|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 7:40:03   
tajazan
Alleya ni se vse izgubljeno...sedaj ko berem nevem kaksne forume vse je ogromno punc ki je imelo krvavitve in so bile nosece...tako da neeee...ne razmisljaj o najhujsem...naredi test in bos videla da bo plusekuser posted image
Jaz mooooooocnnnoooooooo navijam in vem da bo tako

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 9:23:35   
*storm*
alleya, močno močno držim pesti, da tile izcedki ne pomenijo nič slabega user posted image naredi test in nam sporoči!!!! res držim pesti!!!!
Jaz sem danes tudi vsa povožena....včeraj sem imela migreno....jo imam vedno en dan prej preden dobim m user posted image včeraj se mi je zdelo, da je bilo tudi že malo rjavega izcedka,danes me že zvija, tako da se tudi jaz bojim, da zame to pomeni konec
čisto sem na tleh user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 9:36:24   
tajazan
Punceeee kaj je zdj touser posted image user posted image user posted image
Nismo se tko zmenile no...prosim lepo da obe javite en velik plusek in ne o izcedkih...dobr sj izcedki so se lahko...ostalo pa ni dovoljeno...

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 9:59:12   
1aneja1
Hojla punce!
Še ena se oglaša, ki je bila lani ob takem času v vaši koži. Zame se je srečno končalo, in sicer s pridnim in zdravim 2-mesečnikom, ki trenutno pridno spančka user posted image

Imam eno vprašanje, če mogoče katera ve - kako je z začetkom novega postopka? Zdaj najbrž ne rabim vse od začetka, samo po napotnico k svojemu zdravniku in potem v akcijo. A je treba na konzilij in te stvari vse še 1x? Saj najbrž je isto kot po neuspelih postopkih? Koliko časa pa se približno čaka? Saj vem, sem še zgodnja... rada bi šla v postopek nekje junij/julij, samo vseeno bi se raje prej pozanimala, ker potem če zamudim, avgusta ne delajo itd. in se zavleče. Aja, sem pa v LJ in nimam zamrznjenčkov, tako da moram v cel postopek od začetka.

Stiskam pesti za vse vas, da zagledate tako željeni dve črtici!! Še predobro vem kako je...

(P.S: zdaj me vsaj punkcije ne bo strah, ker je po porodu mala malca user posted image )

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 10:10:24   
lastovica
Alleya in *storm* - ne še obupat...tako kot je rekla tajazan, izcedki niso še nič slabega. Naredita test jutri zjutraj, pa bosta obe zagledali user posted image

1aneja1 - mislim, da boš rabila zgolj novo napotnico od osebnega ginekologa, mogoče nov izvid PAP brisa, če je prejšnji starejši od 3 let, pa 1 leto moraš seveda počakat od rojstva otroka, nehat se mora dojit, pa M moraš že imet. Kakor sem brala, pa konzilija ne rabiš, saj težava še vedno ostaja (tista, da si morala sploh it na OBMP). Sicer pa upam, da bomo tudi me lahko kmalu male štručke držale v rokah. user posted image

Jaz sem se uspela naročit k Drobniču za napotnico za nov postopek. Sem se kar preko maila, saj jih na telefon nisem dobila. Naročena sem že 23.10., tako da bom verjetno šla lahko že z novembrom v nov postopek. user posted image

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 10:30:07   
1aneja1
Lastovica, hvala za odgovor!
Ja tole z menstruacijo in dojenjem mi je vse jasno. Zato pa računam šele na poletne mesece. Samo ne bi rada, da se začnem npr. aprila/maja naročat, pa potem traja pol leta ali več da pridem na vrsto. Nimam najbolj občutka, koliko prej bi blo dobro poklicat. Res bi pa rada šla čimprej v postopek, sicer prvič nama je uspelo takoj, dvomim da bova imela vedno tako srečo. Potem se pa hitro zavleče...

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 11:13:01   
lastovica
Saj dejansko boš rabila zgolj napotnico za nov postopek. Jaz sem recimo v torek pisala mail, da bi se naročila, ker rabim napotnico za nov IVF postopek in sem že 23. oktobra naročena. Potem se pa samo še v staro porodnišnico naročim in grem že z naslednjo M naprej. Mislim, da ne bi smelo biti pri tebi nič kaj drugače, da bi morala sedaj čakat dva meseca.

