|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
11.10.2015 9:33:13   
tajazan
Storm tudi ti?user posted image user posted image user posted image
Sj ne morm verjet kaj se dogaja...
Res ne obstajajo besede ki bi lahko pomagale vsaj malo v teh tezkih trenutkihuser posted image

Jaz? Hmmm se sama nevem...dva dni grozne slabosti zjutraj...vse me tisci in spika spodaj..test pa nevem...sredo ali cetrtek...ceprav me je strah ga delat...

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
11.10.2015 9:37:09   
lastovica
*storm* - lahko ti kar jaz odgovorim, če si v GK Lj, pokličeš tja sestre in jim javiš. Potem se naročiš za novo napotnico pri G. Sicer pa škoda, da ni uspelo...kaj ta mesec nam res nobeni ne bo ratalo al kaj? Kot, da ni že vreme tako žalostno, mora še nam vse po vrsti spodletet. user posted image

Alleya - vem, da je težko. Sicer jaz nisem do sedaj imela še nobenega splava, tako da ne vem, si pa lahko mislim, kako je šele tebi hudo.
Si pa tudi jaz že 6 let želim user posted image , pa so bile že pri prejšnjem partnerju težave, ker ni imel plavalcev, če se ne motim...no zelo hitro po tej ugotovitvi sva šla sicer narazen (no, razlog ni bil to, da ne bo katera narobe razumela...so se pokazale še druge partnerske težave). No, sedaj s trenutnim partnerjem pa tudi nimam kaj več sreče. user posted image Mogoče mi je usojeno, da se moram za user posted image borit.

Tajazan, kako je pri tebi?

Aja, jaz pa, odkar sem v teh postopkih, sploh nimam več bolečih user posted image . Prej me je vedno prvi dan bolelo, enkrat mi je prav slabo ratalo sredi noči. Sedaj čutim pa le blage krče dan prej in to je to. Pa tudi kaj bolj močna ni, kot bi pričakovala. Res čudno...

Punce, ne obupat...za vsakim dežjem posije sonce. Tudi jaz bi se včasih najraje zjokala, vendar poskušam bit optimistična in it še bolj pripravljena v nov boj. Enako želim tudi vam. user posted image

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
11.10.2015 10:04:03   
alleya
Oh, storm, pa ne tudi ti?!user posted image user posted image
Zelo mi je žaluser posted image user posted image , da se tudi pri tebi ni izšlo.
Ja, res je, vsakič, ko zaboli, se spomniš, da iz tebe odteka nerojeno življenje in je presneto hudo.user posted image
Meni se je sesulo vse ... sedaj bom rabila nekaj časa, da se sestavim.
Meni so rekli, da naj v primeru menstruacije pokličem na 01 23 23 048 po 10. uri ali pišem na mail za novo napotnico. Če nisi sigurna, pa pokliči tja.

Tajazan vse dobro in držimo pesti za tebe!
Hvala za spodbudne besede.

Jaz se bom naslednji teden naročila pri G in potem videla, kdaj bom na vrsti in se potem odločila, kako naprej.
Najbrž bom po novem letu šele tako fizično kot psihično zopet sposobna iti v nov postopek. user posted image Če se preforsiraš, tudi ni koristno.

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
11.10.2015 10:10:01   
alleya
Sem površno prebrala, vidim, da si lastovica tudi ti že napisala, kaj je treba naredit. Imaš prav, ja.

Res je grozno, ko se moramo za naše tako želene pikice tako borit, ne vem, ni fer ...

Tako je, tudi za nas bo enkrat posijalo sonce. In naužile se ga bomo s polnimi pljuči, častna!

Je pa dober občutek, ko imaš ob sebi razumevajoče in pozitivne ljudi, to pomaga. Tudi vse vas, punce!




(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
11.10.2015 10:44:21   
Akajni
Lep pozdrav, same slabe novice berem:(

Tudi jaz sem takorekoč že skorajda vrgla puško v koruzo, ker sva včeraj "pridelala" samo 3 celice. V prejšnjem postopku sem jih pridelala 12, pa so bile na koncu samo 3 oplojene in se normalno razvijale.
Verjetno sploh ne bo prenosa in sem res žalostna. Mogoče katera ve, zakaj prihaja do takšnih razlik, če pa so zdravila ves čas enaka?





(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
11.10.2015 10:52:29   
*storm*
lastovica in alleya hvala za info...se mi je zdelo da je potrebno javit tudi sestram...

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
11.10.2015 11:00:55   
*storm*
maaa joooj, mi je prehitro oddalo sporočilo...

akajni pojma nimam od česa je odvisno tako nihanje dobljenih celic glede na to, da imaš enako zdravilo...ne obupaj še, imej v mislih da tako ali tako potrebuješ samo eno celico user posted image vem pa da je težko biti v takšnih situacijah ravno pozitiven...držim pesti!!!

tajazan, držim pesti in upam, da nam vsaj ti sporočiš dobro novico!!!

