|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
6.1.2016 20:32:16   
Katriss
Hm, nekam malo nas je v januarski temi? Kje ste, bodoče srečke nosečke? user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
7.1.2016 7:25:25   
Janchek81
Ojla, punce,
da vas malo pozdravim, zaželim vse najlepše v letu 2016, da bomo zagledale pluske in se veselile novega naraščaja ŠE v tem letu ..
Jaz sem od ponedeljeka na bolniški, tako, da se tudi v torek nisem udeležila pregleda pri svoji G, sem dobila nov datum 19.1., tako, da počakamo do takrat kaj bo povedala...
Trenutno me že spet spodej vse špika, tako, da mislm, da jo bom predčasno dobila - ponovno user posted image no ja, imam pa vsaj še en mesec izgovora pri svoji G, da z mano nekej ni OK...
Pa lep dan vsem in bodite veseleeee user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
7.1.2016 7:47:33   
Minikimi
jaz jo nepricakujem jutri user posted image ne vem kaksen obcutek mam sploh, nobenih znakov da bo prisla, ampak tut nobenih drugih, cudnouser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
7.1.2016 8:33:41   
Ashaya
Živijo punce! Da se še tukaj malo javim... Torej, sprijaznila sem se z dejstvom, da bova morala še malo počakati z user posted image , saj sem podpisala pogodbo o zaposlitvi in vesela sem za to, daj v delu zares uživam! Ves čas se mi nekaj dogaja, zato sva si rekla, da očitno se je vse zgodilo s točno določenim namenom. Nekje v 2.tretjini leta pa se bova spet podala v nove boje user posted image Vas pa še vedno spremljam in močno navijam!! user posted image user posted image Tako da vam vsem želim uspešno leto in naj se uresničijo prav vse želje in cilji, ki ste si jih zastavile za 2016!!user posted image

(odgovor članu Minikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
8.1.2016 9:51:07   
bubika86
Živjo punce. Malo sem se odmaknila od foruma vendar vseeno iz glave ne morem odmisliti mojo veliko željo da bi postala srečka user posted image
Vceraj sem imela pregled pri dr.Rešu. Na enem jajčniku imam polno malih cist na drugem jajčniku pa imam cisto veliko 3 cm. Moji jajčniki niso več taki kot pred parimi leti. user posted image Čisto me je potrlo tole, nism mogla zadržat solz pred njim pa moj je bil tut zravn. Omenil nama je umetno oploditev, ampak moj bi se mal poskusal naravno.
Kako je s temi cistami? Ali katera ima podoben problem pa da je naravno zanosila?

< Sporočilo je popravil bubika86 -- 8.1.2016 9:52:01 >

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
8.1.2016 12:43:42   
madjanca
Tudi jaz imam ciste, ampak do sedaj nama ni uspelo.. jih pa poznam dosti, ki jim vseeno je..
Pa imas kaksne hormonske terapije in karkoli, da bi se teh cist resila?

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
8.1.2016 13:12:25   
Anonimen
Jaz imam tudi ciste na enem jajčniku že od vedno, drugi je pa ok. Imam pa dva otročka. Si razmišljala o bioenergiji? kolegica se je tako znebila cist... Srečno 🐞

(odgovor članu madjanca)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
8.1.2016 17:28:07   
bubika86
Madjanca ne nimam nobene terapije več...ta ciklus sem jemala še klomid to je pa to. Reš pa tut nič ni omenil druge terapije, vpraš me je če hočem na laparoskopijo čeprav on meni da je nepotrebno, bla bla kr neki :( ali pa pač da gremo na inekcije in umetno uploditev.
Anonimna enega sončka že imam :) hvala bogu ampak je želja še vsaj po enemu, mela bi še dva :)
Nism pa še bila na tej terapiji ki si jo omenila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
9.1.2016 7:15:13   
..noname..
Pri nas je minus ostal minus..zdej upam, da kmal pride M, da gremo naprejuser posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
9.1.2016 15:11:22   
Cunika
Ojla, tudi jaz pričakujem user posted image nekje okoli 12.1. - 14.1. Me že pošteno živčki dajejo, se skušam zamotiti, ampak misli se ves čas vračajo k user posted image ! user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
10.1.2016 10:20:29   
madjanca
Meni user posted image zamuja ze nekje tri tedne in obcutek imam, da sem eno kar preskocila, ker se mi zdi, da imam spet ovulacijo... mislite, da je to mozno.? Ker sem ugotovila, da bi bilo sedaj tretjic, da bi eno izpustila..

(odgovor članu Cunika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
10.1.2016 13:37:32   
..noname..
Nebi vedla povedat, mislim pa da je možno.

