|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 13:10:48   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Damuš kdaj maš pa ti rok?



?? Kak rok? Za user posted image misliš?



ha ha .. tale stavek me je zmedu
No, celo nosečnost sem ga pila, pa ni bilo nič narobe. Tako da ...
Zdej vidim, da si napisala, da si ga pila CELO nosečnost .. jaz sem pa mislla, da ga do zdj piješ user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 13:14:33   
Damuš
Ja, celo nosečnost ... prejšnjo. Na novo N pa še čakamuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 13:20:26   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Ja, celo nosečnost ... prejšnjo. Na novo N pa še čakamuser posted image


Ja, mi je pol postalo jasno ja ...

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 13:22:29   
Damuš
Se pa spomnim, da me je bilo v N hudo strah migrene. Na srečo sem jo imela samo 1x. Ampak takrat pa tako hudo, da sem mislila da se mi zmeša. Je trajala cel dan in celo noč in še del naslednjega dne. Ponoči sem že hotela moža zbudit naj me pelje na urgenco, da ne morem več. Sicer nimam pojma, kaj bi lahko na urgenci lahko z mano naredili ... verjetno ničuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 13:38:52   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Se pa spomnim, da me je bilo v N hudo strah migrene. Na srečo sem jo imela samo 1x. Ampak takrat pa tako hudo, da sem mislila da se mi zmeša. Je trajala cel dan in celo noč in še del naslednjega dne. Ponoči sem že hotela moža zbudit naj me pelje na urgenco, da ne morem več. Sicer nimam pojma, kaj bi lahko na urgenci lahko z mano naredili ... verjetno ničuser posted image


Popolnoma nič ne bi naredili ... to se men npr dogaja vsaj 1x mesečno ... že ko nisem bla noseča.....res, to je migrena, ki je OBUPNA .... k sploh ne morš ne ležat ne nič, skoz boli in nabija user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 14:28:34   
madjanca
Jaz sem imela migrene (po par dni skupaj) zaradi enih KT.. ko sem jih menjala je bilo bolje.. sedaj jih skoraj nimam. Enkrat na mesec recimo. Ko pa jo ze dobim hitro spijem magnezij (ponavadi cuti en dan prej), ce je moznost se za kako urco cez dan zaprem v temen prostor in prelezim. Sem pa ugotovila, da je pri meni vzrok samo stres. Ravno prejsnji teden me je zvilo zaradi nove sluzbe. Hvalabogu v nedeljo da sem lahko v miru bruhala in spala user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 14:29:14   
mimi_ka
Moja mama ima tudi take hude napade migrene. Sem jo že parkrat peljala na urgenco. Grozno jo glava boli, pa začne se vsa trest in bruhat, sploh ne more stat po koncu. Mislim da so ji tam vedno dali neko injekcijo proti slabosti in je mogla nekaj časa tam ležat, dokler se ni to hujše umirilo. Hvala bogu sama nimam težav zaenkrat z migrenami. Je pa zelo grozno že ko koraš gledat nekoga kako to trpi in mu nič ne moreš pomagat user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 14:30:51   
madjanca
Moram pa reci, da mi pitje magnezija boljsa koncentracijo in spomin. Ne vem ali je placebo, ampak dokler bo tako, ga bom kar redno uzivala user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 14:38:00   
mimi_ka
Aja, pa meni je na koncu prve nosečnosti, ko mi je začelnotrdevati trebuh ginekolog tudi predpisal magnesol. Se mi ni zdelo nič posebnega, tudi okus je bil čisto ok, tako da nimam problemov s tem. Pač sem spila. Lahko bi pa verjetno tudi kakšen drugi magnezij kupila in pila brez problema.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 14:42:19   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Jaz sem imela migrene (po par dni skupaj) zaradi enih KT.. ko sem jih menjala je bilo bolje.. sedaj jih skoraj nimam. Enkrat na mesec recimo. Ko pa jo ze dobim hitro spijem magnezij (ponavadi cuti en dan prej), ce je moznost se za kako urco cez dan zaprem v temen prostor in prelezim. Sem pa ugotovila, da je pri meni vzrok samo stres. Ravno prejsnji teden me je zvilo zaradi nove sluzbe. Hvalabogu v nedeljo da sem lahko v miru bruhala in spala user posted image


