|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.11.2015 22:22:32   
Beat
sarona, naj se uresniči, kar praviš user posted image

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 8:09:58   
Janchek81
Upam, da bo res december poln pluskov in dobrih novic user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 9:09:36   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: lizz

Hvala za informacijo.. jaz sem jo narocla preko ene spletne strani in pise, da bi jo naj pili tudi moski user posted image
Hmm.. no v glavnem ce bo pomagala meni bom zadovoljnauser posted image



kolikor sem jaz informirana, je krvomočnica za ženske.. maco v kapsulah pa pijeva oba... nekaj o tem piše tukaj.

držim pesti da bo, meni maca nuca, čaj pa bom zdaj po user posted image začela bol pridno pit user posted image

(odgovor članu lizz)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 9:12:32   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: lizz

Hvala za informacijo.. jaz sem jo narocla preko ene spletne strani in pise, da bi jo naj pili tudi moski user posted image
Hmm.. no v glavnem ce bo pomagala meni bom zadovoljnauser posted image



kolikor sem jaz informirana, je krvomočnica za ženske.. maco v kapsulah pa pijeva oba... nekaj o tem piše tukaj.

držim pesti da bo, meni maca nuca, čaj pa bom zdaj po user posted image začela bol pridno pit user posted image



Rajš nej je q10, selen, cink ... bo več nucalo kot maca ... oz. kaj pa vsebujejo kapsule mace?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 10:57:36   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: lizz

Hvala za informacijo.. jaz sem jo narocla preko ene spletne strani in pise, da bi jo naj pili tudi moski user posted image
Hmm.. no v glavnem ce bo pomagala meni bom zadovoljnauser posted image



kolikor sem jaz informirana, je krvomočnica za ženske.. maco v kapsulah pa pijeva oba... nekaj o tem piše tukaj.

držim pesti da bo, meni maca nuca, čaj pa bom zdaj po user posted image začela bol pridno pit user posted image



Rajš nej je q10, selen, cink ... bo več nucalo kot maca ... oz. kaj pa vsebujejo kapsule mace?



"Maca vsebuje približno 10 odstotkov beljakovin, sestavljenih iz številnih pomembnih aminokislin. Je dober vir sterolov, ki izboljšujejo imunski sistem. Vsebuje tudi veliko kalcija, magnezija, fosforja, kalija, sulfurja, natrija in železa ter minerale cink, baker, selenij, jod ipd. Seveda se v maci nahajajo tudi vitamini, zastopani so B1, B2, C in E."

kapsule pa so samo za lažje uživanje, lahko streseš iz kapsul ven in maš kot prašek... samo je lažje popit tableto meni..

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 11:03:43   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: lizz

Hvala za informacijo.. jaz sem jo narocla preko ene spletne strani in pise, da bi jo naj pili tudi moski user posted image
Hmm.. no v glavnem ce bo pomagala meni bom zadovoljnauser posted image



kolikor sem jaz informirana, je krvomočnica za ženske.. maco v kapsulah pa pijeva oba... nekaj o tem piše tukaj.

držim pesti da bo, meni maca nuca, čaj pa bom zdaj po user posted image začela bol pridno pit user posted image



Rajš nej je q10, selen, cink ... bo več nucalo kot maca ... oz. kaj pa vsebujejo kapsule mace?



"Maca vsebuje približno 10 odstotkov beljakovin, sestavljenih iz številnih pomembnih aminokislin. Je dober vir sterolov, ki izboljšujejo imunski sistem. Vsebuje tudi veliko kalcija, magnezija, fosforja, kalija, sulfurja, natrija in železa ter minerale cink, baker, selenij, jod ipd. Seveda se v maci nahajajo tudi vitamini, zastopani so B1, B2, C in E."

kapsule pa so samo za lažje uživanje, lahko streseš iz kapsul ven in maš kot prašek... samo je lažje popit tableto meni..



NO, čak bom kopirala od Pušenjaka kaj je dobr, da se uživa oz. uživajo moški in v koliko mg ... sam, da najdem to user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 11:05:43   
Janchek81
Copy paste user posted image :

Vitaminska dopolnila k prehrani za moške:

Vitamin C (500-1500 mg/dan) nam pomaga v boju z onesnaženostjo, ki nas obdaja. Onesnaženje, zlasti kemično v kmetijstvu, dokazano povzroča nizko število spermijev. Vitamin C dokazano znižuje DNA okvare v spermijih, sprimke in popačenja. Po 60 dneh rednega uživanja vitamina C so vsi testirani moški uspešno oplodili svoje žene …. Najdemo ga v sadju in zelenjavi, največ pa ga vsebujejo: črni ribez, zelena paprika, brokoli, jagode, kivi, pomaranče,šipek, grenivke, limone, zelje, cvetača …

Vitamin E (400- 800 mg/dan) lahko poveča učinkovitost spermijev . Jemlje naj se z vitaminom C, če pa je slabokrven, ima visok pritisk, okvaro ledvic, ima hemofilijo se prej mora posvetovati z zdravnikom.

