|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 7:50:04   
Janchek81
Če si bil na pregledu se najbrž od takrat šteje kdaj si začel delati na user posted image
Jaz npr vem, da grem marca h G, če ne bo prej uspelo, ker marca sem imela IMN in od takrat pač bo dejansko vidno, da nekej ne štima in da eno leto delava na ponovni zanositvi ...
Upam sicer, da prej zanosim in da ne bo potrebno pregleda in kakšne procedure za naprej ... ampak NIKOLI ne vem user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 9:29:06   
Beat
Skrbi me, da kaj ni vredu pri meni in bova najprej zdaj še 5 mesecev stran vrgla, potem pa bom ugotovila, da je vse narobe in bom še čakala, da se kaj kam premakne. Zato sem mislila, da bi šla malo prej user posted image
Janchek81, tudi jaz upam, da ti nikamor ne bo treba in boš do konca tega leta že user posted image
PupaOdA, tebi je super ratalo user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 9:36:40   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Skrbi me, da kaj ni vredu pri meni in bova najprej zdaj še 5 mesecev stran vrgla, potem pa bom ugotovila, da je vse narobe in bom še čakala, da se kaj kam premakne. Zato sem mislila, da bi šla malo prej user posted image
Janchek81, tudi jaz upam, da ti nikamor ne bo treba in boš do konca tega leta že user posted image
PupaOdA, tebi je super ratalo user posted image


Kaj pa sklepaš, da bi bilo lahko narobe?

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 12:08:24   
Beat
PCO ali še kaj zraven.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 12:17:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

PCO ali še kaj zraven.


Kaj je to PCO? Sory, žal ne vem user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 12:33:23   
Beat
Policistični jajčniki. Zaradi tega pogosto zelo zamujajo menstruacije, lahko imaš težave z zanositvijo itd.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 12:36:16   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Policistični jajčniki. Zaradi tega pogosto zelo zamujajo menstruacije, lahko imaš težave z zanositvijo itd.


MOja kolegica nima policističnih jajčnikov pa ma tko zmešane cikluse da joj ... sta drgač v neplodnostni ambulanti, ampak zarad njegove sperme, z njo je vse ok .. je dala vse preiskave čez, tko, da ... če sklepaš samo po M .... user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 15:12:26   
Sandyy
Pozdravljene vse punce! :)
Sem nova tukaj in ze nekaj casa razmisljam ali se lahko obrnem na vaso pomoc. Sem se odlocila naj vam pisem kaj me muci.
Z mozem delava ze 6 m na otrocicku vendar me zmeraj razzalosti user posted image Vsaki mesec se tako veselim nosecnosti ki je nikoli ni. Postala sem cisto zalostna. Skozi videvam nosecke in dojencke pa me kar zalost prime. Evo zdaj ta mesec spet upam da ne bo user posted image .
Imam pa zelo redne m na 28 dni vedno je tocna traja pa 4 dni. Kako ste ve zanosile? Jaz ne morem vec nehati razmisljati o tem. Naslednji teden naj bi prisla vendar srcno upam da je ne bo :)
Ali mi lahko kaj svetujete kaj pomaga? Ali lahko ze 1 teden pred m (zdaj) dobim neki znak ali simptom da sem zanosila? Jaz tako ali tako vsaki mesec imam hude mens. krce in me usaki mesec zeloo bolijo joski. Tako da to niti ne stejem za znak nosecnosti.
Upam da nisam kaj narobe napisala ali se kaj prizamerila komu.
Hvala vam za odgovore in srecno :)
Sandra

