|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
24.3.2016 8:18:36   
tuttifrutti
Pa se pofočkam še jaz za april. user posted image pričakujem nekje okrog 7. aprila - verjetno kak dan čez. Glede na moje zmedene cikle je možno, da bo kak teden ali še več čez. Ta mesec še nisem imela ovulacije. Sva pa v 16. krogu in nimava otrok.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
24.3.2016 10:29:07   
Sareta88
Ekola pa je končno prišla, na 34.dan. Sem je vesela in se lahko popravim za datum nepričakovanja v tem mesecu. Torej tam nekje okrog 24.4. je NE pričakujem.

(odgovor članu tuttifrutti)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
24.3.2016 19:10:19   
..noname..
Navijam (navijava) na vso močuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
24.3.2016 22:14:30   
Daise
user posted image user posted image user posted image APRIL user posted image user posted image user posted image

2.4.
Allstar, 6. krog, 0 otrok

7.4.
Katriss, 9.krog, 0 otrok
Tuttifrutti, 3. krog, 0 otrok

10.4.
mava1975, 4. krog po SS

11.4.
Daise, 3. krog, 0 otrok

16.4.
madjanca, 10. krog, 0 otrok

20.4.
itaMara, 26. krog, 0 otrok

24.4.
Sareta88, 1. krog, 0 otrok

26.4.
Mota, 1. krog, 0 otrok

xx.4.
mimi_ka, 10 krog, 1 otrok
Bibaleze, 3.krog, 0 otrok


user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
..noname.., mimi_ka, Katte,

(odgovor članu tuttifrutti)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
24.3.2016 22:44:29   
Daise
Jest bi nas že kar zdej vse v zeleno pobarvala, pa je stvar rešena! :D Drugače pa opažam, da smo vse bodoče prvo-rodke! Edino mimi_ka nas malo prehiteva ;) Bo pa odlična pomoč, ko nam kaj ne bo jasno ;)

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 6:03:19   
Sareta88
Daise ampak res smo vse še brez otrok. To pomeni, da je to potem sigurno naš mesecuser posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 6:43:24   
Damuš
Dobro jutro!

Da se pofočkam še jaz. Ampak nisem pvorodka. A me vseeno sprejmete?user posted image

Pričakujem enkrat konec aprila. 2. krog, 1 otrok.

< Sporočilo je popravil Damuš -- 25.3.2016 6:50:46 >

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 9:29:25   
Sareta88
Damuš seveda, da te! Več nas je, bolj se bomo spodbujale user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 9:32:15   
Ashatan
Jaz se vam tudi pridružim, če bo M prišla, pa ne bom prvorodka. Samo ne vem, če ne bova aprila raje pazila. Sem že zanosila aprila in ima bogi otrok v 14 dnevih Božička, Dedka Mraza in rojstni dan. Čista beda. Nikomur se več ne da praznovati ker so vsi že prenažrti, denarja nima nihče, tamala pa dobi daril preko glave v dveh tednih na leto in konec. Ampak daj veste, zarečenega kriha se ogromno poje, jaz sem ga že veliko :) Morda pa dva RD naenkrat rešiti tudi ni slabo.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 9:49:17   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Jest bi nas že kar zdej vse v zeleno pobarvala, pa je stvar rešena! :D Drugače pa opažam, da smo vse bodoče prvo-rodke! Edino mimi_ka nas malo prehiteva ;) Bo pa odlična pomoč, ko nam kaj ne bo jasno ;)

Hehe..Daise, ja res zgleda smešno, da sem samo jaz z otrokom user posted image ampak saj pride še katera. Glede kakšnega nasveta seveda sem vedno na voljo. Mislim pa da bom jaz bolj potrebovala vašo spodbudo, ko bom enkrat zagledala plus,mker verjetno bom cela živčna razvalina, zdaj po tej izkušnji s ss. Zanimivo, kako je bilo prvič vse zelo enostavno..zanosila takoj, nosečnost brez problemov, še poroda me ni bilo preveč strah, čeprav je bil na koncu sprožen..zdaj v drugo, ko bo, če bo..pa bom umirala od strahu vseh devet mesecev, da ne bi bilo kaj natobe user posted image
Ampak ja, ko si user posted image tako želimo, premagamo vse strahove in tudi tiste manj lepe in srečne trenutke pričakovanja.