Srečnica, da čutiš en dan prej. Jaz sem v torek šla normalno spat, v sredo zjutraj se zbudila taka, da je groza. Sam ni blo druge kot, d asm se zrihtala in spokala delat, to je najhujše. Zelo redko, da jo fašem čez vikend, ko smo doma pa da se lahko malu uležem, čeprav nič ne pomaga. V večini se med tednom z migreno zbudin in z njo grem spat. Pol je ponavad še tko, da takrat moj dela do nevem kdaj in je katastrofa, najhuj mi je k tamalo tušiam, se mi zdi, da mi bo vse vn z glave padlouser posted image Je pa tudi pri meni vsaj delno kriv stres, to sm kr zihr, lahko, da je še kej drugega pa nism še pogruntala.

Je pa tudi moja mami imela take migrene, se spomnim kokrat je zdravnik prišel na dom tk je blo hudo, zdej ko je starejša je boljše, so pa druge stvari.....jah skos mamo neki babe, da vemo, da smo živeuser posted image

< Sporočilo je popravil mojamiška -- 18.2.2016 14:44:13 >

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 14:46:41   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Jaz sem imela migrene (po par dni skupaj) zaradi enih KT.. ko sem jih menjala je bilo bolje.. sedaj jih skoraj nimam. Enkrat na mesec recimo. Ko pa jo ze dobim hitro spijem magnezij (ponavadi cuti en dan prej), ce je moznost se za kako urco cez dan zaprem v temen prostor in prelezim. Sem pa ugotovila, da je pri meni vzrok samo stres. Ravno prejsnji teden me je zvilo zaradi nove sluzbe. Hvalabogu v nedeljo da sem lahko v miru bruhala in spala user posted image


Srečnica, da čutiš en dan prej. Jaz sem v torek šla normalno spat, v sredo zjutraj se zbudila taka, da je groza. Sam ni blo druge kot, d asm se zrihtala in spokala delat, to je najhujše. Zelo redko, da jo fašem čez vikend, ko smo doma pa da se lahko malu uležem, čeprav nič ne pomaga. V večini se med tednom z migreno zbudin in z njo grem spat. Pol je ponavad še tko, da takrat moj dela do nevem kdaj in je katastrofa, najhuj mi je k tamalo tušiam, se mi zdi, da mi bo vse vn z glave padlouser posted image Je pa tudi pri meni vsaj delno kriv stres, to sm kr zihr, lahko, da je še kej drugega pa nism še pogruntala.

Je pa tudi moja mami imela take migrene, se spomnim kokrat je zdravnik prišel na dom tk je blo hudo, zdej ko je starejša je boljše, so pa druge stvari.....jah skos mamo neki babe, da vemo, da smo živeuser posted image



Je končala z meno ane ... to je tisto ... mojo mamo so tud po meni nehale dajat migrene ... tko, da ... še mal morm počakat, da bojo mene tud nehale user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 14:53:59   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Jaz sem imela migrene (po par dni skupaj) zaradi enih KT.. ko sem jih menjala je bilo bolje.. sedaj jih skoraj nimam. Enkrat na mesec recimo. Ko pa jo ze dobim hitro spijem magnezij (ponavadi cuti en dan prej), ce je moznost se za kako urco cez dan zaprem v temen prostor in prelezim. Sem pa ugotovila, da je pri meni vzrok samo stres. Ravno prejsnji teden me je zvilo zaradi nove sluzbe. Hvalabogu v nedeljo da sem lahko v miru bruhala in spala user posted image


Srečnica, da čutiš en dan prej. Jaz sem v torek šla normalno spat, v sredo zjutraj se zbudila taka, da je groza. Sam ni blo druge kot, d asm se zrihtala in spokala delat, to je najhujše. Zelo redko, da jo fašem čez vikend, ko smo doma pa da se lahko malu uležem, čeprav nič ne pomaga. V večini se med tednom z migreno zbudin in z njo grem spat. Pol je ponavad še tko, da takrat moj dela do nevem kdaj in je katastrofa, najhuj mi je k tamalo tušiam, se mi zdi, da mi bo vse vn z glave padlouser posted image Je pa tudi pri meni vsaj delno kriv stres, to sm kr zihr, lahko, da je še kej drugega pa nism še pogruntala.

