|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 10:00:42   
bubika86
Hvala Maumaw :) ja sej to k šcistijo jajčnike a to če maš ciste na jajčnikih ti jih šcistijo ? user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 10:04:00   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Hvala Maumaw :) ja sej to k šcistijo jajčnike a to če maš ciste na jajčnikih ti jih šcistijo ? user posted image


Če so ciste ali kake zarastline, isto če je kaka pregrada v maternici,.... Pa če je kaka endometrioza odstranijo zarišča... Vse to lahko uredijo z laparo.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 10:09:39   
bubika86
No sej to zarad tega bi šla.na laparoskopijo k men je nazadnje Reš rekel da imam male ciste na jajčnikih sej drgač bi raj vidla da mi da kakšne teblete da bi se odstrnle te cist.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 10:11:54   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

No sej to zarad tega bi šla.na laparoskopijo k men je nazadnje Reš rekel da imam male ciste na jajčnikih sej drgač bi raj vidla da mi da kakšne teblete da bi se odstrnle te cist.


Sam a veš na laparo res vse vidijo. Na UZ pol stvari ne vidijo ok al pa sploh ne vidijo. Recimo endometriozo lahko potrdijo sam z operacijo. Pa ker ni zahtevna operacija je pametno iti če te pošljejo.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 10:19:51   
bubika86
Ja sej sm rekla ginekologu on pa kr neki komplicira.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 10:30:20   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Janchek na laparoskopijo bi šla zato da mi pogledajo če imam prehodne jajcevode in če je treba karkoli "poštimat"
Kaj si pa ti dobila za eno terapijo zarad teh ciklusov? Sej zdaj si pa noseca a ne ?


Za prehodnost te bojo pol prvo dal na pregled za prehodnost jajcevodov, to sm dala čez .. pol pa tud tko, če maš en jajcevod prehoden in en ne, ti ne pripada laparoskopija user posted image Vsaj tle k sm jst pač NE ....
Nč nism dobila ... zanosila sem lih ta mesec k sm mislla it do nje user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 10:33:39   
bubika86
Ja sej tut to sm.mu rekla pa je reku ja da me da lahko k dr. Reševi in da 150 eur stane preiskava ultrazvočno pogledajo ali so jajcevodi prehodni.
user posted image super , koliko casa si pa cakala na +

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 10:35:58   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Ja sej tut to sm.mu rekla pa je reku ja da me da lahko k dr. Reševi in da 150 eur stane preiskava ultrazvočno pogledajo ali so jajcevodi prehodni.
user posted image super , koliko casa si pa cakala na +


Hm .. pejd k svoji G, nej ti da napotnico in pejt zastonj na pregled, delajo ga na Šlajmerjevo 3, Ljubljana ... če si seveda iz LJ .. pomoje da si, glede na to, da bi šla k dr.reševi v dravlje ...
Jaz sem imela marca 15 IMN, pol sm mela junija pregled prehodnosti, pol so nama julija dal zeleno luč ( kljub enmu neprehodnemu jajcevodu ), od takrat so ble M itak bedne, ciklusi 27. pa do 25. dni ... tko, da nama je nekak rečmo v pol leta, sedem mesecev uspelo - valda bom pa v tork zvedla a je vse ok al ne, ... lahko, da gre ponovno za IMN ane ...sicer upava da ne in da je vse tko kot mora biti ...

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 10:47:40   
bubika86

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Ja sej tut to sm.mu rekla pa je reku ja da me da lahko k dr. Reševi in da 150 eur stane preiskava ultrazvočno pogledajo ali so jajcevodi prehodni.
user posted image super , koliko casa si pa cakala na +


Hm .. pejd k svoji G, nej ti da napotnico in pejt zastonj na pregled, delajo ga na Šlajmerjevo 3, Ljubljana ... če si seveda iz LJ .. pomoje da si, glede na to, da bi šla k dr.reševi v dravlje ...
Jaz sem imela marca 15 IMN, pol sm mela junija pregled prehodnosti, pol so nama julija dal zeleno luč ( kljub enmu neprehodnemu jajcevodu ), od takrat so ble M itak bedne, ciklusi 27. pa do 25. dni ... tko, da nama je nekak rečmo v pol leta, sedem mesecev uspelo - valda bom pa v tork zvedla a je vse ok al ne, ... lahko, da gre ponovno za IMN ane ...sicer upava da ne in da je vse tko kot mora biti ...