Alleya, ne smeš tako razmišljati. Res da je presneto hudo, vendar ne trpinči svoje psihe s takimi misli. Že res, da so nam dejansko vstavili zarodke, vendar jaz na to ne gledam kot na splav, pa četudi se je mogoče zarodek že vgnezdil...narave tu žal ne moremo prelisičiti, ker sama poskrbi, da če nekaj ni ok, to izloči...vsaj ponavadi.

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
11.10.2015 17:36:36   
alleya
*storm* - kaj pa vem, saj po svoje imaš prav. Vseeno pa se bom zelo težko sprijaznila s tem, da tokrat ni uspelo.
Že res, da je bilo šele prvič, ampak zakaj pa ne, tudi prvič nekaterim rata. No, mi pač nismo bili te sreče.

Ne morem si kaj, da ne bi krivde seveda iskala pri sebi. Pa, če bi to, pa če bi ono ... bla, bla, bla .... pa sej grem že sama sebi s tem na živce, vem.

Ali bi sploh lahko kaj naredila, da bi svoje telo, konkretno maternico, pripravila na vgnezditev in to, da bi se nosečnost obdržala? Je res Estima vse, kar pride v tem pripemru v poštev?
Pa seveda ne mislim samo zdravil kot takih?
Tole naj ostane bolj retorično vprašanje, saj vem, da bi skoraj sleherna imela kaj za pripomniti ... in tudi ne deluje pri vseh vse ...

Pardon, ker filozofiram tule ... ampak je bolje, ko daš to ven iz sebe. Saj bo, saj vem, da bo.

Tajazan, kdaj torej izveš, ali si user posted image
Vso srečo!



(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
12.10.2015 7:44:30   
tajazan
Zdaj je pa prov hudo brat tole temouser posted image
Punce js res upam da se kmalu poberete..je hudo in vrjamem da mislite da za vas pa nikoli ne bo srece...bo sigurno sam puske ne vrz v kkoruzo...

Alleya nevem se morm se opogumt...pomoje v sredo delam test
In hvala punce da drzite pesti...tud js upam na dober rezultat...ceprov mi je zdj prov hudo zarad vseh vas

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
13.10.2015 8:24:58   
alleya
tajazan - držim pesti, da nalulaš en veeelik plus in da končno dočakaš trenutek, ki ga potrpežljivo čakašuser posted image
Sporoči tu na forum, kaj in kako, da se bomo s tabo veselile.user posted image

Jaz sem se naročila pri G, za naslednji mesec.
Oba z možem bova šla na posvet, kako naprej .... ne, seveda ne bova odnehala. Treba se je boriti in iti pogumno naprej v nove boje.
Je pa najbrž že sigurno, da to ne bo v letošnjem letu, saj je še prezgodaj, ker se morajo jajčniki obnoviti ... in konec koncev psihično pripraviti tudi jaz.
Decembra ne bi rada hodila po klinikah, ko je polno dopustov in prazniki pa to ...



(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
14.10.2015 7:42:39   
tajazan
Dobro jutro punce...evo da vam javim...
Zagledala sva en velik plusek...user posted image srecna sem nenormalno...

Upam da tudi vam cimprej posije soncek in zagledate magicen plusek...

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
14.10.2015 10:23:04   
lastovica
Čestitke user posted image user posted image user posted image

Končno ena dobra novica. Sedaj pa uživaj kolikor se le da. user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
14.10.2015 10:35:59   
alleya
tajazan - bravo user posted image
Končno se je vsaj eni posrečilo, da je dočakala svoj user posted image
Želim ti vse dobro in veliko radosti v nosečnosti!

In pa, spremljaj nas še kdaj, ko bomo čez nekaj časa, tule zopet čakale na svojega user posted image

Srečno!

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
14.10.2015 10:37:23   
tajazan
Hvala punce...

Seveda vas bom spremljala...predvsem pa navijala za vas...upam da se vam kmalu uresnici...
Samo ne obupajte

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
14.10.2015 20:14:08   
*storm*
tajazan iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image želim ti lepo in mirno nosečnost! pa oglasi se še kaj user posted image sploh da izvemo, če nosiš dvojčka user posted image

alleya, kako si ti? Jaz priznam, da sem danes spet čisto povožena, pa sem bila že dokaj ok...očitno je tu krivo tudi vreme...

lastovica, drim pesti, da boš v novembru že v postopku in da bo seveda uspešen!!!

Alleya, midve greva pa z novim letom zopet v boje, kajne?

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
15.10.2015 7:31:11   
lastovica
Tajazan - jst sm ti prou fovš user posted image ampak na dober način, da ne bo pomote. user posted image

Punce, tole vreme je katastrofa... komaj čakam vikend, za katerega pravjo, da bo lepše kot je tale teden. Kako ste kaj, sicer?