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 9:55:12   
Bibabuba12
Js bom samo navijala za vas, moja zelja po user posted image je odsla nekam dalec, dalec stran po vseh komplikacijah. Pa tudi mam ze enga otrocka doma, tako da tudi ce ostanem pri enem ne bo konec sveta. user posted image

Vse ostale pa ta mesec ma da je seznam cel zelen. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 10:18:42   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Js bom samo navijala za vas, moja zelja po user posted image je odsla nekam dalec, dalec stran po vseh komplikacijah. Pa tudi mam ze enga otrocka doma, tako da tudi ce ostanem pri enem ne bo konec sveta. user posted image

Vse ostale pa ta mesec ma da je seznam cel zelen. user posted image user posted image user posted image

Bibabuba, super, da boš ostala z nami in navijala. Vsaj jaz bom zelooooo potrebovala tvojo podporo user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 14:04:17   
Pikapoka1980
Hej punce! Tudi jaz bi se pridružila na seznamček user posted image
ZM 11.3.2016 po SS
user posted image pričakujem 12.4.2016
Tudi pri nama velja 0 otrok user posted image

Za vse nas držim pesti in vsem pošiljam objemčke!


(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 20:10:35   
mimi_ka
Pikapoka1980, super, da si se nam pridružila user posted image se že veselim, da bova spet skupaj čakali na plusek. Morda pa ga nama spet uspe na isti mesec pričakat user posted image Držim pesti, da bo to že april user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 20:18:36   
Pikapoka1980
Tudi jaz upam, da zagledamo cim prej +++
Tokrat bodo taki ta pravi in polni ljubezni!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
25.3.2016 20:34:55   
mimi_ka
Itak, ti bodo pa ta pravi, morjo bit user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
26.3.2016 10:14:17   
Tara90
Pozdravljene punce!

Moja M je danes prišla, tako da se vam še jaz pridružujem na seznamčku.

Spet jo pričakujem 23.4. To je najin 12 krog, otrok pa še nimava.

Vsem želim veliko sreče!user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
27.3.2016 18:44:18   
Ashatan
Še mene na seznam, čeprav ne vem še točno dneva, 25.4. recimo, če spet vzamem 30 dni. Dobila sem namreč že danes M, na 27. dan, ko že živ dan nisem imela tako hitro M, drugače vedno čez 30 dni že 25 let. Ne vem, morda od krvomočnice, ker drugega res ni drugačnega.
Mi je kar padlo dol vse skupaj.......

(odgovor članu Tara90)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.3.2016 10:14:49   
mimi_ka
Tara90 mi je žal, da je prišla.

Ashatan, ne obupat. Veš kolikokrat sem jaz rekla, saj sva naredila vse ok, ta mesec bi pa moralo bit in seveda spet ni bilo. Ko bo naše telo in misli pripravljene, bo prišel tudi plusek. In nima se smisla obremenjevat, kolikokrat sta seksala, kateri dan...ker če takrat ni namenjeno, se ne bo prijelo. Jaz sem se s tem nekako pomirila, da če je namenjeno, bo ratalo, če ne pa tudi pa če se postavim na glavo in sekiram vsak dan, ne bo. Zdaj sem najbolj srečna, ker sem dobila to delo, ki me bo čisto okupiralo in ne bom imela časa stalno mislit na pluske in nosečnost. Mogoče mi bo prav to pomagalo, da nama uspe.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.3.2016 10:19:12   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Še mene na seznam, čeprav ne vem še točno dneva, 25.4. recimo, če spet vzamem 30 dni. Dobila sem namreč že danes M, na 27. dan, ko že živ dan nisem imela tako hitro M, drugače vedno čez 30 dni že 25 let. Ne vem, morda od krvomočnice, ker drugega res ni drugačnega.
Mi je kar padlo dol vse skupaj.......

Ashatan, to se je meni dogajalo zdaj zadnje pol leta, da sem jo dobila dva dni prej, prej pa tudi se ne spomnem, da bi kdaj prišla toliko prej. To je vse samo psiha. Sem prepričana, da bo ta mesec, ko sva pazila, sigurno prišla točno na 28 dan. No, počakajmo do četrtka, ko bi morala priti.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.3.2016 11:05:24   
Ashatan
Veš kaj me jezi? Sama nase sem jezna. Štiri otroke imava oba skupaj, vsi živijo z nama. Hišo dokončujeva, da se še letos selimo.....torej otrok je res dovolj, dela imam preko glave cele dneve z gospodinjstvom, nalogami, likanjem, kuhanjem, vožnjo po dejavnostih, z gradnjo.........In sva oba rekla, ajd, na izi vse skupaj, ni nama niti slučajno nujno imeti še skupnega, bilo bi pa lepo. Ampak imava otroke, fanta in punce, različnih starosti in različnih karakterjev.......če bo ratalo bo, če ne bo pa bo ok. Ampak kakšne pa smo ženske? Ko je projekt, je projekt, v katerega se vržemo na polno, načrtujemo, merimo, razmišljamo, sanjarimo.......Moje življenje in moje M so bile čisto v redu in mirne dokler se nisva tega odločila. Sedaj pa zraven vsega, kar imam cele dneve za delati, razmišljati, tudi fizično delati kaj na hiši, sem si še ta projekt na glavo nakopala. In ko seveda se uspe, se počutim slabo in neuspešno in kaj je z mano narobe......Kot da je to nek osebni poraz. A če si ne bi tega projekta zamislila, bi bila čisto zadovoljna in mirna. Tako pa v hiši, v kateri še niti živimo ne, že planirava kam narediti še eno otroškouser posted image
Ta psiha naša babja me jezi, ko si mira ne znamo dati. In do O sem mirna, tudi čez celo O sem mirna, potem sem pa 14 dni razvalina in ves čas v tistem, a bo, a bo, a bo.......