Hmmm . Bo treba ja poklicat mojo ginekologinjo ker tole z njim je ratalo obupno user posted image
ja sm iz lj :)
Seveda da bo vse vredu na pregledu in si srećna user posted image ufff vrjemi vsaki privoščim da zanosi čimprej ker jst se ze 2 let matram in user posted image prejokam vsak messec posebej nekako ne morem odmislit. Preveč si želim pa sm že kr depresivna k se mi nikamor ne premakne.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 10:49:41   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Ja sej tut to sm.mu rekla pa je reku ja da me da lahko k dr. Reševi in da 150 eur stane preiskava ultrazvočno pogledajo ali so jajcevodi prehodni.
user posted image super , koliko casa si pa cakala na +


Hm .. pejd k svoji G, nej ti da napotnico in pejt zastonj na pregled, delajo ga na Šlajmerjevo 3, Ljubljana ... če si seveda iz LJ .. pomoje da si, glede na to, da bi šla k dr.reševi v dravlje ...
Jaz sem imela marca 15 IMN, pol sm mela junija pregled prehodnosti, pol so nama julija dal zeleno luč ( kljub enmu neprehodnemu jajcevodu ), od takrat so ble M itak bedne, ciklusi 27. pa do 25. dni ... tko, da nama je nekak rečmo v pol leta, sedem mesecev uspelo - valda bom pa v tork zvedla a je vse ok al ne, ... lahko, da gre ponovno za IMN ane ...sicer upava da ne in da je vse tko kot mora biti ...


Hmmm . Bo treba ja poklicat mojo ginekologinjo ker tole z njim je ratalo obupno user posted image
ja sm iz lj :)
Seveda da bo vse vredu na pregledu in si srećna user posted image ufff vrjemi vsaki privoščim da zanosi čimprej ker jst se ze 2 let matram in user posted image prejokam vsak messec posebej nekako ne morem odmislit. Preveč si želim pa sm že kr depresivna k se mi nikamor ne premakne.


Kaj pa če bi šla ti na pregled in tvoj na spermiogram, pa da vidta prvo to kako in kaj .... tvoj gre sam do osebnega zdravnika in prosi za napotnico ins e naroči ... ti pa reči svoji G tud da naj ti da napotnico in še ni nbenih čakalnih vrst .. jaz in moja kolegica sva ble v 14 dneh na vrsti, pač počakat je treba,d a pride M in potem takoj ko je konc M te naročijo ...

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 11:03:53   
bubika86

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Ja sej tut to sm.mu rekla pa je reku ja da me da lahko k dr. Reševi in da 150 eur stane preiskava ultrazvočno pogledajo ali so jajcevodi prehodni.
user posted image super , koliko casa si pa cakala na +


Hm .. pejd k svoji G, nej ti da napotnico in pejt zastonj na pregled, delajo ga na Šlajmerjevo 3, Ljubljana ... če si seveda iz LJ .. pomoje da si, glede na to, da bi šla k dr.reševi v dravlje ...
Jaz sem imela marca 15 IMN, pol sm mela junija pregled prehodnosti, pol so nama julija dal zeleno luč ( kljub enmu neprehodnemu jajcevodu ), od takrat so ble M itak bedne, ciklusi 27. pa do 25. dni ... tko, da nama je nekak rečmo v pol leta, sedem mesecev uspelo - valda bom pa v tork zvedla a je vse ok al ne, ... lahko, da gre ponovno za IMN ane ...sicer upava da ne in da je vse tko kot mora biti ...


Hmmm . Bo treba ja poklicat mojo ginekologinjo ker tole z njim je ratalo obupno user posted image
ja sm iz lj :)
Seveda da bo vse vredu na pregledu in si srećna user posted image ufff vrjemi vsaki privoščim da zanosi čimprej ker jst se ze 2 let matram in user posted image prejokam vsak messec posebej nekako ne morem odmislit. Preveč si želim pa sm že kr depresivna k se mi nikamor ne premakne.


