|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
22.4.2016 10:23:41   
Tara90
Tako, moja M je prišlauser posted image S tem pa se od vas tudi poslavljam. Leto dni je dolga doba in utrujena sem že od vsega tega načrtovanje, čakanja, pričakovanja in razočaranja vsak mesec sproti. Poskušala se bom odklopiti čez poletje, uživati na morju, hoditi v hribe, na izlete. Posvetila se bom iskanju službe in opremljanju najine hiške. Brez načrtovanj in brez pričakovanj. Septembra pa bom šla do svojega G, da mi pove kako in kaj naprej.
Vsem tistim, ki ste že srečke user posted image želim lepo in mirno nosečnost in zdravega pobalinčka čez nekaj mesecev! Vsem ostalim, ki pa se še kar trudimo pa čimprej user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
22.4.2016 10:45:46   
madjanca
user posted image user posted image user posted image

Upam, da se bo zgodilo prej kot bos pricakovala... ko pa bo pa se prosim javi!!

Mi smo s tabo user posted image

(odgovor članu Tara90)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
22.4.2016 11:33:31   
Storžek3
Tara 90 žal mi je user posted image Upam da ti popolen odklop uspe!

jaz sem zjutraj naredila še en test, negativen. Se mi zdi da bo vsak čas prišla, ker imam malo rjavega izcedka.. Tako da ta mesec tudi pri meni ne bo nič.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
22.4.2016 13:09:19   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Tara90

Tako, moja M je prišlauser posted image S tem pa se od vas tudi poslavljam. Leto dni je dolga doba in utrujena sem že od vsega tega načrtovanje, čakanja, pričakovanja in razočaranja vsak mesec sproti. Poskušala se bom odklopiti čez poletje, uživati na morju, hoditi v hribe, na izlete. Posvetila se bom iskanju službe in opremljanju najine hiške. Brez načrtovanj in brez pričakovanj. Septembra pa bom šla do svojega G, da mi pove kako in kaj naprej.
Vsem tistim, ki ste že srečke user posted image želim lepo in mirno nosečnost in zdravega pobalinčka čez nekaj mesecev! Vsem ostalim, ki pa se še kar trudimo pa čimprej user posted image


Tara90, zelo mi je žal user posted image Upam, da se uspešno odklopiš in da bo potem nekako uspelo in da boš dobila od G kako uporabno informacijo.

Pri meni ni nič novega, razen tega, da je BT še malo narasla, in sicer na 37,2 °C, poleg tega pa še nekaj belega toka. Bomo videli.

(odgovor članu Tara90)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
22.4.2016 13:11:13   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88


Pri meni ni nič novega, razen tega, da je BT še malo narasla, in sicer na 37,2 °C, poleg tega pa še nekaj belega toka. Bomo videli.



user posted image user posted image user posted image

Čakam na tvoj pozitivem post. Upam, da bo to že jutri user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
22.4.2016 19:22:02   
Storžek3
sareta88 uuu super! Držim pesti!

No moje M še ni..?? Dvakrat sem imela malo izcedka samo na wc papirju, vložek suh. Očitno me bo ta mesec malo hecala, ker ponavadi se samo ulije. Naj že pride, da ne razmišljam skoz kaj pa če..

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
22.4.2016 21:22:47   
Pričakujem2015
Pozdravljene user posted image in bodoče user posted image

Pridružuje se vam še ena upojača, ki M ne pričakuje 27.4. :) Ker me je dajala radovednost (čutim neko dogajanje) sem veliko prehitro delala test, ki je pokazal raaahlo črtico, ampak jo je! :) Srčno upam, da ni posledica zakasneje O, pač pa user posted image . Krog je sicer šele drugi, vendar moj četrti "uspešne nosečnosti" poskus, ki upam, da bo končno prinesel težko pričakovanega user posted image .

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
22.4.2016 21:35:35   
Sareta88
Hvala punce, sporočim, ko bo kaj novegauser posted image

Pričakujemo2015 no, to pa je obetavno. Kateri dan cikla pa je danes? Kaj pa ostali znakci?

