|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.3.2016 20:33:31   
pikapoka pika
Pri nas je bilo tako da sva s prvim otročkom kar malo presenetila, ni nihče pričakoval. Tko da tudi ni bilo teh neumesnih vprašanj. Vem pa da eni ljudje ne razumejo tega in se jim to ne zdi nič takega če se vpraša, sploh pa ne pomislijo da bi lahko nekdo imel težave.

Jaz sen bila tudi v prvo previdna in to, pazila da kdo ne bi zvedel pred tretjim mesecem...zdej bi najraj kar vsem povedala da delava na tretjem da ne rabim skrivat..

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
29.3.2016 14:59:58   
ela23
Pozdravljene,

tudi jaz se vam pridružujem. To je najin 13. krog, user posted image pa ne pričakujem 13. 4. (morda bo pa ravno 13 najina srečna številka :p) Vsekakor pa upam, da bo ta mesec veliiiko veliiiiko bolj zelen kot prejšnji.

Lep pozdrav dekleta in ne pozabite pridno telovaditi! user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
30.3.2016 8:51:12   
Damuš
Dobor jutro, punce.

Upam, da ste lepo (mirno) preživele praznike. Jaz bi rabila dopust po praznikihuser posted image

Sem pa poslala malo možgane na OFF, kar pa tudi nekaj šteje.

Pikapoka pika, tudi pri nama ni še nihče pričakoval naraščaja in so bili vsi kar malo šokirani.

kar se pa nadležnih vprašanj tiče ...Pravzaprav čisto lahko razumem, da nekdo, ki samo pogleda svojo ženo (in obratno)pa je le-ta že noseča, ne razume, kaj je narobe, če nekoga vprašaš: "Kaj pa vidva čakata!"
pač večina ljudi živi samo v svojih okvirih in se niti malo ne zavedajo, da so težave na področju plodnosti danes tak problem.
Tudi jaz sem bila šokirana, ko sem ugotovila, da ima toliko prijateljic in kolegic probleme s tem. In od takrat res nikogar (niti najboljše prijateljice) ne sprašujem o tem.

dejte mi neki povedat. Že 2 meseca nazaj sem si kupila maco. Kao da jo bom jz zdej pila. Kupila sem v Mullerju bio maco, prah. Ni pa navodil zraven kako naj to pijem/jem. Kako se to sploh uživa?

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
30.3.2016 9:54:35   
Ashatan
Za maco ne vem, mislim da se prah v nekaj vmeša, ker je baje čudnega okusa. Koliko tudi ne vem.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
30.3.2016 10:06:49   
madjanca
Ohh danes pa sem kar malo boljse volje.. ocitno mi klomid pomaga. Prvic v zivljenju cutim ovulacijo.. in tudi ovul test mi je pokazal rahlo crtico, po paragrafih pa bi vrhunec O morala imeti jutri. Tako, da jutri test ponovim, slonckamo pa tako ze ceu teden pa se par dni bomo sigurno.. ce ne drugega, se imamo vsaj lustno user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
30.3.2016 11:34:27   
Ashatan
Super Madjanca, veliko uspeha vama želimuser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
30.3.2016 12:10:57   
pikapoka pika
madjanca user posted image Zdej pa bo user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
30.3.2016 14:16:51   
Ashatan
April bi res moral biti boljši, ker tale marec je bil prav podenuser posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
30.3.2016 15:26:49   
Sareta88
madjanca super, super! Držimo pesti!

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
30.3.2016 16:35:24   
madjanca
Hvala hvala vsem... in seveda jaz navijam za vas.. po slabem letu bi bilo res lepo zagledat plusek :)

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 10:33:16   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Ja, psiha je huda rec. Nam marsikatero zagode. Ampak moras ostati mocna in mirna ter razmisljat pozitivno. Tudi ce vse delata na po tvoje, prave dneve, se ne pomeni da uspe. Toliko stvari ne vemo o nasih telesih, da so to vse teorije, ki niso 100% in je ze zadaj nek razlog da ne uspe. Marec je bil pac slab mesec. Bo zato april toliko boljsi. Drzim pesti za vse vas, da vam cimprej uspe. Sama sem se dokoncno odlocila in sprijaznila, da bom ostala pri enem otroku in ne bom vec razmisljala o se enem. Tale izkusnja s ss, ki se vedno ni za mano, mi je dala misliti in me popolnoma prizemljila. Bom pa zato toliko bolj mocno stiskala pesti in navijala za vas.user posted image user posted image


SEm ti ravno na marčevski temi pisala ...
Zakaj obupala ... za amno je ista zgodba kot pri tebi, pa sem zdaj 15T nosečnosti .. pogumno naprej!!!