In kakšna je recimo to sedaj fora, da sem M dobila na 27 dan (vsaj 3-5 dni prehitro kot celo življenje), predeN sem prvič zanosila je merjenje BT dve celi leti bilo zelo natančno, pade temp in pride isti dan M. Vedno je tako bilo, tako da testi niti niso bili potrebni, je bila padec BT tako kot tista neg na testu komu drugemu. Tudi sedaj kar si jo merim, vsakič isto, pade temp in pride M. No, kaj pa sedaj, ko sem iz sob na ned dobila prehitro user posted image in je BT še danes lepo povišanauser posted image No, take bedne me ubijajo, takšne fore, da moram sedaj še to v mislih imeti, kaj je sedaj še s to BTuser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.3.2016 11:31:49   
mimi_ka
Ashatan, to si pa zelo dobro opisala user posted image točno take smo ženske, ja, za nas je vse en veeeeelik projekt in ko ti ta projekt nne uspeva najbolje, smo jezne na cel svet, živčne, razjeda nas, kaj smo naredile narobe in ne znamo več uživati v življenju, ampak se sekiramo in okupiramo s to zadevo 24/7. In to ni prav, tega se dobro zavedamo, ne znamo pa se ustavit in živet drugače, bit bolj sproščene in odmislit stvari, kot moški na primer.
Me je zelo nasmejal ta zapis o sobici za user posted image v novi hiši. Jaz sem imela podobne probleme kot ti. Midva imava sicer samo enega otroka, ampak živimo v dokaj majhnem stanovanju. In sem že takoj ko sva začela načrtovati še enega, globoko premišljevala, kam bom dala zdaj previjalno, kje bo posteljica, pa kako bomo potem kasneje oba stlačili v isto sobico.. user posted image u glavnem čisto nepomembne stvari, ki so se meni zdele takrat blaaaazno pomembne user posted image no zdaj že nekaj časa ne premišljujem več o tem, čeprav me občasno še vedno prešine kakšna taka misel...ahhhhh radosti ženskega življenja user posted image user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.3.2016 14:26:08   
Bibabuba12
Ja, psiha je huda rec. Nam marsikatero zagode. Ampak moras ostati mocna in mirna ter razmisljat pozitivno. Tudi ce vse delata na po tvoje, prave dneve, se ne pomeni da uspe. Toliko stvari ne vemo o nasih telesih, da so to vse teorije, ki niso 100% in je ze zadaj nek razlog da ne uspe. Marec je bil pac slab mesec. Bo zato april toliko boljsi. Drzim pesti za vse vas, da vam cimprej uspe. Sama sem se dokoncno odlocila in sprijaznila, da bom ostala pri enem otroku in ne bom vec razmisljala o se enem. Tale izkusnja s ss, ki se vedno ni za mano, mi je dala misliti in me popolnoma prizemljila. Bom pa zato toliko bolj mocno stiskala pesti in navijala za vas.user posted image user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.3.2016 16:10:59   
madjanca
Eooo jaz sem rek, kar bo pa bo.. trenutno naj bi bli ravno O dnevi, samo ne cutim, da bi se kaj dogajalo... ampak bova pa user posted image user posted image kar naprej, ce ne za drugo pa vsaj za uzitek.. ker zadnje cajte bila bolj susa user posted image

Je pa tale praznicen cas kar tezak. Druzinsa srecanja s celim kupom otrok.. in potem spet samo to tuhtam.. ampak ne smem in ne bom...user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.3.2016 20:23:26   
pikapoka pika
Še mene na seznamček prosim. Ne pričakujem 24.4. user posted image V tretje gre rado user posted image Dva otročka pa že imam.






< Sporočilo je popravil pikapoka pika -- 28.3.2016 20:27:13 >

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?