|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toplice in savnanje
30.9.2015 20:59:41   
pefika90
Pozdravljeni,

zanimajo me vaša mnenja o toplicah in savnah v Sloveniji.

Sva mlad par in bi si za 3 ali 4 noči privoščila oddih v toplicah.

Nujno: kjer je ugodno, brez hrupa (torej manj ali nič otrok), pa kjer niso samo upokojenci.


Hvala vnaprej, lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toplice in savnanje
1.10.2015 11:13:39   
Hope2
V vseh ugodnih toplicah bos imela krdelo upokojencev. Bog ne daj it v kak Vivat v moravskih toplicah.

Midva sva raje kot toplice zajadrala v portoroz v kak hotel, kjer imajo odlicno spa ponudbo. Ne rabis toplic- toplo vodo, raje se razvajajta z raznii masazicami in savnami v spajih. Kasneje sva odkrila Livado v moravskih toplicah. Enkratno, Otrok in upokojencev minimalno. Savne super- ni guzve, v bazenih ni guzve, hrana odlicna.... Se pa splaca spremljat akcije, skoraj vsepovsod imajo kake akcije/popuste. V livadi sva midva ze naletela na placa en, bivata dva.

Tretja varianta so bungalovi na gorenjskem. Imas ponudbo, kjer si v svojih hiskah, pred hisko jakuzzi, razvajanje v dvoje.... pobrskaj po netu, tega je zdaj veliko

(odgovor članu pefika90)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toplice in savnanje
1.10.2015 11:40:15   
RIJA*
sol melia coral umag (ok, ni slovenija, je pa blizu) pa je hotel samo za odrasle

(odgovor članu pefika90)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Toplice in savnanje
1.10.2015 11:42:47   
Hope2
o ja nice one, ampak cene- ni glih kar isceuser posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toplice in savnanje
1.10.2015 11:44:04   
RIJA*
pa ni tak hudo...po moje nekje v rangu livade... mislim, da je takega časa možno dobiti 3.4 dni za 200 po osebi...polpenzion

evo, naslednji teden, dve noči za dva, polpenzion 190 eur...še celo ceneje je user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 1.10.2015 11:46:32 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toplice in savnanje
1.10.2015 11:52:04   
Hope2
Skoda da sem tak dalecuser posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Toplice in savnanje
1.10.2015 11:58:46   
RIJA*
se pa lahko še zunaj kopaš user posted image

a se da decembra pri vas še normalno kopati v morju?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Toplice in savnanje
1.10.2015 12:08:35   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

se pa lahko še zunaj kopaš user posted image

a se da decembra pri vas še normalno kopati v morju?


Odvisno kdaj decembra in odvisno kdaj pride mrzel pis. Ponavadi se da nekje do sredine decembra, smo ze doziveli, da sta bila tudi bozic in novo leto prijetna za kopat. Turisti se itak skoz kopajouser posted image . Pa ce si v kakem hotelu ob plazi kjer je zavetje je precej bolj prijetno, kot na odprti plazi. Je bolj loterija, december je cas ko se spremeni vreme- kdaj je to pa se ne ve, pride pa iznenada, iz danes na jutri.

A spet prides?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Toplice in savnanje
1.10.2015 18:56:17   
Paštetka
Mrzel piš
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Toplice in savnanje
1.10.2015 18:59:07   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mrzel piš
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image pri 30 stopinjah celzija user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Toplice in savnanje
1.10.2015 19:36:53   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mrzel piš
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image pri 30 stopinjah celzija user posted image


Kaj potem pade temperatura na 29 stopinj? user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Toplice in savnanje
2.10.2015 5:43:54   
Hope2
Sem mislila, da so vse pametne ze sle dol iz RRuser posted image . Kar pridite vse na teh "30 ali 29 stopinj" namakat riti, se boljse je nocno kopanjeuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 2.10.2015 5:47:08 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Toplice in savnanje
2.10.2015 5:44:29   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mrzel piš
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Si bla, pa se vec ne spomnis plaze user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Toplice in savnanje
2.10.2015 8:11:17   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Sem mislila, da so vse pametne ze sle dol iz RRuser posted image . Kar pridite vse na teh "30 ali 29 stopinj" namakat riti, se boljse je nocno kopanjeuser posted image



ti (no, paštetka) si samo obudila spomine na eno RR izjavo izpred par let o mrzlem pišu pri 30 stopinjah user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Toplice in savnanje
2.10.2015 8:14:42   
Hope2
zdaj ko smo ze itak zasrale temo, nimam pojma o cem ti to, kak mrzel pis iz pred letuser posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Toplice in savnanje
2.10.2015 8:47:35   
RIJA*
mislim, da je ena mamica napisala, da da otroku kapico na glavo, ko pri 30 stopinjah zaveje mrzel veter user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 2.10.2015 8:48:04 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Toplice in savnanje
2.10.2015 8:49:30   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Sem mislila, da so vse pametne ze sle dol iz RRuser posted image . Kar pridite vse na teh "30 ali 29 stopinj" namakat riti, se boljse je nocno kopanjeuser posted image



vi ste tam vsi pregreti user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Toplice in savnanje
2.10.2015 8:52:50   
Hope2
OKuser posted image .
No, se tudi pri nas dogaja, da ob mrzlem pisu oblecejo puhovke, volnene kape in rokavice. user posted image . Ne bom pozabila, ko sem starejsega odpeljala v vrtec v kratkih hlacah, crocsih, bombazna tanka majcka z dolgimi rokavi, zraven pa hodi otrok v puhovki in volneni debeli kapiuser posted image , ponaredek uggic