Kaj pa če bi šla ti na pregled in tvoj na spermiogram, pa da vidta prvo to kako in kaj .... tvoj gre sam do osebnega zdravnika in prosi za napotnico ins e naroči ... ti pa reči svoji G tud da naj ti da napotnico in še ni nbenih čakalnih vrst .. jaz in moja kolegica sva ble v 14 dneh na vrsti, pač počakat je treba,d a pride M in potem takoj ko je konc M te naročijo ...

Moj je bil ze 3 x na spermiogramu, nazadnje zadnjič ko sva bila skupaj pri Rešu, in je vse ok z njegovimi spermiji. mene je pa tudi vsakič z uz pregledal in reku da mam ciste na jajčnikih. No zdej sem se narocila pri moji ginekologinji 4.2. Pa da jo prosim za napotnico za prehodnost jajcevodo in magar naj mi da napotbico h kakemu drugemu ginekologu za neplodnost... da slišim še kakšnno drugo mnenje.
Kam si pa ti hodila v neplodnostno ambulanto?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 11:05:14   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Ja sej tut to sm.mu rekla pa je reku ja da me da lahko k dr. Reševi in da 150 eur stane preiskava ultrazvočno pogledajo ali so jajcevodi prehodni.
user posted image super , koliko casa si pa cakala na +


Hm .. pejd k svoji G, nej ti da napotnico in pejt zastonj na pregled, delajo ga na Šlajmerjevo 3, Ljubljana ... če si seveda iz LJ .. pomoje da si, glede na to, da bi šla k dr.reševi v dravlje ...
Jaz sem imela marca 15 IMN, pol sm mela junija pregled prehodnosti, pol so nama julija dal zeleno luč ( kljub enmu neprehodnemu jajcevodu ), od takrat so ble M itak bedne, ciklusi 27. pa do 25. dni ... tko, da nama je nekak rečmo v pol leta, sedem mesecev uspelo - valda bom pa v tork zvedla a je vse ok al ne, ... lahko, da gre ponovno za IMN ane ...sicer upava da ne in da je vse tko kot mora biti ...


Hmmm . Bo treba ja poklicat mojo ginekologinjo ker tole z njim je ratalo obupno user posted image
ja sm iz lj :)
Seveda da bo vse vredu na pregledu in si srećna user posted image ufff vrjemi vsaki privoščim da zanosi čimprej ker jst se ze 2 let matram in user posted image prejokam vsak messec posebej nekako ne morem odmislit. Preveč si želim pa sm že kr depresivna k se mi nikamor ne premakne.


Kaj pa če bi šla ti na pregled in tvoj na spermiogram, pa da vidta prvo to kako in kaj .... tvoj gre sam do osebnega zdravnika in prosi za napotnico ins e naroči ... ti pa reči svoji G tud da naj ti da napotnico in še ni nbenih čakalnih vrst .. jaz in moja kolegica sva ble v 14 dneh na vrsti, pač počakat je treba,d a pride M in potem takoj ko je konc M te naročijo ...

Moj je bil ze 3 x na spermiogramu, nazadnje zadnjič ko sva bila skupaj pri Rešu, in je vse ok z njegovimi spermiji. mene je pa tudi vsakič z uz pregledal in reku da mam ciste na jajčnikih. No zdej sem se narocila pri moji ginekologinji 4.2. Pa da jo prosim za napotnico za prehodnost jajcevodo in magar naj mi da napotbico h kakemu drugemu ginekologu za neplodnost... da slišim še kakšnno drugo mnenje.
Kam si pa ti hodila v neplodnostno ambulanto?


Nism bla v neplodnostni, ker sva zanosila ubistvu prvi mesec, samo, da je bila pač izvenmaternična user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 11:21:16   
bubika86
Ajaaaa no sej zdej bo vse vredu mora bit :)
Ti maš ze eno punčko a ne?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 11:22:12   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Ajaaaa no sej zdej bo vse vredu mora bit :)
Ti maš ze eno punčko a ne?


