|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
20.4.2016 18:42:20   
mimi_ka
Koliko pa si stara, če ni skrivnost? Bo to vajin prvi otroček? Mene malo ta leta bašejo user posted image se s svetlobno hitrostjo bližam številki 36, imam pa enega sončka že doma. Ja res je naredit otroka cel projekt. Čeprav nama je v prvo uspelo zelo hitro in sploh nisem bila nič napsihirana, tudi celo nosečnost se nisem čisto nič sekirala, res vse ful na izi, zdaj pa tako user posted image nikoli si ne bi mislila, da bo v drugo toliko težav in psihe, pa da se bo takooo vleklo vse skupaj user posted image ampak moramo biti pozitivne. Za vsak problem se najde rešitev, pa se bo tudi za naš user posted image najboljša rešitev pa bi bil plusek user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
20.4.2016 19:13:57   
Veronique
Pri meni leta sicer niso ovira, ker sem še med mlajšimi (oz. za moje pojme še res mladauser posted image ), stara sem namreč 24. Bo to prvi otroček, tisto prej je bila prva user posted image , ki pa se žal ni končala srečno. Zaradi vsega tega sem še bolj napsihirana in v strahu, saj me neizmerno skrbi, da spet ne bi bilo vse ok. V eno se mi v glavi ponavljajo besede moje G, ko mi je na 1. pregledu povedala, da ni utripa.user posted image Vem, da morem razmišljat pozitivno ampak po taki izkušnji se mi vseeno zdi, da ni tako lahko.user posted image
Sem pa že po naravi taka, da sem tudi glede brezveznih stvari dostikrat zaskrbljena in vse podrobno analiziramuser posted image

Zdaj me skrbi, kdaj bosta user posted image sploh prišli, ko pa ju bom zagledala pa se bo začela nova preizkušnja + novi strahovi. Poleg tega tudi nimam nobene prijateljice, ki bi dala tako izkušnjo skozi, ker je večinoma (tistim, ki imajo otroke) uspelo takoj in se vse srečno končalo. Zato mi je pa v redu, da imam ta forum, da se vsaj tukaj lahko malo izpovemuser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 0:13:35   
Allstar
Jaz sem 3 cikle delala O teste, prejsnega nisem, zdaj tega sem pa spet. Ta cikel mi je zelo lepo pokazalo. Sem pa naročila 60 testov iz Anglije, manj kot 20 evrov stanejo. Včeraj mi je pa G rekel, da naj dam vse teste na stran, da naj na 2 dni user posted image in če do julija ne bo kaj, mi naredi preiskave naprej. O testi ti povej kdaj naj bi bila O, ni pa nujno da nastopi. Lahko se vse pripravi, jajčece pa se ne sprosti. To pa veš samo z bazalno temperaturo ali UZ. In je rekel, da se menda po vseh teh testih potem preveč obremenjujemo. Ampak meni osebno je pa pomembno, so mi pomagali, da sem potrdila kar sem mislila in s tem še bolj spoznala sebe.
Nimaš pa kaj znati ali ne znati, samo da pravi čas začeš testirat in da dovolj dolgo testiraš.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 9:11:43   
Veronique
Allstar kako super, da imas G, ki te tako resno jemlje in te bo dal naprej na preiskave poleti. Moja je glede tega bolj tak-tak.
Sem si pa tudi jaz narocila te teste ampak iz Kitajske (na Aliexpresu) in je 60 ovulacijskih + 10 nosecniskih stalo okoli 10e. Bo pa to prvic, da jih bom uporabljala.

Se pa strinjam s tabo, jaz sem dosti manj napsihirana ce vem kako in kaj (kdaj imam O itd), kot pa da se sprasujem cel mesec, ce je bila na tiste dni, kot sem zracunala.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 9:52:51   
Allstar
Veronique, te še ni bilo v temi, ko sem jim razlagala kakšnega ginekologa imam user posted image . Ni bil ravno nek biser user posted image . Zato sem pa šla zdaj samoplačniško v LJ in se bom prestavila ter raje vozila v LJ in imela ginekologa, ki me bo resno jemal, kot pa da bi imela mojega, ki mi ne pove nič.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 10:02:40   
Veronique
Opa pardon, nisem vedelauser posted image oprosti.
Hvala bogu, da si sla in da se bos prestavila tja! Dober G, ki te res poslusa, je prijazen in te resno jemlje je res vreden voznje do Lj. Fajn, da si koncno naletela na nekoga takega.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 10:38:46   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Opa pardon, nisem vedelauser posted image oprosti.
Hvala bogu, da si sla in da se bos prestavila tja! Dober G, ki te res poslusa, je prijazen in te resno jemlje je res vreden voznje do Lj. Fajn, da si koncno naletela na nekoga takega.