Cink (15-60mg/dan) Celo majhna nezadostnost cinka v organizmu lahko povzroči nizko število spermijev. Če boste cink jemali več tednov, je priporočeno dodati še 1-3 mg bakra, da preprečite pomanjkanje le-tega. Najdemo ga v jajcih, zelenjavi (zlasti z zelenimi listi), parmezanu, soji, koruzi, pšenici, rižu, avokadu, olivah, korenju, pastinaku, paradižniku, pšeničnih kalčkih in sojinem olju, mandljih, lešnikih orehih, sončničnih semenih in drugih vrstah semenskega olja.

B-12 (10-100 mcg/dan) in B-complex dopolnilo uravnava nivo testostarona . Pomanjkanje tega vitamina se pojavlja predvsem pri ljudeh, ki uživajo rafinirano in »fast-food« prehrano, ter pri kadilcih. Je nujno potreben vitamin, ki se topi v vodi in se v glavnem nahaja v živilih živalskega izvora, kot so ribe, školjke, rdeče meso in mlečni proizvodi. Ima pomembno nalogo pri nastajanju rdečih krvnih celic in DNA, genetskega materiala naših celic. Glavni vir vitamina B12 so meso, ribe, jajca, mleko in nekatere alge.

Selen (100-200 mcg/dan) pomanjkanje povzroča krhke spermije z lahko lomljivimi repki. Seme je polno selena in ga je potrebno redno dopolnjevati. Najboljši naravni viri selena so brazilski oreščki,ribe,perutnina,meso (še posebej divjačina), žitarice,gobe,čebula,česen,brokoli in zelje.

Koencim Q10 (30-100 mg/dan) antioksidant, ki zvišuje število spermijev. Največ ga je v skeletnem mišičju in celicah srčne mišice, potem v jetrnih celicah, ledvicah in trebušni slinavki. Del potrebnega koencima Q10 dobimo s prehrano. Največ ga vsebujejo meso, ledvice, mastne morske ribe (sardele), pa tudi maslo, rumenjak in rastlinska olja. Nahaja pa se tudi v nekaterih vrstah rastlin, kot so brokoli, špinača in korenje ter v polnovrednih žitaricah.

L-karnitin ( do 3g/dan) Italijanska študija je pokazala, da uživanje 2 g/dan, 3 mesece močno poveča gibljivost in število spermijev. L-karnitin maščobnim kislinam omogoča prehod skozi celično membrano, kjer se te porabijo kot vir energije. Največ ga je v rdečem mesu (posebno bogato z njim je ovčje meso; v 100 gramih mesa ga je kar 210 mg).

Vitamin A - ni ga potrebno jemati posebej, če uživate multi vitamine, ker je tam zadostna količina vitamina A. Potreben je za normalno spolno dejavnost in razmnoževanje, za nastanek posteljice in razvoj zarodka, pomaga k večji produkciji spermijev, sodeluje v sintezi vidnega pigmenta rodopsina (omogoča zaznavanje barv in svetlobe), za razvoj kosti in okostja.

Esencialne maščobne kisline so celo bolj pomembne kot za žensko. Pomembne so pri regulaciji krvnega tlaka, vnetij, presnovi lipidov, reakciji na stres, gradnji celične membrane, živčnih funkcij, imunskega delovanja in produkcije steroidnih hormonov. Popolnoma jasno je, da so prehrambene maščobe veliko več kot le gorivo za proizvajanje energije in kopičenje zalog. Esencialni maščobni kislini najdemo v morskih ribah, oreščkih, nekaterih semenih, stročnicah, algah, materinem mleku in zeleni listnati zelenjavi. Razen boračevega olja, svetlinovega olja in materinega mleka, vsebuje maščobno kislino omega-6 le še redko katero živilo. Laneno seme je najbogatejši naravni rastlinski vir maščobne kisline omega-3, medtem ko je boračevo olje najbogatejši vir maščobne kisline omega-6.

L-arginine – aminokislina (2-4 g/dan) – služi za hitro regeneracijo celic, poveča dostop aminokislin v celice in s tem omogoča lažjo sintezo beljakovin. Obetajoči rezultati mnogih študij kažejo na večje število spermijev in njihovo boljšo gibljivost …

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 12:41:09   
katjesss
No ok pa se se tukaj pofockam...