Moja user posted image se je pokazala s 4 dnevno zamudo. Gremo v nove boje takoj ko bomo zaključili s to M.user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
10.1.2016 14:17:39   
madjanca
Ajojjj.. le pozitivno naprej ;)

Jaz pa cakam,da bo ze enkrat konec januarja, da sr mal z zdravnico pomenim, kaj se sploh dogaja z mano in mogoce mi bo ona znala tale moj cirkus razlozit..

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
11.1.2016 9:31:42   
sarona
bubika86 odvisno o kakšnih cistah govoriš...Imam kolegico ki je izvedela da ima policistične jajčnike in sta poskušala naravno, brez kakšnih hormonskih tablet itd....se je po 9 mesecu odločila jemat MACO in čez 3 mesece je zanosila in uživa v 4 mesecu nosečnosti.

Vem kako je, ko ti G reče, da so jajčniki malo spremenili svojo funkcijo in niso več tako aktivni, "zdravi".... Meni je G rekla, da imam veliko enih foliklov ampak da ne vidi nobenih drugih težav....razen da mam malo premalo estrogena in jajčniki ne delajo tako kot bi morali-s polno paro user posted image sem pa imela krvavitve pol leta....ves čas....in zdj pijem maco ene dobre 3 teden, pa sem imela zadnjo M 23.12. in od takrat do ovulacije (6.1.) vse BP, sva telovadila na dva dni...evoga, sem v soboto spet imela malo rjavega izcedka (v celem dnevu zeeelooo malo ampak bil pa je)...in včeraj 2 kapljici.... in sem se že pripravila da spet ne bo nič... imam pa doma dve luštni punci in srčno upam, da bosta lahko kdaj imeli še eno sorejenko oz sorejenca... Sem pa obe bejbi zanosila v prvo... zdj pa sam ene težave skos user posted image user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
12.1.2016 10:18:08   
Janchek81
No babe zabe ... nc ne sodelujete ...
Ta mesec ko sem bila navijacica in k sm totalno odmislila da nama lahko uspe...poleg tega da sem ze prehlajena od Bozica in se mi zadeva kr ni in ni umirila ... do tega da sem od 4.1 na bolniski vam sporocam,da smo vceraj zagledali user posted image user posted image
Zdj pa cakamo na 19.1 da vidmo a je vse ok in da je plodek v maternici ...
Pozdravcek vsem in da cimprej zagledate pluske user posted image

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
12.1.2016 10:41:42   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

No babe zabe ... nc ne sodelujete ...
Ta mesec ko sem bila navijacica in k sm totalno odmislila da nama lahko uspe...poleg tega da sem ze prehlajena od Bozica in se mi zadeva kr ni in ni umirila ... do tega da sem od 4.1 na bolniski vam sporocam,da smo vceraj zagledali user posted image user posted image
Zdj pa cakamo na 19.1 da vidmo a je vse ok in da je plodek v maternici ...
Pozdravcek vsem in da cimprej zagledate pluske user posted image


SUPER!!!!!! Čestitke!!!!!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
12.1.2016 10:47:27   
Janchek81
Hvalaaaaaaaa user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
12.1.2016 13:05:23   
bubika86
Janchek user posted image user posted image čestitkeee !!!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
12.1.2016 13:19:40   
bubika86

IZVIRNO SPOROČILO: sarona

bubika86 odvisno o kakšnih cistah govoriš...Imam kolegico ki je izvedela da ima policistične jajčnike in sta poskušala naravno, brez kakšnih hormonskih tablet itd....se je po 9 mesecu odločila jemat MACO in čez 3 mesece je zanosila in uživa v 4 mesecu nosečnosti.

Vem kako je, ko ti G reče, da so jajčniki malo spremenili svojo funkcijo in niso več tako aktivni, "zdravi".... Meni je G rekla, da imam veliko enih foliklov ampak da ne vidi nobenih drugih težav....razen da mam malo premalo estrogena in jajčniki ne delajo tako kot bi morali-s polno paro user posted image sem pa imela krvavitve pol leta....ves čas....in zdj pijem maco ene dobre 3 teden, pa sem imela zadnjo M 23.12. in od takrat do ovulacije (6.1.) vse BP, sva telovadila na dva dni...evoga, sem v soboto spet imela malo rjavega izcedka (v celem dnevu zeeelooo malo ampak bil pa je)...in včeraj 2 kapljici.... in sem se že pripravila da spet ne bo nič... imam pa doma dve luštni punci in srčno upam, da bosta lahko kdaj imeli še eno sorejenko oz sorejenca... Sem pa obe bejbi zanosila v prvo... zdj pa sam ene težave skos user posted image user posted image


Sarona mislim da imam jaz tudi poliscistične jajčnikw vsaj tkomse mi je zdel da je res napisu v moj karton, pa tudi reku mi je da imam na enem jajčnoku polno cist na drug.pa eno cisto veliko 3 cm. Tko da sm bla itak žalostna in nisem več vedla kak bi ga vprašala. Ta mesec sm itak obupala in upam na boljši drugi krog. Zdaj sam cakam da dobim tečko k pa jo moram tm enkrat 20.januarja dobit. user posted image
user posted image pa razmišljam da bi se odločla za laparoskopijo, ne vem kok bi pomagal to mojim jajčnikom.
Kaj je pa pri tebi problem, koliko casa se matraš?