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 13:05:30   
alleya
hvala, tajazan za podporo, mogoče sem res prehitro vrgla puško v koruzo, še sploh zato, ker sem danes zjutraj, ko nisem že od ponoči nič krvavela, vzela Estimo in naredila test.
Test na žalost ni zaznal nosečnostiuser posted image , sedaj pa ne vem, ali je morda vse skupaj res še prezgodaj ali kaj?
In se hormon še ni uspel zvišat?
Upam, da drži ta razlaga - vsaj rada bi si tako želela.
Na netu sem zasledila, da je dr.Pušenjak eni odgovoril, ko ga je vprašala, ali je test 8. dan po ETju zanesljiv, da če pokaže plus JE in če pokaže minus, NI sigurno in se na test še ne gre zanesti.
Močno upam, da je to vgnezditvena krvavitev. Ponovila bom test še enkrat čez par dni in potem videla, kaj bo ratalouser posted image

Žalostna, ker me je tole popolnoma šokiralo, po drugi strani pa nočem (še) verjeti, da je to res in ne bo pluseka ...user posted image

storm - user posted image upam, da ni to, kar si napisala. Držim pesti, tako zate kot zame!

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 14:23:41   
lastovica
Alleya ne še obupat, saj ni še nič dorečenega. Počakaj res še kakšna dva dneva, pa preveri ponovno...tako kot ste meni govorile...dokler ni krvavitve, je še vedno upanje user posted image

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 14:30:41   
tajazan
Alleya ne obupaj in ne sekiraj se prevec ker s tem si v stresu kar pa sama ves da ni dobrouser posted image ...verjamem da se bo vse dobro koncalo in da tale izcedwk je samo neki vmesnega...

Jaz sem po pogovoru s Pusenjakom ugotovila da imam skoraj sigurno hiperco...zaenkrat se blago in upam da se stanje ne poslabsauser posted image ...

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 21:03:34   
*storm*
Lastovica, super, da si dobila tako hitro datum!!! Potem pa čimprej novim zmagam naproti!!!
Alleya, se je torej krvavitev umirila? Če se je, je to super! Mogoče je res vgnezditvena tole in ti zato test kaže negativno. Kolikor vem, naj bi test šele po 2 ali 3 dneh po vgnezditveni kazal pozitivno! Tako da jaz močno držim pesti da je to to!!!

Tajazan, ti pa kar hiperco? Kakšne težave pa imaš? slabost, napihnjenost in bolečine? Moraš počivati in čimveč piti!!! aja, pa hiperca je drugače po transferju dober znak user posted image

Mene še vedno boli glava....že dva dni in sploh ne poneha user posted image ampak k sreči izcedkov ni nobenih, tako da malce upanja sem vseeno spet dobila user posted image

< Sporočilo je popravil *storm* -- 8.10.2015 21:09:52 >

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
8.10.2015 21:37:02   
tajazan
Lastavica super bos vseeno kmalu nosecka bos vidlauser posted image

Storm se sama nevem kaj se dogaja z mano...enkrat tko drugic drugace...v trebuh sem zelo napihnjena...je res velik...ampak hudih bolecin ni...samo spikanje ki se je danes malo umirilo...ampak sem opisala Pusenjaku tezavo in je rwku da gre skor sigurno za hiperco...slabo mi je zjutraj malo ampak ni hudega...res vec nevem kaj je in kaj ni...so me pa joske zelo bolele do danes popoldne...sedaj pa kot bi odrezal...NICuser posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
9.10.2015 8:33:25   
*storm*
tajazan, res čudno no...upam da boš ok in da se ti tole ne bo stopnjevalo. Pa so ti spunktirali veliko foliklov?
Pazi nase user posted image

alleya, kako si ti??? Upam da si ok!


(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
9.10.2015 9:00:37   
tajazan
Ja res je čudno vse skupaj...razumem da še psiha dela zraven...bo že...kmalu bo vse jasnouser posted image
Danes spet malo občutljive joške na dotik,slabost zjutraj...pa napihnjena še kar isto...zdj se nikamor več ne premakne tko da slabša se ne zaenkrat....ne niti nisem imela veliko foliklov,veliko je bilo praznih...imam pa visok AMH in zaradi tega naj bi hitreje dobila hiperco...

storm očitno je bila tisto vgnezditvena a če sedaj ni ne duha ne sluha več o izcedkihuser posted image

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
9.10.2015 9:12:43   
*storm*
Tajazan, koliko pa imaš amh?
Joj jaz res upam da nam vsem uspe....

