|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 13:55:08   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: woma

V prvo sem zanosila decembra.....rodila septembra.
Zdaj bi pa zanosila decembra (1.12.) .... rodila avgusta ;)

Naj rata.



Držim pestke ...
Jaz pa prvič in drugič zanosila na isti mesec, isti datum, obakrat imela isti PDP, samo, da sem prvič potem rodila 23.9. user posted image Tretjič pa zanosila marca ...
Kako bo pa tokrat pa .... pa pravjo, da v tretje gre rado in k sm zagledala v marcu + sem še res tko mislila, ker bi nama ratalo v prvem poskusu .... no ... pa da vidimo, UAPM, da bo res december naš MESEC!
Veseli december tako in drugače user posted image user posted image

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 13:57:00   
woma
http://www.plivazdravlje.hr/zdravlje-online/kalendar-ovulacije

Poglejte tole stran. Tukaj piše, kdaj bi predvidoma lahko delal urinski test.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 14:02:30   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: woma

http://www.plivazdravlje.hr/zdravlje-online/kalendar-ovulacije

Poglejte tole stran. Tukaj piše, kdaj bi predvidoma lahko delal urinski test.


Eh to je praksa .... pričakovala bi jo 20.12, test nj bi pa delala 16.12 oz. 4 dni pred zaostankom M ... nemogoče no user posted image

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 14:03:40   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: woma

http://www.plivazdravlje.hr/zdravlje-online/kalendar-ovulacije

Poglejte tole stran. Tukaj piše, kdaj bi predvidoma lahko delal urinski test.


Eh to je teorija .... pričakovala bi jo 20.12, test nj bi pa delala 16.12 oz. 4 dni pred zaostankom M ... nemogoče no user posted image


< Sporočilo je popravil Janchek81 -- 20.11.2015 14:04:37 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 14:04:15   
Janchek81
Kaj mi šteka .. hotla sm napisat, da je to teorija in ne praksa user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 15:25:57   
madjanca
Evo tudi jaz grem v nov boj za user posted image ... user posted image

Drzim pesti za vse punce, da bi nam le božiček prinesel malo srečo user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 19:25:15   
lizz
Hejla!
Tudi jaz se selim k vam.. ne pricakujem je 14.12user posted image
Naj nam ta carobni mesec prinese, kar si najbolj zelimo user posted image user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 19:48:38   
Amour
Punce, jaz še vedno navijam za vse vas user posted image user posted image
Vas vse zelo dobro razumem in upam, da kmalu zagledate svoji user posted image user posted image in potem, zato da boste res prepričane, naredite 7 različnih testov, tako kot sva jih midva user posted image

Midva zdaj odštevava dneve do prvega pregleda in me čedalje bolj stiska, če bo vse OK, priznam.

(odgovor članu lizz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.11.2015 7:49:50   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Punce, jaz še vedno navijam za vse vas user posted image user posted image
Vas vse zelo dobro razumem in upam, da kmalu zagledate svoji user posted image user posted image in potem, zato da boste res prepričane, naredite 7 različnih testov, tako kot sva jih midva user posted image

Midva zdaj odštevava dneve do prvega pregleda in me čedalje bolj stiska, če bo vse OK, priznam.


Eh testi testi...ce je 2 dni izostanka M bo vsak pokazal pravilno..razen ce pokaze plus pa le to ni plus...mene potem bolj skrbi ali bo lepo v maternico se usidral al kam drugam...upam da prvo user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.11.2015 11:05:49   
lizz
Mene pa zanima če katera jemlje Maco ali prije krvomočnico? Jaz maco jemljem nekje pol leta, izboljšalo se je to da je user posted image zelo točna pa koža se je zelo izboljšala, zdaj sem si še pa naročila tinkturo od krvomočnice da bi jo oba pila z mojim.
Če ima katera kakšne izkušnje se priporočam user posted image
Lep dan vsem čeprav deževen user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.11.2015 15:42:12   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: lizz

Mene pa zanima če katera jemlje Maco ali prije krvomočnico? Jaz maco jemljem nekje pol leta, izboljšalo se je to da je user posted image zelo točna pa koža se je zelo izboljšala, zdaj sem si še pa naročila tinkturo od krvomočnice da bi jo oba pila z mojim.
Če ima katera kakšne izkušnje se priporočam user posted image
Lep dan vsem čeprav deževen user posted image


Jaz pijem krvomocnico..je bla pa o tem ze debata...se ve zakaj naj bi bila krvomocnica super za zensko...za moskega je pa isto kot da pije jagodni caj ker nima nobene sluzi da odebeli...odgovor Pusenjaka tudi in obenem smeh ko sem to vprasala .. ampak ok... poskusit vprasat ni greh ...jaz pa ne sparam besed...
Cez en teden pa dobim liste od mace za cajcka delat ...