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 15:31:00   
Ashaya
Jooj pupike, upam da vas nisem zdaj čisto prestrašila, ko sem opisala svojo izkušnjo z laparo in histero.. rečem lahko samo to, da moja gin.res zelo hitro ukrepa kar se takšnih stvari tiče in vesela sem, da je temu tako. Ampak vseeno, na momente pa večkrat pomislim, kaj pa če bi midva vendarle poskušala 1 leto in bi se morda vseeno prijelo..ravno v ponedeljek sem se pogovarjala s kolegico, ki bi prav tako mogla po napotnico za laparo saj naj bi imela po hsg preiskavi ugotovljenih cel kup težav, med drugim celo en jajčnik povsem nedelujoč itd..za vsak primer sta pred njenim odhodom na laparo z gin. naredili še en uz in..evo ga..kljub zelo slabi napovedi zanositve, obe presenečeni zagledali pikico, ki je zdaj že na polovici poti, da nas pride pozdravituser posted image Tako da ja, v vsakem primeru se pojavljajo določena vprašanja, na katere nimamo odgovorov (niti jih nimajo gin), ne glede na to, ali nam kaj ugotovijo ali ne, po pol/enem/ali celo več letih poskušanja.. Sem mnenja, da uspe, ko je namenjeno, pa naj se sliši še tako izrabljena fraza. Verjamem pa, da je + namenjen vsem nam, tako ali drugače. Smo pa v tem hitrem tempu življenja itak vsi neučakani in radi planiramo, pa potem ni odvisno vse od naše volje, kar nas lahko še dodatno "razjezi" user posted image
Sandra, mislim, da ti lahko rečem samo-welcome to the club! user posted image mislim, da se vse tule sprašujemo podobne stvari.. Nimaš kaj skrbet, tudi tebe čaka plusek, slej ko prej!user posted image je pa kar lažje, ko se na forumu takole malce olajšaš in ugotoviš, da nisi sama in da imamo vse podobne "težavice" o katerih lahko skupaj podebatiramouser posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 15:54:04   
Sandyy
Hvala :)
Ampak ne morem verjeti da se prav meni to dogaja.
Imeti otroka so postale moje sanje in je smisel zivljenja.
Ne morem pa odmisliti nikakor. Skozi razmisljam o tem ali sem ta mesec zanosila?
Zdaj pa cakam naslednji teden in upam na plusek. Zmeraj s pozitivo ki pa se nazalost zmeraj unici. :) upam da tokrat ne.
Veseli me da nas je puhno s isto situacijo. Cene pa vem da enkrat bo plusek ko mi bo usojeno. In verjamem da bomo use zagledale tiste ki se trudimo :)
Srecno v nosecnosti vama zelim! :)

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 17:00:28   
Ashaya

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Hvala :)
Ampak ne morem verjeti da se prav meni to dogaja.
Imeti otroka so postale moje sanje in je smisel zivljenja.
Ne morem pa odmisliti nikakor. Skozi razmisljam o tem ali sem ta mesec zanosila?
Zdaj pa cakam naslednji teden in upam na plusek. Zmeraj s pozitivo ki pa se nazalost zmeraj unici. :) upam da tokrat ne.
Veseli me da nas je puhno s isto situacijo. Cene pa vem da enkrat bo plusek ko mi bo usojeno. In verjamem da bomo use zagledale tiste ki se trudimo :)
Srecno v nosecnosti vama zelim! :)


Sandra, ne skrbi..tudi me upamo in si želimo iz meseca v mesec..in treba je tudi verjeti, da bo slej kot prej uspelo! Vsaka user posted image sicer spravi v slabo voljo ampak mislim da smo vse tako, da se po njej poberemo in spet veselimo novih "bojev", ko z dragimi spet user posted image kot na maratonuuser posted image . Kot vidiš, v tem mesecu na žalost še nobena ni dočakala user posted image user posted image , ampak mesec je še dovolj dolg, da nam lahko še vsem uspeuser posted image so pa tu tudi dekleta, ki navijajo za nas in so bile na istem, ne le par mesecev temveč nekatere tudi nekaj let, pa so dočakale svoj magični plusek in zdaj uživajo svojo user posted image , česar se skupaj veselimo pri vsaki posebej. Je pa normalno, da pred pričakovano user posted image iščemo znake, na koncu že takšne, ki jih skoraj niuser posted image tako da se nam pridruži pri čakanju, skupaj nam gre lažje! Se pa itak vsaka sprašuje, zakaj za vraga ne more uspeti, ko si zamislim, ampak tako pač je. Narava nas uči po svojeuser posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 19:25:39   
Amour
Tako, pa sem se vam po nekaj mesecih branja pridružila tudi jaz :)

Zdaj 4 cikluse delava na detetu, pa zaenkrat še ni bilo pluska. Sicer sem kar potrpežljiva in običajno počakam na M in ne delam testov, čeprav jih imam doma. Se mi zdi, da bi s testom vse skupaj jinxala user posted image
Kakor koli že, ker imam jaz težave z vmesnimi krvavitvami in stanjšano sluznico, sem od maja na Dabostonu (ki mi je v resnici prej redne M na 28-29 dni malce zbrkljal) in čeprav imam redne ovulacije, mi je danes gineko predpisala še klomifen ... zaenkrat polovičko tablete dnevne ob 3. do 7. ciklusa. Nisem nekaj navdušena nad hormoni, ker se kar se razpoloženja in glavobolv tiče, nanje ne odzivam OK (tudi hormonske kontracepcije nisem nikoli prenašala), tako da ne vem čisto, kaj naj si o vsem skupaj mislim, a očitno bo treba tudi na tak način si pomagati, ker nisem več v najboljših letih.

