|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.4.2016 11:28:35   
madjanca
Punce, imela bi eno vprasanje.

Je kateri kaj poznana alergija na nikelj? Je mozno to dobiti z danes na jutri?
Pisala sem pred parimi mesci ze o srbecicah in takrat sem tudi bila pri zdravniku, kjer so mi povedali, da je alergijska reakcija na kremo za britje. Ampak sedaj sem se je izogibala, stanje ostaja isto. Sem pa malce opazovala in vidim, da kadar nosim dvoje od hlac, takrat se stanje poslabsa in kadar skuham kaj na cebuli in pa po cokoladi. In ko malce berem po internetu, je to lahko to. Samo ni mi jasno, da bi se to zgodilo kar zdaj naenkrat. Je mozno?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.4.2016 13:27:38   
Veronique
Pri meni ni nič novega, za praznike sva ostala kar tu, na hladnem. Katastrofa vreme je, sploh ne morem verjet. Hvala bogu, da je danes vsaj malo posijal sonček, čeprav je še vedno hladno.

Moja user posted image je tukaj v vsej svoji veličini, upam da bo čez 3 dni konecuser posted image

Allstar, mogoče pa so to znaki, ki napovedujejo II user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
1.5.2016 15:47:02   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Punce, imela bi eno vprasanje.

Je kateri kaj poznana alergija na nikelj? Je mozno to dobiti z danes na jutri?
Pisala sem pred parimi mesci ze o srbecicah in takrat sem tudi bila pri zdravniku, kjer so mi povedali, da je alergijska reakcija na kremo za britje. Ampak sedaj sem se je izogibala, stanje ostaja isto. Sem pa malce opazovala in vidim, da kadar nosim dvoje od hlac, takrat se stanje poslabsa in kadar skuham kaj na cebuli in pa po cokoladi. In ko malce berem po internetu, je to lahko to. Samo ni mi jasno, da bi se to zgodilo kar zdaj naenkrat. Je mozno?

Madjanca, po mojih izkušnjah se te alergije lahko pojavijo dobesedno čez noč in nekatere tako tudi izginejo. Velikokrat tudi s temi testiranji ne morejo ugotoviti točnega vzroka. Zato je najbolje kot si tudi sama že naredila, da opazuješ, kaj ti škodi in se temu izogibaš nekaj časa, npr. en teden ali 14 dni. Vendar samo po eno snov na enkrat izloči, da boš točno vedela, ko bo izoljšanje, čemu si se takrat odrekla v hrani ali kremah itd. Tako je meni svetovala zdravnica pred leti, ko sem imela težave z izpuščaji po koži.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
1.5.2016 15:49:40   
mimi_ka
No punce, evo, tako kot sem predvidevala. Moja user posted image je par ur po negativnemu testu včeraj prišla user posted image tako da se javljam za na seznamček, ne pričakujem je 28.5. (2. krog po ss)

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
1.5.2016 15:52:13   
mimi_ka
Allstar kakšna je situacija pri tebi? Bo 1.maj zeleno obarvan? user posted image držim pesti, da boš prav ti odprla majsko sezono pluskov user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
1.5.2016 17:08:47   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Punce, imela bi eno vprasanje.

Je kateri kaj poznana alergija na nikelj? Je mozno to dobiti z danes na jutri?
Pisala sem pred parimi mesci ze o srbecicah in takrat sem tudi bila pri zdravniku, kjer so mi povedali, da je alergijska reakcija na kremo za britje. Ampak sedaj sem se je izogibala, stanje ostaja isto. Sem pa malce opazovala in vidim, da kadar nosim dvoje od hlac, takrat se stanje poslabsa in kadar skuham kaj na cebuli in pa po cokoladi. In ko malce berem po internetu, je to lahko to. Samo ni mi jasno, da bi se to zgodilo kar zdaj naenkrat. Je mozno?



Ja, je možno. Sama v službi delam z nikljem in vem, da je to možno.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
1.5.2016 19:28:44   
Katriss
Moja menstruacija je prišla tokrat kar 4 dni prezgodaj user posted image Allstar, kako kaže pri tebi? Kaj več sreče?

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
1.5.2016 19:41:00   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

No punce, evo, tako kot sem predvidevala. Moja user posted image je par ur po negativnemu testu včeraj prišla user posted image tako da se javljam za na seznamček, ne pričakujem je 28.5. (2. krog po ss)


mimi_ka sem zelo vesela za tvojouser posted image in Katriss žalostna za tvojo.
Moje user posted image še ni in bi bila zelo vesela, da je ne bi bilo :) čeprav sem napihnjena in me črviči popolnoma enako kot pred vsako user posted image ....s testiranjem bom pa verjetno še kakšen dan počakala tudi če je ne bo, da me slučajno spet ne heca tako kot 2 meseca nazaj user posted image .