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
12.1.2016 14:39:23   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

No babe zabe ... nc ne sodelujete ...
Ta mesec ko sem bila navijacica in k sm totalno odmislila da nama lahko uspe...poleg tega da sem ze prehlajena od Bozica in se mi zadeva kr ni in ni umirila ... do tega da sem od 4.1 na bolniski vam sporocam,da smo vceraj zagledali user posted image user posted image
Zdj pa cakamo na 19.1 da vidmo a je vse ok in da je plodek v maternici ...
Pozdravcek vsem in da cimprej zagledate pluske user posted image


user posted image user posted image user posted image waw kaj js to berem, čestitke bejbaa in srečno do konca.


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
12.1.2016 15:55:08   
Katriss

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

No babe zabe ... nc ne sodelujete ...
Ta mesec ko sem bila navijacica in k sm totalno odmislila da nama lahko uspe...poleg tega da sem ze prehlajena od Bozica in se mi zadeva kr ni in ni umirila ... do tega da sem od 4.1 na bolniski vam sporocam,da smo vceraj zagledali user posted image user posted image
Zdj pa cakamo na 19.1 da vidmo a je vse ok in da je plodek v maternici ...
Pozdravcek vsem in da cimprej zagledate pluske user posted image


Uuuuuuu, bravo! Čestike! Zdej pa držimo pesti, da bo vse ok :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
12.1.2016 17:26:13   
Amour
Janchek user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitam in držim pesti, da je vse OK. Itak drugače ne more biti!

Hihihi, na koncu boš tudi ti začela puncam svetovati, da se je treba samo sprostiti in odmisliti user posted image user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
12.1.2016 17:28:25   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

No babe zabe ... nc ne sodelujete ...
Ta mesec ko sem bila navijacica in k sm totalno odmislila da nama lahko uspe...poleg tega da sem ze prehlajena od Bozica in se mi zadeva kr ni in ni umirila ... do tega da sem od 4.1 na bolniski vam sporocam,da smo vceraj zagledali user posted image user posted image
Zdj pa cakamo na 19.1 da vidmo a je vse ok in da je plodek v maternici ...
Pozdravcek vsem in da cimprej zagledate pluske user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
Najboljša novica, čestitaaaaaam. Vse bo okej, še malo in boš videla pikico v trebuščku user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 7:55:33   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Janchek user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitam in držim pesti, da je vse OK. Itak drugače ne more biti!

Hihihi, na koncu boš tudi ti začela puncam svetovati, da se je treba samo sprostiti in odmisliti user posted image user posted image


Mah to glede sprostitve ... maybe je najboljš sam da se odmisl kdaj sexat .. sej veste vse, da je men še Pušenjak reku, da na dva dni pa sva se res šla na dva dni, no po tem k sm si rekla, da je z mano nekej narobe in da sigurno bom rabla terapijo ( hormonsko ) in da ne bom mogla drgač zanosit ... no, pa je le uspelo ... sicer je dons šele 30. dan in kr mal dramatiziram ker me jajčniki še mal bubajo in pol hodm na wc gledat v strahu, da ja ne bo krvi ..
No upam, da mi 19. potrdi, da je lepo v maternici in da se bo odvijalo vse OK in da M dobim šele po 20.septmebru, ko rodim user posted image user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 8:51:38   
sarona
Bubika86 Ah meni se je šele zdaj po pol leta uredil ciklus do te mere da je danes vsaj 20.dan od zadnje menstruacije, ker drugače sem imela na 14 dni in itak ni blo m ožnosti zanositve. Me pa tokrat od ovulacije naprej tok jajčniki bolijo da je za znort. Dons je 7.dan od ovulacije pa je blo mal roza izcedka ampak js mam itak skos ene izcedke sam rjave barve in nikol kukr kao sveže krvi.... Bomo vidl, sem prepričana da ni uspela ker se mi mora telo malo bolj sestavit.... Je drgač najin to 2. krog ampak prvi realen. Pričakovanje na user posted image decembra je blo čist nesmiselno...ta mesec pa niti nočem biti optimistična.... user posted image

Janchek81 JA iskreneeeeee čestitke user posted image user posted image user posted image Iz srca ti želim, da bo vse BP in da boš lahko uživala nosečnost!

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?