|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 16:25:50   
trolik4
https://www.facebook.com/groups/1559982560984032/

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 21:16:11   
Isabella*
Mene pa malo utrujenost daje, skoraj vsako popoldne potrebujem počitekuser posted image

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 21:37:54   
novemberka 2016
Ojla, se ena novemberka tu user posted image

Zm: 30.1.2016
Po mojih izracunih pdp: 5.11.2016
Prvi pregled: 30.3.

Zdaj sem stara 24, ko bo pa pdp pa bom 25. To je moja prva nosecnost,
se ze veselim, sicer sem pa neverjetno mirna.

V tem tednu sem imela kar nekaj tezav, ki pa so normalne. Nekaj slabosti
(nisem pa se niti enkrat bruhala.... Tok tok), kar nekaj krcev, ki jih sedaj vec ni toliko,
Sem pa opazila da me zacnejo krci in pekoc obcutek, bolecine v spodnjem delu trebuha
ce ne jem vsake 3 ure. Glede na to da mi nic posebno ne pase se najveckrat filam s sadjem,
Prepecencem, ingverjevim cajem. Kosilo pa normalno pojem, nekoliko manj kot pred N.
Sicerpa opazam da je vsak dan cisto drugacen, z drugacnimi tezavami.

Imam pa eno vpr. Rada bi se vclanila v fb skupino pa me skrbi da bi se videlo na moji casovnici da
sem se pridruzila tej skupini. Glede nato da je vse se zelo zgodaj in o tem ve le malo ljudi nebi rada da bi
Se zaradi ene neumnosti zdaj vse razvedelo.

Pozdravcek!

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 21:51:00   
Isabella*
Ker je skupina zaprta, se clane vidi, ne vidi pa se vsebine. Mogoče bi bilo boljše, če bi bila skrita - potem se ne vidi skupine in ne članov.user posted image

(odgovor članu novemberka 2016)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 21:53:44   
novemberka 2016
Se je vam na casovnici prikazalo.. Npr ime priimer se je vclanila v skupino Novembrke 2016?

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 21:56:44   
Isabella*
Ne bi vedela, ker se še nisem pridružilauser posted image še bom raje malo počakala user posted image

(odgovor članu novemberka 2016)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: NOVEMBERKE 2016
5.3.2016 6:32:31   
trolik4
Zaenkrat je odprta s skrito vsebino zato, da jo tudi ostale najdejo, ki niso tule.
Se pa ne prikaze na casovnici ne. Prikaze se samo ce se vclanis v isto skupino v kateri je prijatelj.

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: NOVEMBERKE 2016
5.3.2016 7:59:14   
mika13
Meni se na časovnici ni pokazalo, da sem se vključila.

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: NOVEMBERKE 2016
5.3.2016 18:13:30   
Isabella*
A še mogoče kera živi v "strahu"? Jaz sploh ne morem verjet, da se to res dogaja in potem vsakič, ko me zgrabi kak krč ali kaj podobnega kar letam na WC, če je kaj krvi... Že grem sama sebi na živceuser posted image

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: NOVEMBERKE 2016
5.3.2016 20:00:13   
Pikapoka1980
Ja, hvala enako! Se mi zdi da me zaradi zaprtosti vse boli in stiska in mi je zato se huje!

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: NOVEMBERKE 2016
5.3.2016 20:26:45   
nat.ka
ja tudi jaz sem non stop na wc-ju vendar zaradi vode...non stop hodim lulat tak da že zdaj vstajam ponoči po 2krat kar prej nisem

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: NOVEMBERKE 2016
5.3.2016 20:27:00   
Isabella*
Joooj, me veseli, da nisem edinauser posted image ampak ni pa to dobro za naju, to pa sigurno.
Jaz pa sem še malo vraževerna in me je strah povedati staršem, ker se bojim, da bo zaradi tega šlo kaj narobe user posted image Bova pa najverjetneje vseeno jutri povedala, če ne druga rabim oporo zdaj user posted image
Vidva sta že komu povedala?user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: NOVEMBERKE 2016
5.3.2016 20:29:19   
Isabella*
Opa, sem videla, da si že na prejšnji strani napisala, da siuser posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: NOVEMBERKE 2016
5.3.2016 21:02:15   
mika13
Hahaha, poznano. Sem danes ponoči 4x hodila lulat! :/
Glede straha, pa...ne skrbet. Če bo šlo karkoli narobe, bo narava poskrbela za to. Jaz se ne sekiram toliko več, vem pa, da sem bila prvo nosečnost ista. Panika za vsak krček. ;) Vse bo ok, samo pozitivno! :)

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: NOVEMBERKE 2016
5.3.2016 21:18:07   
Isabella*
Se bo treba odločit, da bodo naši fižolčki OK in vse se bo super končalouser posted image

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: NOVEMBERKE 2016
6.3.2016 18:10:27   
nat.ka
mi2 bova še malo počakala oz. imam jutri pregled in upam da mi bo lahko potrdila...priznam pa da me je res malo strah da ne bo kaj narobe. vam bom pa takoj jutri poročala ko pridem domov user posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: NOVEMBERKE 2016
6.3.2016 18:54:28   
Isabella*
Jupiii, že jutri, super!!! Poročaj kako bo, ampak sem prepričana, da bo vse ok!user posted image user posted image