Res je. Jaz sem bila čisto šokirana in vesela, ko sem videla kakšen odnos je možen user posted image . Res priporočam vsaki, ki ni zadovoljna ali dvomi v svojega ginekologa. Mene je prijateljica 1 leto prepričevala in sem ji zdaj zelo hvaležna user posted image . 1x na leto, pa 1x na mesec med nosečnostjo pa tudi ni ravno pogosto user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 12:47:09   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Koliko pa si stara, če ni skrivnost? Bo to vajin prvi otroček? Mene malo ta leta bašejo user posted image se s svetlobno hitrostjo bližam številki 36, imam pa enega sončka že doma. Ja res je naredit otroka cel projekt. Čeprav nama je v prvo uspelo zelo hitro in sploh nisem bila nič napsihirana, tudi celo nosečnost se nisem čisto nič sekirala, res vse ful na izi, zdaj pa tako user posted image nikoli si ne bi mislila, da bo v drugo toliko težav in psihe, pa da se bo takooo vleklo vse skupaj user posted image ampak moramo biti pozitivne. Za vsak problem se najde rešitev, pa se bo tudi za naš user posted image najboljša rešitev pa bi bil plusek user posted image



Mimi_ka sem tudi jaz tvojih let (itak smo se že menile) pa me tudi mučijo ta leta. Sem pa lih govorila s prijateljico, ki je v drugo noseča. Oba 40, v prvo je trajalo 1 leto, v drugo je zanosla v drugem krogu. Tako da ... nikoli ne veš.


Ej, ratalo nam bo! Pa pika!user posted image

Aja, še podatki za seznamček. 3. krog, pričakujem je pa Ne nekje konec maja.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 15:17:14   
Veronique
Allstar tudi moja je večinoma super, res pa je, da se glede preiskav in tega še sploh nisva pogovarjali. user posted image sem dočakala v roku 1leta, čeprav se je končalo slabo, zato tudi mislim, da mi ni nič rekla, nevem. Bom se probala zdaj ne obremenjevat s tem in it veselo naprej... 1x do konca tega leta bo že. Upamuser posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 22:46:48   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Koliko pa si stara, če ni skrivnost? Bo to vajin prvi otroček? Mene malo ta leta bašejo user posted image se s svetlobno hitrostjo bližam številki 36, imam pa enega sončka že doma. Ja res je naredit otroka cel projekt. Čeprav nama je v prvo uspelo zelo hitro in sploh nisem bila nič napsihirana, tudi celo nosečnost se nisem čisto nič sekirala, res vse ful na izi, zdaj pa tako user posted image nikoli si ne bi mislila, da bo v drugo toliko težav in psihe, pa da se bo takooo vleklo vse skupaj user posted image ampak moramo biti pozitivne. Za vsak problem se najde rešitev, pa se bo tudi za naš user posted image najboljša rešitev pa bi bil plusek user posted image



Mimi_ka sem tudi jaz tvojih let (itak smo se že menile) pa me tudi mučijo ta leta. Sem pa lih govorila s prijateljico, ki je v drugo noseča. Oba 40, v prvo je trajalo 1 leto, v drugo je zanosla v drugem krogu. Tako da ... nikoli ne veš.


Ej, ratalo nam bo! Pa pika!user posted image

Aja, še podatki za seznamček. 3. krog, pričakujem je pa Ne nekje konec maja.

Damuš vem ja, midve imava isti emšo user posted image in se čisto strinjam s tabo. Če je namenjeno, bo ratalo tudi pri 40..no jaz vseeno upam, da bo kaj prejuser posted image sploh pa sem od kar prebiram ta forum, ugotovila, da je vse ceč mladih punc, ki imajo težave z zanositvijo, tako da včasih leta res ne igrajo glavne vloge.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 22:52:01   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Pri meni leta sicer niso ovira, ker sem še med mlajšimi (oz. za moje pojme še res mladauser posted image ), stara sem namreč 24. Bo to prvi otroček, tisto prej je bila prva user posted image , ki pa se žal ni končala srečno. Zaradi vsega tega sem še bolj napsihirana in v strahu, saj me neizmerno skrbi, da spet ne bi bilo vse ok. V eno se mi v glavi ponavljajo besede moje G, ko mi je na 1. pregledu povedala, da ni utripa.user posted image Vem, da morem razmišljat pozitivno ampak po taki izkušnji se mi vseeno zdi, da ni tako lahko.user posted image
Sem pa že po naravi taka, da sem tudi glede brezveznih stvari dostikrat zaskrbljena in vse podrobno analiziramuser posted image

