|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 9:59:44   
Shana86
Janchek81 super, čestitam!!! user posted image

Sem tudi imela težave zanosit v prvo, v drugo pa splav (sicer brez krvavitve) in te čisto razumem, sem celotno tretjo nosečnost s strahom hodila na wc... Zdaj pa imam 6 tednov staro dobrovoljčico user posted image Verjamem, da tudi tebe čaka ena taka štručka. Kdaj pa imaš pdp?

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 10:09:53   
Katriss
Razmišljam o tem, da bi začela piti kakšen čaj ali vitamine za spodbuditev zanositve. Ampak je izdelkov toliko, da nimam pojma, kje naj začnem. Najprej o čaju krvomočnice, ki naj bi pomagal urediti ciklus-se mi ne zdi smiselno, saj imam redne menstruacije (no ja, kakšen dan odstopanja), že zdaj so močne, tako da se mi ne zdi najboljše, da bi se krvavitev še povečala. Potem sem brala o plahtici, pa o čaju malinovih listov, ki naj bi spodbujal plodnost, ampak tudi spodbujal krče pri rojevanju, tako da ne vem, če gre to dobro skupaj... Pa seveda vitamini, ki jih je ogromno...sedaj jemljem kombinirano nekaj časa elevit, nekaj časa a-z mama, občasno vzamem še omega 3 kapsule... Kaj mi svetujete? Imam pa čez 2 meseca redni ginekološki pregled z brisom, pa bom še tam malo povprašala...V poplavi vseh izdelkov ne vem, kaj je smiselno in kaj ne...

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 10:23:25   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

Janchek81 super, čestitam!!! user posted image

Sem tudi imela težave zanosit v prvo, v drugo pa splav (sicer brez krvavitve) in te čisto razumem, sem celotno tretjo nosečnost s strahom hodila na wc... Zdaj pa imam 6 tednov staro dobrovoljčico user posted image Verjamem, da tudi tebe čaka ena taka štručka. Kdaj pa imaš pdp?


Po svojem izračunu tukej 19.9.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 11:25:50   
bubika86

IZVIRNO SPOROČILO: sarona

Bubika86 Ah meni se je šele zdaj po pol leta uredil ciklus do te mere da je danes vsaj 20.dan od zadnje menstruacije, ker drugače sem imela na 14 dni in itak ni blo m ožnosti zanositve. Me pa tokrat od ovulacije naprej tok jajčniki bolijo da je za znort. Dons je 7.dan od ovulacije pa je blo mal roza izcedka ampak js mam itak skos ene izcedke sam rjave barve in nikol kukr kao sveže krvi.... Bomo vidl, sem prepričana da ni uspela ker se mi mora telo malo bolj sestavit.... Je drgač najin to 2. krog ampak prvi realen. Pričakovanje na user posted image decembra je blo čist nesmiselno...ta mesec pa niti nočem biti optimistična.... user posted image

Janchek81 JA iskreneeeeee čestitke user posted image user posted image user posted image Iz srca ti želim, da bo vse BP in da boš lahko uživala nosečnost!

No zdaj so se zi cikli uredili tko da cist možno da boš kmalu zanosila, jst mam cikluse urejene. Sam me vsak mesec skoz jajčniki bolijo - špikajo. Skoz cutim en pritisk v spodnjem delu trebuha, pa tak napihnjena sm. Trebuh mam tal k da sm noseca hahahha tauga sm.mela.k sm vla v 4-5 mescu nosečnosti v ta prve user posted image do moje menstruacije je še tm ene 7 dni... pa pomoje tut ta mesec ni ratal...

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 11:57:26   
Amour
Katriss, glede krvomočnice: krvomočnica debeli sluznico, ne ureja M.
Jaz sem imela stanjšano sluznico, je G komentirala, da se težko vgnezdi, če se že zgodi oploditev, poleg tega sem imela vmesne krvavitve (popuščanje rumenega telesca), zato mi je G predpisala Dabroston. V 3 ciklih z Dabrostonom ni bilo nič, nato sem dodala krvomočnico in isti mesec zanosila.