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
9.10.2015 9:19:46   
tajazan
AMH imam 8.76..ja tudi jaz upam...ker nevem kdaj se bom spet pripravljena podat v nove boje

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
9.10.2015 10:02:50   
alleya
Punce, tako, kot sem se bala ... včeraj zvečer in čez noč je prišla user posted image in mi postregla z obilnim pozdravom in kajpak tudi bolečinouser posted image user posted image
Žalostna, jezna, besna in razočarana ...

Ampak ne smemo obupat, vselej je potrebno gledat naprej in pogumno iti v nove bojeuser posted image

Že naslednji teden se naročim na pregled in pogovor pri ginekologu. Pa bomo videli, kako naprej.

Eskimčkov žal nimam in bo treba spet vse jovo na novo.

tajazan, storm in ostale, držim pesti, da kmalu zagledate user posted image in da bo vse u redu.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
9.10.2015 10:32:34   
tajazan
Alleya user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
teg ares nisem hotla slišat od tebe...nimam besed da bi te lohk potolažla in nevem kaj naj rečem ker vem da ne bo pomagalo...zjoki se da se malo sprostiš...user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja res ne obupaj in v nove boje z dvignjeno glavo...

Samo res mi ni jasno kako je lahko user posted image tako kmalu po transferju???
kdaj si jo imela pa prejšnji mesec?Tele določene stvari mi niso jasne in logične

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
9.10.2015 10:58:50   
alleya
tajazan, hvala za tolažbo ...
tudi meni ni nič jasno, kako moje telo sedaj misli
jaz mislim, da je to pač krvavitev propadle nosečnosti ... ne glede na to, da bi M dejansko morala dobit čez dober teden ..
morda pol vseeno pride še do kake krvavitve ali pa je to to in se mi bo pač vse skup premaknilo?

Imam namen poklicat h ginekologu, da še kaj povprašam kako je s tem ...

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
9.10.2015 11:23:15   
tajazan
user posted image user posted image user posted image
Alleya grozno res ne morem verjet da se je tebi to zgodilo...

No prosim če boš kaj zvedela glede tega javi kaj ti bodo rekl

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
9.10.2015 11:43:01   
lastovica
Alleya user posted image user posted image user posted image hitro se potolaži, da boš pripravljena za nov postopek. Sva kot kaže obe na istem, brez eskimčkov.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
10.10.2015 18:41:03   
tajazan
Punce kje ste vse????user posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
10.10.2015 22:40:57   
alleya
lastovica hvala za podporouser posted image
Ne morem se sprijaznit, da se je tako končalo, res sem si želela, da bi bila user posted image ...
v bistvu, če tko pogledam nazaj, sem dejansko imela sigurno dva (če še ne več) spontana splava, in seveda spontanih zanositev v
preteklih letih.
Imela sem vedno tudi precej hude user posted image , ki so jih obvezno spremljale tudi bolečine, brez tablete seveda sploh nisem funkcionirala ...
Kakih pet let je sigurno žeuser posted image , kar se trudiva, da naju bi osrečila mala štručka.

Zato sem zelo žalostna in razočarana, da se je sedaj tako izšlo. Po drugi strani pa tudi slišim iz svoje bližnje okolice zgodbe, ki so še hujše od tega, kar doživljava sedaj midva.
Tako, da res ni za obupat in seveda mislit je treba pozitivno, ni hudič, da enkrat ne rata tudi nama.

Punce, bodite pogumne, srečno vsem, ki še upate in vam želim, da kmalu dočakate plusek in se veselite vaših bodočih 9 mesecev

Ve pa tudi kdaj pomislite še na tiste, ki nam trenutno ni uspelo in moramo v nove boje.user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
11.10.2015 7:20:48   
tajazan
Alleya razumem tvojo zalost in vem da je hudo...tudi sama sem lahko na istem zelo kmalu tako da je tudi mene strah razocaranja...
Upam da bos kmalu pripravljena za nove boje in da naslednjic rata da bos kmalu srecna in ponosna mamicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
11.10.2015 9:07:03   
*storm*
Alleya user posted image user posted image user posted image user posted image tako zelo mi je žal, da ni uspelo. In ni besede ki bi zdajle pomagala...zjoči se in upam da kmalu spet najdeš pogum in voljo za naprej... drugače pa vem, kako se počutiš, tudi jaz sem včeraj dobila m...in ja tudi jaz imam tokrat močno in zelo bolečo...kot da ni dovolj da boli psihično user posted image .
Jaz sem že malo pozabila...alleya, je potrebno zdaj kaj javiti da ni uspelo, ali se samo pač naročiš k g za novo napotnico?
Tajazan, držimo pesti zate! Si kaj bolje? Kdaj boš delala test?


(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?