Zdaj me skrbi, kdaj bosta user posted image sploh prišli, ko pa ju bom zagledala pa se bo začela nova preizkušnja + novi strahovi. Poleg tega tudi nimam nobene prijateljice, ki bi dala tako izkušnjo skozi, ker je večinoma (tistim, ki imajo otroke) uspelo takoj in se vse srečno končalo. Zato mi je pa v redu, da imam ta forum, da se vsaj tukaj lahko malo izpovemuser posted image

Veronique to tudi mene skrbi že sedaj. Ko bom oz. če bom ugledala spet črtici, sreča in grozen strah, da se ne ponovi ista zgodba user posted image ampak kot si rekla, hvala bogu da smo se našle tukaj nekatere s podobnimi težavami, ki razumemo druga drugo in si zaupamo te strahove, je veliko lažje skozi vse to. No vsaj meni pomaga, da izlijem dušo user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 23:02:43   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Koliko pa si stara, če ni skrivnost? Bo to vajin prvi otroček? Mene malo ta leta bašejo user posted image se s svetlobno hitrostjo bližam številki 36, imam pa enega sončka že doma. Ja res je naredit otroka cel projekt. Čeprav nama je v prvo uspelo zelo hitro in sploh nisem bila nič napsihirana, tudi celo nosečnost se nisem čisto nič sekirala, res vse ful na izi, zdaj pa tako user posted image nikoli si ne bi mislila, da bo v drugo toliko težav in psihe, pa da se bo takooo vleklo vse skupaj user posted image ampak moramo biti pozitivne. Za vsak problem se najde rešitev, pa se bo tudi za naš user posted image najboljša rešitev pa bi bil plusek user posted image



Mimi_ka sem tudi jaz tvojih let (itak smo se že menile) pa me tudi mučijo ta leta. Sem pa lih govorila s prijateljico, ki je v drugo noseča. Oba 40, v prvo je trajalo 1 leto, v drugo je zanosla v drugem krogu. Tako da ... nikoli ne veš.


Ej, ratalo nam bo! Pa pika!user posted image

Aja, še podatki za seznamček. 3. krog, pričakujem je pa Ne nekje konec maja.

Damuš vem ja, midve imava isti emšo user posted image in se čisto strinjam s tabo. Če je namenjeno, bo ratalo tudi pri 40..no jaz vseeno upam, da bo kaj prejuser posted image sploh pa sem od kar prebiram ta forum, ugotovila, da je vse ceč mladih punc, ki imajo težave z zanositvijo, tako da včasih leta res ne igrajo glavne vloge.


Dejstvo je, da leta res ne igrajo vloge.. pri 21ih sva zacela delati na tem in do 23 sigurno se ne bom mamica.. ampak upam pa, da vsaj nosecka..

Je a tudi meni tole cvekanje zakon. Dosti lazje je iti cez vse.. pa malo se druga mnenja in izkusenj. user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 23:11:10   
mimi_ka
Se strinjam madjanca user posted image in hvala bogu, da sta začela tako zgodaj, ker boš ne glede na vse še vedno mlada mamica, no med mlajšimi gotovo user posted image pomisli če bi začela pri 31 kot jaz in bi se soočila s temi težavami. Groza. Midva sva imela srečo, da je u prvo tako hitro ratalo, zdaj se tega zavedam veliko bolj in sm res hvaležna za mojega sončka user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.4.2016 23:21:48   
Veronique
Res je super to cvekanje, mi sploh ni zal, da sem se vam pridruzila. Se mi zdi, da me vcasih niti doma ne razumejo oz. mi kdo tako mimogrede navrze "saj si mlada, ne sekiraj se, ker imas se cas... bo ze"user posted image najbolj me pa boli, ko kdo od fantove druzine vrta v naju kdaj bo kaj, meni je pa samo se huje, ker bi najraje vsem povedala kako se je vse koncalo ampak ne maram pomilovanja. Potem pa raje recem, da se imava cas. V resnici pa si res zelim...
Hvala bogu, da se zdaj zacnejo izpiti in da se bom s tem konkretno zamotila, ker nocem, da se mi celo zivljenje zacne vrteti okoli upanja na user posted image je pa tezko ne mislit na to, sploh ce te doma iz police gledajo O testi in caj krvomocniceuser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.4.2016 16:50:49   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image MAJuser posted image user posted image user posted image user posted image

