|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
22.2.2016 10:14:49   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Katriss


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Oooo tale marčevski seznamček se pridno veča user posted image držim pesti prav za vsako od vas. Naj bo marec zelen kot se za pomlad spodobi user posted image upam, da mene ne bo gor user posted image če pa mi februarska sreča ne bo naklonjena, se vam seveda z veseljem pridružim user posted image


Mimi_ka, sem ravno prebrala tvoj post v februarski temi, sliši se obetavno user posted image Sporoči...

Katriss, upam da je res obetavno user posted image seveda sporočim, evo, jutri zjutraj ve prve izveste novico user posted image pa kakršna že bo...

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
22.2.2016 11:49:19   
Allstar

user posted image user posted image MARECuser posted image user posted image


2.3.

Allstar


5.3.

Taroma


8.3.

ela23


9.3.

Katriss

tuttifrutti



13.3.

Daise


17.3.

mava1975


22.3.

..noname..



Enkrat v marcu: N23OK, mojamiska


Navijačice: Janchek81, anonimna user posted image , madjanca, Damuš



(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
22.2.2016 11:51:02   
Allstar
Taroma se opravičujem, res sem spregledala, hvala za opozorilo user posted image .

Držim pesti, da se ne bomo več selile iz teme v temo, ampak da se bomo preselile samo še v teme V pričakovanju na user posted image user posted image

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
22.2.2016 23:05:21   
N23OK
Jaz sem bila na pregledu pri G zaradi moje M ,ki je bila ta mesec malo čudna in "zmedena" predpisala mi je Dabrostron za 3 mesece ma kera izkušnje z tem zdravilom?:)

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 8:51:00   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: N23OK

Jaz sem bila na pregledu pri G zaradi moje M ,ki je bila ta mesec malo čudna in "zmedena" predpisala mi je Dabrostron za 3 mesece ma kera izkušnje z tem zdravilom?:)

N23OK mislim da ima kar nekaj punc tukaj izkušnje s tem zdravilom. Pobrskaj par strani nazaj, mislim, da je bila ravno o dabrostonu debata. Upam, da ti bo pomagalo. Mislim, da je nekaterim prav to pomagalo pri zanositvi.

(odgovor članu N23OK)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 8:55:46   
mimi_ka
Evo punce, se vam tudi jaz pridružujem v marcu. Danes je bil test žal negativen user posted image zdaj čakam da se moja user posted image odloči prit, ker očitno so vsi ti krči znak za m..no ko priteče, vam javim datum za seznamček.

(odgovor članu N23OK)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 10:21:31   
mimi_ka
Allstar zdaj vidim, da si ti že drugi teden na vrsti, da začneš barvat ta seznam v zeleno user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 11:22:04   
Allstar
mimi_ka upam, da imaš prav user posted image . Koledarček mi kaže še 9 dni (izračuna povprečne cikle za eno leto nazaj, odkar vnašam). Zadnje 4 cikle imam 29 dni, to pa naj bi bilo zadnji dan v februarju. Ampak testa pred 2.3. ne delam user posted image . Močno upam, da se ne obarvam rdeče v marčevski skupini že februarja user posted image .

Ali uporabljate aplikacijo My calendar? Meni je svetovna in sem se iz nje ogromno naučila o sebi oz. svojem telesu.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 11:32:17   
mimi_ka
Allstar ti moraš obvezno začet mesec z zeleno user posted image
Ne jaz ne poznam te aplikacije, čeprav mislim, da sem jo že zasledila na telefonu. Moram it prav prečekirat, če je res tako fajn kot praviš user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 11:56:26   
Allstar
Upam, da bojo tvoje besede držale user posted image .
Aplikacijo si je pa potrebno dol potegnit, tak dnevnik z rožico je na ikonci ;). Res je carska in prihrani kar nekaj računanja user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 13:17:59   
pikapoka pika
Jaz tudi uporabljam to aplikacijo in mi je super user posted image

Vse kaže da se vam bom tudi jaz pridružila v pričakovanju marčevskih user posted image , ker tale mesec slabo kaže. ampak vseeno počakam do M pa se vam pridružim na seznamčku.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 14:01:53   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: N23OK

Jaz sem bila na pregledu pri G zaradi moje M ,ki je bila ta mesec malo čudna in "zmedena" predpisala mi je Dabrostron za 3 mesece ma kera izkušnje z tem zdravilom?:)


Pa si imela zmedeno samo ta mesec in prej redno?

