|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 11:18:34   
Janchek81
Ma, jaz resno zdj razmišlam, da bi mal svoje misli poslala nekam drugam .. ker že zjutraj, ko pridem v službo in si naredim krvomočnico pač razmišlam o tem 'zakaj jo pijem' .. itak zato, ker delava na otroku in potem tekom celega dneva pač pomislm na to kako bi blo fajn zagledat un plusek .... pa pol že spet, ko zagledam plusek, kako bo pol naprej, pa pregledi, pa a bo vse ok al ne ... mal preveč vseh vprašanj ... in pomoje, da se bom do 5.1. mal odmaknila od tega foruma in probala res misli nekam drugam dat in nehat tole krvomočnico pit, da vidim kakšna M bo prišla v januaraju in kdaj ....
Mal preveč me že vse skupaj 'mori' .... in preveč je enih vprašanj na katera si ne znam dat konkretnga odgovora ...
Vse kar vem je to, da sigurno neki ne špila pri meni, ker moja O je 'kr neki', potem moje M prihajajo preveč hitro in mi pomoje res primankuje rumenega telesca ... tko, da ... smo pa že spet tam ... user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 11:36:20   
katjesss
Jaz sem se ze malce odmaknila od foruma, prej sem se vpisala samo zato da sem foxy_cat cestitalauser posted image ...drugace se se danes ne bi vpisala...mogoce bom malo spremljala, to pa bo to zaenkrat...no bom vidla kako mi bo..

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
22.12.2015 11:39:34   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Jaz sem se ze malce odmaknila od foruma, prej sem se vpisala samo zato da sem foxy_cat cestitalauser posted image ...drugace se se danes ne bi vpisala...mogoce bom malo spremljala, to pa bo to zaenkrat...no bom vidla kako mi bo..


Hm .. jaz se bom pomoje tudi odmaknila .. ampak tud brat ne bom smela, ker pol ni šans, da ne komentiram user posted image user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
23.12.2015 7:04:36   
..noname..
Jaz včasih, kar pozabim pogledat na RR. Tako, da s tem nimam težav.
Moj datum pa je 7.1.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
23.12.2015 14:22:33   
Daise
Ojla babe!

No, jaz sem dočakala mojo user posted image , prišla je včeraj :) Tako, da je ne pričakujem nekje po 18.1. (lahko da +3 dni, ker se mi včasih podaljša folikularna faza). Razmišljam, da bi poskusila z ovulacijskimi testi, ker tole merjenje bazalne temperature mi zjutraj ne gre. Se spomnim šele, ko se že peljem v službo.
Sva se pa s tečko rdečko včeraj lepo pogovorili, da naj telih par dni da od sebe kar ima za dat, potem pa naj me kakšno leto lepo pusti pri miru.

Jaz morm pa rečt, da zdej ko je enkrat prišlo do tega, da bova res začela na bebici, da nekako nisem več živčna in napsihirana. Prej, ko sem čakala mojega, da bo ''pripravljen'' sem se non stop obremenjevala s temu, živčkala in mislila na to vsako minuto.
No, zarečenega kruha se največ poje, tako da upam, da čez 3 tedne pred user posted image ne bom vsa nora brskala po netu, lulala v sodo bikrabono in vse te nore stvari.

Sem pa zdaj 2 meseca zelo podrobno spremljala vse simptome tekom celotnega ciklusa, pa vam povem, da sem prišla do zanimivih rezultatov. Vedno pred menzesom mi je bilo slabo, imela sem krče, ful izcedka,... bla bla... vse kar naj bi bilo pokazatelj nosečnosti. Tako, da ta mesec, ko bo dejanska možnost sem pripravljena in vem, da je to vse skp en larifari. Bom pa vseeno beležla, samo iz firbca, če se res prime.

Še jutri vstanemo! Lepo bodite!

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
25.12.2015 8:04:20   
woma
Tudi jaz se vpišem med navijače oz. bom izginila.
To ne gre nikamor. Prišla sem tako daleč, da sem že 3 dni v naprej vedela, takrat bom pa seksala. Tisti čar in potreba in čarobnost je minila. Sem se počutila kot Amazonka, ki so moškega samo poseksale pol pa odpikale :)
Rada se bova imela še naprej, brez zaščite in takrat ko nama bo pasalo. Če naju preseneti + super, če ne pa tudi ne bo konec sveta.

Vsem vam borkam, ki čakate user posted image user posted image želim čim prejšni uspeh.
Rade se imejte.
Pa pa

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
25.12.2015 10:05:30   
..noname..
Mam eno vprašanje. Ali je možno, da se pojavi vgnezditvena krvavitev 3 dni po SO?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
25.12.2015 10:52:31   
Ashaya
user posted image Navijaam!!user posted image user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
25.12.2015 12:01:20   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

Mam eno vprašanje. Ali je možno, da se pojavi vgnezditvena krvavitev 3 dni po SO?


Mislim da ne. Prej bi rekla da je O krvavitev - ki se tudi lahko pojavi.