Oba s partnerjem sva stara med 35 in 40 in moram priznati, da je tudi gineko k temu najinemu projektu pristopila "resno" :) (je povedala po pravici, da pač nisva več najmlajša). Ko sem maja poklicala zaradi težav, sem dobila termin takoj čez 3 tedne, ko sem minuli teden poklicala, da še vedno ni nič, dobila termin takoj danes in danes dobila navodila, da če do decembra ne bo nič, naj se kar naročim za januar.

No, zaradi zbrkljanega cikla pričakujem oktrobra še eno M, ena je ravno dobro za mano, tokrat bi morala pridi tam okoli 29. 10., partner pa je v času ovulacije odsoten, ergo ... :(

Se pa seveda veselim čveka z vsemi vami, nosečkami in tistimi, ki čakamo plusek :)

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 22:41:07   
Ashaya
Super, me veseli, da se nas tukaj nabira vedno več! user posted image tako imamo vedno kaj čvekatuser posted image
Še dobro, da obstajajo tudi tako dobri ginekologi, ki znajo hitro ukrepati in ne samo "mešati megle" user posted image edino kaj ne razumem najbolj, zakaj ti je dala klomifen ob načeloma rednih user posted image ? Ali sta kdaj spremljali ciklus z UZ?
Sama sem ravno danes dobila navodila, da če ta mesec user posted image ne pride "normalno", bova začeli spremljat (že v novembru), ali sploh imam ovulacije... Resnično si želim, da jih imam, glede na to, da sem v ponedeljek zvečer čutila neko topo bolečino na eni strani. In če že tečka slučajno izostane, naj to stori samo z enim in edinim pravim razlogomuser posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 22:46:40   
Beat
user posted image O K T O B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

4.10.2015
user posted image mojamiškauser posted image

7.10.2015
user posted image Beatuser posted image

11.10.2015
Marčevka2010

14.10.2015
dejkaa
SRCE

15.10.2015
Anonimna user posted image

16.10.2015
Anonimna user posted image

21.10.2015
Anonimna user posted image

22.10.2015
Ashaya

29.10.2015
Janchek81
Amour

31.10.2015
Beat

x. oktober 2015
Sofie
Sandyy

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Beat, Tara9, telly, niinii, Pajama, Maumow, PupaOdA, mava1975, Pajama

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 22:47:59   
Beat
Dobrodošle, vse nove, naj vam čimprej rata user posted image

Punce, začela sem tudi razmišljati, da bi začela maco piti? Ima katera izkušnje z njo? Je pripomoglo k zanositvi ali je to samo stran vržen denar?

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 23:13:04   
Ashaya

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Dobrodošle, vse nove, naj vam čimprej rata user posted image

Punce, začela sem tudi razmišljati, da bi začela maco piti? Ima katera izkušnje z njo? Je pripomoglo k zanositvi ali je to samo stran vržen denar?


Jaz nimam pojma kaj to sploh je, sem pa že večkrat zasledila to na forumu user posted image bi tudi rada slišala kaj o pozitivnih učinkih le-te ;-)

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
9.10.2015 23:26:02   
Amour

IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

edino kaj ne razumem najbolj, zakaj ti je dala klomifen ob načeloma rednih user posted image ? Ali sta kdaj spremljali ciklus z UZ?



Pregledala me je dvakrat z UZ, maja sem imela v času pregleda lep folikel, ovulacijo sem bi morala imeti po njenih besedah v dnevu ali dveh, sem jo čutila (načeloma jih vsako leto bolj čutim, očitno sem res že stara user posted image ), danes ni bilo nič videti še, a sem ravno dobro po M.
Mi je rekla, da bi poskusila z malo dozo klomifena dodatno stimulirati jajčnike, ker sem vseeno stara že skoraj 37 let, pa ker očitno zaradi težav s sluznico ciklusi niso najbolj idealni (njene besede). Mi pa je predlagala, da bi potem januarja tudi partnerja poslali na spermiogram (čeprav priznam, da se mi zdi malce nesmiselno ubadati se s hormoni, na koncu bomo pa ugotovili šele čez par mesecev, da je morda problem (tudi) pri njemu). No, kakor koli že, teh par mesecev bova pač poskušala naprej in upala na najboljše user posted image

Je pa tudi moj partner en izmed tistih moških, ki je bil prepričan, da bo itak uspelo v prvo (logično user posted image ) in je zdaj vsak mesec najbrž celo bolj razočaran kot jaz. V bistvu moram priznati, da je bil pred letom in pol celo on pobudnik ideje, da bi imela otročka, potem pa, ko sem razmislila in se odločila, da "zakaj pa ne", je pa kar odlagal iz meseca v mesec, češ, saj imava še čas, saj bo takoj uspelo. Ah, ti naši moški user posted image . Imava pa to smolo, da je veliko odsoten in da mi še ni čisto jasno, kako bova v prihajajočih mesecih uskladila odsotnosti z O. Zadnjih nekaj je šlo, za vnaprej pa me kar malo skrbi.