Menstruacije sem imela take: najprej par dni malo rjavega izcedka (lahko samo par dni pred M lahko pa od ovulacije do M), to se je nato uredilo z Dabrostonom. Nato se je začela krvavitev, prvi dan šibko, drugi in tretji dan na ful, res ful, tampon super mi je zdržal max 2 uri, nato pa kot bi odrezal konec.
Ne vem, če je za soditi debelino sluznice po moči M, vsaj pri meni ni šlo.

Ne vem, ali je k zanositvi pripomogla krvomočnica ali ne, nikoli ne bom vedela, a reči hočem, da nimaš kaj izgubiti, če morda par mesecev poskušaš.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 14:03:22   
Katriss
Amour, hvala za nasvet. Bom poskusila.

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 14:05:50   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Katriss

Razmišljam o tem, da bi začela piti kakšen čaj ali vitamine za spodbuditev zanositve. Ampak je izdelkov toliko, da nimam pojma, kje naj začnem. Najprej o čaju krvomočnice, ki naj bi pomagal urediti ciklus-se mi ne zdi smiselno, saj imam redne menstruacije (no ja, kakšen dan odstopanja), že zdaj so močne, tako da se mi ne zdi najboljše, da bi se krvavitev še povečala. Potem sem brala o plahtici, pa o čaju malinovih listov, ki naj bi spodbujal plodnost, ampak tudi spodbujal krče pri rojevanju, tako da ne vem, če gre to dobro skupaj... Pa seveda vitamini, ki jih je ogromno...sedaj jemljem kombinirano nekaj časa elevit, nekaj časa a-z mama, občasno vzamem še omega 3 kapsule... Kaj mi svetujete? Imam pa čez 2 meseca redni ginekološki pregled z brisom, pa bom še tam malo povprašala...V poplavi vseh izdelkov ne vem, kaj je smiselno in kaj ne...


Plahtica ti bo pomagala pri tem da se po vsaki M dobro ščisti vse vn. Samo jo pij samo od začetka M pa ene 10-14 dni. Potem pa dol, ker lahko splav povzroča. Drugače pa so plahtico že v zgodovini uporabljali da so uredili notri in da se je pripravilo za zanositev. Meni je res pomagala in sem se orng čistila. Ko sem imela splav ni šlo vse vn, pa sem začela s plahtico in sem se orng ščistila in ni bilo potrebno ponovnega splava.

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 16:56:12   
tia12
Punce, tako sem vesela!! Danes zagledala user posted image

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 18:24:12   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Punce, tako sem vesela!! Danes zagledala user posted image


wiii ...
cestitke .... in kdaj nj bi ti mela pdp?


(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
13.1.2016 18:48:33   
tia12
Hvaaaala :) Pdp sem si izracunala 22.9. :)

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 7:20:55   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Hvaaaala :) Pdp sem si izracunala 22.9. :)



hihi, 3 dni za mano user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 12:07:52   
tia12
Ooo super...
Te ze kaj slabost daje? Meni je rahlo slabo....ma saj nevem al je od nosecnosti al me pa sam psiha daje :D :D

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 12:10:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Ooo super...
Te ze kaj slabost daje? Meni je rahlo slabo....ma saj nevem al je od nosecnosti al me pa sam psiha daje :D :D


Ne, slabost me ne daje ... k sm že 14 dni ukp bovna, tko, da sploh več ne vem kako in kaj ...

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 12:17:21   
tia12
Ma jst tud mislm, da je to od straha...Full me je strah, ker sem pred letom morala na ciscenje...bila sam GV, brez plodka :( Upam, da bo tokrat vse ok, da se bom lahko sprostila in uzivala v nosecnosti.
Tudi moja prva nosecnost je bila 7 mesecev ena sama skrb in strah.Tokrat upam, da bo vse ok.

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 12:19:19   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Ma jst tud mislm, da je to od straha...Full me je strah, ker sem pred letom morala na ciscenje...bila sam GV, brez plodka :( Upam, da bo tokrat vse ok, da se bom lahko sprostila in uzivala v nosecnosti.
Tudi moja prva nosecnost je bila 7 mesecev ena sama skrb in strah.Tokrat upam, da bo vse ok.