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 10:59:08   
mimi_ka
Janchek Bibabuba ni načrtno zanosila. Zgodilo se je čisto slučajno, ko sploh ni načrtovala še enega otroka. Seveda se ga je kljub vsemu presenečenju močno razveselila, potem pa tak šok. Jaz jo čisto razumem, da ji sedaj po vsemu temu, kar je dala skozi, ni več do tega in da je ponovna nosečnost zadnje, o čemer zdaj razmišlja.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 11:16:17   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Janchek Bibabuba ni načrtno zanosila. Zgodilo se je čisto slučajno, ko sploh ni načrtovala še enega otroka. Seveda se ga je kljub vsemu presenečenju močno razveselila, potem pa tak šok. Jaz jo čisto razumem, da ji sedaj po vsemu temu, kar je dala skozi, ni več do tega in da je ponovna nosečnost zadnje, o čemer zdaj razmišlja.


Ajaaa ... žal nisem sledila njeni zgodbi od prej ... nisem vedela, da je bila nosečnost NEnačrtovana ...
Ja, če ni želje za nosečnost naknadna potem je res brezveze ... upam, da je zdaj ok, da je dala to čez, da se počuti dobro ... jaz sem bila takrat kar 14 dni v bolniškem staležu od zdravljenja z metatreksatom user posted image user posted image Po drugi strani pa vseeno bolje to zdravljenje, kot da te začnejo 'mesariti' in ti jajčnik ven dajati oz. ga vzeti user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 12:41:50   
Ashatan
Na ovulacijskem koledarčku mi piše, da če bi ta mesec zanosila, bi imela pdp 1.1.2017user posted image . Mislim, da mi prav nič ni do tega, ker bo tako morala imeti teden prej CR, torej bi lepo Božička in Dedka Mraza lahko v porodnišnici preživela. Ne hvalauser posted image user posted image .
Tako da ta mesec ne bova med "intenzivnini" pripravami ampak bolj ta takšnih natur, morda ga okoli 15 dne še dol vržem user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 12:44:52   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Na ovulacijskem koledarčku mi piše, da če bi ta mesec zanosila, bi imela pdp 1.1.2017user posted image . Mislim, da mi prav nič ni do tega, ker bo tako morala imeti teden prej CR, torej bi lepo Božička in Dedka Mraza lahko v porodnišnici preživela. Ne hvalauser posted image user posted image .
Tako da ta mesec ne bova med "intenzivnini" pripravami ampak bolj ta takšnih natur, morda ga okoli 15 dne še dol vržem user posted image user posted image


Paz da ne bo ravno ta mesec ratal pol ... user posted image
Tko sem jaz vedno pisala in govorila, da septembra pa NO GO, pa sploh ne tehtnice, ni šans ... no, pa mamo septembra rok .. zarečenga kruha se največ poje user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 13:07:37   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Na ovulacijskem koledarčku mi piše, da če bi ta mesec zanosila, bi imela pdp 1.1.2017user posted image . Mislim, da mi prav nič ni do tega, ker bo tako morala imeti teden prej CR, torej bi lepo Božička in Dedka Mraza lahko v porodnišnici preživela. Ne hvalauser posted image user posted image .
Tako da ta mesec ne bova med "intenzivnini" pripravami ampak bolj ta takšnih natur, morda ga okoli 15 dne še dol vržem user posted image user posted image


Paz da ne bo ravno ta mesec ratal pol ... user posted image
Tko sem jaz vedno pisala in govorila, da septembra pa NO GO, pa sploh ne tehtnice, ni šans ... no, pa mamo septembra rok .. zarečenga kruha se največ poje user posted image