Je pa tudi moja mami imela take migrene, se spomnim kokrat je zdravnik prišel na dom tk je blo hudo, zdej ko je starejša je boljše, so pa druge stvari.....jah skos mamo neki babe, da vemo, da smo živeuser posted image



Je končala z meno ane ... to je tisto ... mojo mamo so tud po meni nehale dajat migrene ... tko, da ... še mal morm počakat, da bojo mene tud nehale user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image
jap, prišlo pa kup drugega sr....., d aneveš kaj je huje.... Ja še mal, če bom po njej in po njeni mami pol bom kmal tamuser posted image
Ni pa moja še kon z meno, je rekla dohtarca, da loh traja do 62 leta al pa še kakšno leto dlje, je rekla mami hvala lepauser posted image

< Sporočilo je popravil mojamiška -- 18.2.2016 14:55:34 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 17:22:01   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


user posted image user posted image MAREC user posted image user posted image


2.3. Allstar

8.3. ela23

9.3. tuttifrutti

22.3. ..noname..

Enkrat v marcu: N23OK, mojamiska


Navijačice: Janchek81, anonimna user posted image , madjanca, Damuš





Hvala, zelo si polepšala tale seznamček. Meni očitno to ne gre tako dobro od rokuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 19:13:00   
Allstar
..noname.. tvoj seznamček je bil isti, jaz sem ga samoml dopolnila, lepoto mu bo dala pa zelena barva konec meseca user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
19.2.2016 7:00:22   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Jaz sem imela migrene (po par dni skupaj) zaradi enih KT.. ko sem jih menjala je bilo bolje.. sedaj jih skoraj nimam. Enkrat na mesec recimo. Ko pa jo ze dobim hitro spijem magnezij (ponavadi cuti en dan prej), ce je moznost se za kako urco cez dan zaprem v temen prostor in prelezim. Sem pa ugotovila, da je pri meni vzrok samo stres. Ravno prejsnji teden me je zvilo zaradi nove sluzbe. Hvalabogu v nedeljo da sem lahko v miru bruhala in spala user posted image



Jaz se pa že dooolgo zahvaljujem bogu, usodi al čemerkoli že, da se mi ni bilo treba ukvarjati s KT. Šele sedaj vidim kakšna svinjarija je to.

Mene je pa vceraj povozilo. V bistvu nič otipljivega. Nimam ne vročine, niti migrene ... Samo brez energije sem. Totalno. Tako utrujena, izžeta ... Očitno bo treba izpreči ... in malo bolj na izi vse skupaj vzeti. Sem preležala cel popoldan ... Očitno nisem narejena za delo dopoldan, delo popoldan, vmes pa še učenje za izpite. Poleg skrbi za otroka in družino. Bo treba postavit prioritete.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
19.2.2016 11:03:33   
madjanca
Tudi meni je zal, da sem verjela, da mi bodo tabletke uredile cikluse.. samo poslabsalo je vse.. ampak ce zdravnik rece, da je treba, bi se pricakovalo, da bi se to obrstovalo.

Mi je pa bila sola, da tudi ce je zdravnik, lahko recem NE!

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.2.2016 13:23:32   
..noname..
Kje se potepate punce, ste vse pridne v akciji? Jaz komaj čakam, da se tale M izteče, da bova lahko uživala potem. In upam, da bo konec marca en čudovit plusek user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.2.2016 18:59:43   
Katriss
Se javljam za na seznamček, 9.3. je ne pričakujem.

