|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 13:55:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Janchek81 Moja user posted image naj bi prišla 21.11. Ker mam dolge cikle je možno, da mi bo jutri pokazalo plus. Sem šla gledat na koledar kako je bilo v prejšnji nosečnosti in mi je pokazalo plus komaj 6 dni po izostanku. user posted image Hormon mi vedno počasi narašča in ko pridelam plus, moram takoj do G po dabroston, da ne pride do SS. Mi je G razložil, da če ga ne jem, lahko pride do SS, čeprav plod sploh ni odmrl, ampak samo zaradi prenizkega hormona.

Anonimna user posted image


si tudi pri prvi nosečnosti jemala dabroston? kako vpliva nate? jaz sem prenehala z jemanjem, ker sem katastrofalna in ker je mož reku, da ne smem več, ker mu je blo muka gledat, ko sem bla cela potlačena... pol sm se pa z osebno menila in je rekla, da naj bom pazljiva pri teh tabletih, ker lahko vodijo v depresijo... verjetno sem jaz malo še gensko bolj nagnjena k temu, ker imam v kartoteki tudi že dosti posledic stresa...



V vsaki nosečnosti ga moram jemati, ker imam težave s SS. Brez njega ne gre, z njim pa tudi ne vedno. Jaz nič ne opazim, da bi bila kej drugačna, niti se moj ne pritožuje. Sm pa itak po naravi večino časa dobre volje in nasmejana. Mislim da zaradi tablet ne bi mogla depresivna ratat. Genetika res ogromno pomeni kakšen si. Če lahko zanosiš in donosiš zdravega otroka brez njih, jih pač ne jest. A si kaj G vprašala glede stranskih učinkov? Pa če je mogoče kakšno drugo zdravilo, ki bi ti ustrezalo?

Anonimna user posted image

(odgovor članu madjanca)
  Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 13:57:09   
Janchek81
Anonimna user posted image kdaj se boš spravla delat testek user posted image user posted image Me že nestrpno čakamo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:00:43   
Anonimen
Jutri zjutraj ga mislim delat. Najprej ga morm it še kupit.user posted image
Tle v hribih ni nobene trgovine, za 10km v dolino pa rabm že voljo, da se od doma spravim.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:01:42   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jutri zjutraj ga mislim delat. Najprej ga morm it še kupit.user posted image
Tle v hribih ni nobene trgovine, za 10km v dolino pa rabm že voljo, da se od doma spravim.

Anonimna user posted image


probaj metode brez testa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:06:03   
Anonimen
Kakšne pa so metode brez testa? Za to prvič slišim. Poznam samo znake, med katerimi je pri meni eden še posebno izrazit (ne paše mi že 1 teden). Moj se mi že smili.user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:07:16   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kakšne pa so metode brez testa? Za to prvič slišim. Poznam samo znake, med katerimi je pri meni eden še posebno izrazit (ne paše mi že 1 teden). Moj se mi že smili.user posted image

Anonimna user posted image



Iščem, k sm včerej brala .. mislm, da je celo objavila to Sandyy
Vem, da je nekej z zobno pasto, ... čak, ko najdem bom sem prlimala ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:10:12   
Janchek81
Evo...najdla user posted image

Obstajajo trije nacini kako lahko brez testa zves ali si noseca in sicer.
1. Pasta za zobe
More biti bela brez pikic. Majhno kolicino das v posodico in se urin. Ce se spremeni v plavi barvi je hormon hcg prisotn in pomeni nosecnost.
2.bleach/izbeljivac
V posodico je urin dodate malo izbeljivaca in zmesate. Ce so prisotni mehurcki oz pena ki se tudi dvigne je prisotn hormon hcg in pomeni nosecnost.
3. Dandelion. Liste dandeliona date v plasticen kozarec od kaksne smetane ali jogurta in jih potopite z urinom. Pustite 20 min. Ce se po 20 min pojavijo rdece pikice na listih je prisotn hormon hcg in pomeni nosecnost. Ta metoda nosecnosti je bila najbolj popularna.

Te metode so nekoc uporabljale zenske ko testov ni bilo.
Upam da sem vam bila kaj v pomoc. :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:16:06   
Anonimen
Hvala user posted image

Grem probat z zobno pasto.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:16:50   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala user posted image

Grem probat z zobno pasto.

Anonimna user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:18:46   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Ja imas prav :) hvala ker jaz sem tudi nova.
Ampak to malo usaka je pod stresom tudi sploh tiste ki nismo zagledale se user posted image .
Ne se kregat k bo se vecji stres ;)



Ja, pa stres ne deluje dobr na lepoto user posted image
A pa tvoj je šel na pregled ( spermiogram ) ?


Ne ni. Ker sva se lih 5.9.2015 porocila pa ne hitiva. Bova pocakala se en cas pa se bova pole po 2 letih spuscala na teste itd...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:19:41   
woma

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala user posted image

Grem probat z zobno pasto.

