|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
18.4.2016 15:07:02   
ela23
Kako lepo je videti tak seznam! user posted image user posted image user posted image

Čestitke novima nosečkama in srečno vsem ostalim, ki še čakate. user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
19.4.2016 19:39:43   
Storžek3
Jaz pa imam že cel dan občutljive prsi. Ponavadi pred M nič ne bolijo, tokrat pa čutim neko bolečino/ščemenje. Upam da je to dober znak in ne samo psiha. Testek že čaka v predalu, upam da zdrži še ta dva dni user posted image

Kako ste kaj ostale ki boste v kratkem delale teste?

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
19.4.2016 19:56:58   
Sareta88
Storžek mene tudi bolijo prsi tam nekje od vikenda, imam pa vsak dan se mi zdi še bolj občutljive, ampak ok, to se ponavadi večkrat pred M zgodi, edino kar je drugače je to, da opažam beli tok, ki ga prej nikoli nisem imela in neko slabost. Sam kar nočem preveč razmišljat o tem, ampak kaj ko telo samo opozarja. Test bom pa mogoče že v soboto nardila. Kdaj pa ga boš ti? Glede na to, da je ta mesec tako zelen, moramo nadaljevat s tem.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
19.4.2016 20:24:50   
Storžek3
Sareta88 Jaz sem rekla da bom v petek, 1 dan po pričakovani, ampak mislim da ne bom zdržala. Bom videla, če se bom jutri zjutraj lahko uprla testiranju. Upam da mi uspe.
Beli tok je pa dober znak. Upam, da nalulaš plusek user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
19.4.2016 21:02:19   
Sareta88
Kateri dan cikla pa boš jutri? Koliko dni traja najdaljši?
Sej to ja, jaz bi morala testkati šele recimo čez en teden, če bi gledala najdaljši cikel, ampak 20.dan sem naredila O test in je bil negativen, to pomeni, da ne more bit M na 34.dan. Je pa danes 27.dan.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
19.4.2016 21:15:38   
Storžek3
Jaz imam večinoma reden cikel na 28 dni, jutri bo 28. dan , se pa tudi vsake tok zgodi da zamuja tudi do 5 dni.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.4.2016 7:53:48   
Ashatan
Držim vama pesti, da bo user posted image user posted image


Sem pa ravno o znakih razmišljala in naši psihi (ali pa moji psihi).......Ta mesec žal ni neke šanse da bi bila noseča, ker v času O nisva, razen če bi kakšen semenčič res dolgo čakal ali pa bi O bila kasneje kot mislim, ampak res možnosti so ravno nula. V glavnem, jasno mi je da user posted image nisem in čakam M ta vikend ali prve dni prihodnjega tedna (danes je 25 dan). In me isto že en teden bolijo prsa, bradavičke zelo občutljive, špika me po jajčnikih, v križu občasno zaboli................In ker vem, da noseča nisem se za te znake niti ne zmenim, ne polagam jim nobene pozornosti ali pomena. Pač telo se na M pripravlja.
Zdaj pa čakajte, kaj bo drugi mesec, če bova spet pravi čas pridna, kako me bo metalo zadnji teden ali 10 dni pred M, vso to špikanje in prsa, ki me sedaj prav isto bolijo, bodo vsaki dan imela strašen pomen in misel v glavi, da kaj pa če je ratalo in bom vsak dan odštevala do testa tako, kot smo nekoč kot otroci odštevali do morja user posted image user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.4.2016 9:05:44   
Allstar
Ashatan a si to zapisala, zato, da lahko drugi mesec prideš nazaj prebrati, da si imela iste znake, hahaha user posted image ? To sem že jaz razmišljala, da bi bilo lepo imet nekje napisano in takrat, ko te začnejo psihirat znakci, prebereš in vidiš, da se moraš umirit in počakat user posted image .

jaz sem drugače 2 dni po ovulaciji, slabo mi je pa tako zoprno, da če bi bilo to čez 10 dni, bi bila 100%, da sem noseča, ker mi je redko kdaj slabo user posted image .

