|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 20:41:06   
sarona
Se mene, se mene user posted image

NE pricakujem user posted image 10.12.



(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 20:43:23   
Beat
user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

1.12.2015
Gnezdno

10.12.2015
mojamiška
sarona

14.12.2015
lizz
woma

16.12.2015
Katriss

18.12.2015
Janchek81

21.12.2015
Ashaya

x. december 2015
madjanca

user posted image NAVIJAČICE user posted image
mava1975, Katte, Marčevka2010, Amour, Beat, ninii


< Sporočilo je popravil Beat -- 24.11.2015 20:44:03 >

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo decembra 2015
24.11.2015 21:14:36   
sarona
mojamiška mene tud že 2 dni špika v jajčnikih pa napetost čutim kot da bo zdaj zdaj user posted image Danes naj bi bil kao zadnji dan ovulacije.... No ja, psiha nardi svoje čeprav nimam časa o tem razmišljat user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 6:38:10   
Anonimen
Mene pa dajte prosim med navijačice. user posted image user posted image user posted image
Očitno je decembra sploh ne bom pričakovala...ali bo v novembru plus ali pa bo prišla šele januarja.

Anonimna user posted image

(odgovor članu sarona)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 7:48:12   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa dajte prosim med navijačice. user posted image user posted image user posted image
Očitno je decembra sploh ne bom pričakovala...ali bo v novembru plus ali pa bo prišla šele januarja.

Anonimna user posted image


Ja, porka flk, a še nis testa delala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 9:50:47   
Beat
user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

1.12.2015
Gnezdno

10.12.2015
mojamiška
sarona

14.12.2015
lizz
woma

16.12.2015
Katriss

18.12.2015
Janchek81

20.12.2015
Beat

21.12.2015
Ashaya

x. december 2015
madjanca

user posted image NAVIJAČICE user posted image
mava1975, Katte, Marčevka2010, Amour, Beat, niinii

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 9:51:14   
Beat
Pa sem tudi jaz v decembru user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 10:31:54   
Janchek81
Ma dej ... novembrski seznam je res GRD user posted image
Upam, da bo DECEMBER vsaj tok lepši ...

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 10:52:41   
katjesss
No ok...jaz je ne-pricakujem 20.12. ...pa da vidimo..

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 11:57:11   
Beat
user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

1.12.2015
Gnezdno

10.12.2015
mojamiška
sarona

14.12.2015
lizz
woma

16.12.2015
Katriss

18.12.2015
Janchek81

20.12.2015
Beat
katjesss

21.12.2015
Ashaya

x. december 2015
madjanca

user posted image NAVIJAČICE user posted image
mava1975, Katte, Marčevka2010, Amour, Beat, niinii

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 12:00:31   
Janchek81
No, sj v decembru mamo prvo Gnezdno ki je ne pričakuje 1.12, pol se pa kr vrstimo nekak na 2 dni user posted image Bojo vikendi lulanja - UPAM user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 14:47:04   
Sandyy
Se pridruzim. 10.12 cakam rezultate :D

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 15:02:33   
mava1975
Ta mesec mora biti fajn mesec, saj nosi trije dobri možje... punce ve sam fajn "nastavite" pa držim pesti, da bo vse user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 15:04:03   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ta mesec mora biti fajn mesec, saj nosi trije dobri možje... punce ve sam fajn "nastavite" pa držim pesti, da bo vse user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image Ja, fajn je treba nastavt ja user posted image
Si me nasmejala....user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo decembra 2015
25.11.2015 16:05:18   
Ashaya

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ta mesec mora biti fajn mesec, saj nosi trije dobri možje... punce ve sam fajn "nastavite" pa držim pesti, da bo vse user posted image user posted image user posted image user posted image


Hahah, dobra!user posted image user posted image Upam, da bomo res dobr nastavle, js bom za vsak slučaj še kekse spekla, sam če bo kej pomagaluser posted image