Hudic je tale mrzel pis user posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 2.10.2015 8:56:19 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Toplice in savnanje
2.10.2015 8:59:00   
RIJA*
hehehe, jaz pa sem se lani spraševala, kaj za vraga so trgovine polne zimskih oblačil user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Toplice in savnanje
2.10.2015 19:00:45   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
hehehe, jaz pa sem se lani spraševala, kaj za vraga so trgovine polne zimskih oblačil user posted image user posted image


Zato, da lahko turisti iz Evrope nakupujejo v velikih količinah ... user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Toplice in savnanje
2.10.2015 20:54:19   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
hehehe, jaz pa sem se lani spraševala, kaj za vraga so trgovine polne zimskih oblačil user posted image user posted image


Zato, da lahko turisti iz Evrope nakupujejo v velikih količinah ... user posted image



hehehehe, tudi res....zara ma doli čisto ene nore modele, ki jih pri nas ni bilo user posted image sreča je samo, da si omejen na tistih 30 kil po osebi user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Toplice in savnanje
3.10.2015 4:19:50   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
hehehe, jaz pa sem se lani spraševala, kaj za vraga so trgovine polne zimskih oblačil user posted image user posted image


Zato, da lahko turisti iz Evrope nakupujejo v velikih količinah ... user posted image



hehehehe, tudi res....zara ma doli čisto ene nore modele, ki jih pri nas ni bilo user posted image sreča je samo, da si omejen na tistih 30 kil po osebi user posted image


Evropejcem se ne splaca tu kupovat, je vse precej drazje. Soping turizem, kot je vcasih bil v razcvetu, se je poslovil. Razen za precej drage stvari, ko je bogatasem itak vseeno kolko stane, samo da se lahko pohvali kje je kupil. Ali tu pa tam kak, ko mu je dolocena stvar zares vsec.

Nekaj stvari se se nakupi, ker smo itak vec ali manj vsi prisleki in gremo pozimi (bozic, novo leto, smucanje....) domov ali na dopuste v zimske kraje. Veliko je tudi sluzbenih potovanj v mrzlejse kraje.

Pa ker po hisah ni gretja, pozimi ob mrzlem pisu, rabis tudi kak volnen pulover oblectuser posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 3.10.2015 4:22:18 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Toplice in savnanje
28.7.2017 13:56:45   
pikapokica78
Živijo,

sicer je malo stara tema, samo bi se vseeno navezala na to, da ne odpiram nove teme.
Če menite, da bi bilo bolje, da bi odprla novo temo oz. da bolj ustreza v drugo rubriko, prosim prestavite.
Uglavnem, v septembru imamo plan iti v toplice za par dni z dvema malčkoma (3 leta in 1,5 leta).Verjetno bomo šli v https://www.thermana.si/bazeni-wellness/bazeni-in-savne-thermana-park-lasko, ker sva z možem prej veliko hodila tja preden sva dobila otroke, pa je verjetno še malo nostalgije :) ... Zanima me, če mogoče katera ve, ali imajo tam tudi kakšno varstvo za tamala , ker bi rada z možem še malo skočila v savno. Piše sicer, da animatorji poskrbijo za otroke, samo ne vem, če nista še malo premajhna? A je bolje, da vzamemo taščo s sabo za varstvo? user posted image

Hvala,

lp

Pika

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Toplice in savnanje
24.8.2017 20:27:46   
bucka*
Cakej, kolk mas stare otroke?? Na neki drugi temi navajas drugo starost.

(odgovor članu pikapokica78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Toplice in savnanje
24.8.2017 20:30:49   
bucka*
S

IZVIRNO SPOROČILO: pikapokica78

Živijo,

imam eno vprašanje...konec leta bomo dobili novega družinskega člana. Ker smo že ven iz tega (starejša otroka sta stara 4 in 6 let), sedaj zbiramo informacije, kaj in kje kupiti vso potrebno. Všeč nam je posteljica za dojenčka: https://www.otroska-trgovina.com/otroske-posteljice-120-60, ne vem pa, če ne bi raje kupili to za zraven postelje, kot je npr. ta: https://www.otroska-trgovina.com/otroska-oprema/obposteljne-otroske-posteljice/Obposteljna-otro%C5%A1ka-posteljica-Babywiege. Katero bi priporočile ve?
Hvala.

Pika


user posted image
user posted image

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V NARAVI: Z vozičkom okoli Gradiškega jezera
photo
Okoli Gradiškega jezera je speljana široka in udobna sprehajalna pot, kjer bomo ob sončnih dnevih srečali številne mlade...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?