Huh moram mojemu danes pokazat, ampak mislim da vecino tega ze tako uziva, jaz sem vceraj nabavla se krvomocnico, tako da...hja ni druge kot da je veseli december res veseli :D ..edino ne vem ce mi bo ratalo pit ta caj 3x/dan...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 12:43:12   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

No ok pa se se tukaj pofockam...

Huh moram mojemu danes pokazat, ampak mislim da vecino tega ze tako uziva, jaz sem vceraj nabavla se krvomocnico, tako da...hja ni druge kot da je veseli december res veseli :D ..edino ne vem ce mi bo ratalo pit ta caj 3x/dan...


Jaz sem jo pila 2x na dan ...
Ker zanimivo je to....k sm kupila krvomočnico cca 4 leta nazaj je bila priprava ista, samo da je na njej pisalo, da se pije čaj 1x na dan ( 2dcl ) in to po požirkih ... tukaj pa 3x na dan in niti ne kako user posted image
Zanimivo ane? Sej se ni mogla sama rastlina spremenit ... ali pač? user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:00:15   
katjesss

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

No ok pa se se tukaj pofockam...

Huh moram mojemu danes pokazat, ampak mislim da vecino tega ze tako uziva, jaz sem vceraj nabavla se krvomocnico, tako da...hja ni druge kot da je veseli december res veseli :D ..edino ne vem ce mi bo ratalo pit ta caj 3x/dan...


Jaz sem jo pila 2x na dan ...
Ker zanimivo je to....k sm kupila krvomočnico cca 4 leta nazaj je bila priprava ista, samo da je na njej pisalo, da se pije čaj 1x na dan ( 2dcl ) in to po požirkih ... tukaj pa 3x na dan in niti ne kako user posted image
Zanimivo ane? Sej se ni mogla sama rastlina spremenit ... ali pač? user posted image


Zanimivo ja...skoraj da se ni morala ja..ta 1xna dan bi meni najbolj ustrezal...mogoce pa bom tako zacela, ..no se bom vidla..saj clovek ne ve bit pameten no user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:11:32   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

No ok pa se se tukaj pofockam...

Huh moram mojemu danes pokazat, ampak mislim da vecino tega ze tako uziva, jaz sem vceraj nabavla se krvomocnico, tako da...hja ni druge kot da je veseli december res veseli :D ..edino ne vem ce mi bo ratalo pit ta caj 3x/dan...


Jaz sem jo pila 2x na dan ...
Ker zanimivo je to....k sm kupila krvomočnico cca 4 leta nazaj je bila priprava ista, samo da je na njej pisalo, da se pije čaj 1x na dan ( 2dcl ) in to po požirkih ... tukaj pa 3x na dan in niti ne kako user posted image
Zanimivo ane? Sej se ni mogla sama rastlina spremenit ... ali pač? user posted image


Zanimivo ja...skoraj da se ni morala ja..ta 1xna dan bi meni najbolj ustrezal...mogoce pa bom tako zacela, ..no se bom vidla..saj clovek ne ve bit pameten no user posted image


Cca 4 leta nazaj sm jo pila 1x na dan in še isti mesec zanosila .... user posted image pa po požirkih ane .... zdej pa ne vem, a jo hočjo čim več prodat ... no sej škodovat ne more ane ... ker je kot zeliščni čaj ane ....
Jaz morm it tud v nabavo še ta teden user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:18:06   
katjesss

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

No ok pa se se tukaj pofockam...

Huh moram mojemu danes pokazat, ampak mislim da vecino tega ze tako uziva, jaz sem vceraj nabavla se krvomocnico, tako da...hja ni druge kot da je veseli december res veseli :D ..edino ne vem ce mi bo ratalo pit ta caj 3x/dan...


Jaz sem jo pila 2x na dan ...
Ker zanimivo je to....k sm kupila krvomočnico cca 4 leta nazaj je bila priprava ista, samo da je na njej pisalo, da se pije čaj 1x na dan ( 2dcl ) in to po požirkih ... tukaj pa 3x na dan in niti ne kako user posted image
Zanimivo ane? Sej se ni mogla sama rastlina spremenit ... ali pač? user posted image


Zanimivo ja...skoraj da se ni morala ja..ta 1xna dan bi meni najbolj ustrezal...mogoce pa bom tako zacela, ..no se bom vidla..saj clovek ne ve bit pameten no user posted image


Cca 4 leta nazaj sm jo pila 1x na dan in še isti mesec zanosila .... user posted image pa po požirkih ane .... zdej pa ne vem, a jo hočjo čim več prodat ... no sej škodovat ne more ane ... ker je kot zeliščni čaj ane ....
Jaz morm it tud v nabavo še ta teden user posted image



