17:58   
alleya
ja, storm, transfer sem imela 30. in to v Ljubljaniuser posted image

Glede bolečin pa res, nikoli nam ni prav, če jih ni, se ustrašimo, kaj pa sedaj, če pa so pa spet, joj, kaj pa bo ...
V takih trenutkih je potrebno večkrat globoko vdihnit in misliti pozitivno ..

In upat na najboljše, čeprav je to tako težko ...

Najboljš se je zaposlit, v dovoljenih mejah, če se da in tako ti delo pomaga, da prebrodiš dan, teden ...

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 10:30:55   
*storm*
hehe alleya, potem sva se pa midve na transferju morali videti user posted image sem tudi jaz v Lj....
Dolga bo do 15. kaj? user posted image

Bo katera delala test že kaj prej???

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 10:42:10   
alleya
ja, storm, najbrž bo že res, da sva se videli ... user posted image

Mhm, precej dolga bo res ... sem pa ravno včeraj prebrala, da mora po stopki miniti 14 dni, ko je sploh priporočljivo delst test, saj izzveni učinek tistega betaHCG hormona, ki ga je ta vsebovala in NAJ BI urinski test pokazal, če je
prisotna nosečnost ali ne. Vendar je še vedno možnost, da bo rezultat lažen ...

Jaz sem razmišljala, da bi vsaj tok počakala, pol ga bom najbrž kar naredila ... hja, ženska firbčnost je žal neustavljiva, heheuser posted image

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 12:00:34   
*storm*
No alleya, potem pa srčno upam, da obe dočakava krvnega in se tam spet srečamo user posted image
(imaš ti polega datuma napisano tudi uro, kdaj naj bi prišla dat kri? ker meni nič ne piše ob kateri uri)

Ja, res je. Vsaj 14 dni mora miniti od stopke. Za naju to pomeni od četrtka naprej user posted image
Je pa tako, da naj bi do vgnezditve pri 5 dni starem zarodku prišlo nekje med 1. in 5. dnem po et. Po vgnezditvi pa naj bi trajalo še kake 3-4 dni, da beta toliko naraste, da jo test že zazna. Tako da pomoje od petka naprej bi mogoče že moralo kaj pokazati... Ampak po pravici, jaz sploh ne vem če si bom upala delat test prej...bomo videli. V prvem postopku sem m oz izcedek dobila 8 dan po etju. No, tokrat jo pa itak ne bo user posted image

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 12:09:36   
lastovica
Hvala vam punce za besede...Čeprav moja M je tako slaba, da sem kljub vsemu kupila še en test, pa bom še enkrat naredila test. Sicer si včeraj dvakrat nisem dala tablete, danes dopoldne pa sem. Nekako še vseeno puščam nekaj upanja, če je pa mogoče le uspelo, ker špona me na polno spodaj že dva dni, tako da bi se mogla že zdavnaj ulit. user posted image

*storm* - jaz sem imela napisano za 8.30. Najprej se gre kar takoj v sprejemno, da se postopek zaključi, potem pa gor k sestram kri dat.

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
5.10.2015 12:09:48   
tajazan
Punce super vas je brat ko ste tko pozitivneuser posted image user posted image user posted image
Seveda nas čez kake 10 dni vse po vrsti čaka en velik plusek;)
V to sploh ne dvomim za nobeno od nasuser posted image

Povejte mi a jemljete estimo ???jaz jo imam na 8ur...pa se mi skos neki packa dol spodiuser posted image

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?