p.s.ste me pa zdej čist neki znervirale s to maco in krvomočnico, me mika probat, k vidim da skor vse to neki pijeteuser posted image čeprav vedno sm tko (tudi pri O testih); ja, to bi blo res za probat, mogoče pa pol uspe, po drugi strani mi pa pol spet neki govori-ma dej ti se sam prepust pa kar bo bo, psiha ti bo pol še bolj delovalauser posted image Je pa res, da pri meni bo v bistvu že leto naokoli...ampak ok, tolažba pri tem vedno ostaja (da imam kao rezervo od mesecev operacije pa to, ko ni blo šans za zanositev)user posted image Mogoče v januarju pa res začnem še kej dodatno papcatuser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.11.2015 7:50:54   
Janchek81
Ashaya jaz dons že spet začnem s krvomočnico, sm pa včerj govorila z Pušenjakom in je rekel, da če jo že pijem, nej jo samo do ovulacije, magar, če ne vem kdaj točno je kakšen dan več, potem naj odneham, ker če jo pijem non - stop, do konca ciklusa, da se zna zgodit, da pride do predčasnega SS zarad sluzi - sicer nisem hotla vrtat vanga kako to, ker sem mela še druga vprašanja ...
Vprašala sem ga tud, kako je z sexom, a je priporočljivo vsak dan, na dva dni...itd in je rekel, da najbolj je, če vem kdaj je O, da bi do takrt počakala in en dan prej bla pridna, ker so takrt tok zgoščena semenčeca, da ni vrag, da nama ne bi uspelo ... midva pa prej skoz na vsak dan in je velika verjetnost, da pač ni blo sploh nbenga semenčka notr ... zdj se mi pa poraja itak vprašanje, kdaj je pol to dobr sexat, če niti ne vem kdaj bo O user posted image Tko, da takrt k bo že rahla črtica na testu je dobr bit pridn, do takrt se nej pa mal nazaj drživa .. uf ja, je bil kar zanimiv pogovor user posted image ampak tako kot vedno, me je pač mal zmedu z vsemi odgovori user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.11.2015 8:08:34   
Ashaya
O lepo, hvala da si se mal pozanimalauser posted image Ojeej, pa sej človk res ne more bit več dost pametn za vse tole...se mi včasih zdi kot da dr.še sami ne vejo čist točno kok pa kejuser posted image Je pa res da je itak precej odvisno tud od vsakega posameznika kdaj in kako se ima namen prijetuser posted image Ta teorija o semenčecih se mi pa sicer zdi kr logična, bo treba probat, ni drugeuser posted image Upam samo, da ne bo moj ravn takrat največ v službi, ampak nekako ga bom že pravočasno 'pohopsala'user posted image user posted image Sem se kr odločla, da decembra mora uspet in konc!user posted image (optimizem na višku!)user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.11.2015 8:12:28   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

O lepo, hvala da si se mal pozanimalauser posted image Ojeej, pa sej človk res ne more bit več dost pametn za vse tole...se mi včasih zdi kot da dr.še sami ne vejo čist točno kok pa kejuser posted image Je pa res da je itak precej odvisno tud od vsakega posameznika kdaj in kako se ima namen prijetuser posted image Ta teorija o semenčecih se mi pa sicer zdi kr logična, bo treba probat, ni drugeuser posted image Upam samo, da ne bo moj ravn takrat največ v službi, ampak nekako ga bom že pravočasno 'pohopsala'user posted image user posted image Sem se kr odločla, da decembra mora uspet in konc!user posted image (optimizem na višku!)user posted image



Oooo ja, decembra nam mora uspeti user posted image sej je prou, da smo optimistične ... kam bi pa prišli brez optimizma user posted image
Ja, men je tud ta teorija z semenčki dost logična, sam nism ena izmed tistih punc, ki pač vejo kdaj cca nastopi O .. pa me je ful pobulu k sm mu to povedala ane ... čeprav je tako, on pač ve kok sm jst stara in kok je moj in je pač povedal kako in kaj in tudi ve, da je imel moj aprila 2 operaciji, 2 narkozi in mal počasnejše okrevanje in s tem je vse povezan imunski sistem in obenem sperma oz. pridelovanje semenčkov user posted image tko, da sem mnenja, da tisti fantje, možje, ki so še mladi se jim dnevno sigurno tudi semenčka ustvarjajo, mojemu pa pomoje ne ... zato sva rekla, da se bova mal zadržvala, pa delala bom tokrat teste, da vidim kdaj naj bi nastopila O .. aja pa semenčka baje lahko do tri dni zdržijo v nas in ko pride do O se začne postopek user posted image user posted image
Čeprav, probam odmislt, pa zdj sploh ne morm user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.11.2015 8:23:47   
Ashaya
Aja no, vidiš, to so potem še vsi tisti dodatni faktorji, ki jih je treba upoštevat, jauser posted image Ma dobro, midva sva sicer bolj med mladimi tukaj, ampak me vseeno skrbi, da njegovo kajenje iz zgodnjih najstniških let že kje začenja puščat posledice (pa ne mislim samo na spermi)user posted image Tudi kašlja zadnje čase tako močno, da ga moram včasih prav zbudit ponoči..ampak seveda po njegovem je to zaradi alergije na prahuser posted image Vem, da zanosijo tudi kadilci, ampak kaj dobrega nardit za svoje zdravje mu sigurno ne bi škodilo. Stres je namreč težko zmanjšat, št.cigaretov pa se mi ne zdi takšna znanostuser posted image
In ja, imele bomo user posted image , narete še v 2015!user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.11.2015 8:29:52   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

Aja no, vidiš, to so potem še vsi tisti dodatni faktorji, ki jih je treba upoštevat, jauser posted image Ma dobro, midva sva sicer bolj med mladimi tukaj, ampak me vseeno skrbi, da njegovo kajenje iz zgodnjih najstniških let že kje začenja puščat posledice (pa ne mislim samo na spermi)user posted image Tudi kašlja zadnje čase tako močno, da ga moram včasih prav zbudit ponoči..ampak seveda po njegovem je to zaradi alergije na prahuser posted image Vem, da zanosijo tudi kadilci, ampak kaj dobrega nardit za svoje zdravje mu sigurno ne bi škodilo. Stres je namreč težko zmanjšat, št.cigaretov pa se mi ne zdi takšna znanostuser posted image
In ja, imele bomo user posted image , narete še v 2015!user posted image