Včeraj sem bila pri ginekologu v LJ, sem šla po drugo mnenje, saj že veste kakšen odnos je imel moj osebni G. Da še vam sporočim, kako zadovoljna sem user posted image .
Šla sem samoplačniško, mi je naredil UZ, takoj povedal, da sem ravno imela ovulacijo (kar sem mojega prosila že 2x, ko sem bila ravno v času ovulacije pri njemu in mi je delal UZ, pa mi ni hotel povedati a jo mam ali je nimam). Našel je problemček, kateri mi povzroča zelo boleče M in ovulacije (kar moj ni - je rekel samo, da ni kaj če boli in če se to stopnjuje), priporočal, da naj čimprej zanosim user posted image . Ko sem mu povedala da cca 8 mesecev delava na otroku, pa je rekel, da če do julija ne bo kaj, da moram julija priti k njemu, da naj partner do takrat naredi spermiogram, mene pa bo takoj poslal na hormonske teste. Če bi bilo s spermiogramom kaj narobe, je rekel, da se v 2 mesecih opravi oploditev. Nisem mogla verjeti user posted image . Če pa je spermiogram OK in moji hormoni OK, potem bi mi pa naredit laparoskopijo in tako naprej. Na kratko - zelo zadovoljna z obrazložitvijo vsega, s predvidenim potekom, sploh pa s pristopom user posted image . Upam pa še vseeno, da julija ne bova rabila iti k njemu, ker bom do takrat že user posted image user posted image .

Za mene je to tolko vzpodbudno, da me je nehalo skrbet. Če ne bo naravno, bo pa on uredil, da bo user posted image . In to dokaj hitro, ne v 5 letih user posted image . Mogoče še kateri pride prav ta info user posted image .

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.4.2016 9:14:43   
madjanca
Juhuhuuu :) vesela zate. Vem kako je, ko koncno govoris z ginekologom, ki mu je mar zate..

Jaz grem junija drugic k novi, upam da ze user posted image , drugace pa bi se pogovorila z njo o laparoskopiji.. do sedaj sem zasledila, da so sr po posegu vsem popravili cikli.

Je mogoce katera ze bila in bi mi vedla kaj povedat o tem? Kako mocno boli?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.4.2016 9:29:46   
Allstar
Hvala madjanca user posted image .
Moja kolegica je bila, je rekla, da ni hudega. Njej so odstranili endometriozo in je imela manj boleče M. Zanosila sicer tudi po tem ni, je pa v prvem IVF postopku in je zdaj user posted image user posted image . Verjetno je vse odvisno kaj ti delajo med laparoskopijo.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.4.2016 11:57:36   
Storžek3
No nisem zdržala in sem naredila test First sign in je povsem negativen user posted image Eh ta mesec sem se kar nekako prepričala da je to to in sem kar žalostna.
Če M jutri ne bo, v petek ponovim test.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.4.2016 12:43:14   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

No nisem zdržala in sem naredila test First sign in je povsem negativen user posted image Eh ta mesec sem se kar nekako prepričala da je to to in sem kar žalostna.
Če M jutri ne bo, v petek ponovim test.


Tudi jaz nisem zdržala in sem včeraj naredila test (glede na O bi lahko M prišla že včeraj). Seveda je bil negativen.
sem se pa večer pred testom tako napsihirala, da mi je bilo že zvečer kristalno jasno, da bom sanjala user posted image in sem tudi jih. in ko jaz sanjam user posted image je test itak negativenuser posted image . test sem pa naredila, da se malo odpsihiram. No, sej nisem žalostna. Pravzaprav sem si hvaležna, da sem naredila test, ker se me je včeraj zvečer lotila migrena in če ne bi vedela za neg. test si ne bi upala vzet tablete in bi trpela 2 dni skupaj.

user posted image sicer še ni, ampak jo pričakujem še danes tako da ...


Opažam pa, da mi je sedaj, ko že imam user posted image težje vsak mesec čakat na user posted image kot pa prvič. Prvič sem delala scene samo prvi mesec, potem sem se pa tako skulirala, da še sedaj ne vem kako mi je to uspelo.

Punce, zunaj je tak lep sonček. Nič bit žalostne. Uspelo nam bo. Zagotovo!