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
22.4.2016 21:47:46   
Pričakujem2015
šele 24.dan ... od SS naprej sicer več nimam rednih M, nekje na 25 - 30 dni.
Glede znakecov sem že preveč izkušena, da bi jih spregledala, in sicer: utrujenost - neverjetna, sploh se ne morem naspat, zgaga, modrček me kar naenkrat moti (čeprav me prsi ne bolijo),šmrkanje oz. polni nos, spakovanje in občutek zadnja dva dni, da je prišla M, pa je ni in ni. Same čudovite stvari :) Čeprav sem pri vseh treh user posted image imela vgnezditveno je tokrat (še) ni.
Upam, da je res user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
23.4.2016 9:26:33   
Sareta88
Ekola sicer sem pisana za jutri, ampak sem testkala že danes in zagledala user posted image . Je sicer rahla, ker verjetno še ni toliko hormona, ker je šele 31.dan, ampak je user posted image . V ponedeljek ponovim še s CB digital, ker ga imam doma, ma mislim, da po znakih sodeč, ne bi smelo biti sprememb ;)

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
23.4.2016 10:58:19   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

Ekola sicer sem pisana za jutri, ampak sem testkala že danes in zagledala user posted image . Je sicer rahla, ker verjetno še ni toliko hormona, ker je šele 31.dan, ampak je user posted image . V ponedeljek ponovim še s CB digital, ker ga imam doma, ma mislim, da po znakih sodeč, ne bi smelo biti sprememb ;)

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
23.4.2016 15:30:07   
Mota
Hej!

sicer se nism neki pretirano javljala, saj sem bila kar zaposlena ta mesec z raznimi projekti. Redno se ukvarjam s športom, tečem 3x na teden, 1x na teden sem na sosednjih gričkih, včeraj pa mi je na pohodu postalo slabo, komaj sem prilezla do vrha, čeprav sem šla celo pot zelo počasi s kolegico. Modrček me je začel motiti in že dva dni me špika v desnem jajčniku....bomo videli naslednji teden kako kj kaže :)

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
23.4.2016 19:55:31   
Storžek3
Sareta88 čestitkeeee user posted image user posted image user posted image

Mene pa lahko pobarvate rdeče user posted image

Držim pesti za vse ki še čakate na user posted image Jaz se vam spet pridružim maja, ko bom par dni pred pričakovano M.

(odgovor članu Mota)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
24.4.2016 16:45:31   
Allstar
user posted image user posted image user posted image APRIL user posted image user posted image user posted image

2.4.
user posted image Allstar, 6. krog, 0 otrok user posted image

7.4.
user posted image Katriss, 9.krog, 0 otrokuser posted image
user posted image Tuttifrutti, 16. krog, 0 otrokuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image Sunshine93, 3. krog, 0 otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image

8.4.
user posted image user posted image user posted image user posted image Pelkaauser posted image user posted image user posted image user posted image

10.4.
user posted image mava1975, 4. krog po SSuser posted image

11.4.
user posted image Daise, 3. krog, 0 otrokuser posted image

12.4.
user posted image Pikapoka1980, 0 otrokuser posted image

13.4.
user posted image user posted image user posted image user posted image ela23, 13. kroguser posted image user posted image user posted image user posted image

16.4.
user posted image madjanca, 10. krog, 0 otrok user posted image

18.4.
user posted image user posted image user posted image user posted image mojamiškauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image Niara, 1. krog, 1 otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image

20.4.
itaMara, 26. krog, 0 otrok

21.4.
user posted image Storžek3, 4. krog, 0 otrokuser posted image

23.4.
user posted image Tara90, 12. krog, 0 otrokuser posted image

24.4.
user posted image user posted image user posted image user posted image Sareta88, 1. krog, 0 otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image
pikapoka pika, 3. krog, 2 otroka

25.4.
Ashatan, 3. krog, 2 otroka

26.4.
Mota, 1. krog, 0 otrok

27.4.
Pričakujem 2015, 2. krog, 0 otrok

28.4.
mimi_ka, 10 krog, 1 otrok

xx.4.
Bibaleze, 3.krog, 0 otrok
user posted image Damuš, 2. krog, 1 otrokuser posted image


user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
..noname.., Katte,



< Sporočilo je popravil Allstar -- 24.4.2016 16:47:46 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.4.2016 6:29:31   
..noname..
Suuuper je tale seznamčekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.4.2016 8:18:30   
madjanca
Ma res je super.. naslednni mesec mora bit vsaj toliko pluskov!!

Jaz pa sem izkoristila upam, da se zadnji vikend takole.. sla z druzbo na festo, tak smo pili in plesali da se danes ne cutim nog... moz je bil cisto sokiran, ko sem se malo po cetrti primajala domov user posted image

Mi je odprlo malo oci, da res prevec casa zgubljam z mojim brezveznim razmisljanjem in s tem zamujam obilo lepih trenutkov z mojim dragim in prijatelji..