Ja,...ki bo v četrtek stara 4 leta ... sam partner je drug user posted image
Ja, upam, da bo tokrat vse tako kot mora biti .... logično pa da se bom sigurno tresla pred pregledom ... ampak gremo pozitivno naprej ... in upamo na dobre novice user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 11:38:28   
bubika86
Bo bo :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 13:40:33   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Bo bo :)


Bom zvedla 19.1. user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 13:42:57   
bubika86
user posted image yesss user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 19:00:07   
madjanca
Bubika86, preberi si knjigo od Suzane Zagorc: kaj pa se vidva cakata? al tko nekak je naslov. Mogoce ti bo lazje potem.

Drugace pa sem se tudi jaz zanimala o tej laparoskopiji in imas na youtube kar dosti posnetkov (animacija in realno), kako poteka postopek in kaj delajo.

Evo pri meni bo eno leto odkar ne jem tabletk in nekje 8 mesecev odkar aktivno delava na tem pa nic.. samk zdaj sem dobila sluzbo, najprej bomo probali uredit cikluse, malce odlozili vse skupaj in cez pol leta v nove boje user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 20:20:59   
bubika86

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Bubika86, preberi si knjigo od Suzane Zagorc: kaj pa se vidva cakata? al tko nekak je naslov. Mogoce ti bo lazje potem.

Drugace pa sem se tudi jaz zanimala o tej laparoskopiji in imas na youtube kar dosti posnetkov (animacija in realno), kako poteka postopek in kaj delajo.

Evo pri meni bo eno leto odkar ne jem tabletk in nekje 8 mesecev odkar aktivno delava na tem pa nic.. samk zdaj sem dobila sluzbo, najprej bomo probali uredit cikluse, malce odlozili vse skupaj in cez pol leta v nove boje user posted image
[/quote
Madjanca hvala res si bom sla iskat to knjigo v knjižnico mogoče mi bo res lažje ko jo preberem. No tudi jaz sem zdaj dobila službo ampak sem direktorju še preden začela delat povedala da nameravam se enkrat zanosit in da ne bo potem užaljen user posted image
Tko da je razumel. Zdej delam am0ak mi ne rata odmislit.
Lahko ti pa nekaj svetujem glede sluzbe in nosečnosti... ne vem kako imaš kaj otrok ze in koliko si stara.am0ak ne odlašaj z nosečnostjo da ti ne bo žal kot meni. Tudi jaz sem enkrat prestavila nosecnost zaradi sluzbe, danes se tepem po glavi zarad tega. Nikoli več tega ne naredim ! Jezna sem na njih ker so mi obljubljali da mi bodo podalšali pogodbo in me spraševali na razgovoru pač enega otroka ze mate kdaj boste mela drugega, ker ne rabimo nekoga ki bo po enem letu ali dveh letih šel na porodniško. Hmm in jaz sem takrat mojmu rekkla da bova pocakala z dojenčkom pač enega otroka imava takrat je bil mali star 3 leta in pol zdaj je 6 let star. In to je moja najvećja napaka ker zdaj ne morem zanosit in bo velika razlika v letih dokler ne zanosim.
11 mes.sem delala pri njih pač nadomeščala porodniško potem pa so me odslovili ker se je tista pred mano vrnila na delovno mesto razumljivo. Danes mi je tako žal in si ne morem oprostiti. Ja na napakah se učimo.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 20:22:54   
bubika86

