|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
16.12.2015 20:08:26   
lizz
Sarona hvala ti za te lepe besed in objemcke user posted image user posted image user posted image

Res je pogovor zelo pomaga..

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
16.12.2015 22:20:15   
Lumpa91
Pozdravljene.
Jaz pričakujem user posted image okoli 15.1.2016 :) Upajmo da novo leto začnemo uspešno :)

(odgovor članu lizz)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
16.12.2015 22:24:30   
sarona

IZVIRNO SPOROČILO: Lumpa91

Pozdravljene.
Jaz pričakujem user posted image okoli 15.1.2016 :) Upajmo da novo leto začnemo uspešno :)

user posted image

(odgovor članu Lumpa91)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
16.12.2015 23:18:40   
Katte
Navijam za čudovit začetek leta!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
17.12.2015 14:38:48   
Anonimen
Živjo punce!

Še ena, ki je ne pričakuje v januarju. Verjetno kar 1.1.
Ker sem imela zadnjo user posted image ful prepozno, upam da bo ta datum pravi.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
18.12.2015 15:29:27   
Marčevka2010
Kot vsak mesec spet navijam za vse, da doživite plus. Sploh za tiste, ki čakate že nekaj časa, da se vam uresniči ta želja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
19.12.2015 20:01:24   
Katriss
Se pridružujem v januarska upanja :) ne pričakujem je 15.01.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
20.12.2015 11:41:09   
lizz
Jaz bom ta mesec samo navijalauser posted image .. moram se dati malo na off.. je nekako prevec psihicna obremenitev..zelja itak gromozansko velika,user posted image vprasanj tisoc.. toraj vmes se vam bom kaj javila drugace pa prepustila carobnemu decembru..

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
21.12.2015 7:36:22   
mava1975
Punce, kdaj ve jemljete folno, na navodilih piše po jedi, jaz pa jo najraje vzamem zjutraj, na tešče, ker drugače pozabim....

(odgovor članu lizz)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
21.12.2015 7:51:06   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Punce, kdaj ve jemljete folno, na navodilih piše po jedi, jaz pa jo najraje vzamem zjutraj, na tešče, ker drugače pozabim....


Jaz jo uzamem kr zjutraj na tešče, ker drgač isto kot ti, kr pozabim .... pomoje je problem samo, če bi te pol kj dajalo - želodec al pa kj podobnega ...

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
21.12.2015 8:13:16   
mava1975
Menda naj bi jo telo bolje absorbiralo, če je po jedi...no torej ni panike...še dva meseca navijačica....user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
21.12.2015 8:16:33   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Menda naj bi jo telo bolje absorbiralo, če je po jedi...no torej ni panike...še dva meseca navijačica....user posted image


Men je rekla moja G, da jo lahko uzamem kadar želim ... tko, da .... k sm ji omenila to, da ponavad zjutraj nč ne jem, ker mi ne paše, .... pa ne nosm jh skoz sabo, mam eno škatlico doma, eno na šihtu ane in ko grem iz šihta domov in pojem kosilo pač pozabm .... user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
21.12.2015 8:28:13   
mava1975
Sem potolažena...lep teden vam želim

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
21.12.2015 9:25:15   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Sem potolažena...lep teden vam želim


Sej folna je pač dodatek, vitamin .... in zato se ga lahko dozira tud na tešče, edin, če bi mela kakšne probleme z želodcem user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
21.12.2015 15:38:54   
Daise
Jaz jo vzamem kar zvečer, ker sem takrat navajena jemat tudi zdravila za astmo. Ampak se nič ne obremenjujem, če sem prej jedla ali ne, včasih dam košček čokolade prej v usta, no pa imam super izgovor za ta greh user posted image
Punce, iz kje ste drgač? Sem vidla, da ste v decemberski temi začele s to temo glede lokacije in starosti?

No jaz sem iz Gorenjske, spadam pa med 20-25 let.