Oh ja, vem kako se počutiš .. mene skrbi že zdj 19.1., da bo povedala al je v maternici al ne .. pol pa itak dalje ane ... vsak pregled bo sigurno psihično utrujajoč zame ... žal sem pač tok dala čez, da ne bom mogla bit nikol popolnoma sproščena v nosečnosti user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 13:26:31   
tia12
Ja...sva na istem :/
Bova ena drugo bodrili in vzpodbujali, pa nama bo lazje :)

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 13:31:20   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Ja...sva na istem :/
Bova ena drugo bodrili in vzpodbujali, pa nama bo lazje :)


No, jaz bom prvo lepo (čim bolj mirno ) počakala zdej na 19.1., pa da vidmo pol naprej user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 18:33:00   
Daise
Tia12 + Janchek81 ISKRENE ČESTITKE! BRAVOOO! Res sem vesela za vaju!
Jaz pa sploh nevem... tko me prsa bolijo da je za znoret. Itak, najbrž nč ne bo iz tega, ker se mi kokr zanalš usk mesc pred tečko pojav nov simptom, da sm poj vsa polna pričakovanj, ampak, prsa me pa res nikol niso bolele v tem času. Mogoče en dan pred tečko, ampak še to sm mogla fajn prtisnt, da me je zabolel :D
Lahko, da bi blo od Dabrostona, ampak mi je čudno, ker mam minimalno dozo (1 na dan), pa začela sm ga jemt 5.1., joške so me pa začele bolet 10.1.
A se spomnete kaj sm rekla na začetku ciklusa? Da ta mesec pa RES ne bom obsedena s simptomi. No, poglejte me zdaj....

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 19:34:19   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Tia12 + Janchek81 ISKRENE ČESTITKE! BRAVOOO! Res sem vesela za vaju!
Jaz pa sploh nevem... tko me prsa bolijo da je za znoret. Itak, najbrž nč ne bo iz tega, ker se mi kokr zanalš usk mesc pred tečko pojav nov simptom, da sm poj vsa polna pričakovanj, ampak, prsa me pa res nikol niso bolele v tem času. Mogoče en dan pred tečko, ampak še to sm mogla fajn prtisnt, da me je zabolel :D
Lahko, da bi blo od Dabrostona, ampak mi je čudno, ker mam minimalno dozo (1 na dan), pa začela sm ga jemt 5.1., joške so me pa začele bolet 10.1.
A se spomnete kaj sm rekla na začetku ciklusa? Da ta mesec pa RES ne bom obsedena s simptomi. No, poglejte me zdaj....


Tudi jaz se ves čas prepričujem, da ne smem mislit na znake, a samo to delam...upam, da si ne delamo škodo s tem pa zaviramo nosečnost oz možnost zanositve zaradi živcev user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 22:53:16   
mojamiška
Tia12 čestitke in srečno do koncauser posted image

No a bo kej seznamčka?

Sploh mi ne znese, da bi kej napisala, sm pa tja kej preberem to je pa vseuser posted image

šibam.....

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
14.1.2016 23:40:59   
Daise

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Tia12 + Janchek81 ISKRENE ČESTITKE! BRAVOOO! Res sem vesela za vaju!
Jaz pa sploh nevem... tko me prsa bolijo da je za znoret. Itak, najbrž nč ne bo iz tega, ker se mi kokr zanalš usk mesc pred tečko pojav nov simptom, da sm poj vsa polna pričakovanj, ampak, prsa me pa res nikol niso bolele v tem času. Mogoče en dan pred tečko, ampak še to sm mogla fajn prtisnt, da me je zabolel :D
Lahko, da bi blo od Dabrostona, ampak mi je čudno, ker mam minimalno dozo (1 na dan), pa začela sm ga jemt 5.1., joške so me pa začele bolet 10.1.
A se spomnete kaj sm rekla na začetku ciklusa? Da ta mesec pa RES ne bom obsedena s simptomi. No, poglejte me zdaj....