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
15.10.2015 9:31:35   
tajazan
Zivjo punce...hvala storm za lepe zelje...tudi sama upam da bo vse ok....

Lastovica kmslu bos tudi sama v takem stanju kot sem jaz...ceprav vem da se dnevi in tedni vlecejo...midva sva 18 mesecev prosila za magicni plusek...in sedaj sva ga koncno zagledala...sedaj bo pa se tezje cakati na Uz...
Sem se narocila in ga imam 29.10.
Pa da vidimo ali nas bo razveseljeval en soncek ali dvauser posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
15.10.2015 10:26:24   
lastovica
Tajazan - Sem gledala na enem programu prav o IVF-jih. Eni punci so vstavli dva zarodka, od katerih je eden odmrl, drugi pa preživel, vendar pa so se iz tega enega razvile tri deklice. user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
15.10.2015 10:58:59   
tajazan
Hahaha...ja ta bi bla dobra jauser posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
15.10.2015 12:34:36   
Akajni
Živijo, punce.

Žalostno je tole vse skupaj brat.
Kar se tiče alternativ, vam priporočam branje knjige "Kaj pa vidva čakata?". Res super knjiga, ker jo je pisala ena, ki je dala vse skozi, kar dajemo mi.

Kot sem že napisala, sem dobila samo 3 celice, 2 imam pri sebi, ki so k meni prišle že 2. dan, pa še neke granulome imajo. Tako da....nimam ravno nekega upanja. In v luči priprav na ponovno razočaranje ob negativnem testu (ki mu vedno sledi psihično maltretiranje kaj bi lahko še naredila in samoobtoževanje, da nisem naredila zadosti) sem prebrala tole knjigo, ki me je kar precej potolažila in odprla oči, da na vso stvar gledam malce drugače in mi je nekako lažje. Ni reklama, samo priporočam.



(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
15.10.2015 13:16:04   
tajazan
Akajni razmišljaj pozitivno...tudi sama sem imela samo 2 celice ki jih sedaj čuvam pri sebi...no upam seveda da še vedno obe...

tako da pozitiva in bo ratalo boš videlauser posted image

kdaj pa si imela transfer?

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
15.10.2015 20:29:50   
Akajni
Tajazan, punkcijo sem imela v soboto, ta ponedeljek pa že kar ET (2. dan). Full hitro se mi zdi.

Jaz nočem imet upanja, ker potem pride preveliko razoračanje, kot v prejšnjih dveh postopkih. user posted image

Bo kar bo, sprijaznila sem se, da na to ne morem vplivat, niti s pozitivnim razmišljanjem in upanjem ne:)

Tebi pa čestitke user posted image - res sem vesela za vsako od vas, ki ji uspe.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
16.10.2015 11:25:15   
alleya
*storm* - lepo, da si vprašala o tem, kako sem ... mislim, da sem se kar sestavila, najbolj hudo je bilo tiste prve dni, ko je bil res šok, saj sem si res zelo želela, da bi ratalo.
Res je, vreme je zadnje dni obupno in žal vse to vpliva na nas ... sama imama še krizo zaradi situacije glede službe in je štala popolna ...
A ne, kako se včasih vse zgrne nadte in, če ima hudič mlade jih ima velik user posted image user posted image

Ampak, ne obupamo in se poberemo in gremo pogumno naprejuser posted image

Tako je, fajn, potem pa se po novem letu zopet srečamo tule, ko bomo šle v nov postopek. Midva morava spet iti vse od začetka, ker nimava nič eskimčkov.
Pogumno naprej v nove bojeuser posted image

Tajazan in Akajni - vidve pa kar lepo mirno in potrpežljivo in nja bo tako kot si želita!
Držimo pesti!

(odgovor članu Akajni)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
20.10.2015 7:51:35   
tajazan
Zivjo punce...kako ste???

Akajni kako tebi kaze???kdaj imas test ?
Drzim pesti da se dobro konca in zagledas en velik plusek...

Kako ste ostale punce???

(odgovor članu alleya)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: IVF, kratki postopek - september 2015
20.10.2015 13:17:57   
Akajni
Živijo,

jaz nimam nobenih znakov (žal), edin nekako v področju desnega jajčnika me malce boli - se mi zdi da bolj kot pred punkcijo.

Mogče zato, ker sem včeraj bila na enem žuru in sem plesala, spila sem celo eno pivo + skladila en cigaret. Saj vem, da to verjetno ni OK, ampak pač.... dr. Reš pravi, da naj živimo tako kot sicer živimo. To pa zame pomeni tudi občasno kak čik in pivce. Mogoče pa bo ravno zato, ker sem res čist na easy in imam res minimalna pričakovanja, ratalo:) Bo pa to bolj podobno čudežu:)

Kako si pa tu, tajazan?





(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?