|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
27.3.2016 14:09:57   
Sareta88
Hvala ..noname.. za podporo. Ti pa nam poročaj o nosečnosti ;)

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
27.3.2016 18:41:01   
Ashatan
Brezveze. Res brezveze. Vse sva naredila prav, 5 dni pred O, na O, dva dni po O..........in kaj se je danes zgodilo? Kaj drugega kot do, da se mi je že ponoči M vlilauser posted image . Na 27 dan!!! Od 12 leta imam M in je še enkrat nisem imela prej kot na najhitreje 30 dan zadnje čase, drugače pa bolj 32-34.
Je pa zaenkrat še normalna, glede na pitje krvomočnice, bom videla kako bo naslednje dni......

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
28.3.2016 8:28:26   
pikapoka pika
oh škoda ashatan user posted image Pa sej to ne morš verjet kako slab mesec user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
28.3.2016 9:04:29   
madjanca
Ja pa kaj je ta mesec v zraku?

Ampal, ce ni bil marec nas mesec, bo pa april...

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
28.3.2016 10:11:35   
mimi_ka
Pikapoka pika in ashatan žal mi je user posted image user posted image

Bomo pa skupaj v aprilu čvekale user posted image ta marec je bil pa res porazen kar se pluskov tiče. Ashatan, ne obupat. Tudi zate pride plusek.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
28.3.2016 11:03:20   
Allstar
Ashatan res ne obupat, vsak cikel je 25% šanc da uspe, tudi če vse delaš prav. Torej naj bi bilo !teoretično! tako, da če 4 cikle delaš vse prav ti en od 4 uspe, pod ptedpostavko, da je z moškim in žensko vse v najlepšem tedu in da sta kompatibilna.
Bomo imeli aprila bolj zelen mesec, sigurno! Ta je bil res porazen user posted image .

Uživajte še preostanek praznika in lep dan user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
28.3.2016 11:20:05   
mimi_ka
Točno tako, Allstr user posted image Samo kaj ko smo mi ženske tako zakomplicirane in neučakane, da moram vse narediti perfektno in ko si nekaj želimo, ne odstopimo od tega in vse spremenimo v en veeeelik projekt user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 14:53:50   
Sunshine93
Tkole punce od tiskih mojih testkov in user posted image zgleda da nebo nič ..
Danes sem obiskala G.. user posted image še ni .. in mi je povedal da imam PCOS..
Imam zelo lepo zadebeljeno sluznico.. in da vidi da se nekaj dogaja in da se še nekaj bo zgodilo (v mislih je imel ovulacijo)user posted image ..res mi ni jasno kako vse skupaj zelo zmedeno..
Predpisal mi je dobroston tabletke 2x na dan 10 dni.. in v primeru če v teh 10 dneh ne dobim user posted image oz krvavitve, da jih pokličem in da me komaj
takrat dal na ßhcg.. Povedal je tudi če zanosim da te tablete ne škodujejo plodu..
Punce a imate kakšne izkušnje s temi tabletami ? kako so kaj vplivale na vas ?

In testov verjetno nebom nikoli več delala .. ker sm tootalno razočarana še posebaj v tele Baby check in jooj ja ....
povedal je da lahko testi zatajio oz.pokažejo zelo rahlo tudi v primeri če ni nosečnost (npr.ovulacija.. ) sam kako zdj če jo bom kao zdej mela nevem več. kaj nej si mislim.

Je pa mi tudi povedal zakaj je Clear blue najbolj zanesljiv .. ker pokaže nosečnost od 50enot..
dejansko med 10-40 enot je še siva cona se pravi lahko nakazuje nosečnost potrjeno je pa komaj od 40enot naprej..
Vsaka ženska pa nima enako količino enot v krvi in da je možno tudi zato da je bc pokaazal rahlo pozitivno ..

Se opravičujem punce za tako dolgo in obširno in zmedeno razlago ..

Ostalim želim veliko sreče, da še ta mesec zagledajo user posted image user posted image ..
In upam da bo APRIL boljše obarvan za vse user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 15:02:04   
mava1975
Dabroston ne vpliva na plod... verjetno boš imela povečane simptome PMS, lahko tudi slabost, ful podobno kot nosečnost... držim pesti.. Dabroston se jemlje tudi do 12 tedna nosečnost, tako da če bi bila noseča je vsa skrb odveč...

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 15:18:35   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Sunshine93

Tkole punce od tiskih mojih testkov in user posted image zgleda da nebo nič ..
Danes sem obiskala G.. user posted image še ni .. in mi je povedal da imam PCOS..
Imam zelo lepo zadebeljeno sluznico.. in da vidi da se nekaj dogaja in da se še nekaj bo zgodilo (v mislih je imel ovulacijo)user posted image ..res mi ni jasno kako vse skupaj zelo zmedeno..
Predpisal mi je dobroston tabletke 2x na dan 10 dni.. in v primeru če v teh 10 dneh ne dobim user posted image oz krvavitve, da jih pokličem in da me komaj
takrat dal na ßhcg.. Povedal je tudi če zanosim da te tablete ne škodujejo plodu..
Punce a imate kakšne izkušnje s temi tabletami ? kako so kaj vplivale na vas ?

In testov verjetno nebom nikoli več delala .. ker sm tootalno razočarana še posebaj v tele Baby check in jooj ja ....
povedal je da lahko testi zatajio oz.pokažejo zelo rahlo tudi v primeri če ni nosečnost (npr.ovulacija.. ) sam kako zdj če jo bom kao zdej mela nevem več. kaj nej si mislim.