Zdaj jo pa 2x pijes...in to po pozirkih?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:19:54   
Janchek81
katjesss točn tko ja .... zutri k pridm na šiht si jo nardim in pijem po požirkih nekej do 10h .. potem okol 11h si še eno nardim in jo pijem nekje do 15h user posted image Sam zdj jo pijem že 3 mesece pa ... vidš kok je tokrat uspeha user posted image čakam zdj macine liste, da mi jih sodelovka prnese iz Bosne, ko se vrne user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:24:38   
katjesss
Jachek81 saj bo...mogoce pa telo po vsem tem, kar je dalo skozi, res se samo malo potrebuje...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:26:42   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Jachek81 saj bo...mogoce pa telo po vsem tem, kar je dalo skozi, res se samo malo potrebuje...


Ja, sej se tolažm s tem, da je za mojga bil tud velik 'napor' vseh teh operacij ... zdj pa pridno papca že drugi mesec selen,cink,omega 3 in vitramin C ... ma, ma da nama uspe v decembru letos ... user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:37:59   
katjesss
Tako tako, december mora bit vesel....user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:40:30   
woma

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Jachek81 saj bo...mogoce pa telo po vsem tem, kar je dalo skozi, res se samo malo potrebuje...


Ja, sej se tolažm s tem, da je za mojga bil tud velik 'napor' vseh teh operacij ... zdj pa pridno papca že drugi mesec selen,cink,omega 3 in vitramin C ... ma, ma da nama uspe v decembru letos ... user posted image

Janchek jaz sem pa pila "bosansko" maco in še isti mesec zanosila. user posted image

Danes bom polna vprašenj:
Nekaj čudno me špika v desnem jajčniku in tudi prozorno sluz - izcedek imam. Je možno, da že imam ovulacijo, kljub temu, da je preteklo šele teden dni od 1 dneva m?
Imam ovulacijske teste. Me zanima, če je pomembno kdaj jih naredim? Npr. pri testu nosečnosti jutranji urinuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:42:33   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: woma


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Jachek81 saj bo...mogoce pa telo po vsem tem, kar je dalo skozi, res se samo malo potrebuje...


Ja, sej se tolažm s tem, da je za mojga bil tud velik 'napor' vseh teh operacij ... zdj pa pridno papca že drugi mesec selen,cink,omega 3 in vitramin C ... ma, ma da nama uspe v decembru letos ... user posted image

Janchek jaz sem pa pila "bosansko" maco in še isti mesec zanosila. user posted image

Danes bom polna vprašenj:
Nekaj čudno me špika v desnem jajčniku in tudi prozorno sluz - izcedek imam. Je možno, da že imam ovulacijo, kljub temu, da je preteklo šele teden dni od 1 dneva m?
Imam ovulacijske teste. Me zanima, če je pomembno kdaj jih naredim? Npr. pri testu nosečnosti jutranji urinuser posted image


Sej jaz tud čakam bosansko maco user posted image
Lahko da ovuliraš ja ... ni važno kdaj narediš O test, sam ne jutranji urin user posted image pa predn nardip se vsaj 2 uri zadrž od pitja in ne jej ... nej bi bli najboljši rezultati ...

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:47:54   
katjesss
Ja zakaj pa ne...saj vidis da je pri vsaki drugace...no ovulacijski testi se ne delako s prvim jutranjim urinom, tako da kar skoci preverituser posted image

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:57:53   
katjesss
Ja kaj, ta bosanska maca je kaj drugacna, bolj deluje al kako?user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:58:46   
woma


user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

1.12.2015
Gnezdno


10.12.2015
mojamiška

14.12.2015
lizz
woma

16.12.2015
Katriss
user posted image

18.12.2015
Janchek81

21.12.2015
Ashaya

x. december 2015
madjanca

user posted image NAVIJAČICE user posted image
mava1975, Katte, Marčevka2010, Amour, Beat



< Sporočilo je popravil woma -- 24.11.2015 13:59:08 >

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 13:59:40   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Ja kaj, ta bosanska maca je kaj drugacna, bolj deluje al kako?user posted image


Sm slišala že od parih, da je baje super ... to so listi mace, ki se jih pa baje pr nam ne da dobit .. pr nam se da dobit kapsule, prah ...

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 14:00:36   
woma


Beat upam da nisi huda. Sebe sem prestavila. Ne pričakujem jo 14.12.

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 15:21:39   
mojamiška
Mene pa danes neki šraufa spodaj, kot pred m pa včeraj zvečer me je tko špikalo v jajčnikih kot bi me nekdo z iglo špikaluser posted image  ...

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 18:05:00   
niinii
Navijam!!!

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?