Tudi jaz se ves čas prepričujem, da ne smem mislit na znake, a samo to delam...upam, da si ne delamo škodo s tem pa zaviramo nosečnost oz možnost zanositve zaradi živcev user posted image


Joj, nevem... ziher nobena sekirancija ni dobra, ampak, ko bi vsaj obstajalo stikalo, da izklopm te misli... a ne bi blo fino.
Sej vse skupej jemlem z res velikooo rezervo, ker sem bla ze velikokrat razocarana, ampak je se zmer fletno upat in sanjat :) kljub temu da me bolijo prsa, jih tko z veseljem tipam in "uzivam" v bolecini, upajoc da mogoce res nalulam plusek :)

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 8:37:21   
bubika86
Pozdravljene punce :)

Ja res je lepo sanjat in upat vsak mesec o mogoće je pa ratalo ja in potem dobim user posted image in vsa user posted image . No men se je dans ulila user posted image dobila sm jo kr par dni prej ponavad imam redno tm okol 29-30 dne ciklusa. Zdj pa kr 26.dan cik.
Obupala sm user posted image user posted image razmišljam da bi kr rekla ginek. da mi da napotnico za laparoskopijo, mogoče bi kej pomagal.
Mi prosim katera pove kaj pomeni to da ti 'prešpikajo' jajčnike ? Kdaj to naredijo in zakaj?

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 8:43:01   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Pozdravljene punce :)

Ja res je lepo sanjat in upat vsak mesec o mogoće je pa ratalo ja in potem dobim user posted image in vsa user posted image . No men se je dans ulila user posted image dobila sm jo kr par dni prej ponavad imam redno tm okol 29-30 dne ciklusa. Zdj pa kr 26.dan cik.
Obupala sm user posted image user posted image razmišljam da bi kr rekla ginek. da mi da napotnico za laparoskopijo, mogoče bi kej pomagal.
Mi prosim katera pove kaj pomeni to da ti 'prešpikajo' jajčnike ? Kdaj to naredijo in zakaj?


MauMaw je bla na laporoskopiji ... drgač nč tazga ... glede ciklusov si pa na istem k sm bla jst .. prej sm mela vedno lepo na 28-29 dni, včasih 30. dan ... pol pa 2 mesca zaporedoma 27 dan, potem en mesec 26. dan in prejšnji mesec na 25. dan .... pa sm se pol naročila pri G 5.1. da bi ji rekla, da nekej ne štima, da mi nej da kakšno hormosnko terapijo, odmislla, da lahko zanosim ... no 5.1. sm bla bovna, zato sem se prenaročila pri G ... sam hočm ti povedat, da maybe tud ta ciklus ni nč tazga .... zakaj pa bi ti šla na laparo? A maš kakšen jajcevod neprehoden? Drgač ni laparo nben bau bau, greš mislm, da prvi ali drugi dan domov ...

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 8:45:36   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Pozdravljene punce :)

Ja res je lepo sanjat in upat vsak mesec o mogoće je pa ratalo ja in potem dobim user posted image in vsa user posted image . No men se je dans ulila user posted image dobila sm jo kr par dni prej ponavad imam redno tm okol 29-30 dne ciklusa. Zdj pa kr 26.dan cik.
Obupala sm user posted image user posted image razmišljam da bi kr rekla ginek. da mi da napotnico za laparoskopijo, mogoče bi kej pomagal.
Mi prosim katera pove kaj pomeni to da ti 'prešpikajo' jajčnike ? Kdaj to naredijo in zakaj?


Laparo je čist ok. Nobenega straha. Domov greš isti ali naslednji dan (odvisno od G in kaj vse so delali). Videli bodo vso stanje v maternici, jajčnikih in po potrebi ščistili. Je pa fajn ko maš samo 3-4 male zareze ki se jih ne vidi.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 9:55:23   
bubika86
Janchek na laparoskopijo bi šla zato da mi pogledajo če imam prehodne jajcevode in če je treba karkoli "poštimat"
Kaj si pa ti dobila za eno terapijo zarad teh ciklusov? Sej zdaj si pa noseca a ne ?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?