Je pa mi tudi povedal zakaj je Clear blue najbolj zanesljiv .. ker pokaže nosečnost od 50enot..
dejansko med 10-40 enot je še siva cona se pravi lahko nakazuje nosečnost potrjeno je pa komaj od 40enot naprej..
Vsaka ženska pa nima enako količino enot v krvi in da je možno tudi zato da je bc pokaazal rahlo pozitivno ..

Se opravičujem punce za tako dolgo in obširno in zmedeno razlago ..

Ostalim želim veliko sreče, da še ta mesec zagledajo user posted image user posted image ..
In upam da bo APRIL boljše obarvan za vse user posted image


Dabroston dekleta zelo razlicno prenasamo. Jaz sem ponavadi oblezala, medtem ko ostale pravijo le o znakih PMSja, nekatere sploh nic.

Dabrostona sem pojedla ze kar nekaj in user posted image je potem vedno prisla najkasneje v roku petih dni.
Pa ti je dal dabroston samo za en mesec ali vec?

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 15:23:16   
Sunshine93
Prvi 10 dni po 2 tbl na dan .. V primeru če pride user posted image ..
pa nadaljujemo 2 meseca ( od 11-25 dan ciklusa) po 2 tbl na dan ..

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 15:34:07   
madjanca
Tako terapijo sem imela tudi jaz.. in pri meni je bilo dobro tist cas, ko sem jedla... ko so bili trije mesci okoli pa spet rompompom... koliko casa pa ti ze zamuja?

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 15:41:54   
Sunshine93
Nimam je od 31.1

Nasploh pa mam dolgo cikluse od 35-38 dni ..
Tko da je že kr dolg ni .. Nevem me še zanima kaj bo s tega cirkusa ratalo ..

< Sporočilo je popravil Sunshine93 -- 29.3.2016 15:42:20 >

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 16:02:16   
madjanca
Vem kako ti je, jaz sem jo mela 21. novembra in s pomocjo dabrostona prejsnji teden koncno..

Svoje sploh nimam..

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 16:04:58   
madjanca
Kako pa ti je dolocil PCO?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 16:09:24   
Sunshine93
Ja ma je prou stresno in grozno .. res ..

UZ je opravil in je L.jajčnik cel zapolnjen s temi krogoci ..
Sam zanimivo v 11.mesecu lani sem bila na rednem pregledu in na žalost ni bilo mojega G. Je bil drugi in ni nič omenil .. o tem ..



(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 16:16:44   
madjanca
Ma smesno je meni s temi PCO... meni so sest let govorili, da jih imam, nova ginekologinja pa mi je povedala da imam samo bolj "dopustniske" jajcnike in zato nimam menstruacij. Tako, da se meni tale PCO zdi se vedno neka uganka tudi za zdravnike..

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 16:21:25   
Sunshine93
Ojej .. ja sej vsak reče po svoje.. Sej več človek ne ve kaj in komu bi verjel .. ampak ja tko je na našem sveti

Ne vem uglavnm upamo na najboljše v vsakem primeru ..
Enkrat se bo vse rešilo in minilo in bo konec tega cirkusa user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 16:39:23   
madjanca
Jaz sem se pofockala za aprila, da zakljucim s tem... tako, da sedaj user posted image na polno in pa da zakljucimo s tem. Pravijo, da se po porodu vse uredi user posted image

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 16:46:49   
Sunshine93
Nooo če se po porodu use uredi pa super ..user posted image hehe
no no kr lpo veseloo na delo user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 17:08:19   
madjanca
Samo, da pride iz sluzbe.. mi ne uide vec :)

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 17:35:50   
Sunshine93
noo supeeruser posted image

Ma dokler si jemala dabroston nista delala na malem čudežu al sta ?
ker men je moj G.. povedal da zdaj mam največ šans da zanosim..med jemanjem tablet.
Če kao že nisem ..

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 18:47:07   
madjanca
Najprej nisva, vmes pa sva ampak brez ucinka. Zdaj sem na klomidu in upamo na user posted image v aprilu :)

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 18:49:58   
Sunshine93
aa tako .. Ja no pustimo času čas :) bomo videli kako bo hehe

Tebi pa želim vso srečo in upam da v APRILU zagledaš user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
29.3.2016 18:58:21   
Allstar
Punce, toliko da vam javim napredovanje od prejšnjotedenskega čudnega pregleda :). Prejšnji teden mi je rekel, da vidi pikico in da sem noseča, čeprav sem rekla da ni možno, me je dal na krvnega, ki je pokazal da nisem in potem me sestra ni hotela naročiti, čeprav me je zelo skrbelo kaj je s tisto pikico (lansko leto sem imela polip in histeroskopijo). No in tako kot sem rekla, sem šla danes tja in sem bila pripravljena vztrajati cel dan, dokler me vzame na posvet user posted image . Sestra je rekla, da lahko samo posvet, on pa je naredil še UZ in tista pikica je čudežno izginila (tudi lani na histero ni bilo več "polipa"). Hvalabogu, mi na histero ni potrebno iti. Ko sem se hotela pozanimat kaj potem je to in če kako vpliva na zanositev, pa ni imel več časa odgovarjat na moja, očitno neumna, vprašanja. Ima katera izmed vas to izkušnjo?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?