(odgovor članu lizz)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.11.2015 17:47:19   
lizz
Hvala za informacijo.. jaz sem jo narocla preko ene spletne strani in pise, da bi jo naj pili tudi moski user posted image
Hmm.. no v glavnem ce bo pomagala meni bom zadovoljnauser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.11.2015 7:23:46   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: lizz

Hvala za informacijo.. jaz sem jo narocla preko ene spletne strani in pise, da bi jo naj pili tudi moski user posted image
Hmm.. no v glavnem ce bo pomagala meni bom zadovoljnauser posted image


pri tebi bos opazila ce dobis M ker bos mela nalive kar je super da se maternica lepo scisti...obenem je men uredila cikluse...sicer nism mela fuuul zbrklane ampak je nihala med 27 in 36 dni...zdj pa ze drug mesec zaporedoma na 27.dan ...

(odgovor članu lizz)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.11.2015 9:51:11   
Katriss
No, se jaz se vam pridruzujem oz selim v december... ne pricakujem je nekje med 16 in 20 dec.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 7:41:33   
Janchek81
No, ma da je december NAŠ mesec .. čeprou se mi zdi, da gremo s tem stavkom iz mesca v mesec user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 8:27:29   
mojamiška
Dobro jutro punce,
pa je spet ponedeljek, joj sploh nevem kdaj vikend mineuser posted image

Mam eno vprašanje, itak je bila že stokrat obdelana tema ampak vseeno se zmeraj vprašam....včeraj sem imela gost izcedek, bil je moten in vlekel se je med prsti.....torej kdaj naj bi zdaj nastopila o? sem pa 13 dni od zadnje m, bla sva pridna včer, čeprou je mojega bolel zob ampak sem ga kr naskočila, se ni braniluser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 10:07:28   
Marčevka2010
Ko je prozoren vlecljiv izcedek kar bit pridna. Težko je rečt kdaj točno je ovulacija. Lahko je ravnokar, lahko čez en dan ali dva. Ko postane izcedek gost je ovulacija mimo.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 13:05:43   
Beat
user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

1.12.2015
Gnezdno
woma

10.12.2015
mojamiška

14.12.2015
lizz

16.12.2015
Katriss

18.12.2015
Janchek81

21.12.2015
Ashaya

x. december 2015
madjanca

user posted image NAVIJAČICE user posted image
mava1975, Katte, Marčevka2010, Amour, Beat

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 13:06:30   
Beat
Evo punce, seznamček user posted image Zelo verjetno se bom tudi sama selila v to temo, pa sem ga kar naredila user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 15:02:11   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Evo punce, seznamček user posted image Zelo verjetno se bom tudi sama selila v to temo, pa sem ga kar naredila user posted image


A se sam men zdi, al nas je res samo še ene par, ki čakamo na ta user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 19:01:51   
Beat
Ja, kar nekaj jih je obupalo user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 20:47:57   
sarona
Punce,

tud jaz upam na user posted image .... sploh sem optimist, sva se odločila šele 3 dni nazaj, bila aktivna pa 2 dni nazaj in če mal pogledam se mi danes ovulacija konča... user posted image Za VSE vas držim pesti....

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 20:51:46   
Amour
Punce, ovulacija je momentalni dogodek, ne more trajati. Začne se napovedovati in v tem času, ko mislimo, da jo imamo, se v nekem momentu enostavno zgodi. Zato ni nič zamujeno. Če sta pred dnevi seksala, je morda čisto OK, držim pesti. Semenčeca preživijo več dni v vagini in jajcevodih, tako da definitivno ni nič izgubljeno ;)

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 21:01:10   
Katriss
Punce, november je bil švoh glede pluskov, bo pa december boljši! Bodo prišli vsi dobri decembrski možje z brado in prinesli pluske na naše teste user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 21:03:10   
sarona
Hvala, sej midva sva bolj kot ne mal na čudn način pristopila...doma mam dve naspidirani punci in ne vem od kod nama ideja da bi mel zdej še enga člana, čeprav je situacija vse prej kot rožnata-finančno itd ampak takšna je bila že pred prvo nosečnostjo, pa drugo,... user posted image Sicer pa bo ko bo...PRvi dve nosečnosti sta bili v prvem šusu in vem, da je to redkost, zato upam le, da bo v roku enega leta. Punce, predvsem tiste, ki se že dolgo trudite, želim, da ugledate dve črtici in partnerje vržete na rit za Božička ko bo pod smrekico pozitiven test :)

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?