Drugače pa moja tečka zamuja, tako, da se tist datum 17.1. premika malo naprej. Ko jo dobim, bom javila točen datum nepričakovanja user posted image . Upam, da čimprej pride, da lahko začenm z Dabrostonom.


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
21.12.2015 22:09:59   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Punce, iz kje ste drgač? Sem vidla, da ste v decemberski temi začele s to temo glede lokacije in starosti?

No jaz sem iz Gorenjske, spadam pa med 20-25 let.

Drugače pa moja tečka zamuja, tako, da se tist datum 17.1. premika malo naprej. Ko jo dobim, bom javila točen datum nepričakovanja user posted image . Upam, da čimprej pride, da lahko začenm z Dabrostonom.




tudi ti na Dabrostonu? jaz mam doma še enih 6 paketkov, samo ga ne bom pojedla....

Tromeja user posted image user posted image (notranjsko-gorenjska-primorska) in mam malo čez 22 user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
21.12.2015 22:39:06   
Taroma
Pa sem spet v naslednjem mesecu... M ne pričakujem 4.1. Če bo kaj pozitivnega, bom zelo vesela...itak. Če ne, pa sva itak sama kriva, ker sva zaradi različnega delovnega časa bolj malo aktivna. Ampak sva bila vseeno produktivna v določenih dneh in posledično upam na pozitiven rezultat.
En teden sem pila tudi krvomočnico in jo prekinila, ker mi nekako ni ustrezala na počutje in prebavo. Je katera imela probleme s tem? Jaz sem imela po zaužitju občutke, kot da bi lahko vsa jutra preživela na wc-ju. Me je pa pozitivno presenetil okus krvomočnice, saj me zelo spominja na zeleni čaj, ki ga obožujem. Tako, da je šel zlahka po grlu :) Vsekakor pa bi se mi prilegel vsaj enomesečni dopust, da bi se spočila, bila več časa z mojim dragim in posledično še bolj delala na otročku. A žal je delo takšno, ki vse to ne dopušča. Držim pesti za vse vas in seveda čestitke za vse, ki vam je uspelo že zanositi.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 8:11:06   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Taroma

Pa sem spet v naslednjem mesecu... M ne pričakujem 4.1. Če bo kaj pozitivnega, bom zelo vesela...itak. Če ne, pa sva itak sama kriva, ker sva zaradi različnega delovnega časa bolj malo aktivna. Ampak sva bila vseeno produktivna v določenih dneh in posledično upam na pozitiven rezultat.
En teden sem pila tudi krvomočnico in jo prekinila, ker mi nekako ni ustrezala na počutje in prebavo. Je katera imela probleme s tem? Jaz sem imela po zaužitju občutke, kot da bi lahko vsa jutra preživela na wc-ju. Me je pa pozitivno presenetil okus krvomočnice, saj me zelo spominja na zeleni čaj, ki ga obožujem. Tako, da je šel zlahka po grlu :) Vsekakor pa bi se mi prilegel vsaj enomesečni dopust, da bi se spočila, bila več časa z mojim dragim in posledično še bolj delala na otročku. A žal je delo takšno, ki vse to ne dopušča. Držim pesti za vse vas in seveda čestitke za vse, ki vam je uspelo že zanositi.


Jaz nisem mela nobenih problemov s krvomočnico ... zelenega čaja sicer ne maram, tko, da mi krvomočnica niti blizu tega okusa ne pride user posted image hvala bogu .... ker pol bi jo težko po grlu spravla .... ker zeleni čaj mi res ornk zagreni, krvomočnica pa ne .... spijem pa 2 al pa 3 skodelice na dan in zaenkrat vse ok ... razmišlam pa, če bi jo pol sploh še pila .... mam občutek, da če bi se kej prjel, da bi se že mogl .... user posted image

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 8:18:42   
mava1975
Jaz pijem plahtico in mi je fajn ker ima tudi brez sladkorja, tak mal sladkast okus in je ful okusna za pit... če bo katera poizkusila

http://www.hisa-zelisc.si/plahtica

krepi maternico in debeli sluz... za spodbujanje delovanja jajčnikov, pa cvetni prah, eno žličko, zjutraj na tešče....