Anonimna user posted image

Innnn????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:21:42   
Sandyy
In ja to sem jaz od moje none dobila te informacije pa sem zapisala ker vem da kaksne to zanima mene je tut km delala s pasto ze test. Ampak je zal ostala bela seveda ker nism zanosila hehe :) pomoje jaz nebom niti kupavala testov
Aja pa. Cim manj paste das prej bo ratala plava :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:24:36   
Sandyy
Si probala? :) cakamo na rezlutate upam da bo plava :) drzim pesti user posted image

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:25:03   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

In ja to sem jaz od moje none dobila te informacije pa sem zapisala ker vem da kaksne to zanima mene je tut km delala s pasto ze test. Ampak je zal ostala bela seveda ker nism zanosila hehe :) pomoje jaz nebom niti kupavala testov
Aja pa. Cim manj paste das prej bo ratala plava :)



ja, to sem včerej brala in je res zanimivo ... a pa je že katera sploh sprobala te metode? Jaz morm prvo kupt prou belo pasto, k mamo vse doma k majo une modre pikce notr al pa signalova k je cela modra - še na ščetki mi pusti modrino user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:25:29   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Si probala? :) cakamo na rezlutate upam da bo plava :) drzim pesti user posted image


Firbciiii .... no ja, sej smo babe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:27:20   
Sandyy
Kupit enu belu navadnu in jo uporabljat samo za to :) js jo imam. Cne pa z drugo si umivam zobe.:) tista pa za teste hahah

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:28:01   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Kupit enu belu navadnu in jo uporabljat samo za to :) js jo imam. Cne pa z drugo si umivam zobe.:) tista pa za teste hahah


Ha ha ... a si ti dolenjka?

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:29:33   
Sandyy
Jaz sem iz Nove Gorice ampak srbkinja. Zivim tle 5 let. Pa se trudim povezovat slovenske besede. Sploh tlele u gorici imajo take gje in cudne italijanske besede. Pa ku se da. Kdaj napisem pravilno slovensko besedo kdaj pa ne. :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:30:33   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Jaz sem iz Nove Gorice ampak srbkinja. Zivim tle 5 let. Pa se trudim povezovat slovenske besede. Sploh tlele u gorici imajo take gje in cudne italijanske besede. Pa ku se da. Kdaj napisem pravilno slovensko besedo kdaj pa ne. :)


Sej nism mislila, da ne znaš pisat al pa kej .... mislla sm, k si napisala KUPIT ENU BELU .... tko tud na dolenjskem govorijo user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:33:01   
Sandyy
Ahhh jaz jih cudno sestavljam. U srednji soli sm mela sosolke iz razlicnih delov slovenije pa sem se od usake malo nacila drugace povezovat. :D zato pisem tko :) :) cene pa mi ja slovenscina se kar gre. Celo u soli sem zmeraj mela boljse ocene pri slovenscini kot same slovenke.
Tko da pisem malo po dolenjsko malo gorisko malo pravilno hahaha :D

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:35:59   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Ahhh jaz jih cudno sestavljam. U srednji soli sm mela sosolke iz razlicnih delov slovenije pa sem se od usake malo nacila drugace povezovat. :D zato pisem tko :) :) cene pa mi ja slovenscina se kar gre. Celo u soli sem zmeraj mela boljse ocene pri slovenscini kot same slovenke.
Tko da pisem malo po dolenjsko malo gorisko malo pravilno hahaha :D


Važn,d a se razumemo, ane user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:39:10   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Ahhh jaz jih cudno sestavljam. U srednji soli sm mela sosolke iz razlicnih delov slovenije pa sem se od usake malo nacila drugace povezovat. :D zato pisem tko :) :) cene pa mi ja slovenscina se kar gre. Celo u soli sem zmeraj mela boljse ocene pri slovenscini kot same slovenke.
Tko da pisem malo po dolenjsko malo gorisko malo pravilno hahaha :D


Važn,d a se razumemo, ane user posted image


Tako je.
Jaz se bom pa zdaj poslovila pa vas obiskala spet decembra. 10ega mam za dobit ampak upm d ne bom. Drzim pesti pa se slisimo decembra :) hvala vam za prijaznost. Vsem ki so zagledale user posted image cestitke. Upam da bom tudi kaz kmalu med sreckami noseckami. :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:41:14   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Ahhh jaz jih cudno sestavljam. U srednji soli sm mela sosolke iz razlicnih delov slovenije pa sem se od usake malo nacila drugace povezovat. :D zato pisem tko :) :) cene pa mi ja slovenscina se kar gre. Celo u soli sem zmeraj mela boljse ocene pri slovenscini kot same slovenke.
Tko da pisem malo po dolenjsko malo gorisko malo pravilno hahaha :D


Važn,d a se razumemo, ane user posted image


Tako je.
Jaz se bom pa zdaj poslovila pa vas obiskala spet decembra. 10ega mam za dobit ampak upm d ne bom. Drzim pesti pa se slisimo decembra :) hvala vam za prijaznost. Vsem ki so zagledale user posted image cestitke. Upam da bom tudi kaz kmalu med sreckami noseckami. :)


Bomo mislile nate in ko se javiš, da nam javiš user posted image SREČNO! user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 14:42:31   
Sandyy
Hvala. Tudi vam. :) caw <3 :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: II pričakujemo novembra 2015
26.11.2015 8:06:07   
Janchek81
Anonimnauser posted image In? In? In? Čakamooooo user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?