(odgovor članu N23OK)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 14:19:34   
mava1975
Jaz imam tudi to aplikacijo, roza rožica... ful dober... pa vse si lahko zraven zapisuješ, kdaj pa kje te kaj špika...
Z dabrostonom sem jaz zanosila v prvem mesecu jemanja avgusta 2015, žal se je nosečnost v 12 tednu končala z missed ab. Uporabljala sem tudi ovulacijske teste... zdaj ga jem že dva meseca pa ni efekta, sam da mi je bilo ful slabo med jemanjem. Jaz sem ga jemala zaradi prekratkega ciklusa po ovulaciji, saj če tudi bi prišlo do oploditve sem prej dobila M, torej Dabroston mi je podaljševal drugo fazo... vprašaj kaj te zanima...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 17:11:32   
ela23
Oj,

vidim, da se seznamček lepo polni. Upam, da se bo tudi lepo obarval. user posted image Jaz se čez nekaj dni vrnem y malo daljšega dopusta in močno upam, da bomo s seboj odnesli slepega potnika. user posted image

Sicer sem pa ravno razmišljala o taki aplikaciji kot je My calendar. Sem si jo že snela in sem navdušena. Gotovo je bom uporablja, tako da hvala za tole informacijo. :)

LP


(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.2.2016 21:09:22   
tuttifrutti
Tudi jaz sem trenutno na Dabrostonu, tretji mesec. Sedaj imam menstruacije točne kot ura - tudi jaz sem imela zelo zmedene menstruacije in nekatere cikle zelooo dolge. Nisem opazila kakšnih stranskih učinkov, razen v prvem mesecu jemanja sem bla ful čustveno nestabilna - no verjetno je bil zraven tudi stres user posted image

Držim pesti za vse nas user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.2.2016 11:46:15   
Sareta88
Punce jaz ta mesec samo navijam za vas, drugega pa se mogoče že vpišem med tiste, ki pričakujete :) Držim pesti! Obarvajte ta seznamček v čim bolj zeleno ;)

(odgovor članu tuttifrutti)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.2.2016 12:55:24   
Sandyy
Punceee se vam pridruzim datum ko je ne pricakujem je 8.3 :)

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.2.2016 13:03:24   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image MAREC user posted image user posted image user posted image user posted image


2.3.

Allstar



5.3.

Taroma


8.3.

ela23

Sandyy


9.3.

Katriss

tuttifrutti


13.3.

Daise


17.3.

mava1975


22.3.

..noname..


Enkrat v marcu

N23OK

mojamiska


Navijačice: Janchek81, anonimna user posted image , madjanca, Damuš

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.2.2016 13:04:29   
mava1975
Punce a je katera na Klomifenu ali Clomidu?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.2.2016 16:58:06   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Punce a je katera na Klomifenu ali Clomidu?


Jaz bom proti koncu marca na klomidu, ce bo vse po sreci. Kaj imas ti?

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.2.2016 9:40:22   
tuttifrutti
Jaz sem na Clomidu tretji mesec. Prvi mesec sem jedla eno tableto na dan od 4-9 dneva, druga dva meseca pa dve na dan. Če v tem ciklu ne rata, bom šla takoj do svoje ginekologinje, da vidimo kako naprej...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.2.2016 9:56:13   
mava1975
Jaz imam le Dabroston, v drugi polovici ciklusa, sam mislim, da bo potrebno še v prvi kaj dodati...

(odgovor članu tuttifrutti)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.2.2016 11:08:05   
mava1975
Danes na RTV SLO2 ob 17.00 dr. Pušenjak, kontaktna pogovorna oddaja...

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
26.2.2016 12:06:58   
pikapoka pika
Še mene prosim na seznamček. Ne pričakujem daljnega 27.3.

Naj bo marec naš srečni mesec user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
27.2.2016 12:06:42   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image MARECuser posted image user posted image user posted image user posted image



2.3.

Allstar


5.3.

Taroma


8.3.

ela23

Sandyy


9.3.

Katriss

tuttifrutti


13.3.

Daise


17.3.

mava1975


22.3.

..noname..


27.3.

pikapoka pika


Enkrat v marcu

N23OK

mojamiska



Navijačice: Janchek81, anonimna user posted image , madjanca, Damuš, Sareta88, madjanca

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?