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 8:35:10   
Allstar
Sem vseeno danes naredila test in je bil negativen, tako da zdaj čakam da se ulije in preventivno jem tablete, da bom lahko dan prežuvela na nogah user posted image .

Na žalost se spet vidimo v naslednjem krogu. Me pa tolaži misel, da če do julija ne bo, imava že zmenjeno, da greva naprej.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 8:38:35   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image MAJuser posted image user posted image user posted image user posted image

1.5.
user posted image Allstar, 8. krog, 0 otrokuser posted image

5.5.
user posted image Katriss, 10. krog, 0 otrokuser posted image

15.5.
Pikapoka1980, 2. krog po SS, 0 otrok

17.5.
madjanca, 11. krog, 0 otrok

22.5.
*tabu*, 1. krog po SS, 0 otrok

24.5.
Ashatan, 4. krog, 2 otroka

26.5.
Veronique, 1. krog po SS, 0 otrok

28.5.
mimi_ka, 1 otrok, 2. krog po SS

enkrat maja
Damuš, 3. krog, 1 otrok

user posted image user posted image user posted image NAVIJAČICEuser posted image user posted image user posted image
mojamiška, Katte, mimi_ka



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 12:28:52   
Mota
hej hej!

Moje user posted image še zmeri ni. test je bil negativn in sumim da je O prišla kasneje prejšnji mesec. edino potem nisva bila tok pridna, ker se nisva veliko vidila, zaradi službenih obveznosti. tko da nimam neki upanja in bom ta mesec samo navijačica :) se bom pridružila v Juniju ;)

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 13:22:13   
mava1975
Punce jaz se skoraj ne upam napisat, ker ne morem verjet... Pred nekaj več kot mesecem sem šla na samoplačniške preiskave hormonov, moj izvid jajčnih zalog je bil katastrofalen... pred 14 dnevi sem bila na prvem posvetu v ambulanti za neplodnost, avgusta bi šla v postopek...takrat mi je zdravnica naredila tudi UZ in mi rekla, da je ovulacija že za mano... ker si jo testiram sem to vedela in tiste dni sva bila z mojim zelo delavna...se pa ta mesec nisem nič obremenjevala s tem ali bo ali ne bo... v sredo sem imela rjav izcedek sem mislila, da to napoveduje M. Ker je potem izcedek izginil, sem včeraj zjutraj, včeraj bi morala dobiti M, naredila test, ga vrgla na omarico in lulala naprej. Gledam na test ampak ne zato da bi pričakovala črtico ampak da potrdim, da pač nosečnosti ni. Črtica se takoj prikaže... ker je bil to en poceni test tečem v spalnico, ob šestih zjutraj, zbudim mojega glej glej črtica...nisva verjela... počakam 7 uro letim v dežurno lekarno, kupim BC digital in še en drugi test, BC Digital pokaže + 2-3 tedne, drugi test v parih sekundah user posted image user posted image user posted image user posted image . Punce ne morem verjet...

(odgovor članu Mota)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 13:34:21   
*tabu*
Super Mava1975! Čestitke, pa naj bo tokrat uspešno do konca user posted image . Sem se že spraševala, zakaj tako slabe napovedi in IVF, če si še pred nekaj meseci zanosila.
No, tudi meni jeseni 'grozi' IVF, tako da mi tvoja zanositev daje upanje za naprejuser posted image

Allstar in Katriss mi je žal, tole čakanje na user posted image prav ubija.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 13:35:57   
mava1975
Amh imam izredno nizek 0,14, ostali testi so bili ok. Ampak ker sem že "stara" 40 je brez veze odlašat, in smo z zdravnico planirali za avgusta... upam, da tokrat bo...

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 13:41:11   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Punce jaz se skoraj ne upam napisat, ker ne morem verjet... Pred nekaj več kot mesecem sem šla na samoplačniške preiskave hormonov, moj izvid jajčnih zalog je bil katastrofalen... pred 14 dnevi sem bila na prvem posvetu v ambulanti za neplodnost, avgusta bi šla v postopek...takrat mi je zdravnica naredila tudi UZ in mi rekla, da je ovulacija že za mano... ker si jo testiram sem to vedela in tiste dni sva bila z mojim zelo delavna...se pa ta mesec nisem nič obremenjevala s tem ali bo ali ne bo... v sredo sem imela rjav izcedek sem mislila, da to napoveduje M. Ker je potem izcedek izginil, sem včeraj zjutraj, včeraj bi morala dobiti M, naredila test, ga vrgla na omarico in lulala naprej. Gledam na test ampak ne zato da bi pričakovala črtico ampak da potrdim, da pač nosečnosti ni. Črtica se takoj prikaže... ker je bil to en poceni test tečem v spalnico, ob šestih zjutraj, zbudim mojega glej glej črtica...nisva verjela... počakam 7 uro letim v dežurno lekarno, kupim BC digital in še en drugi test, BC Digital pokaže + 2-3 tedne, drugi test v parih sekundah user posted image user posted image user posted image user posted image . Punce ne morem verjet...