Moj bivši je abnormalno kadil, bil je dokej mlad ( 27 let ) pa nama je res obakrat hitro uspelo, tko, da mislm, da ta faktor ne igra velike vloge. Je pa res, da bi blo dobr da vsaj zmanjša zarad sebe, zdravja ... čeprav tudi sama kadim in se pravljam, da neham, ... zmanjšala sem že, zdej morm pa še presekat in NEHAT user posted image
Ja, DECEMBER bo veseli, tako in drugače user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.11.2015 8:40:55   
sarona
Js se spomnem k sva si rekla za prvo nosečnost: Matr, 1 let mava fore, da nama nekak uspe... user posted image Pa sva na 2 dni.... sicer se je prijelo že prvi mesec.... Za drugega otročka sva se odločila sicer tik predn sem dobila user posted image in sva na 2 dni in je očitno z naslednjo ovulacijo prišel stik z najinimi celicami user posted image V tretje sva se pa zdj odločila med samo ovulacijo in sva samo 2x, pa bomo vidl... Nisem ravno velik optimist ampak ko bo pač bo... Sem še mlada, če je 27 sploh še mlado ??? ampak js pravm da za otroka nisi nikoli prestar. Kolegica je skušala 1 let zanosit po naravni pa ima policistične jajčnike...jima ni uspelo...je pila maco, se je ponovno ciklus uredil in je zdaj že 3 mesce srečka nosečka...

Zanimivo, ne poznam velik punc z otroki, ker moje generacije-kolegice-ne razmišljajo o družinah ampak bolj sem spremljala tetine nosečnosti (imam bratranca, ki je mlajši od moje prvorojenke :)) pa so se sekirale da ne zanosijo in nase prevzemale krivdo, čeprav so vedle da ima tip slabe plavalce... user posted image

Ženske smo si pa tud različne....ene vejo za vsak dan kaj se dogaja s telesom, jaz pa tud nimam pojma kaj dost...sem mela poleti 2x po 40 dni krvavitev...čiiist mal...se mi je že mešalo...zdaj zadnja user posted image je bla pa tako kot se spodobi:7 dni takih bolečin kot popadki, tekl je pa kot da bi me en rezal.....

Še par dni pa vstopimo v čas lučk, želja, iskrenih misli,... in PLUSKOV :)

Moj je reku, da če bo slučajn plus, kar se niti ne nadejava preveč ampak če slučajno bo, bo kupu 30 testov pa jih bo obesu na smrekico (seveda z dvemauser posted image ) user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.11.2015 8:47:43   
Janchek81
sarona 27 let je še mlado, vsaj zame user posted image In ja, se strinjam, ene punce vejo vsak premik k se zgodi v telesu, ene pa pač ne zaznamo NIČ user posted image ampak OK, kaj mormo, spremenit ne bomo mogle NIČ ... na srečo al pa žalost ... ma itak bomo pa tud me dočakale user posted image Zakaj pa 30 testov?

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.11.2015 8:49:56   
sarona
Janchek81 ja da ne bo smrekica prazna user posted image sej se je norca delu valda k ve, da pod prvo neb zgledal pod drugo sm pa js za lesene okraske user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.11.2015 8:50:57   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: sarona

Janchek81 ja da ne bo smrekica prazna user posted image sej se je norca delu valda k ve, da pod prvo neb zgledal pod drugo sm pa js za lesene okraske user posted image user posted image user posted image


Ja, mi je logično, da je šlo za *hec*, ampak vseen nism štekala, zakaj 30 user posted image
Jaz sem tud za lesene okraske user posted image

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo decembra 2015
26.11.2015 9:14:49   
sarona
Janchek81 vrjetn zato ker je on 30 pa vrjetn zato k ma rad parne številke user posted image sej če pomislm so/bodo otroc rojeni na 2012/2014/2016 user posted image še zaročila sva se leta 2008 user posted image edin poroka je bla pa na neparno leto na neparni mesec ....tle ga je pa kiksnu user posted image

Mi smo mel vedno posušene pomarančne in limonine rezine, letos bodo pa otroški leseni okraski user posted image

Kaj pa to k men ne grejo dnevi nikamoooooor?? Dopoldne lenarim (ćeprav ne bi smela, ker mam za fax toook dela ampak trenutno ni motivacije), popoldne pa zleti mimo dokler ne gresta punci spat ampak zvečer sm pa itak sama tko da do 23h v luft gledam dokler ne zaspim... No, sej bo decembra bolj pestro, pa še na izlet greva v Verono za 1 dan user posted image

Moja psiha je pa ful dobra, res.... če samo pomislim, kaj če sem noseča, me začne špikat v jajčnikih in imam občutek da se nekaj dogaja, če pa si rečem ah itak ni nč, pa ta občutek takoj izgine user posted image to pomen da tud user posted image ne bo prišla ko bi mogla user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?