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 8:21:44   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Jaz pijem plahtico in mi je fajn ker ima tudi brez sladkorja, tak mal sladkast okus in je ful okusna za pit... če bo katera poizkusila

http://www.hisa-zelisc.si/plahtica

krepi maternico in debeli sluz... za spodbujanje delovanja jajčnikov, pa cvetni prah, eno žličko, zjutraj na tešče....


Plahtica je zakon user posted image Jaz sem jo po splavu pila da sem se ok ščistila in vsak mesec ko ni blo pluseka sem pila da se je sluznica med M fajn čistila. Pa dobra je ful. Pije se jo pa lahko do O naprej pa ne.

Punce držim pesti da bo čim več plusekov

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 8:26:07   
mava1975
Ja pije se je nekje 3 tedne, potem pa prekineš, to je res ko ne delaš na bejbiju, ker med nosečnostjo se je ne sme piti...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 10:34:24   
Janchek81
No, jaz sm si lih včerj nabavla krvomočnico, bom kr to pila pomoje do konca ( dokler ne porabm ) .... ne vem pa ... glede na to, da je to prvi mesec k sm jo pila od konca M do O pa potem nehala ... in dobila M na 25. dan .. a mislte da ma kakšen vpliv krvomočnica na to? K ponavad sm jo pila kr do konca - dokler nism dobila M ....

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 10:47:27   
katjesss
No ko ste ze ravno pri krvomocnici...jaz sem jo zacela pit v prejsnjem ciklusu, torej je za mano en ciklus, ampak moja M je bila zdaj manj mocna kot prej ko nisem pila krvomocnice, sem pricakovala da bo M bolj mocna...zakaj mislite da je tako??

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 10:54:22   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

No ko ste ze ravno pri krvomocnici...jaz sem jo zacela pit v prejsnjem ciklusu, torej je za mano en ciklus, ampak moja M je bila zdaj manj mocna kot prej ko nisem pila krvomocnice, sem pricakovala da bo M bolj mocna...zakaj mislite da je tako??


A veš, da jst tud opažam, da je M neki slabša ... pa polno ene sluzi mi teče vn pa ko une vrance .... in se sprašujem, če maybe mal preneham s tole krvomočnico .. ma nisem več pametna za nič .. maybe bi blo res najbolje totalno odklopt, možgane dat na off, vse te krvomočnice pa to na stran, pa čakat in čakat ... user posted image
Sory, sam mal sem sita že sebe in polno enih vprašanj in k mi kr nč ne gre skp, pa k za nazaj razmišlam pa bla bla .... user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 11:07:39   
katjesss

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

No ko ste ze ravno pri krvomocnici...jaz sem jo zacela pit v prejsnjem ciklusu, torej je za mano en ciklus, ampak moja M je bila zdaj manj mocna kot prej ko nisem pila krvomocnice, sem pricakovala da bo M bolj mocna...zakaj mislite da je tako??


A veš, da jst tud opažam, da je M neki slabša ... pa polno ene sluzi mi teče vn pa ko une vrance .... in se sprašujem, če maybe mal preneham s tole krvomočnico .. ma nisem več pametna za nič .. maybe bi blo res najbolje totalno odklopt, možgane dat na off, vse te krvomočnice pa to na stran, pa čakat in čakat ... user posted image
Sory, sam mal sem sita že sebe in polno enih vprašanj in k mi kr nč ne gre skp, pa k za nazaj razmišlam pa bla bla .... user posted image


Joj ja niti ne govori..jaz tudi...meni je moja trenutna M res cudna...jaz sem tudi ze razmisljala ce je zdaj sploh ne bi pila...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?