Čestitkeeeeeeeeeuser posted image Ful vesela zate. Si mi dala upanje za naprejuser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 13:41:15   
*tabu*
Ja, jaz sem tudi že 40 in je moj ginekolog, ki ga je zdaj Allstar spoznala, takoj hotel IVF. Sem že čakala na konzilij, ko sem zanosila. Sedaj pa spet pravi, da kljub tej nosečnosti, ki je bila naravna, ni kaj dosti upanja in da
moram jeseni v postopek IVF. No, saj je bila sreča, da me je takoj pregledal, brez odlašanja, našel endometriom na jajčniku in sem imela septembra laparo. Potem pa je uspelo. Samo ne vem pa, če mi je gledal te hormone, kdaj
v ciklu pa se pogleda ta AM*, a to lahko tudi samoplačniško?

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 13:43:04   
mava1975
amh lahko pogledaš kadarkoli, jaz sem to naredila v adrialabu, cena 45 eur, sem naredila pa še tsh, fsh pa lh,sem pa to naredila 3 dan menstucaije zaradi teh zadnjih preiskav...

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 13:44:55   
*tabu*
Aha, super, hvala za informacijo. Ostali hormoni tudi pri meni štimajo, tako da bi šla samo na AMH.

Res ti želim eno lepo nosečnost, brez pretresov! user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 13:47:24   
mava1975
Hvala prvo je treba priti do 13 tednov, potem pa naprej... ampak zdaj sem vesela...naj še to povem, da sem pred dvema mesecema spremenila režim prehrane, ne jem nič pšeničnih izdelkov, pa vsa sladkor sem vrgla iz prehrane... uživam matični mleček, omega 3, pa folno, to vse redno, občasno tudi vitamin D (kar izboljšuje jajčeca) , izogibam se mlečnim izdelkom, čim manj predelanih stvari... to sem prebrala na forumu neplodnost... če kateri pomaga

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 13:54:44   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Hvala prvo je treba priti do 13 tednov, potem pa naprej... ampak zdaj sem vesela...naj še to povem, da sem pred dvema mesecema spremenila režim prehrane, ne jem nič pšeničnih izdelkov, pa vsa sladkor sem vrgla iz prehrane... uživam matični mleček, omega 3, pa folno, to vse redno, občasno tudi vitamin D (kar izboljšuje jajčeca) , izogibam se mlečnim izdelkom, čim manj predelanih stvari... to sem prebrala na forumu neplodnost... če kateri pomaga


Za matični mleček sem tudi jaz brala. Katerega pa kupuješ? Si omislim še omega 3, folno pa itak že spet jem.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 13:59:05   
mimi_ka
mava1975 bravo in čestitkeeeeee user posted image user posted image
Naj bo uspešno in srečno do konca! user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 14:10:57   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Sem vseeno danes naredila test in je bil negativen, tako da zdaj čakam da se ulije in preventivno jem tablete, da bom lahko dan prežuvela na nogah user posted image .

Na žalost se spet vidimo v naslednjem krogu. Me pa tolaži misel, da če do julija ne bo, imava že zmenjeno, da greva naprej.

Allstar, mi je žal, da tisti znakci niso napovedali pluska user posted image skoraj enako kot pri menita mesec user posted image ampak nič zato, gremo pogumno naprej. Hvala bogu imaš zdaj boljšega ginekologa, ki bo poskrbel zate user posted image

Držim pesti za vse, ki čakamo user posted image user posted image ta mesec user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 14:16:11   
itaMara

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Hvala prvo je treba priti do 13 tednov, potem pa naprej... ampak zdaj sem vesela...naj še to povem, da sem pred dvema mesecema spremenila režim prehrane, ne jem nič pšeničnih izdelkov, pa vsa sladkor sem vrgla iz prehrane... uživam matični mleček, omega 3, pa folno, to vse redno, občasno tudi vitamin D (kar izboljšuje jajčeca) , izogibam se mlečnim izdelkom, čim manj predelanih stvari... to sem prebrala na forumu neplodnost... če kateri pomaga



Čestitke user posted image
Super, da ti je to pomagalo. Vsaki se splača probat...vendar je moja izkušnja popolnoma drugačna. Sva naredila vse, kar opisuješ plus se več, a brez uspeha. To pravim samo zato, da ne bo katera preveč razočarana, če ne bo uspelo, kljub spremembi načina zivljenja in zapravljeni veliki vsoti denarja.
Tudi jaz sem upala na naravno, a sva na na koncu vseeno pristala v postopku IVF.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 14:19:08   
Veronique
BRAVO!!! cestitam in srecno do koncauser posted image

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 14:53:24   
mava1975
Kar kapsule od Medexa

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?