Vem vem, imam januarskega otroka. Čisto v začetku januarjauser posted image . Iz izkušenj vem, da ni niti malo fora. Njej ne, ker ima darila v dveh tednih za celo leto, pa nama tudi ne, ker se nikomur več ne ljubi še RD-ja takrat praznovatiuser posted image .
Pa z malo humorja je to treba jemati, seveda smo srečne če rata, kadarkoli že rata.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 13:09:01   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Na ovulacijskem koledarčku mi piše, da če bi ta mesec zanosila, bi imela pdp 1.1.2017user posted image . Mislim, da mi prav nič ni do tega, ker bo tako morala imeti teden prej CR, torej bi lepo Božička in Dedka Mraza lahko v porodnišnici preživela. Ne hvalauser posted image user posted image .
Tako da ta mesec ne bova med "intenzivnini" pripravami ampak bolj ta takšnih natur, morda ga okoli 15 dne še dol vržem user posted image user posted image


Paz da ne bo ravno ta mesec ratal pol ... user posted image
Tko sem jaz vedno pisala in govorila, da septembra pa NO GO, pa sploh ne tehtnice, ni šans ... no, pa mamo septembra rok .. zarečenga kruha se največ poje user posted image


Vem vem, imam januarskega otroka. Čisto v začetku januarjauser posted image . Iz izkušenj vem, da ni niti malo fora. Njej ne, ker ima darila v dveh tednih za celo leto, pa nama tudi ne, ker se nikomur več ne ljubi še RD-ja takrat praznovatiuser posted image .
Pa z malo humorja je to treba jemati, seveda smo srečne če rata, kadarkoli že rata.


Mi mamo tud januarko user posted image pa sem velikokrat rekla, da bi rada mela poletnega otroka ... no pa nben ne bo poleten, pa NIČ zato .. samo, da so zdravi user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 13:14:32   
Allstar
Haha, tudi jaz mojemu pravim, da se verjetno zaradi moje glave in razmišljanja ne prime user posted image . Že dolgo govorim, da bi imela zgodnje pomladanskega otročka, od februarja naprej user posted image . Pomlad mi je najlepši del leta, pa še celo poletje si lahko na morju user posted image . Ta mesec po dolgeeeem času nimam niti upanja, da bi bilo kaj, zdaj pa me tudi že črviči za user posted image . Tako da upam, da se mi uresniči želja in februarja, marca, aprila ali maja dobimo novega člana user posted image . Če bo pa prej, bi bila pa seveda tudi zelo vesela user posted image .

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 13:16:00   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Haha, tudi jaz mojemu pravim, da se verjetno zaradi moje glave in razmišljanja ne prime user posted image . Že dolgo govorim, da bi imela zgodnje pomladanskega otročka, od februarja naprej user posted image . Pomlad mi je najlepši del leta, pa še celo poletje si lahko na morju user posted image . Ta mesec po dolgeeeem času nimam niti upanja, da bi bilo kaj, zdaj pa me tudi že črviči za user posted image . Tako da upam, da se mi uresniči želja in februarja, marca, aprila ali maja dobimo novega člana user posted image . Če bo pa prej, bi bila pa seveda tudi zelo vesela user posted image .


Jaz sem bla tud tazga mnenja .. pol sm pa vidla, da je blo bolj prijetno it na morje z pol leta starim otrokom, kot z novorojenčkom, ki se še na vse zadnje privajaš ... user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 13:33:56   
Allstar
Janchek81, saj če je februarski, je do morja star že dobre 4 mesece, pa še vsako leto gremo na isti konec, tako da se tam počutimo kot doma user posted image . Najmanj "uživantsko" je roditi poleti, takoj ne moreš iti na morje, drugo poletje si pa že nazaj v službi user posted image .

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 13:37:15   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Janchek81, saj če je februarski, je do morja star že dobre 4 mesece, pa še vsako leto gremo na isti konec, tako da se tam počutimo kot doma user posted image . Najmanj "uživantsko" je roditi poleti, takoj ne moreš iti na morje, drugo poletje si pa že nazaj v službi user posted image .