(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.4.2016 12:45:27   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Zdaj pa čakajte, kaj bo drugi mesec, če bova spet pravi čas pridna, kako me bo metalo zadnji teden ali 10 dni pred M, vso to špikanje in prsa, ki me sedaj prav isto bolijo, bodo vsaki dan imela strašen pomen in misel v glavi, da kaj pa če je ratalo in bom vsak dan odštevala do testa tako, kot smo nekoč kot otroci odštevali do morja user posted image user posted image


user posted image Točno tako je pri meni user posted image Pa ko točno vem, da so taki znaki tudi za M. Ampak je tako fajn odštevat pa sanjat. res, kot msli otroci smo.user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.4.2016 13:50:42   
Sareta88
Storžek3 mogoče je še prezgodaj, počakaj še jutri pa v petek ponovi, čene pa pogumno v nov mesec, verjamem da bo uspelo.
Damuš, mi je žal, ampak verjamem, da bo uspelo. Kar se tiče znakov pa hjoj, ko nočem razmišljat pa me kar dogajanje sili v to. Že drugi dan se mi pojavlja slabost in valda me opomne, da kaj pa če, ker ne vem zaradi česa ni mo bilo drugače že 2 dni slabo.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.4.2016 17:46:40   
mimi_ka
Storžek in Damuš nič žalostne bit, itak da nam bo uspelo, prej ali slej, sem prepričana user posted image

Allstar super za pregled in novega gin. Vidiš kako malo je potrebno za spodbudo in nov zagon. Že Samo prijazna beseda lahko reši 80% težav user posted image držim pesti, da bo uspelo brez dodatnih preiskav in medicinske pomoči. Če pa ne bi, pa tudi nič hudega. Bo tvoj novi doktor vse zrihtou, da boš kmalu srečka user posted image user posted image

Jaz pa sem bila danes na zdravniškem pregledu za službo. Čakala tešča od 6h do 12 ure user posted image crknjena sem totalno, pa še spala sem samo pet ur in imam podočnjake do kolen. Samo da je konec. Jutri opravim še predavanje iz varstva pri delu, potem pa vikend razvajanja v toplicah, da si naberem energijo pred začetkom nove službe user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.4.2016 11:17:56   
Storžek3
Damuš kako je? je M prišla?

Jaz sem danes še en test naredila in ni nič. Zdajle me pa tko ostro špika v levem jajčniku kot med O user posted image in sploh ne vem kaj naj si mislim? S tem da mislim da sem ovulirala na drugem jajčniku, drugi me je bolel, kot pa me boli danes.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.4.2016 11:48:04   
Tara90
Da se še sama malo javim po dolgem časuuser posted image

Spet sem čisto napsihirana! Test sem šla delat že v torek popoldne in itak je bil negativen. Saj tudi če bi bila noseča je bilo še čisto prezgodaj za test. Ampak ne vem, nekako se mi zdi, da nama je uspelo. Že nekaj dni mi je slabo, hkrati pa sem neprestano lačna. Pa napihnjena sem in boli me v spodnjem delu trebuha. In to drugače kot običajno pred M. Ne vem.. tako se bojim da mi spet psiha nagaja in da imam znake, ki v resnici to nisouser posted image In kaj bi dala da je res uspelo! Upam samo, da če se misli uliti, da se čim prej da ne bom premlevala in fantazirala po nepotrebnem! Ne bom pa delala testa pred sredo, tudi če mi bo zamujala, upam da zdržimuser posted image

Kako pa ste kaj druge punce, ki jo v teh dneh ne pričakujete?

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.4.2016 12:39:31   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Damuš kako je? je M prišla?



Punce, včerajšnji dan je bil ko ta hujš španska limonada. Ves dan sem hodila na WC in preverjala stanje, pa ni in ni bilo. Proti večeru me je že konkretno skrbelo in sem si ves čas vrtela v glavi grozne scenarije ... od tega da imam IMN pa je zato test negativen, pa do tega, da sem mogoče pa noseča in jaz bedak sem vzela tableto za migreno in kaj vse bo narobe z otrokom ... Jao ...

No, user posted image je prišla šele tik pred spanjem in vam povem, da sem bila zares vesela, ko se je prikazalauser posted image

Tako da se veselo selim v naslednji mesecuser posted image

za vse, ki še čakate pa držim pesti.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.4.2016 13:12:56   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Tara90

Da se še sama malo javim po dolgem časuuser posted image

Spet sem čisto napsihirana! Test sem šla delat že v torek popoldne in itak je bil negativen. Saj tudi če bi bila noseča je bilo še čisto prezgodaj za test. Ampak ne vem, nekako se mi zdi, da nama je uspelo. Že nekaj dni mi je slabo, hkrati pa sem neprestano lačna. Pa napihnjena sem in boli me v spodnjem delu trebuha. In to drugače kot običajno pred M. Ne vem.. tako se bojim da mi spet psiha nagaja in da imam znake, ki v resnici to nisouser posted image In kaj bi dala da je res uspelo! Upam samo, da če se misli uliti, da se čim prej da ne bom premlevala in fantazirala po nepotrebnem! Ne bom pa delala testa pred sredo, tudi če mi bo zamujala, upam da zdržimuser posted image

Kako pa ste kaj druge punce, ki jo v teh dneh ne pričakujete?