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.4.2016 8:48:59   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

Ekola sicer sem pisana za jutri, ampak sem testkala že danes in zagledala user posted image . Je sicer rahla, ker verjetno še ni toliko hormona, ker je šele 31.dan, ampak je user posted image . V ponedeljek ponovim še s CB digital, ker ga imam doma, ma mislim, da po znakih sodeč, ne bi smelo biti sprememb ;)


user posted image Čestitke in srečno do koncauser posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.4.2016 10:34:43   
Sareta88
Punce hvala. Danes sem nardila še enkrat test in je bla črtica močnejša, tako da sedaj pa postaja kar bolj resnično user posted image
Navijam še za ostale, da vam v tem mesecu uspe, ker je lepo zelen user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.4.2016 10:57:26   
mimi_ka
Sareta88 čestitkeeee user posted image user posted image pa seveda srečno in veselo nosečnost user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.4.2016 11:02:21   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Ma res je super.. naslednni mesec mora bit vsaj toliko pluskov!!

Jaz pa sem izkoristila upam, da se zadnji vikend takole.. sla z druzbo na festo, tak smo pili in plesali da se danes ne cutim nog... moz je bil cisto sokiran, ko sem se malo po cetrti primajala domov user posted image

Mi je odprlo malo oci, da res prevec casa zgubljam z mojim brezveznim razmisljanjem in s tem zamujam obilo lepih trenutkov z mojim dragim in prijatelji..

Madjanca, super za žurerski vikend user posted image user posted image točno tako razmišljam tudi sama. Zakaj bi se odrekla druženji s prijatelji in zgubila toliko lepih uric s sekiranjem in tuhtanjem, kaj bi bilo, če bi bilo... in podobno. Čas teče neusmiljeno in zamujenega nam nihče ne vrne user posted image imesti se fajn pa tudi ni noben greh, kaj ne user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.4.2016 12:15:16   
Damuš
Punce, čestitke vsem, ki ste zagledale user posted image
Sem ful vesela za vas. Vam res želim eno mirno nosečnost, s čim manj slabostmi in drugimi nevšečnostmi.

Jaz sem še vedno kot cunja. Sem prišla do spoznanja, da energija sama od sebe ne bo prišla - bo potrebno začet spet malo športat - tekat.
Pa končno sem se opogumila in začela jemati maco. Sicer zelo nerada posegam po teh prehrambenih dodatkih .... bomo videli kaj in kako bo.

Počasi bomo lahko začele navijat za majčice user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.4.2016 16:42:44   
Pričakujem2015
Tudi moja črtica je postala debelejša, tako da sem obarvana zelenoooo :) p.s. čestitke sareta88 in ostale :)

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.4.2016 19:53:47   
Ashatan
M prišla točno, kot pričakovano.

Čestitke vsem, ki vam je uspelo, ta mesec vas je res bilo velikouser posted image . Ostale pa srečno v majuuser posted image

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
26.4.2016 13:32:20   
Allstar
user posted image user posted image user posted image APRIL user posted image user posted image user posted image

2.4.
user posted image Allstar, 6. krog, 0 otrok user posted image

7.4.
user posted image Katriss, 9.krog, 0 otrokuser posted image
user posted image Tuttifrutti, 16. krog, 0 otrokuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image Sunshine93, 3. krog, 0 otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image

8.4.
user posted image user posted image user posted image user posted image Pelkaauser posted image user posted image user posted image user posted image

10.4.
user posted image mava1975, 4. krog po SSuser posted image

11.4.
user posted image Daise, 3. krog, 0 otrokuser posted image

12.4.
user posted image Pikapoka1980, 0 otrokuser posted image

13.4.
user posted image user posted image user posted image user posted image ela23, 13. kroguser posted image user posted image user posted image user posted image

16.4.
user posted image madjanca, 10. krog, 0 otrok user posted image

18.4.
user posted image user posted image user posted image user posted image mojamiškauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image Niara, 1. krog, 1 otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image

20.4.
itaMara, 26. krog, 0 otrok

21.4.
user posted image Storžek3, 4. krog, 0 otrokuser posted image

23.4.
user posted image Tara90, 12. krog, 0 otrokuser posted image

24.4.
user posted image user posted image user posted image user posted image Sareta88, 1. krog, 0 otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image
pikapoka pika, 3. krog, 2 otroka

25.4.
user posted image Ashatan, 3. krog, 2 otrokauser posted image

26.4.
Mota, 1. krog, 0 otrok

27.4.
user posted image user posted image user posted image user posted image Pričakujem 2015, 2. krog, 0 otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image

28.4.
mimi_ka, 10 krog, 1 otrok

xx.4.
Bibaleze, 3.krog, 0 otrok
user posted image Damuš, 2. krog, 1 otrokuser posted image


user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
..noname.., Katte,


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
27.4.2016 10:01:59   
madjanca
No kje ste zdaj pupke, ki se biste obarvane?? Firbec me matra user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?