Ja, sej to ... tko, da ... je čist super met zimskega al pa jesenskega .. wiii hip hip hura za zimske bejbije user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 13:41:38   
pikapoka pika
Bomo pa za novo leto v porodnišnici user posted image Jaz sem za user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 13:45:27   
Ashatan
Kaj pa vem, prvi je septembra in tista dooolga zima, ko tistega minija v kombinezon vsaki dan tiščiš, pa mrzlo vedno zunaj, dnevi kratki..........Je bilo z januarskim kar boljše, prej je zime konec, za poletje bila že dovolj "velika".
Ampak res je, kadarkoli je lepo. In malo je takšnih (pa imam mamo takšno in bratranca), ko so rekli da je spomladi najlepše in so po dogovoru naredili vse otroka v prvo, lepo na dopustu na morju in so otroci rojeni spomladi po teden dni narazen, še rd imajo skupaj in rešenouser posted image .
Me, ki se pa malo bolj mučimo s tem, nam je pa super res kadarkoliuser posted image .
Aja, pa verjemite, katera še nima otrok, samo septembrčki so "priviligirani" za vstop v vrtec, ker je za njih prostor ob prvem letu, z vsakim nadaljnim mesecem ta možnost za vpis pada. In katere že imajo otroke in hodijo v službo lahko povedo, da je to eden večjih stresov in stroškov, kam z otrokom, ki še nima 11 mesecev septembra in ni prostora v vrtcu.......O tem pa res da nobena ne razmišlja, ko dela na otroku. Če bi, bo še vpise na faks naštudirale user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 13:52:17   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Kaj pa vem, prvi je septembra in tista dooolga zima, ko tistega minija v kombinezon vsaki dan tiščiš, pa mrzlo vedno zunaj, dnevi kratki..........Je bilo z januarskim kar boljše, prej je zime konec, za poletje bila že dovolj "velika".
Ampak res je, kadarkoli je lepo. In malo je takšnih (pa imam mamo takšno in bratranca), ko so rekli da je spomladi najlepše in so po dogovoru naredili vse otroka v prvo, lepo na dopustu na morju in so otroci rojeni spomladi po teden dni narazen, še rd imajo skupaj in rešenouser posted image .
Me, ki se pa malo bolj mučimo s tem, nam je pa super res kadarkoliuser posted image .
Aja, pa verjemite, katera še nima otrok, samo septembrčki so "priviligirani" za vstop v vrtec, ker je za njih prostor ob prvem letu, z vsakim nadaljnim mesecem ta možnost za vpis pada. In katere že imajo otroke in hodijo v službo lahko povedo, da je to eden večjih stresov in stroškov, kam z otrokom, ki še nima 11 mesecev septembra in ni prostora v vrtcu.......O tem pa res da nobena ne razmišlja, ko dela na otroku. Če bi, bo še vpise na faks naštudirale user posted image user posted image


No, sej o tem sm razmišlala ravno en mesec nazaj, da bo vsaj dovolj star za v vrtec, pa glede na to da mamo že eno v vrtcu bo še na prednostnem in upam, da res dobimo vrtec ... user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
31.3.2016 14:10:51   
Allstar
Tako je, Ashatan, vedno jih bomo vesele user posted image ....ampak neke skrite želje pa imamo in mogoče so tako vplivne, da bo uspelo maja in bo februarček user posted image . Bi bilo lepo, če bi vedele kdaj bo uspelo in bi lahko bile brez skrbi do takrat, ne pa da imamo vsak mesec živčne vojne user posted image . Ta mesec mi je prav lažje, ker si ne delam nekega lažnega upanja...
Za vrtec pa jaz še res nisem pomislila user posted image . Nekaj se moja mami hvali, da bo svoje vnučke pazila do njihovega 3 leta starosti, bomo videli kaj bo na tem user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...





sindarin

Kdaj kupite igračo, ki se ponaša z nazivom DOBRA IGRAČA?

pogosto (35%)

redko (17%)

niti ne vem (20%)

ne poznam naziva DOBRA IGRAČA (27%)


Število vseh glasov: 215

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!