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: NOVEMBERKE 2016
6.3.2016 20:05:19   
nat.ka
ja juter ker pač je glih tak naneslo ker sem se januarja naročla za pregled zdaj je pač ratalo user posted image
zato me je pa mal strah...jaz tudi upam da bo vse okuser posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: NOVEMBERKE 2016
6.3.2016 20:21:41   
Isabella*
Seveda bo user posted image

Mene pa danes tako prsi bolijo, da se mi bo zmešalo, se jih sploh dotaknit ne smemuser posted image
Pa spet me je nekaj v jajčnikih pikalouser posted image
Nisem pa mogla iz svoje kože... sem morala narediti še en digitalni test, ki je pokazal 2-3user posted image (v torek, ko sem prvič zagledala + je bil še 1-2) zdaj sem maleeenkost bolj mirna (čeprav me je še vseeno strah za vsak krč) in jutri bo 5 tednovuser posted image

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: NOVEMBERKE 2016
6.3.2016 21:19:53   
Isabella*
Imam pa še eno malo bolj hecno vprašanjeuser posted image torej, jutri dopolnim 5tednov (torej 5t0d) Kako se potem to šteje naprej? Ali sem od jutri naprej v šestem tednu ali v petem? Npr. 5t3d sem v petem ali šestem tednu nosečnosti?
Se vnaprej opravičujem, če je to neumno vprašanje, ampak res ne vemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: NOVEMBERKE 2016
6.3.2016 23:09:52   
Pikapoka1980
Hej hej! Ce prav racunam bos dopolnila 5 tednov in vstopila v 6 teden jeeeej!
Mene tudi prsi bolijo, jem normalno, nic mi ekstra ne disi in niti ne smrdi :)
Se vedno se mi pojavljajo krci ali v spodnjem delu trebuha ali v krizu. Priznam, da se tega malo bojim, ceprav povsod pravijo, da je to kar normalno!

Komaj cakam v sredo prvi pregled, ceprav vem, da ni nujno, da se bo ze kaj videlo oz. slisalo :) drzim pesti in reees komaj cakam!

Kako ste pa ostale? Pocutje, razpolozenje?

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: NOVEMBERKE 2016
6.3.2016 23:51:33   
Isabella*
Jupiii, to pa je super novička, že kar v 6t ha hauser posted image
Mene kr konkretno križ muči, me zanima, če bi si lahko mogoče s kakim termoforjem pomagalauser posted image ampak nevem kako vročina vpliva na nosečnost.
Jem še vedno normalno in tudi slabosti ni, trkamuser posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: NOVEMBERKE 2016
6.3.2016 23:53:45   
Isabella*
Kljub temu, da se mogoče ne bo nič videlo sem vam kar malo fauš, da boste morda že videle svoje pikiceuser posted image ampak sigurno bo super! V katerem tednu boš pri pregledu?
Sem nekje prebrala, da se včasih že pri 6t vidi srčekuser posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 7:37:42   
tjasakp
čau punce, kako ste??
meni so ta vikend kar začele nagajati sicer blage slabosti... predvsem ko sem v avtu mi nagajajo pa če ne jem rec. več kot dve, tri ureuser posted image
ampak nič hujšega, daleč od bruhanja, le neprijeten občutek.. pa tudi menjave razpoloženja me dajejo, sicer mož pravi da so to le izgovori, ko me prime živc reče onuser posted image
in zaspana sem zvečer, bi šla že ob 9 spat.. sicer je to mogoče tudi posledica tega ker sem se omejila na eno kavo/zeleni čaj zjutraj ...
se mi pa po drugi strani dogaja da se zbudim zjutraj ob rec 5 uri, lahko tudi prej za it lulat in pol ne morem zaspat nazaj user posted image kot danes na primer user posted image

ugotavljam pa, da je precej težko skriti nosečnost, še posebej ker sem nehala kadit in pit alkohol, sej ni da prej sem ga pila v potokih ampak se nikoli nisem branila kozarca vina pri kosilu ali na rojstnih dnevih user posted image
ravno včeraj sem bila na enem pri kolegici, ki ima trimesečnega dojenčka in ve, da tudi midva načrtujeva še enega in ko je vidla da ne bom nazdravila in da nisem šla potem ven enega pokadit ji je bilo vse jasno, sem ji lahko prebrala na obrazu user posted image
ampak kljub temu nočem še povedat, je pa očitno da nekaj njih že močno sumi in mislim da bodo že vsi vedeli pred tremi meseci ko bomo tudi uradno povedali user posted image

pa lep začetek delovnega tedna želim user posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 8:01:24   
Pikapoka1980
Ufff se dobro, da nisem edina, ki ne more spat! Mrknem ze pred 21 a se prvic zbudim ob 2, pol ob 4 in ob 5 kr vstanem
user posted image user posted image user posted image

Jst sem tudi hotla cisto nehat kadit a vidim da je to cisto noro! Pokadim do 5 na dan ali manj. Upam, da mi zacnejo smrdet in da jih nikoli vec ne pogledam.
Danes sem doma, ker imam pregled pri diabetologu in to se vedno zavlece!


(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?