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
10.10.2015 0:04:01   
Ashaya
Aha ok... joj, to meni prav tako ne gre v račun... zakaj najprej pacajo po nas in filajo s hormoni, šele potem je na vrsti partner?! Meni je danes omenjala ta klomifen, če se bo izkazalo, da nimam rednih O, bila sem operirana prejšnji mesec, a njega sploh ne pošlje na spermiogram. Res se čudim, po eni strani takšna hitrost in "nuja" za postopke, po drugi pa... Bom raje zahtevala vsaj kak hormonski pregled preden me spet začnejo s čim futrat, pa da se vidi kako je dejansko na stvari. Ampak potem pa spet nekaj preveč "pameten" izpadeš tam. Poleg tega da pri nama leta še niso problem (23, on 25), samo bi vseeno rada malce več postopnosti al kako bi temu rekliuser posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
11.10.2015 7:56:09   
Anonimen
Pozdravljene punce...po dolgem času se spet malo javljamuser posted image
Vidim da imate ravno temo o tem da iz meseca v mesec ne rata...pri nama je bilo takole...partnerja sem poslala naj gre v dravlje na spermiogram za vsak slucaj da vidiva kaksno je stanje....in je res sel...prvi rezultat zelo slab...nato so ga naročil čez dva mesca še enkrat...in takrat sva šla tja skup...jaz swm čakala v čakalnici ko je prišla sestra ven po mene naj grem zraven...in takrat nama je zdravnica povedala da naravno žal ne bo šlo in če sva za umetno...seveda sva se strinjala in takoj z naslednjo user posted image sva šla v postopek...user posted image tako da sedaj je za nama 1.icsi postopek in čakava na test...ali je uspelo ali ni...

Tako da...pri nama je bil razlog takoj odkrit hvalaboguuser posted image

(odgovor članu Ashaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
11.10.2015 7:57:05   
Anonimen
Aja pozabla podpisatuser posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
11.10.2015 16:22:13   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Dobrodošle, vse nove, naj vam čimprej rata user posted image

Punce, začela sem tudi razmišljati, da bi začela maco piti? Ima katera izkušnje z njo? Je pripomoglo k zanositvi ali je to samo stran vržen denar?



Jaz sem pila maco, pa mi ni nič pomagala ... mi je pa pomagala krvomočnica .... sicer jo zdj pijem že 3 cikluse, tko da ...
Pomoje je to vse v glavi ... čaprav naj bi krvcomočnica pripomogla k odebelitvi sluznice v maternici, da se jajčece lažje vgnezdi ....

Nove punce dobrodošle, pa čim manj razmišljanja o zanositvi in se probite prepustit užitkom ... sej je lahko rečt, ampak vse tukej smo bile že na tem, pa smo ugotovile, da to le poslabšuje situacijo - vsaj zase lahko rečem ... odmislt ne bomo mogle nikol, ampak čim manj razmišljanja o tem ... in bo prišlo ko boste najmanj pričakovale ....

Smo pa tukej zato, da se vzpodbujamo in se pogovarjamo o vseh stvareh ....

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
11.10.2015 19:34:07   
Ashaya
Marčevka, vidim da je danes tvoj dan D..kako kaže?user posted image stiskam pesti!!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
11.10.2015 20:14:07   
Amour

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

partnerja sem poslala naj gre v dravlje na spermiogram za vsak slucaj da vidiva kaksno je stanje....in je res sel...prvi rezultat zelo slab...nato so ga naročil čez dva mesca še enkrat...


Anonimna, je šel samoplačniško ali sta se prej naročila? Če sta šla samoplačniško, kako je potekala prijava in koliko sta plačala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
11.10.2015 20:45:43   
PupaOdA
Tudi jaz sem v ciklusu, ko sem zanosila pila krvomočnico in čim manj pomarančnega soka, saj sem brala da naj bi vplivalo na sluznico. Sicer pa sva z mojim tirologom pogruntala da najbrž zaradi mojega izboljšanja hormonskega ravnovesja so bile možnosti zeeloo dobre in stanje idealno.
Tako da nimam pojma kaj je bolj pomagalo, mogoče pa to da sem že skoraj obupala nad user posted image user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
11.10.2015 20:53:08   
Shana86
Amour: ni treba plačevat spermiograma, tvoj enostavno dobi napotnico pri svojem osebnem zdravniku.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?