1.5.
Allstar, 8. krog, 0 otrok

5.5.
Katriss, 10. krog, 0 otrok

15.5.
Pikapoka1980, 2. krog po SS, 0 otrok

17.5.
madjanca, 11. mesec, 0 otrok

26.5.
Veronique, 1. krog po SS, 0 otrok

enkrat maja
Damuš, 3. krog, 1 otrok

user posted image user posted image user posted image NAVIJAČICEuser posted image user posted image user posted image
mojamiška, Katte, mimi_ka



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
25.4.2016 20:17:58   
Ashatan
Ne čakam M 24.5. Za seznam.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.4.2016 13:35:05   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image MAJuser posted image user posted image user posted image user posted image

1.5.
Allstar, 8. krog, 0 otrok

5.5.
Katriss, 10. krog, 0 otrok

15.5.
Pikapoka1980, 2. krog po SS, 0 otrok

17.5.
madjanca, 11. mesec, 0 otrok

24.5.
Ashatan, 4. krog, 2 otroka

26.5.
Veronique, 1. krog po SS, 0 otrok

enkrat maja
Damuš, 3. krog, 1 otrok

user posted image user posted image user posted image NAVIJAČICEuser posted image user posted image user posted image
mojamiška, Katte, mimi_ka


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.4.2016 13:43:25   
Veronique
Jaz mislim, da se je danes moja user posted image začela, tako da lahko grem veselo v majski kroguser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
28.4.2016 10:16:49   
madjanca
Ta mesec je pa nekam kratek seznamcek.. kaj so ze vse user posted image user posted image

Kmalu se bodo zacele nektere javljati.. ze kaj crvici katero?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
28.4.2016 10:31:48   
*tabu*
Zdravo,
še jaz bi se vam pridružila pri majskem seznamu. user posted image pričakujem 22.5, bo pa to prvi krog po ss. Za prvo nosečnost je bilo potrebnih 10 krogov. user posted image pa še nimam.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
28.4.2016 13:22:21   
Veronique
*tabu* to pa je skoraj ista zgodba kot moja, upam, da bova na seznamčku čimprej obarvani zelenouser posted image

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
28.4.2016 16:55:42   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image MAJuser posted image user posted image user posted image user posted image

1.5.
Allstar, 8. krog, 0 otrok

5.5.
Katriss, 10. krog, 0 otrok

15.5.
Pikapoka1980, 2. krog po SS, 0 otrok

17.5.
madjanca, 11. krog, 0 otrok

22.5.
*tabu*, 1. krog po SS, 0 otrok

24.5.
Ashatan, 4. krog, 2 otroka

26.5.
Veronique, 1. krog po SS, 0 otrok

enkrat maja
Damuš, 3. krog, 1 otrok

user posted image user posted image user posted image NAVIJAČICEuser posted image user posted image user posted image
mojamiška, Katte, mimi_ka



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.4.2016 14:20:21   
Allstar
Kako ste kaj punce? Ste kje na dopustu ali uživate doma? Jaz sem se izognila snegu in sem v toplejših krajih, sem prav vesela user posted image ...me pa skrbi za vso naše sadje, ki je tako lepo cvetelo, zdaj pa je pokrito s snegom user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.4.2016 9:50:55   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Kako ste kaj punce? Ste kje na dopustu ali uživate doma? Jaz sem se izognila snegu in sem v toplejših krajih, sem prav vesela user posted image ...me pa skrbi za vso naše sadje, ki je tako lepo cvetelo, zdaj pa je pokrito s snegom user posted image

Mi smo z dopusta prišli ravno pred snežnim neurjem. Danes je sicer lepo sončno, vendar ubogo drevje pa mislim, da je letos čisto uničeno user posted image sadja mislim, da ne bo ali pa zelo zelo malo user posted image

Allstar, ti si pa v pričakovanju 1.maja user posted image držim pesti močno, močno user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.4.2016 10:21:13   
Allstar
mimi_ka hvala user posted image .
Mi smo razmišljali, da bi šli domov, ko je bilo bol tako tako vreme, pa smo se k sreči odločili ostati tu. Ko je v Sloveniji padel sneg, se je tu pričel topel sonček user posted image .
Za user posted image pa nisem preveč optimistična, včeraj sem še bila, danes pa imam zopet iste znake kot vedno pred M...zelo boleče prsi in rahli krči....
Ampak dokler je še ni, je še upanje user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?