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.2.2016 19:16:34   
Daise
Okej, zdej se mam pa čs pofočkat!

Moje tečke ne pričakujem 13.3. Resnično stiskam pesti, da ta mesec ne pride :)

Tole sem napisala že k februarkam, pa povem še vam! Zadnje dva tedna sem bila noro zaposlena s projektom, ki sem se ga lotila. Mislim, da je čas, da to delim s ''svetom''. Naredila sem spletno stran dragimaliskrat.si (od bodoče nosečke do novopečene mamice), zdaj vas pa prav prijazno vabim, da se mi pridružite.

Spisala sem že kar nekaj prispevkov, še veliko več pa jih bo v naslednjih dneh prišlo! Idej imam ogromno in še večjo željo po ustvarjanju in nadaljevanju :) dragimaliskrat.si lahko spremljate tudi na Facebooku :)

Se vidimo in tipkamo!

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.2.2016 20:14:19   
mava1975
Jaz je ne pričakujem 17. 3., upam, da jo imam sedaj zadnjič v tem letu

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.2.2016 20:16:42   
Katriss

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Okej, zdej se mam pa čs pofočkat!

Moje tečke ne pričakujem 13.3. Resnično stiskam pesti, da ta mesec ne pride :)

Tole sem napisala že k februarkam, pa povem še vam! Zadnje dva tedna sem bila noro zaposlena s projektom, ki sem se ga lotila. Mislim, da je čas, da to delim s ''svetom''. Naredila sem spletno stran dragimaliskrat.si (od bodoče nosečke do novopečene mamice), zdaj vas pa prav prijazno vabim, da se mi pridružite.

Spisala sem že kar nekaj prispevkov, še veliko več pa jih bo v naslednjih dneh prišlo! Idej imam ogromno in še večjo željo po ustvarjanju in nadaljevanju :) dragimaliskrat.si lahko spremljate tudi na Facebooku :)

Se vidimo in tipkamo!


Na hitro sem pokukala in prebrala dva članka, super stran! Preprosto napisano in stilsko oblikovano. Meni je zelo všeč :)

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.2.2016 22:52:01   
Allstar
user posted image user posted image MAREC user posted image user posted image



2.3. Allstar


8.3. ela23


9.3. Katriss


9.3. tuttifrutti


13.3. Daise


17.3. mava1975


22.3. ..noname..


Enkrat v marcu: N23OK, mojamiska



Navijačice: Janchek81, anonimna user posted image , madjanca, Damuš

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
22.2.2016 0:01:41   
mimi_ka
Oooo tale marčevski seznamček se pridno veča user posted image držim pesti prav za vsako od vas. Naj bo marec zelen kot se za pomlad spodobi user posted image upam, da mene ne bo gor user posted image če pa mi februarska sreča ne bo naklonjena, se vam seveda z veseljem pridružim user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
22.2.2016 8:51:02   
Katriss

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Oooo tale marčevski seznamček se pridno veča user posted image držim pesti prav za vsako od vas. Naj bo marec zelen kot se za pomlad spodobi user posted image upam, da mene ne bo gor user posted image če pa mi februarska sreča ne bo naklonjena, se vam seveda z veseljem pridružim user posted image


Mimi_ka, sem ravno prebrala tvoj post v februarski temi, sliši se obetavno user posted image Sporoči...

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
22.2.2016 9:55:40   
Taroma

IZVIRNO SPOROČILO: Taroma

Pozdravljenje, se še jaz pofočkam tukaj. Vsak mesec se selim iz ene teme v drugo, upam da bo marca več sreče. M ne pričakujem 5.3.
Midva sva končno te dni malo več skupaj, oziroma sva celi mesec na isti izmeni in je posledično več časa za user posted image user posted image Tako da obstaja dosti več možnosti za uspeh, kot v preteklem obdobju. Držim pesti za vse nas!


Moj post ste verjetno spregledale na prejšnji strani, ker me še ni na seznamu user posted image

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?