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
25.12.2015 14:16:23   
..noname..
Ni mi pa jasno zakaj, ker do sedaj tega še nikoli nisem imela. Pa tudi ovulacijo sem po izračunih imela 22.12.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
25.12.2015 15:15:17   
Daise
A si ziher da je bila takrat ovulacija? No drgac pa, nic ni nemogoce, mati narava dela po svoje.
Sem malo poguglala in google pravi, da je mogoce. Noce mi linka prilepit, ker sem na telefonu. V google odtipkaj "can implantation occur at 3DPO", pa najde. Prva povezava (od community.babycenter.)
Drzim pesti! :)))

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
25.12.2015 15:28:25   
..noname..
Js sm mal po slovenskih straneh gledala in tut piše, da je možno. No ne vem al je to to al ni...sem se pa kar malo začudila zjutrej ko sem pogledala na hlačke...

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
29.12.2015 9:58:34   
madjanca
Evo punce.. decembra očitno krvavitve ne bom dočakala, testi pa so negativni.. tako, da bom trenutno vse skupaj dala na stran in se bom mogoče naslednji mesec odločila za seznamček.. bom pa vseeno tu z vami kot navijačica.. user posted image

Dejmo punce user posted image user posted image hitroo user posted image user posted image , da bojo user posted image user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
31.12.2015 11:59:46   
mava1975
Drage punce, v letu 2016 vam želim user posted image user posted image user posted image user posted image in naj se vam uresničijo še vse ostale želje...user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
31.12.2015 15:58:03   
madjanca
Tudi jaz se pridruzujem zeljam. Se najbolj pa zelim vsem, ki cakate user posted image , da lepo pobarvate seznamcek v zeleno.. naj bo januar mesec novih zacetkov..

Srecno in zdravo v letu 2016 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
1.1.2016 7:02:47   
Anonimen
Punce za vlivnje optimizma v novem letu...

Malo po polnoci sem po celi vecnosti zagledala user posted image user posted image user posted image user posted image

Srecno tudi vam v 2016!! Sicer pa iz dolgoletnih izkusenj, poskusite cim bolj odmislit. Obstaja ogromno prekrasnih stvari, ki jih lahko pocnes tudi ce nimas otrok. Sele ko v njih uzivas si prirpavljen,da dobis najlepse darilo. Vam povem da vem da imam prav, pa tudi po stazu em redko katera tukaj prehiti 😉😉

Anonimna user posted image

(odgovor članu madjanca)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
1.1.2016 10:11:47   
madjanca
BRAVO BRAVO BRAVO user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
1.1.2016 11:01:00   
..noname..
Odličen začetek letošnjega leta user posted image user posted image čestitamuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
1.1.2016 13:58:34   
Daise
Jupii!! Iskrene čestitke! :)))))user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
2.1.2016 9:01:15   
mojamiška
Drage moje,
želim vam sečno, zdravo in uspešno leto 2016! Naj bo boljše na vseh področjih, predvsem pa zelo plodno za tiste, ki še čakate/čakamo. No sosečkam pa srečno do konca in zdravega, pridnega dojenčka.

Nisem se nekaj časa javila, ni mi zneslo, v službi imam norijo, mogla bi biti na dopustu pa se žal ni izšlo, tko, da sem delala do zadnjega. Mi je pa tudi pasalo, da sem se malo odklopila, ker sem res sam še o tem razmišljala. Presenetljivo me do zdaj ni nič špikalo, me pa zdej v teh dneh, mislim, da bi mogla biti o ali imam pa spet preveč časa za razmišljanje. Sva pa ta mesec najbolj pridna, ampak glede na stres ta mesec dvomim, da lahko rata. Je pa dragi priden in me sproti sprošča, da nisem tečna še bolj haha. Ta mesec sem pila poleg mace še krvomočnico, pa da vidmo. Sem pa imela grozno grdo mozoljasto kožo. No par dni nazaj sem nehala, zdej pa čakam. Lahko me daste na seznam, z malo rezerve je ne pričakujem tam okoli 15.1.

Anonimna čestitke in srečno do koncauser posted image
Zasledila sem tudi, da je ratalo foxy_cat.....bejba full sem vesela, čestitke in srečno do koncauser posted image

Nič, spijem kavico do konca pol pa akcija. Ati je šel malo delat, tko, da sve do kosila same, dela doma itak ne zmanjkauser posted image




(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
3.1.2016 21:15:59   
Anonimen
Živjo!

Moja user posted image je že prišla. Ta mesec je bila vsaj točna.

Vsem ostalim pa v novem letu želim čim več pluskov, zdravja in sreče.


Anonimna user posted image

(odgovor članu mojamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
4.1.2016 5:14:19   
..noname..
Škoda, pa drugič user posted image držim pesti...jaz pa še 2 dni in naredim test.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
5.1.2016 16:11:33   
..noname..
Mi smo negativniuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
5.1.2016 17:50:28   
Daise
A ne no :( sem res pesti drzala zate :(
Pri nama tud ne vem kaj bo... sploh ne vem kdaj sm ovulirala... ponavadi tocno vem, zdej par dni mam pa cist zbrkan vse... ni tapravga izcedka, ovulacija me je bolela 2 dni?? Cudn mesec...
Februar? Mesec ljubezni? Upejmo...

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
5.1.2016 18:24:18   
..noname..
Najboljš. da se prepustimo in ko bo bo user posted image Jaz tako ali tako nikoli nisem vedela kdaj imam ovulacijo, zmeri sem samo ugibala, ker ponavad v tistih dneh sem imela največ izcedka.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?