Tara90 te čisto razumem. Tudi jaz imam neke podobne znake glede slabosti. Potem pa so tu še napete prsi in boleče bradavičke, ampak testa pa še nisem delala. Danes je 29.dan in če se do sobote ne bo usula, bom kar v soboto zjutraj delala test, ko bo 31.dan in sem prepričana, da če je karkoli, bi takrat test že moral pokazati. Sem si pa zdej 2 dni zjutraj merila BT pod jezikom in je 36,9, tako da lahko tudi malo to opazujem, ker če bo padla, potem bo sigurno prišla M.

Navijam in držim pesti za vse nas, ki še čakamo na plusek user posted image

(odgovor članu Tara90)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.4.2016 15:37:11   
Storžek3
Damuš škoda user posted image Jaz tudi danes malo paničarim kaj je zdej to, M ni, občasno pa tako zašpika da joj.

tara90 mislim da smo vse na istem. Komaj čakam da zagledam dve črtici da se neha to psihiranje vsak mesec. Ko bi vsaj že takoj lahko vedel a je kaj ali ni in bi nam bilo marsikaj prihranjeno. Meni je najhuje to ker je vse možno dokler M ne pride in potem imam milijon scenarijev v glavi, kaj pa če je bila O kasneje, kaj pa če je bila ppzna vgnezditev, kaj pa če bi lahko kak drug test pokazal...


(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.4.2016 16:13:31   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Damuš škoda user posted image Jaz tudi danes malo paničarim kaj je zdej to, M ni, občasno pa tako zašpika da joj.

tara90 mislim da smo vse na istem. Komaj čakam da zagledam dve črtici da se neha to psihiranje vsak mesec. Ko bi vsaj že takoj lahko vedel a je kaj ali ni in bi nam bilo marsikaj prihranjeno. Meni je najhuje to ker je vse možno dokler M ne pride in potem imam milijon scenarijev v glavi, kaj pa če je bila O kasneje, kaj pa če je bila ppzna vgnezditev, kaj pa če bi lahko kak drug test pokazal...




Veš, zlo zanimivo je tole. Najprej se psihiramo ker ni pluska. Ko pa je se pa psihiramo ali je vse vredu itd itd...

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.4.2016 16:22:32   
Storžek3
Ja saj vem. Meni je sicer tole čakanje na črtici najtežje. Potem sem nekako bolj pozitivna.

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.4.2016 16:27:26   
..noname..
Vrjamm. Čeprav sm js nekako lažje dočakala plusek. Tale prvi pregled sem mi je vleeeekel. Zdej ko sm vidla, da je vse ok in tam k mora bit sem bolj pomirjena. Ampak vseeno me je skos strah. Ampak samo da mine še nuhalna pa da bo začel trebušček rast pa bom bolj pomirjenauser posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.4.2016 23:01:20   
mimi_ka
Damuš škoda za user posted image bo pa naslednji mesec bolje. Jaz sem vesela tvoje družbe user posted image

Tara90 Storžek3 in Sareta88 držim pesti, nič še ni rečeno, da ni katera od vas ali pa seveda vse tri nosečke user posted image user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.4.2016 23:03:45   
mimi_ka
IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

Vrjamm. Čeprav sm js nekako lažje dočakala plusek. Tale prvi pregled sem mi je vleeeekel. Zdej ko sm vidla, da je vse ok in tam k mora bit sem bolj pomirjena. Ampak vseeno me je skos strah. Ampak samo da mine še nuhalna pa da bo začel trebušček rast pa bom bolj pomirjenauser posted image

Ooooo noname, čestitke za uspešen prvi pregled user posted image sem zelo cesela zate Zdaj še nuhalna in si na konju user posted image

< Sporočilo je popravil mimi_ka -- 21.4.2016 23:04:29 >

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?