Madjanca hvala res si bom sla iskat to knjigo v knjižnico mogoče mi bo res lažje ko jo preberem. No tudi jaz sem zdaj dobila službo ampak sem direktorju še preden začela delat povedala da nameravam se enkrat zanosit in da ne bo potem užaljen user posted image
Tko da je razumel. Zdej delam am0ak mi ne rata odmislit.
Lahko ti pa nekaj svetujem glede sluzbe in nosečnosti... ne vem kako imaš kaj otrok ze in koliko si stara.am0ak ne odlašaj z nosečnostjo da ti ne bo žal kot meni. Tudi jaz sem enkrat prestavila nosecnost zaradi sluzbe, danes se tepem po glavi zarad tega. Nikoli več tega ne naredim ! Jezna sem na njih ker so mi obljubljali da mi bodo podalšali pogodbo in me spraševali na razgovoru pač enega otroka ze mate kdaj boste mela drugega, ker ne rabimo nekoga ki bo po enem letu ali dveh letih šel na porodniško. Hmm in jaz sem takrat mojmu rekkla da bova pocakala z dojenčkom pač enega otroka imava takrat je bil mali star 3 leta in pol zdaj je 6 let star. In to je moja najvećja napaka ker zdaj ne morem zanosit in bo velika razlika v letih dokler ne zanosim.
11 mes.sem delala pri njih pač nadomeščala porodniško potem pa so me odslovili ker se je tista pred mano vrnila na delovno mesto razumljivo. Danes mi je tako žal in si ne morem oprostiti. Ja na napakah se učimo.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
15.1.2016 21:10:27   
madjanca
Gre za delo v vask trgovinici in je dolgorocno delo in preedvsem njim ni v interesu iskanje nove kar naprej.. z dragim sva se ze odlocila, ce bo potrebno, da vzame on porodnisko.

Imam pa 22 let in to bi bi prvi otrocek. Glede na to, da se trudiva 8 mesecev mislim, da se pol leta ne bo poznalo, sploh ker toliko casa nekje traja, da si lahko uredim tezave s PCOS.

Se pa zahvaljujem za nasvet :)

Knjigo pa priporocam vsem, ki teh zadev ne morete odmisiti. Dotaknila se je mojega srca in mi odprla oci. Predvsem jasno pokaze, kako nas zapeljejo misli, so pa tudi opisane poti do nosecnosti. Marsikatere stvari so mi bile nove in mi bodo v veliko pomoc.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
16.1.2016 10:16:55   
Katriss
Moja menstruacija je ta mesec zelo točna user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
17.1.2016 8:55:30   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Katriss

Moja menstruacija je ta mesec zelo točna user posted image


user posted image


No pri meni je bil včeraj 37 dan in je bil test negativenuser posted image mislim, da je danes ali jutri nekje 14 dni ok o, tko, da mislim, da je rezultat pravilen. Upam, da se vsaj ulije čimprej. Tale mesec je vse čudno, nevem a je kriva krvomočnica...mah sem bla včeraj prou žalostnaa, moj pa še bolj, je imel zelo dobr občutek ta mesec. Jah ni kej, gremo dalje....

Navijam za vse ki še čakateuser posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
17.1.2016 9:36:33   
Daise
Tudi jaz jo pričakujem jutri. Že 9 dan po ovulaciji (petek) sem delala test, seveda, negativen. Danes zjutraj sem test ponovila z Baby check mini, pa pod svetlobo lahko vidim zelooooo rahlo črtico, ampak mislim, da to ni to. Tudi jaz imam zelo čuden mesec. Že 1 teden me tko bolijo prsi, kot da bi me Mike Tyson ene 3krat prtegnil v vsako (prsi me pa nikoli ne bolijo pred tečko). Res pa je, da sem ta mesec prvič na (minimalni dozi) Dabrostona, tako, da mislim, da je bolj od tega.
No, dokler se ne vlije je še upanje.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2016
17.1.2016 10:26:10   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Tudi jaz jo pričakujem jutri. Že 9 dan po ovulaciji (petek) sem delala test, seveda, negativen. Danes zjutraj sem test ponovila z Baby check mini, pa pod svetlobo lahko vidim zelooooo rahlo črtico, ampak mislim, da to ni to. Tudi jaz imam zelo čuden mesec. Že 1 teden me tko bolijo prsi, kot da bi me Mike Tyson ene 3krat prtegnil v vsako (prsi me pa nikoli ne bolijo pred tečko). Res pa je, da sem ta mesec prvič na (minimalni dozi) Dabrostona, tako, da mislim, da je bolj od tega.
No, dokler se ne vlije je še upanje.


Dabroston jej do 12-13 dni po O potem pa test naredi.

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Vrtec
Ela123

Ali vaš otrok obiskuje vrtec?

Da (60%)

Ne (40%)


Število vseh glasov: 289

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!